Program

Zobrazit šablonu vysílání
Zadejte datum:

Po 20/05

00.00 - 01.30
Intro / Josef Sedloň

Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
  • V dnešním pořadu Intro si představíme britskou neofolkovou zpěvačku a skladatelku Keeley Forsyth, která původně začínala jako herečka a až po 40ce se začala věnovat hudbě postavené hlavně na jejím osobitém hlasu a výsledkem jsou její 3 skvělá alba na Leaf Label/130701. Více info - https://www.keeleyforsyth.com/ + https://keeleyforsyth.bandcamp.com/
  • Keeley Forsyth - Debris (Debris SP/Debris LP)
  • Keeley Forsyth - Start again (Start again SP/Debris LP)
  • Keeley Forsyth - Look to Yourself (Debris LP)
  • Keeley Forsyth - Butterfly (Debris LP)
  • Keeley Forsyth - Photograph (Photograph EP)
  • Keeley Forsyth - Glass (Photograph EP)
  • Keeley Forsyth - Bring me Water (Bring me Water SP/Limbs LP)
  • Keeley Forsyth - I stand alone (I stand alone SP/Limbs LP)
  • Keeley Forsyth - Land Animal (Limbs LP)
  • Keeley Forsyth - Blindfolded (Limbs LP)
  • QUINQUIS - Adkrog ft. Gareth Jones (Keeley Forsyth rmx) (Remix SP)
  • Keeley Forsyth & Ross Downes - Bog Body (live) (Bog Body OST EP)
  • Keeley Forsyth - Land Animal (Ben Frost rmx) (Phantom Limbs EP)
  • Keeley Forsyth - Fires (Cosey Fanni Tutti rmx) (Phantom Limbs EP)
  • Louis Carnell - one ft. Keeley Forsyth (one SP/111 LP)
  • Keeley Forsyth - Horse (Horse SP/The Hollow LP)
  • Keeley Forsyth - Turning ft. Colin Stetson (Turning SP/The Hollow LP)
  • Keeley Forsyth - The Hollow (The Hollow SP/The Hollow LP)
  • Keeley Forsyth - Do I breathe (The Hollow LP)
  • Keeley Forsyth - Creature (The Hollow LP)

01.30 - 03.00
Seance / Josef Sedloň

Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
  • V dnešní Seanci se podíváme po delší době na ambientní label Dronarivm a nové album The Sirens of Titan od italského producenta Enrico Coniglio. My si poté nabídneme i další releasy z tohoto agilního, původně moskevského vydavatelství sídlící nyní už v Holandsku. Více info - https://dronarivm.bandcamp.com/album/the-sirens-of-titan
  • Enrico Coniglio - As they arise [The Sirens of Titan, Dronarivm 2024]
  • Enrico Coniglio - Dmitry [The Sirens of Titan, Dronarivm 2024]
  • Robert Farrugia - Long Wait [Tilwin, Dronarivm 2024]
  • bvdub - Asleep in Ultramarine (excerpt) [Asleep in Ultramarine, Dronarivm 2023]
  • Andrew Heath - Fold [Fold, Dronarivm 2023]
  • Halftribe - Glimmer [Elegant, golden, Dronarivm 2022]
  • Enrico Coniglio - Avalanche [Alpine Variations, Dronarivm 2021]
  • Enrico Coniglio & Giulio Aldinucci - It will not snow again [Stalking the Elusive, Dronarivm 2020]
  • Olan Mill - Toroids [Sacred Geometry, Dronarivm 2019]
  • Endless Melancholy - Will you be there [Fragments of scattered Whispers, Dronarivm 2018]
  • Enrico Coniglio & Matteo Uggeri - Open to the Sea [Open to the Sea, Dronarivm 2017]

06.00 - 09.00
Josef Hradilek

  • 6-7
  • boy lucid - dreams on foothill
  • tobias hellkvist - fresh start
  • šimanský & niesner - jako doma
  • annie lee & oscar crawford - you don´t know what the lord has done for me
  • alex g - blue glow
  • ml buch - dust beam
  • dagmar andrtová-voňková - jasné ráno
  • forma norte - warlock send peace, they´ll come out and sing
  • kamasi washington - dream state (feat. andré 3000)
  • jessica pratt
  • 7-8
  • voice actor - love
  • amen dunes - lonely richard
  • young jesus - father son
  • psychic tv - the orchids
  • eastworks - blue was not my colour
  • boards of canada - in a beautiful place out in the country
  • loukeman - giverrr
  • beth gibbons - lost changes
  • j and the wooden stars - knees
  • leonard cohen - suzanne
  • baz luhrmann - everybody´s free (to wear suncreen)
  • pretty v - ibiza
  • claire rousay - please 5 more minutes (feat. lala lala)
  • strange ranger - stopping threshold
  • vegyn - in the front (feat. john glacier)
  • 8-9
  • gb - world in us
  • moby - down slow
  • james massiah - charlie
  • tierra whack - mood swing
  • toro y moi, brijean - genius of love
  • supercrooo - skit
  • solange - stay flo
  • crate - julia
  • cloud nothings - stay useless
  • pixies - gigantic
  • nabihah iqbal - dreamer
  • porches - joker
  • dean blunt - as long as ropes unravel fake rolex will travel
  • boy 2000 - cloud
  • saint etienne - nothing can stop u now
  • nilüfer yanya - like i say (i runaway)
  • charli xcx - 360

