Článek

RADONICKÝ VÍCEBOJ DVOJIC

24.6.2023 od 9:00 do 17:00 se koná 5. ročník charitativního Radonického víceboje dvojic. Pořádá jej Nadační fond Pečovatel (www.pecovatel.cz) v areálu Sport centrum Radonice. 

Soutěžní dvojice se utkají v ping-pongu, badmintonu a beachvolejbale. Startovné za dvoučlenný tým je 2400 Kč na celý den. V ceně startovného jsou registrační tašky s dárky, hodnotné ceny, pitný režim a něco na zub. Registrace sportovců zde: https://pecovatel.cz/akce

Letošní ročník nabízí i volnočasové sportování s možností vyzkoušet si i ostatní sporty jako tenis, soft tenis, beachvolejbal, beachfotbálek, pétanque a odpoledne ping-pong, badminton, pétanque, soft tenis, tenis. Vstupné za volnočasové sportování v průběhu celého dne je 200 Kč. Děti jsou vítány!

Můžete se těšit na naší tradiční mega tombolu, pečené prasátko, občerstvení, stánky a spoustu sportovního vyžití.

Letošním ročníkem provede jako moderátor, vtipný Jan Antonín Duchoslav alias Viki Cabadaj. Akci svojí přítomností a aktivitou ve formě streamingu podpoří i úspěšný influencer DeeThane (http://deethane.cz), se kterým Nadační fond Pečovatel navazuje úzkou spolupráci. 

Veškerý výtěžek z akce bude použit na zaplacení asistenční péče klientům Nadačního fondu Pečovatel. 

Nadační fond Pečovatel pomáhá svým klientům zaplatit hodiny asistenční péče aby mohli důstojně žít a dožít doma. 

Nesportující návštěvníci mají vstup na akci zdarma. 

Časový harmonogram celé akce je v procesu tvorby a bude v nejbližších dnech hotov.

reklama
reklama
reklama