Článek

PRVNÍ VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ BĚH PRO PARAPLE MOTIVUJE K POHYBU A POMOCI

#behproparaple #behamproparaple #zivotjejizda

Centrum Paraple přichází s novou výzvou: Ať jste chodec, jezdec nebo běžec, překonejte sami sebe, porazte svoji lenost a pomozte těm, kteří si sami často pomoci nedokážou! Do 1. ročníku charitativního Virtuálního běhu pro Paraple se může zapojit každý, kdekoliv a kdykoliv od 1. do 29. května.

A jak to vlastně funguje? Naprosto bezpečně a jednoduše. Nejprve se zaregistrujte a vyberte si svou kategorii. Poté se stačí rozhodnout, jak se do letošního netradičního ročníku zapojíte, můžete nejen běhat, ale i jezdit na kole, skateboardu, bruslích, nebo se jít projít se psem do lesa či na procházku s kočárkem. Důležitá je jen vzdálenost, kterou za celý květen překonáte. A kdo překoná nejen sebe, ale i nás ostatní, bude obdarován hodnotnými cenami od sponzorů Centra Paraple, jako je například zapůjčení automobilu Škoda, dřevěné korbele a prohlídky pivovaru od Pislner Urquell a mnoho dalšího.

Cena startovného je 199 Kč a jeho výtěžek bude použit k finančnímu zajištění činnosti Centra Paraple, které poskytuje sociální rehabilitační pobyty klientům s náhlým poškozením míchy. Díky osobnímu, individuálnímu a profesionálnímu přístupu se klientům posouvají jejich možnosti a osobní hranice v soběstačnosti a mnoha dalších aspektech běžného života.

„Letošní běh pro Paraple bude trochu jiný, a to virtuální! Přestože však budete na trati sami, budete běžet pro nás a s námi,“ vzkazuje všem příznivcům Centra Paraple jeho spoluzakladatel Zdeněk Svěrák.

Více informací na https://www.behproparaple.cz/aktualni-rocnik-beh/2021/

reklama
reklama
reklama