09.00 - 12.00
Dan Walterstein

  • 9-10
  • badbadnotgood - last laugh
  • matty - fool 4 u
  • winter - shaniatwainlovestory
  • cathedral bells - overdrive
  • dukla - spirituál kvintet freestyle
  • jelani aryeh - hang on
  • kevin abstract - once in a lifetime (talking heads cover)
  • towa bird - time to pretend
  • still woozy - all your life
  • east forest - cosmic dance (catching flies rework)
  • binki - bend (feat. otto benson)
  • darksoft - then and now
  • villagers - keepsake
  • alex g - opening theme from the pink opaque
  • the go! team - air raid gtr (lillien rosarian rmx)
  • 10-11
  • the cure - pictures of you (extended version)
  • the sundays - here´s where the story ends
  • the darling buds - sure thing
  • ned´s atomic dustbin - happy
  • karin ann - false gold (imogen heap rmx)
  • lukáš midub - roboticky lidský
  • justice - mannequin love
  • urbantramp - boty toulavý
  • jungle - dominoes
  • logic - clone wars III
  • 11-12
  • A)tým - právem
  • něco něco - signály
  • berlin manson - vyhoř
  • crumb - side by side
  • chanel beads - embarrassed dog
  • lava la rue - push n shuv
  • vegyn - time well spent
  • pawpaw rod - rainy
  • the national - heaven (talking heads cover)
  • zzzahara - wish you would notice (know this)
  • sex week - angel blessings
  • sylvan esso - the cosmos
  • nilufer yanya - like i say (i runaway)
  • zetra - burn (the cure cover)
  • COYS!

12.00 - 15.00
BLN

  • 12-13
  • massive attack - paradise circus/gui boratto rmx
  • warhaus ft sylvie kreusch - popcorn
  • daugter - be on your way
  • john tejada+plaid - bittersweet
  • max cooper ft kathrin de boer - with me
  • cowboy rhythmbox - rock music/erol alkan rework
  • mgmt - kids/soulwax nite version
  • baltra - breathe deep
  • soutez/manon meurt - mirrors
  • maxence cyrin - black hole sun
  • 13-14
  • kulturni servis
  • michael kiwanuka - black man in a white world
  • jamie xx - let s do it again
  • cinnamon chasers - luv deluxe
  • daft punk - harder better stronger
  • fluke - insanely beautiful
  • flowdan.lil baby+skrillex - pepper
  • dj seinfeld - if u like me
  • layo+bushwacka ft mino cinelu - feels closer
  • tkay maidza ft jpegmafia - awake
  • 14-15
  • michael stipe+big red machine - no time for love like now
  • lykke li - little bit/css rmx
  • gardna x pola+bryson - down low
  • floating points - birth4000
  • les rhythmes digitales - jacques your body
  • looptroop rockers - on repeat
  • archives - fuck u
  • rozhovor/petr forman - arena bri formanu
  • fonatines dc - starbuster
  • meshell ndegeocello - smooth operator

15.00 - 18.00
Jana Kománková

  • zivotveteru.cz + cesivberline.cz
  • sptf plst - https://open.spotify.com/playlist/1n6u4HnlkEb7zVWHL34pqz?si=91898a0049ee4a7b
  • příští vysílání - 23.5., 30.5.(solo+sleepclubbing), 3.6.
  • 15-16
  • ex-easter island head - easter
  • bingo fury - my cup overflows
  • soupactivist - matching teens
  • bobby blue bland - aint no love in the city
  • slash, iggy pop - awful dream - cover
  • philippe cohen solal - who will follow angelinia
  • alessando asso stefana - im a man of constant sorrow - cover
  • troublemakers - electrorlogw
  • beth gibbons - rewind
  • (soutěž - ocie elliott - a place)
  • mono - oath
  • japan - canton
  • 16-17
  • panda bear - home free
  • eels - goldy
  • can - moonshake
  • sons of slough - sonblind
  • david holmes - blind on a galopping horse, sons of slough remix
  • su yono - moonbeams
  • dirty beaches - casino lisboa
  • jembaa groove - namo
  • the cure - the funeral party
  • cornelius - sketch for spring
  • the durutti column - my country - monarchy mix
  • 17-18
  • scott lavene - disneyland in dagenham
  • salary - polite rebellion
  • toydrum - know one will never know
  • kid congo - murder of sunrise
  • primal scream - screamadelica
  • manu chao - je ne t aime plus
  • energy 52 - cafe del mar - orbital remix edit
  • unkle - only you - and me remix
  • iwdg - in a lonely place (new order cover) - david holmes remix
  • new order - temptation
  • spiritualized - always together with you

18.00 - 19.00
Soundtrackování / Iveta Nebesařová

Soundtrackové klišé do našeho pořadu nepatří.Pořad nejen o filmové hudbě a soundtraccích, na které by se nemělo zapomínat, ale i novinkách ze světa seriálů a kinematografie.

    19.00 - 20.00
    CD Nonstop

    Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
    • BEN CHATWIN - THE HUM

    20.00 - 21.00
    Ešus / Strýček Míša

    Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

      21.00 - 22.00
      Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

        22.00 - 23.59
        Teplý proud / Radek Horáček

        Hřejivá vlna třpytivého popu a queer témat, která vás nadzvedne, láskyplně pomazlí a nakonec pohltí. Čtrnáctideník o popové hudbě a teplých věcech kolem nás s Radkem Horáčkem, každé liché pondělí od 22:00 do 23:59.

          Út 21/05

          00.00 - 02.00
          Kardiostimulátor

          Moderují:  Petr Ferenc, Matěj Kratochvíl (redaktoři online magazínu HIS VOICE. Kardiostimulátor je pořad o hudbě současné nejen tělem, ale především duchem. 

