Program

Zobrazit šablonu vysílání
Zadejte datum:

Ne 04/06

06.00 - 09.00
Antonín Kocábek

  • 6:00 - 7:00
  • LEFTFIELD - Original
  • NICOLAS GODIN - Love Humans
  • BRUNO BAVOTA & CHANTAL ACDA - Sirens
  • BRIAN ENO & FRED AGAIN - Cmon
  • LIAM MOUR - Douro
  • GEOTIC - Men, Melting
  • THROWN - Untitled Love
  • AWALI - Tokyo Dream
  • SONORITY - Blue_Yellow
  • FELIX LABAND - Death Of A Migrant
  • TOSCA - Tropical
  • KRUDER & DORFMEISTER - Morning
  • FILA BRAZILLIA - Nightfall (Instrumental)
  • - - -
  • 7:00 - 8:00
  • ERIC HILTON - Farewell To Midnight
  • THE ORB - A Ghetto Love Story
  • EMILIANA TORRINI & THE COLORIST ORCHESTRA - Mikos
  • CIGARETTES AFTER SEX - Pistol
  • BEACH HOUSE - Devil´s Pool
  • MINT JULEP - The Promise
  • SPC ECO - Friday I´m In Love
  • BOBBY GILLESPIE & JEHNNY BETH - Chase It Down
  • HARRISON STORM - Warm A Cold Heart (Accoustic)
  • TEMPLES - Oval Stone
  • REVEREND AND THE MAKERS - A Letter To My 21 Year Old Self
  • THE BLAZE - Lullaby
  • DJ POOLBOI - La Nuit n´en finit plus (feat. Clio)
  • TONE RANGER - Mágico (G-´s Dust Up)
  • ISAAC DELUSION - It Hurts
  • GARZA - Summer Is Ours (G-´s Dust Up)
  • EVERYTHING BUT THE GIRL - Caution To The Wind
  • GORILLAZ - Oil (feat. Stevie Nicks)
  • THE BOY LEAST LIKELY TO - Get Into The Summer
  • MOBY - The Perfect Life (feat. Ricky Wilson) (Resound NYC Vesrion)
  • ROOSEVELT - Ordinary Love
  • NOEL GALLAGHER - I´m Not Giving Up Tonight (David Holmes Remix)
  • ANOHNI AND THE JOHNSONS - It Must Change
  • DEPECHE MODE - Caroline´s Monkey
  • IAN BROWN - Rules

09.00 - 11.00
Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

    11.00 - 12.00
    VŠECHNY HUDBY SVĚTA ( V. H. S. ) / DJ GADJO.CZ & Filip Týc

    PŘÍŠTÍ VYSÍLÁNÍ : 26. 5. Neděle 11:00 – – 12:00VŠECHNY HUDBY SVĚTA hraje DJ GADJO CZ Na vlnách jedničky zazní tuarežštíTINARIWEN, britsko pundžábský umělec NITIN SAWHNEY nebo se nám připomene hráč na sitar JASDEEP SINGH DEGUN. Podíváme se na album MAISHA které na červen připravují THE ZAWOSE QUEENS nebo uslyšíte balkánskou dvojici SHAZALAKAZOO. Písničkolist najdete […]
    • RUMBARISTAS - Somos Rumberos
    • SISSOKO/SEGAL/PARISIEN/PEIRANI - Amenhotep
    • RICCARDO TESI - Couscous e fasol
    • TRAD.ATTACK! - Liugu-laugu
    • DANUK - Axir Zemana
    • ALTIN GUN - Su Siziyor
    • DIMITRIS MYSTAKIDIS - Geraki
    • DAMIR IMAMOVIC - Sinoc (Last Night)
    • GROUPA - Ballet-Meander
    • GAïSHA - Warakatan wa Kalam
    • OMARA PORTUONDO - Gracias A La Vida

