Článek

STREET FOOD, DJS, KINA I DIVADÉLKA VE FOOD TRUCK POINTU V HOLEŠOVICKÉ TRŽNICI

Léto, delikátní street food, drinky nebo vychlazené Podřipské pivo a k tomu Djs Radia 1. To je recept na pohodové večery ve Food Truck Pointu v Holešovické tržnici. Tím ale program nekončí!

Od května každý čtvrtek zpestří djs Radia 1 letní večery ve foodtruckové zóně, kterou najdete hned vedle zeleninového trhu v Hale 22. Letos je program rozšířen o úterní Rude Boys na gramofonech, středeční kina a v neděli divadélka nejen pro malé posluchače Radia 1.

Sérii večerů odstartuje ve čtvrtek 2. května Jana Kománková a 9. května bude pokračovat programový ředitel Zdeněk Lichnovský, kterého dobře znáte ze středečního pořadu Reflektor. Jako další se představí David Štěrbáček 23. května a měsíc uzavře Jan Marek 30. května, akce trvá vždy od 18:00 do 21:00.

Složení foodtrucků je pestré, vaše chutě uspokojí luxusní burgery a hranolky smažené v hovězím loji od Pavlo’s Street Food, přičemž mnozí tyto klasické jednoduché burgery řadí k nejlepším v Praze, především pro vysokou kvalitu hovězího masa. Žízeň uhasí Truck Bar s Podřipským pivem. Něco lehčího, kávu nebo prosecco si zase můžete dát u palačinkového trucku La Paletta, který nabízí sladké i slané verze a ledové osvěžení. Úplnou novinkou je Greek Souvlaki Food Truck zaměřený na tradiční řecké špízy – Souvlaki. Podávají se s rozpečeným chlebem Pita, hranolky a domácími tzatziki. Přijďte ochutnat, rádi vás uvidíme.

A pokud přijdete dřív, do 17:00 stihnete ještě otevřený největší zeleninový trh ve městě v Hale 22, který právě přetéká lokální čerstvou úrodou. Najdete tu bylinky, saláty, houby, ryby, maso, pečivo, veškerou zeleninu a ovoce.

Tak vezměte rodinu a přátele a vyrazte do Tržnice na něco dobrého a užít si atmosféru letních industriálních Holešovic. Food Truck Point je otevřený každý den, kromě pondělí.

Aktuální program kulturních večerů najdete na webu:

https://www.holesovickatrznice.cz/foodtrucky

reklama
reklama
reklama