            06.00 - 09.00
            Robert

            • 06:00-07:00
            • BINLI FEAT. OTTO BENSON - BEND
            • BADBADNOTGOOD - LAST LAUGH
            • CATHEDRALL BELLS - OVERDRIVE
            • PORCHES - JOKER
            • MATTY - FOOL 4 U
            • DARKSOFT - THEN AND NOW
            • DAYDREAMERS - BEACH HOUSE
            • BLUSHING - SEAFOAM
            • THE DAY - TWO MOONS
            • THE NATIONAL - HEAVEN
            • ZZZHARA - WISH YOU WOULD NOTICE (KNOW THIS)
            • OCTOBER & THE EYES - PUBLIC IMAGE
            • 07:00-08:00
            • PROJECT PITCHFORK - ANTIDOTE
            • CASSANDRA COMPLEX - SHE LOVES ME
            • THE ETERNAL AFFLICT - SAN DIEGO(THE TRAGICAL)
            • BUTTHOLE SURFERS - PEPPER
            • FAITH NO MORE - MIDLIFE CRISIS
            • DOG EAT DOG - WHO' THE KING
            • MORRISEY - THE LAST OF THE FAMOUS INTERNATIONAL PLAYBOYS
            • STARS - AGELESS BEAUTY
            • BLUR - THERE'S NO OTHER WAY
            • ROB DOUGAN - CLUBBED TO DEATH
            • DIGITALISM - FORREST GUMP
            • KLAXONS - IT'S NOT OVER YET
            • CHUMBAWAMBA - TIMEBOMB
            • 08:00-09:00
            • BLACK HOLES - DARE TO FLY
            • VNITROBLOK - POD NULOU
            • TALI - STARÝ CHLAPI
            • KONĚ A PRASE - VYSAVAČ
            • RÁDIO DĚDA @ DUO EGON - HITOVKA
            • HELLO MARCEL - DĚDA CEBEDA
            • GARÁŽ - HOUBY
            • HORKÝŽE SLÍŽE - R'N'B SOUL
            • J.A.R. - JSEM POHODLNÝ
            • COLORFACTORY - IT'S ALWAYS YOU
            • MODUS - JA, TY A MOJ BRAT
            • BIDLO - POPELKA

            09.00 - 12.00
            Klára Vlková

            • 9 - 10
            • Warm Jets - Never Never
            • Ride - Peace Sign
            • Kurt Vile - Wakin' On A Pretty Day
            • Teen Daze - Back Yard (ft. Andy Shauf & Sam Wilkes)
            • Arab Strap - Bliss
            • Abra - Fka Mess
            • il;lo - naïa
            • ambassadeurs - Flow State
            • Night Tapes - Projections
            • Tom Misch - Insecure
            • Flevans - Say Yes ft. Laura Vane
            • Barry Can't Swim - Tell Me What You Need (ft. Just Lil)
            • Machinedrum - Zoom (ft
            • 10 - 11
            • Bop - Holographic Joy
            • Baltra - Brush Strokes (Jacques Greene remix)
            • Kali Uchis - Cómo Así
            • Little Dragon - Slugs Of Love
            • Berlin Manson - Kde budeme bývať
            • Dukla - Josef a bratři jeho
            • Whyohwhy - River Styx
            • Šimanský & Niesner - Stalin plac
            • Manon Meurt - Peony Garden
            • Mount Kimbie - Fishbrain
            • Throwing Snow - Ephemeral
            • Duskee - So Fly ft. Satl, DRS, Verbz
            • 11 - 12
            • DJ Marky - Star Trippin'
            • Sir Was - Sometimes You Got To (Seb Wildblood remix)
            • Nuage - Flashback
            • Synkro - Open Arms
            • Dogger & Mindstate - Broken Home ft. Liam Bailey (Calibre remix)
            • Otik - Geronimo
            • Kettama & Real Lies - Purple Hearts
            • DOVE (Bicep) - Chroma 003 Bi83
            • Kubatko - Pavlova
            • Philip TBC - Come Alive (ft. Profound & MC Ixist)
            • Optmst - Findin' Solace ft. OKH DEATH

            12.00 - 15.00
            Rao Uppaluri

            • 12 - 13
            • Ani DiFranco - Unprecedented Sh!t
            • The The - Cognitive Dissident
            • Arab Strap - Hide Your Fires
            • Fujiya & Miyagi - Transparent Things
            • Wu-Lu - Blunted Strings
            • of Montreal - Soporific Cell
            • Crumb - Side By Side
            • Amen Dunes - Ian
            • This Is Lorelei - Where's Your Love Now
            • Chris Cohen - Damage
            • Tindersticks - New World
            • BADBADNOTGOOD - Last Laugh
            • Night Tapes - projections
            • Hana Vu - Airplane
            • Koně a prase - Vysavač
            • 13 - 14
            • Crack Cloud - Blue Kite
            • Malice K - The Old House
            • Luna Li - Confusion Song
            • FIN - Flemish Still Life
            • Christine and the Queens - Marvin Descending
            • Cassandra Jenkins - Delphinium Blues
            • Loma - Pink Sky
            • Beth Gibbons - Whispering Love
            • PJ Harvey - One Line
            • Shellac - I Don't Fear Hell
            • J.R.C.G. - Dogear
            • Belong - Souvenir
            • 14 - 15
            • Nikki Nair - 333333
            • Lamussa II - I Am The Void ft. Marie Davidson
            • Mach-Hommy - Copy Cold ft. Black Thought & Quelle Chris
            • VHOOR - BH House
            • DJ Manny & TCH - The Lost Highway
            • Kitty Ca$h - Breaking News ft. Rico Nasty & Kilo Kish
            • Kyle Hall - EXP5 "Rosie"
            • Ouri - Baby Has a Frown
            • Yaya Bey - chrysanthemums
            • Ida The Young - My Stars
            • Mörk - Dromedar ft. Brother Portrait
            • Rezzett - Plum Duff