    12.00 - 15.00
    Tomáš Nawar

    • Von D - Surrealiste Skank (Dubplate mix)
    • Jimi Jules - Free Bird
    • Cosmosolar - Acid Mantra Zaratustra Remix [Logia Records]
    • Flamingods - Dreams (On The Strip)
    • Monk & Canatella - I Can Water
    • Blur - The Narcissist
    • De Fabriek - Lullabye
    • GUM - Race to the Air
    • Goldie
    • ***
    • 13:00 - 14:00
    • ***
    • Leo Cap - Free Your Mind
    • technoporadek #7
    • \ \ \ \
    • Luis Miranda - Tikis Mikis
    • Uncertain - Whack
    • MNLR - Hypeotek- KD RAW 092
    • / / / /
    • Balimaya Project - For Aziz Ft. Afronaut Zu
    • Anjimile - The King
    • The Beta Band - Dry The Rain
    • Cable Ties - Thoughts Back
    • Revolting Cocks - Crackin Up
    • Kassa Overall - Going Up (feat. Lil B, Shabazz Palaces & Francis and the Lights)
    • TECHNOIR - Pictures of you
    • ***
    • 14:00 - 15:00
    • ***
    • Roosevelt - Ordinary Love
    • TERR - Only For Tonight [Phantasy Sound]
    • Underground System - Looking In
    • RZA - Grit
    • Wu-Tang Clan - Triumph
    • Portugal. The Man - Summer of Luv (feat. Unknown Mortal Orchestra)
    • The Goa Express - Talking About Stuff
    • Ziggy D’Amato - Maya Blue
    • Silverhours - Doldrums
    • Sea Lemon - Cellar
    • F.M. Einheit - Mind light brought
    • London Electricity - Main Ingredient (feat. Liane Carroll) (Hugh Hardie Remix)

    15.00 - 18.00
    Fluffy Clouds / Myclick & DIOM

    3 hodiny kvalitní, rozmanité, ještě horké a v neposlední řadě příjemné hudby na spaní i nespaní. Fluffy Clouds byl po několik let pravidelný čtvrteční pořad pro liché týdny, který začínal nepřesně po jedné – po jedné Půlnoční Dharmě. Vaši průvodci Myclick a FlyBoyEda vás během této dlouhé noci vzali na cestu kolem celého muzikálního světa. Slýchali jste deep-house, tech-house, […]
    • North of the Island - Tired Sunrise
    • Underrun - Mycelium
    • Artileqt - Moongazing
    • Gee Dee - Rem Cycle
    • Jerome Hill - Mind The Bleep
    • Nodal Edge - Doctrine Of Signatures
    • Lone - Echo Paths
    • Flabaire - Paper Bag On A Rainy Day
    • Limit Blau - Mi Yoyo
    • Red Axes - Relax Shiva
    • 16:00 - 17:00
    • Milio - Aza (Gallegos remix)
    • Duncan Forbes - Hold That Thoughts
    • Black Light Smoke - Hearts Not Broken feat. Leah Lazonick
    • Josh Wink - Pan Gloss
    • Daniel Avery - Time Takes A While
    • Lisene - Perception Check
    • George Fitzgerald - Venera
    • Max Cooper - Pulse At The Centre Of Being (Mor Elian remix)
    • Rone - Bora Vocal (L(oo)ping Version)
    • 17:00 - 18:00
    • Ari Bald & CJ Scott - King Conga
    • Kuna Maze - Don´t Drop Dead ft. Midva
    • Scrimshire - Unity Gain
    • Sieren - Regio BLFLD
    • Synkro - Feel My Mind
    • North of the Island - Sioux You
    • The Timewriter - Light And Salt
    • Brendon Moeller - Limited Capacity
    • The Orb - H.O.M.E (high orbs mini earth)
    • Mr. G & Duncan Forbes - Blackout
    • Foxtail - Path

