Článek

VEČÍREK ASISTENCE ZVE DO KASÁREN KARLÍN NA MIDI LIDI A DVA

Benefiční Večírek Asistence se znovu vrací do Kasáren Karlín. Na akci, se odehraje na kasárenském nádvoří 24. srpna, vystoupí kapely Midi Lidi a DVA a další hosté. Zisk ze vstupného bude opět využit na další rozvoj sociálních služeb pro lidi s tělesným postižením.

Propojení Asistence o.p.s. a Kasáren Karlín na srpnovém večírku má svou tradici už několik let. Letos zahrají Midi Lidi a Dva, v roli DJů vystoupí Voodoo Beats, ale hostů se na pódiu vystřídá daleko víc. „Klasicky vystoupí také Cyril s Ivanem a celé to bude moderovat opět Vašek Uher,“ přibližuje ředitel Asistence Erik Čipera. „Slavit budeme nejen konec léta, ale také to, co se nám podařilo tento rok prosadit pro to, aby lidé s tělesným postižením mohli v této zemi svobodněji žít,“ doplňuje Čipera.

Asistence o.p.s. poskytuje sociální služby přibližně 250 lidem s tělesným a kombinovaným postižením ročně. Jejich program mají za cíl podpořit svobodný a samostatný život v běžném prostředí. Jedná se o osobní asistenci a sociální rehabilitaci, doplněné o dobrovolnický program a peer konzultace s rodinnými příslušníky. Asistence dlouhodobě usiluje o zlepšování podmínek pro život lidí s postižením v běžné společnosti.

Vstupenky na Večírek Asistence jsou k dispoziici v síti GoOut.cz

Večírek Asistence: Midi Lidi + Dva + Voodoo Beats DJs

Čtvrtek 24.8.2023, Kasárna Karlín, Praha

www.kasarnakarlin.cz

Asistence

vstupenky: https://bit.ly/KK_asistence_midilidi

Midi Lidi:

Dva:

reklama
reklama
reklama