            15.00 - 18.00
            Josef Sedloň

            • 15 - 16h
            • Aleksandir - HEARTH SONG ft. Ola / Hearth Songs
            • Luis León & Unseener - Concorde / Proton Music
            • Florist - Riding around in the Dark / A24 Music
            • Martha Skye Murphy - Pick yourself up / A 93
            • Gidge - Gausta / Atomnation
            • Overmono & The Streets - Trun the Page / XL
            • Bluebox - Not right now / Blue Note
            • Karin Ann - False Gold (Imogen Heap rmx) / Karin Ann
            • Blushing - Tamagotchi / Kanine
            • DJ Seinfeld - If U like me / Ninja Tune
            • Braille - Suntime / Hotflush
            • Wordcolour - Montuno / Clasico
            • il:lo - naïa / Nettwerk
            • dZihan & Kamien - Teatro Ariston / Couch
            • 16 - 17h
            • CASTLEBEAT - Tom´s Place / Spirit Goth
            • April June - starstruck / Nettwerk
            • Efterklang - Plant ft. Mabe Fratti / City Slang
            • Ishmael Ensemble - Madrid / Severn Songs
            • AcT Of MooD - She is gone too long (J Lock rmx ft. Gary Rostock) / AcT Of MooD
            • Kubátko - Mojo / Beyond
            • Niklas Paschburg - All the Secrets left untold (Fejká rmx) / 7k!
            • Hakushi Hasegawa - Boy´s Texture / Brainfeeder
            • Miki Berenyi Trio - Vertigo / Bella Union
            • Crumb - Dust Bunny / Crumb
            • Tom Jarmey - Negative (Synkro rmx) / Oathcreations
            • Akuratyde - In Love / Modern Conveniences
            • 17 - 18h
            • Buridan - Homer / Bedrock
            • Nox Vahn - Don´t go / Anjunadeep
            • Optmst - Findin' Solace ft. OKH DEATH / Shall Not Fade
            • Baltra - Breathe Deep / Future Classic
            • Manon Meurt - Marrow / Minority
            • Phantom Youth - Some Miracle / Spirit Goth
            • Loma - Pink Sky / Sub Pop
            • Winter - shaniatwainlovestory / Everything Blue
            • art test - once aupon a vhs / Folded Music
            • Kessoncoda - Greyscale / Gondwana
            • Ezra Feinberg - Soft Power / Tonal Union
            • Arooj Aftab - Whiskey / Verve

            18.00 - 19.00
            Estereo / Martin Mikuláš & Ultrafino

            Pestrý koktejl downtempa, nu-jazzu, groovu nebo bossanovy, retro záležitostí, easy-listening music a filmové hudby.

              19.00 - 20.00
              CD Nonstop

              Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
              • MODRÝ EFFEKT & JAZZ Q - CONIUNCTIO

              20.00 - 22.00
              Velká Sedma / Antonín Kocábek

              HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                22.00 - 23.00
                Unizone / Ancestral Vision & Notsureyet

                UNIZONE založili ANCESTRAL VISION a NOTSUREYET na začátku roku 2017 jako klubovou noc věnovanou hybridní taneční elektronice, v roce 2019 pak jejich snaha vyústila v založení stejnojmenného labelu a radio show. V ČR získává kolektiv renomé skrze stejnojmennou show na Radiu 1, na mezinárodní scéně je zase vyhledávaným zejména díky pečlivě kurátorovaným releasům s osobitými vizuály […]

                  23.00 - 23.59
                  Electronic Tuesday / Jan Kruml

                  Electronic, Ambient, Drone, Industrial, Power Electronics, Noise, Field Recordings, Musique Concréte, Experimental etc.

                    St 22/05

                    00.00 - 02.00
                    13 syrových / Petr Vrba & Vojtěch Staněk

                    Pořad 13 SYROVÝCH se zaměřuje na avantgardní a experimentální výboje současné alternativní a jazzové scény (nejen), čímž se zčásti tématicky překrývá s hudbou, které se v ČR věnuje např. časopis HIS voice. Konkrétně se jedná o nahrávky těchto stylů: abstraktní hip hop, alternativní rock, avant pop, avant rock, avantgarda, elektronický jazz, experimentální elektronika, free jazz, gypsy pop, […]

                      06.00 - 09.00
                      Wlado del Rey

                      • 06:00 - 07:00
                      • Kiasmos - Flown
                      • Boards Of Canada - Open The Light
                      • Clarinet Factory - Pipers
                      • Villagers - Keepsake
                      • Lana Del Rey - A&W
                      • Lichnovský - Zdálo se mi, že jsem se zbláznil a všem to bylo jedno
                      • Alice Glass - Drown (feat. Jupiter IO)
                      • ††† - Goodbye Horses
                      • Mezi patry klid - Náměstí 5. května
                      • Cassandra Jenkins - Delphinium Blue
                      • Arooj Aftab - Raat Ki Rani
                      • Saca - King's Tale
                      • 07:00 - 08:00
                      • Los Campesinos - Feast Of Tongues
                      • Wishy - Love On The Outside
                      • The Ecstasy Of Saint Theresa - Plain.com
                      • Bon Iver - Hey, Ma
                      • Forest Swords - Torch
                      • Berlin Manson - Nemám Koho Obdivovať (feat. Katarzia)
                      • The National - Heaven (Talking Heads cover)
                      • Orville Peck & Allison Russel - Chemical Sunset
                      • Sport - Helsinki, 1952
                      • Dukla - Prší třetí den (feat. TK27)
                      • BadBadNotGood - Last Laugh
                      • Black Holes - Dare To Fly
                      • Metz - Light Your Way Home (feat. Amber Webber)
                      • 08:00 - 09:00
                      • Peso Pluma - Ella Baila Sola
                      • The Straglers - Golden Brown
                      • Childish Gambino - Little Foot Big Foot (feat. Young Nudy)
                      • Šimanský Niesner - Dikobraz
                      • Beebadoobee - Take A Bite
                      • Strand Of Oaks - Party At Monster Lake
                      • Táňa Lvovská - Ramena
                      • Björk & Rosaila - Oral
                      • Fontaines D.C. - Starburster
                      • Bill Conti - Fanfare For Rocky
                      • Youth Lagoon - Football
                      • New Order - Restless
                      • Elderbrook & George Fitzgerald - Glad I Found You
                      • Elbow - Balu