    18.00 - 20.00
    Shadowbox / Rudeboy & 2K & M4Y4

    Co je to: pořad o drum’n’bassových novinkách U zrodu pořadu Shadowbox stáli v roce 1999 DJ Koogi a Martina Zahradníčková z EastBase, tehdy se jednalo o první drum´n´bassový pořad v Čechách. Od té doby byl vysílán kromě frekvence 91,9 FM i v Českém Rozhlase Plzeň a pardubickém Radiu Life, což se v roce 2002 změnilo a dnes je Shadowbox […]
    • Highpass - First Clarity
    • London Elektricity - Harlesden (Kimyan Law remix)
    • Sustance - Magnetic
    • Noisia, Alix Perez - Underprint (DLR remix)
    • Alloy, The Skeptics - Nauseau
    • PA - Smoke
    • Break - Another Life
    • Dunk - Sicario
    • HEFT - Nightscape
    • Sustance, Catching Cairo - I Want You
    • Trail - Lucid
    • The Skeptics - Synthetics
    • Ulterior Motive - Walnuts (Submotive VIP)
    • Digital, Outrage - The Script
    • Tweakz - Teardrops
    • ASC - Tranquility
    • Break, MC Fats - Natural Way
    • Zombie Cats - Close
    • Bad Company UK - The Nine (Dubhead bootleg)
    • Genic - Chonka (Black Barrel remix)
    • Bop, Diagram, Abstract Elements - Stickjaw
    • Noisia - Collider (Ground Remix)
    • Nymfo, Flowanastasia - What Do You Really Want
    • PA - Savage
    • Trail - Fahgettaboudit
    • London Elektricity - My Dreams feat. Robert Manos (Zero T remix)
    • Veas - Roll On (Dunk remix)
    • Amoss - Paprika Dust
    • London Elektricity - Billion Dollar Gravy feat. Diane Carroll (Watch the Ride remix)
    • ASC - Dreamcatcher
    • Kometa - Don´t Sleep
    • Need for Mirrors, TomInTheMirror - Boo
    • Covert Gardens - Heroes
    • Workforce - Forever
    • London Elektricity - Life is Beatiful