                      09.00 - 12.00
                      Zdeněk Hnyk

                      • 9 - 10
                      • G.LOVE - ASTRONAUT
                      • BECK - E-PRO
                      • FIDLAR - NUDGE
                      • THE CLASH - I FOUGHT THE LAW
                      • FILM SCHOOL - DEFENDING RUINS
                      • JOY DIVISION - WARSAW
                      • ORIENT - BLACK ICE
                      • BLACK HOLES - DARE TO FLY
                      • FIZZ - HIGH IN BRIGHTON
                      • THE B.P.A. - SHOULD I STAY OR SHOULD I BLOW
                      • CAT EMPIRE - CHARIOT
                      • COLLAPSED LUNG - EAT MY GOAL
                      • CYPRES HILL - I WANNA GET HIGH
                      • FUN LOVIN´ CRIMINAL - WE HAVE ALL THE TIME IN THE WORLD
                      • MONTY PYTHON - I BET THEY WON´T PLAY THIS SONG ON THE RADIO
                      • 10 - 11
                      • LOUIS JORDAN - REET, PETITE AND GONE
                      • CHUBBY CHECKER - THE TWIST
                      • JACKIE BRENSTON AND HIS DELTA CATS - ROCKET 88
                      • THE GOOD, THE BAD AND THE QUEEN - KINGDOM OF DOOM
                      • THE FLAMING LIPS - THE YEAHYEAHYEAH SONG (R.E.)
                      • TEMPLES - I WANNA BE YOUR MIRROR
                      • OCIE ELLIOTT - A PLACE
                      • OCIE ELLIOTT - EYES FALL
                      • BIG THIEF - VAMPIRE EMPIRE
                      • THURSTON MOORE - THEN BEST DAY
                      • SONIC YOUTH - DRUNKEN BUTTERFLY
                      • YONIC SOUTH - GIRL U WANT
                      • DEVO - MORNING DEW
                      • JIŽNÍ PÓL - KRISTÝNA Z BERLÍNA
                      • 11 - 12
                      • DAVID BOWIE - HEROES/HELDEN
                      • BRUCE SPRINGSTEEN - WAITN´ ON A SUNNY DAY
                      • TOM WAITS - RAINS ON ME
                      • ENIO MORRICONE - THE GOOD BAD AND THE UGLY
                      • JOHN WILLIAMS - THE EMPIRE STRIKES BACK - THE IMPERAL MARCH
                      • DAY WAVE - BEFORE WE KNEW
                      • DAEDMAU5 - MY HEART HAS TEETH (FT.SKYLAR GREY)
                      • THE FAUNS - MODIFIED
                      • THE ARCS - SUNSHINE
                      • WILCO - SUNLIGHT ENDS
                      • DEATH CAB FOR CUTIE - HERE TO FOREVER

                      12.00 - 15.00
                      BLN

                      • 12-13
                      • arctic monkeys - do i wanna know
                      • nadine shah - topless mother
                      • nicl cave+the bad seeds - wild god
                      • ishmael ensemble - madrid
                      • holy fuck - latin america
                      • kendrick lamar - not like us
                      • godessa - social ills
                      • massive attack ft mos def - i against i
                      • soutez/ill skillz - be there 4 u
                      • iggy pop - king of the dogs
                      • hellwana - sunbeam
                      • 13-14
                      • kulturni servis
                      • tom misch - insecure
                      • nia archives - cards on the table
                      • technimatic - it must be
                      • deetron - drone
                      • ils - firefay
                      • folamour - freedom
                      • sbtrkt ft the dream - good morning
                      • depeche mode - wrong/caspa rmx
                      • baltra - overdrive
                      • sneaker pimps - bloodspot
                      • the horrors - who can say
                      • 14-15
                      • rozhovor/group therapy
                      • ancestral vision ft krabs - plasma twins
                      • kubatko - pavlova
                      • all da soulz - south orboth
                      • morcheeba - otheewise
                      • seb wildblood - jobi
                      • o flynn - vesta
                      • the chemical brothers ft beck - wide open
                      • hudson mohawke - come a little closer
                      • boys be kko - lalala
                      • eminem+skylat grey - black magic
                      • chinawoman - party girl

                      15.00 - 18.00
                      Klára Nemravová

                      • 15 - 16
                      • Leftfield - Melt
                      • Orbital ft. Lisa Gerard - One perfect sunrise
                      • Lukro & El Chico Callado - Choquewillka
                      • DJ Counseling - It's perfectly clear right now
                      • Fluke - Insanely beautiful
                      • dZihan & Kamien - Teatro ariston
                      • John Tejada & Plaid - Freemikkim
                      • Karin Ann - False gold (Imogen Heap rmx)
                      • Annet X & Nobodylisten - Vrstvy
                      • Joja - Ocean deep
                      • Odesza - How did I get here
                      • Mikkim ft. Gary Asquith - Biting my nails 2010
                      • Beck - Up all night
                      • Wax Tailor - Craftsman
                      • 16 - 17
                      • Wolf AIice - Smile
                      • Eels - Goldy
                      • The Waeve - City lights
                      • Jordyn Shellhart - Praise you
                      • Kraftwerk - Das model
                      • Destroyer - Tinseltown swimming in blood
                      • Elisabeth Elektra ft. Mogwai - Broken promises
                      • Catherdral Bells - Overdrive
                      • Khoiba - Centrifugal
                      • Adrian T. Bell - I get high
                      • Nilufer Yanya - Like I say
                      • John Cale - How I see the light
                      • Tribe - Vigil
                      • 17 - 18
                      • Father John Misty - Funny girl
                      • Khruangbin - May ninth
                      • Ghostly Kisses - Carousel
                      • Dodie - Got weird
                      • Nick Cave - Cosmic dancer
                      • Orville Peck ft. Allison Russell - Chemical sunset
                      • Timea - Home
                      • Vltava - Láska je možná
                      • Mitski - The only heartbreaker
                      • Jasper Tygner ft. Art School Girlfriend - Ready
                      • SBSTRKT ft. Ezra Koening - New Drop New York
                      • Luttrell - Sunshine
                      • Weval - Should be fine

                      18.00 - 19.00
                      Salad Daze / Jakub Šponer & Pavel Vít

                      Nahlédněte do přehrávačů osobností české hudební scény. Moderátorská dvojice Jakub Šponer a Pavel Vít si do studia bude zvát hudebnice a hudebníky, kteří s sebou přinesou vlastní playlist. Písničky, které je ovlivnily, o kterých mají co říct, nebo je prostě jen rádi poslouchají. Nechte se inspirovat vašimi oblíbenými interprety v hodině plné neotřelé hudby a […]
                      • Nikolay Tretyachenko - Vivid Dream
                      • Miles Davis & Robert Glasper - Talking Shit
                      • Flying Lotus - Until the Colours Come
                      • Joseph Shabason - I Thought That I Could Get Away With It
                      • Sam Gendel & Sam Wilkes - I SING HIGH
                      • Skee Mask - Testo BC Mashup
                      • Loukeman - Realize What
                      • Blue Iverson - Hush Money
                      • POiSON GiRL FRiEND - Love Is...

                      19.00 - 20.00
                      CD Nonstop

                      Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                      • TENNYSON - OLD SINGLES

                      20.00 - 21.00
                      Reflektor / Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

                      Obsedantně hudební magazín Reflektor přináší přehled novinek z tuzemské i zahraniční scény, výběr výrazných singlů napříč žánry a především recenze zásadních nových alb. Pořad moderuje současný programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a hudební publicista Vojtěch Tkáč. Reflektor si klade za cíl zvýrazňovat propojení mainstreamu a alternativy bez ohledu na žánrové škatulky, ale zároveň balancovat mezi současnou českou/slovenskou a zahraniční […]
                      • Udeř mě tvrdě a udeř mě něžně! 💧
                      • Lapeme po vzduchu jako Billie Eilish a Childish Gambino. Dneska v Reflektoru probereme jejich aktuální desky a začneme se těšit na pražské koncerty. K tomu zahrajeme Eastworks a něco z nové kompilace kolektivu Pocahontas. Nebude chybět Lichnovský. Ani Tkáč. Reflektor dýchejte na Radiu 1. 💨
                      • IceMorph - We Got This
                      • Eastworks - Blue Was Not My Colour
                      • Lichnovský - Zdálo se mi, že jsem se zbláznil a všem to bylo jedno
                      • Billie Eilish - Lunch
                      • Childish Gambino - Atavista
                      • Agstashe - LIQUORMAN

                      21.00 - 22.00
                      Zátiší / Jeroným Janíček & Aleš Vojíř & Ondřej Formánek

                      Diskusní pořad na různá společenská témata. Zátiší nově jako podcast!
                      • - Hosté: Zdeněk Blaha, Ivana Formanová (Institut dokumentárního filmu) // Moderátor: Aleš Vojíř Které dokumentární filmy z poslední doby patří do kategorie “ty musíte vidět“? Na jakých netradičních místech se aktuálně promítají? Jakými tématy se daří tvůrcům oslovovat diváky? Ve kterých zemích se v poslední době natáčejí ty nejzajímavější a nejoceňovanější snímky? Co je to KineDok, Ex Oriente Film či East Doc Platform? Nejen o tom se v Zátiší na Radiu 1 budeme bavit se Zdeňkem Blahou, programovým ředitelem Institutu dokumentárního filmu, a Ivanou Formanovou, manažerkou mezinárodní projektu KineDok zaměřeného na promítání evropských autorských dokumentárních filmů na zajímavých místech.

                      22.00 - 23.59
                      SOUNDBOMB / Double J & Milan Bartoušek

                      Hip-hop, Rap, R&B, Urban Music 💎 Moderují: Double J a Milan Bartoušek INSTAGRAM: @soundbombradio1, @doublejradio1, @milanbartousek Každou lichou středu od 22:00 do 0:00.

                        Čt 23/05

                        06.00 - 09.00
                        Rao Uppaluri

                        • 6 - 7
                        • Colin Stetson - The Love It Took To Leave You
                        • Mountain Movers - Factory Dream
                        • Šimanský & Niesner - Svisle
                        • Arooj Aftab - Whiskey
                        • Lesní zvěř - Passions
                        • Ida The Young - My Stars
                        • Boaksi - Didn't I
                        • Kubátko - Pavlova
                        • John Tejada & Plaid - Freeways
                        • Group Listening - New Brighton
                        • 7 - 8
                        • Lawrence Lui - M83 IDM OST MHZ
                        • Lakker - Antikythera Mechanism
                        • A. G. Cook - Crescent Sun
                        • Harmony - Thot Daughter
                        • Charli XCX - 360
                        • Pretty Sick - Streetwise ft. xmal
                        • Xeno & Oaklander - Magic of the Manifold
                        • Peggy Gou - Lobster Telephone (Full Length)
                        • art test - once upon a vhs
                        • Winter - shaniatwainlovestory
                        • DIIV - Raining On Your Pillow
                        • Exek - It's Just a Flesh Wound, Darling
                        • Role - Sny
                        • R.E.M. - Let Me In (remixed)
                        • 8 - 9
                        • Wand - Help Desk
                        • claire rousay & Helena Deland - Deceiver
                        • Loma - Pink Sky
                        • Danny Brown - Downward Spiral
                        • Social Climbers - Chicken 80
                        • The Cleaners From Venus - I Can't Stop (Holding On)
                        • Fake Fruit - Mucho Mistrust
                        • Dehd - Necklace
                        • DJ Shadow - Transmission 2 >> Midnight In A Perfect World
                        • Mach-Hommy - ANTONOMASIA ft. Roc Marciano
                        • Vince Staples - Shame On The Devil
                        • Glass Beams - Mahal
                        • Milo Korbenski - I'm a Slug
                        • Antenna - Lost
                        • Bermuda Squares - Outsider
                        • Ducks Ltd. - When You're Outside

                        09.00 - 12.00
                        Jan Marek

                        • childish gambino - little foot big foot (ft. young nudy)
                        • billie eilish - lunch
                        • orlando weeks - dig (ft. rhian teasdale)
                        • hinds - boom boom back (ft. beck)
                        • los campesinos! - feast of tongues
                        • dehd - dog days
                        • highschool - new york, paris and london
                        • ernest rareberrg - chromatic fantasy, and feud
                        • the streets - turn the page (overmono rework)
                        • jean dawson - swamp
                        • crate - julia
                        • blondshell - docket (ft. bully)
                        • vampire weekend - prep-school gangsters
                        • the marías - run your mouth
                        • 1000
                        • amen dunes - purple land
                        • howl - she drew the gun
                        • homeshake - simple
                        • ivy z - 23
                        • haru - cali
                        • saca - king's tale
                        • mat213 - tam kam vane vítr
                        • plusminusnula - světy
                        • ocún - prodali jsme léto
                        • sex mask - tv movie
                        • sega bodega - kepko
                        • strand of oaks - party at monster lake
                        • dewon welsh - best laid plans
                        • 1100
                        • nilufer yanya - like i say (i runaway)
                        • shellac - wednesday
                        • yanis & the yaw - walk through fire
                        • zzzahara - wish you would notice (know this)
                        • otha - i hate you in the morning
                        • girl in red - you need me now (ft. sabrina carpenter)
                        • vala - bleed together
                        • fcukers - bon bon
                        • basavriuk - caverns
                        • basavriuk - caverns
                        • jelani aryeh - hang on
                        • tindersticks - new world
                        • diiv - raining on your pillow
                        • jennifur - all i need is this
                        • childish gambino - final church

                        12.00 - 15.00
                        Jana Kománková

                        • bob dylan birthday special
                        • -
                        • zivotveteru.cz + cesivberline.cz
                        • sptf plst s 3 hodinami bonusu - https://open.spotify.com/playlist/2May5oNfR2r6dvypnMBPTL?si=302a4fc9aed54112
                        • příští vysílání 30.5. (solo + sleepclubbing), 3.6.
                        • 12-13
                        • mark lanegan - man in the long black coat - bob dylan cover
                        • asobi seksu - bob dylans 115th dream - bob dylan cover
                        • elvis costello - i threw it all away - bob dylan cover
                        • frank tovey - north country blues - bob dylan cover
                        • concrete blonde - simple twist of fate - bob dylan cover
                        • david bowie - tryin to get to heaven - bob dylan cover
                        • cornershop - the mighty quinn - bob dylan cover
                        • yo la tengo - fourth time around - bob dylan cover
                        • xtc - all along the watchtower - bob dylan cover
                        • nina simone - i shall be released - bob dylan cover
                        • adele - make you feel my love - bob dylan cover
                        • morrissey - only a pawn in their game - bob dylan cover
                        • youssou n dour - chimes of freedom - bob dylan cover
                        • caetano veloso - jokerman - bob dylan cover
                        • cowboy junkies - i have made up my mind to give myself to you - bob dylan cover
                        • elvis presley - tomorrows a long time - bob dylan cover
                        • bryan ferry - if not for you - bob dylan cover
                        • antony - knickin on heavens door - bob dylan cover
                        • nico - ill keep it with mine - bob dylan cover
                        • 13th floor elevators - its all over now baby blue - bob dylan cover
                        • sonic youth - im not there - bob dylan cover
                        • the specials - maggies farm - bob dylan cover
                        • the heptones - i shall be released - bob dylan cover
                        • sinead o connor - i believe in you - bob dylan cover
                        • ministry - lay lady lay - bob dylan cover
                        • ramones - my back pages - bob dylan cover
                        • hole - its all over now baby blue - bob dylan cover
                        • the new basement tapes - married to my hack - bob dylan cover
                        • eels - girls from the north country - bob dylan cover
                        • bob dylan, johnny cash - wanted man
                        • lou reed - foot of pride - bob dylan cover
                        • marianne faithfull - its all over now baby blue - bob dylan cover
                        • wyclef jean - knockin on heavens door - bob dylan cover
                        • ratso - sad lady of the lowlands - bob dylan cover
                        • nick cave - death is not the end - bob dylan cover
                        • tom tom club - she belongs to me - bob dylan cover

                        15.00 - 18.00
                        Stanislav Zima

                        • 15:00 - 16:00
                        • AL WOOTTON - Grounding
                        • PEVERELIST - Pulse XII.
                        • ACT OF MOOD - She Is Gone Too Long (J LOCK rmx feat. GARY ROSTOCK)
                        • LAUNDER - Intake
                        • BUFFALO TOM - Mineral
                        • NITRADA - Fading Away (APPARAT rmx)
                        • LALI PUNA - Remember
                        • DUKLA - Tutto passa (DNÉ version)
                        • ASC - Prophecy
                        • COCO BRYCE & FOREST DRIVE WEST - Mantra
                        • BASIS - Architect of Resistance
                        • ART SCHOOL GIRLFRIEND - Out There
                        • 16:00 - 17:00
                        • MOUNT KIMBIE - Black Stone
                        • DEETRON PRESENTS SOULMATE - Bourg
                        • MONIKINO KINO - Kancelár
                        • SOFIA KOURTESIS - How Music Makes You Feel Better
                        • BRAILLE - Suntime
                        • JINÝ METRO - Sheep
                        • THE NOTWIST - Good Lies
                        • LEE GAMBLE - She´s not
                        • BOARDS OF CANADA - Jacquard Causeway
                        • TOM JARMEY - Portal
                        • 17:00 - 18:00
                        • PRAYER - Sensory Overload
                        • GEOTIC - The Quarrel
                        • HELIOS & HOLLIE KENNIFF - Wild Light
                        • SPC ECO - Your House
                        • KANGDING RAY - Hollow
                        • LEWIS FAUTZI - Severity
                        • HARU - Cali
                        • HIFI & LOFI - Kamay
                        • AKURATYDE - Head First
                        • ANDREA - Lush In End (Drum Version)
                        • OPPRESSED BY THE TIME - Bouyancy

                        18.00 - 19.00
                        Odvážné palce / Iveta Nebesařová

                        Palce: Iva Přivřelová, Jan Škoda, Viktor Palák Nekompromisní palce NAHORU nebo DOLŮ k filmovým premiérám týdne. ODVÁŽNÉ PALCE JSOU TEĎ K POSLECHU JAKO PODCAST! PODCAST ODVÁŽNÝCH PALCŮ NAJDETE NA PLATFORMÁCH: Starší díly Odvážných palců najdete v archivu na Mixcloudu Radia ZNĚLKACelou znělku Odvážných palců si můžete stáhnout TADY. A co vlastně je za skladby ve znělce: 1. ENNIO MORRICONE – L’uomo […]

                          19.00 - 20.00
                          CD Nonstop

                          Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                          • ADRIANNE LENKER - ABYSSKISS

                          20.00 - 22.00
                          Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                          O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                            22.00 - 23.59
                            A.M.180 / Štěpán Bolf & Jakub Hošek

                            A.M.180 je nezávislý, kreativní a promotérský kolektiv, který funguje na základě DIY principů. Od roku 2003 provozují multifunkční prostor v Praze. Jehož hlavní smysl je mít platformu, která bude v kontaktu s nezávislou hudební a uměleckou scénou. A.M. 180 pořádá výstavy, performance, hudební koncerty a festival Creepy Teepee. 

                              Pá 24/05

                              06.00 - 09.00
                              Tadeáš Haager

                                09.00 - 12.00
                                Dan Walterstein

                                  12.00 - 15.00
                                  Mike.H

                                    15.00 - 18.00
                                    David Pomahač

                                      18.00 - 18.10
                                      Knižní servis

                                      Pořad o knižních novinkách, čtení z knih, soutěže, rozhovory. Připravují: Jiří G. Růžička, iLiteratura (Pavel Mandys a kolegové, střídají se po týdnu) Uvádí: Vladimír Srb Nové díly Knižního servisu vycházejí jako podcast (Apple Podcast, Spotify a další), starší díly naleznete na Mixcloudu

                                        18.10 - 19.00
                                        Vintage Cool / Tea Jay Ivo

                                        50’s & 60’s

                                          19.00 - 20.00
                                          CD Nonstop

                                          Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                                          • VA - CUT VOLUME 1

                                          20.00 - 22.00
                                          High Fidelity / Tim Otis

                                          #englishfriendly Co je to: dvě hodiny v energickém tempu THE PRODIGAL BASTARD RETURNS!High Fidelity with Tim Otis is back this Friday night at 8:00!Bossa Breaks, Rare Groove and Funked up Fun!

                                            22.00 - 23.59
                                            RAM DANCE / Peeni Walli Sound

                                            Pořad o reggae, dancehall, dub a veškeré hudbě stojících na těchto základech, vyrůstající z jamajských kořenů jako např. hip hop, afrobeats, UK bass music, ragga jungle, … Můžete se těšit na pestrou selekci žhavých novinek, osvědčených hitů a zásadních tunes. Budeme reagovat na aktuální události a výročí tématickými bloky, budeme zvát hosty, aby prezentovali svůj […]

                                              So 25/05

                                              00.00 - 02.00
                                              Global Amigos / Chong X

                                              GLOBAL AMIGOS  je zaměřený na „GLOBAL/TROPICAL BASS“ music. Zaostřeno  na současnou scénu. Eklekticky a bez hranic / hranice jsou jen na mapě. Uslyšíte všechno. Jednou za 14 dní. Archiv najdete zde.

                                                06.00 - 09.00
                                                Douglas Arellanes

                                                  09.00 - 11.00
                                                  Velká Sedma / Antonín Kocábek

                                                  HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                                                    11.00 - 13.00
                                                    Staré poledne / Tomáš Vydra

                                                    Rock, 60’s, 70’s. Interpreti, na které jste dávno zapomněli nebo které jste ani neznali. Staré poledne můžete slyšet každou sobotu hezky živě od 11:00 do 13:00 SEČ, či-li přibližně v době „seč oběda“. V rámci pořadu si pouštíme desky těch, na které se dávno zapomnělo, nebo které zná jen málokdo. Prostě žádné ohrané osvědčené hity. […]

                                                      13.00 - 16.00
                                                      BLN

                                                        16.00 - 20.00
                                                        Julia Yurchuk

                                                          20.00 - 22.00
                                                          Cluster / Mike.H & Not_me

                                                          Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Relace se inspiruje v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy […]

                                                            22.00 - 23.59
                                                            The Work Out / C. Monts & Tuco

                                                            #englishfriendly Angličtí kluboví veteráni C.Monts a DJ Tuco jsou profíci v hledání nové hudby napříč žánry i kontinenty. Zkušenosti začali sbírat již v půlce 90. let v UK a během svých cest po celém světě. Po léta budované kontakty a znalosti tvoří ideální platformu pro čtrnáctidenní dvouhodinovku plnou čerstvých basů a beatů z celého světa, […]

                                                              Ne 26/05

                                                              06.00 - 09.00
                                                              Filip Týc

                                                                09.00 - 11.00
                                                                Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                                                                O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                                                                  11.00 - 12.00
                                                                  VŠECHNY HUDBY SVĚTA ( V. H. S. ) / DJ GADJO.CZ & Filip Týc

                                                                  PŘÍŠTÍ VYSÍLÁNÍ : 26. 5. Neděle 11:00 – – 12:00VŠECHNY HUDBY SVĚTA hraje DJ GADJO CZ Na vlnách jedničky zazní tuarežštíTINARIWEN, britsko pundžábský umělec NITIN SAWHNEY nebo se nám připomene hráč na sitar JASDEEP SINGH DEGUN. Podíváme se na album MAISHA které na červen připravují THE ZAWOSE QUEENS nebo uslyšíte balkánskou dvojici SHAZALAKAZOO. Písničkolist najdete […]

                                                                    12.00 - 15.00
                                                                    David Pomahač

                                                                      15.00 - 18.00
                                                                      Nitrous

                                                                        18.00 - 20.00
                                                                        Breakbeat Conference / Saku & Kaplick

                                                                        Pořad Breakbeat Conference moderuje DJ-ská dvojice Saku a Kaplick, která pravidelně představuje novinky z oblasti zlomených beatů jak ze zahraniční tak z české scény. Druhá hodina pořadu většinou patří hostům nebo exkluzivním mixům dj’s z celého světa. Pravidelně také pořádají večírky s názvem Breakbeat Conference live edition (například v pražském klubu Cross) a snaží se […]

                                                                          20.00 - 23.59
                                                                          Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň

                                                                          Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

                                                                            Po 27/05


                                                                            Žádné pořady

                                                                              Út 28/05


                                                                              Žádné pořady

                                                                                reklama