    20.00 - 23.59
    Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň

    Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    
    • Singly/EPs: - :
    • Dino Lenny - Keep on Grooving (Keep on Grooving/E' Impossibile EP) / Bedrock
    • Dominik Eulberg - Gelbspötter (Etapp Kyle rmx) (Avichrom Remixes EP) / !K7
    • Bathe Alone - In Your Wake / Nettwerk
    • ford. - The Pace / Foreign Family Collective
    • Kamilo Sanclemente - Ezis (Ezis EP) / Moonlight
    • Barry Can’t Swim - Woman / Ninja Tune
    • Sea Lemon - Cellar / Luminelle
    • Pantha Du Prince - Liquid Lights (Deakin rmx) / Modern
    • JOPLYN - Speak to me / Get Physical Music
    • Andrew Heath - Return / Dronarivm
    • KeOsz - Inside ft. Robocat / Audio Shadows
    • Moonchild - The List (Acoustic) / Tru Thoughts
    • SPIME.IM - Heliotrope / OUS
    • Sam Burton - I don´t blame you / Partisan
    • ais x PAWELG. - Cosmic Tonic / Folded Music
    • Underset - Woogie Hunter (Woogie Hunter EP) / The Soundgarden
    • Alps 2 - Oboe in F / Ad Hoc
    • Duskee - CHICA ft. Deadline & Slay / Shogun Audio
    • Om Unit x TM404 - Motorway Acid (In the Afterworld EP) / Acid Test
    • Minhwi Lee - Borrowed Tongue / Alien Transitor
    • Sky Civilian - Beautiful People / Atomnation
    • Odd Beholder - Self-Checkout (Lost in Communication EP) / Mouthwatering
    • Moktar - All like that / Steel City Dance Discs
    • San Holo - BRING BACK THE COLOR ft. AURORA / Payday
    • Jon Kennedy - WT4U / Jon Kennedy Federation
    • LSDXOXO - Double Tap / F.A.G.
    • Thylacine - Polar (Fejká rmx) / Intuitive
    • Mildfire - Never change / Sinnbus
    • Eli & Fur - Better in the Dark (Follow the Dark Part II EP) / Anjunadeep
    • Phi-Psonics - An Offering / Gondwana
    • Gacha Bakradze - Morning Chatter / Lapsus
    • Le Youth - Chills ft. Leena Punks rmx / This Never Happened
    • Vulpix - Weekend off / Spirit Goth
    • Fort Romeau - The Zone / Romantic Gestures
    • Hooverphonic - Mysterious / Hooverphonic
    • Teen Daze - Effected (Balearic mix) (Natural Movements (Alternate Mixes) EP) / FLORA
    • Husko - Everybody (radio edit) (Everybody SP) / Eton Messy
    • map.ache - IZA (radio edit) (VA: Giegling 'ANYWAY' EP) / CircoLoco
    • Jitwam - phoenix / Roya
    • Caleb Nichols - Night Song (She is not your Shadow EP) / Kill Rock Stars
    • Booka Shade - Honeyslave (Joachim Pastor rmx) / Blaufield Music
    • Aural Imbalance - Sunlight through Clouds (The Light within EP) / Spatial/Auxiliary
    • altopalo - waitin 4 u (Swansea Skag rmx) (waitin 4 u.300 mi. (with friends) EP) / altopalo
    • Duncan Forbes - Rise above Bassbin / 49North
    • Palm Skin Productions - Them that Help ft. John Metcalfe / Tru Thoughts
    • Buraki - Splendind Field (Splendid Field EP) / Bedrock
    • Swans - Los Angeles, City of Death / Young God
    • Roy Beatie - Diving Rain (VA: Croatia, Get Physical! EP5) / Get Physical Music
    • edapollo - Find Love / Foreign Family Collective
    • Kölsch & Kevin de Vries - Masterplan (Gate/Masterplan EP) / IPSO
    • Blonde Redhead - Snowman / section1
    • Artche - Bleed (VA: Anjunadeep Explorations 22 EP) / Anjunadeep
    • Gui Boratto - Drink in Paris ft. Lhana Marlet (Drink in Paris SP) / Kompakt
    • Alba: - :
    • Brandt Brauer Frick - Mad Rush (Multi Faith Prayer Room) / Because Music
    • KNOWER - It will get real (KNOWER FOREVER) / Knower
    • Bully - A Love Profound (Lucky for you) / Sub Pop
    • Lanterns On The Lake - Locust (Versions of us) / Bella Union
    • Federico Durand - Fiesta de los Brotes azules (Tour Tapes) / Home Normal
    • Beach Fossils - Tough Love (Bunny) / Bayonet
    • Folamour - City Life (Manifesto) / FHUO
    • Baxter Dury - Shadow (I thought I was better than you) / Heavenly
    • Blick Bassy - Li Yanga (Mádibá) / InFiné
    • Ultramarine - Hydrogen (Send and Return) / Blackford Hill
    • Vox Clamantis - Anonymous: Kyrie (Music by Henrik Ødegaard) / ECM
    • Misleading Structures - Intricate Formations (Dedicated to Desolation) / Archives
    • Miya Folick - Shortstop (ROACH) / Nettwerk
    • Wata Igarashi - Darkness (Agartha) / Kompakt
    • LP Giobbi - Feels just like it ft. Caroline Byrne (Light Places) / Counter
    • Kompilace: - :
    • Fila Brazillia - Hush Hush (Retrospective Redux 90 > 22 / REWARM

    Po 05/06

    01.00 - 02.30
    Intro / Josef Sedloň

    Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
    • Dnešní pořad Intro nabídne průřez tvorbou mladé britské talentované zpěvačky a skladatelky Arlo Parks. Vlastním jménem Anaïs Oluwatoyin Estelle Marinho se narodila v roce 2000 v Londýně a od teenagera se věnuje profesionálně hudbě na poli indie popu, nu soul i indie folku a vy jí najdete hlavně na labelu Transgressive. Více info - https://www.arloparksofficial.com/ + https://arloparks.bandcamp.com/
    • Arlo Parks - Cola (Cola SP/Super Sad Generation EP)
    • Arlo Parks - Super Sad Generation (Super Sad Generation SP/Super Sad Generation EP)
    • Arlo Parks - Romantic Garbage (Romantic Garbage SP/Super Sad Generation EP)
    • Arlo Parks - george (george SP/Sophie EP)
    • Arlo Parks - Second Guessing (Second Guessing SP/Sophie EP)
    • Arlo Parks - Sophie (Sophie SP/Sophie EP)
    • Arlo Parks - Angel Song (Angel Song SP/Super Sad Generation comp.)
    • Arlo Parks - London Poem (Super Sad Generation comp.)
    • Easy Life - Sangria ft. Arlo Parks (Junk Food EP)
    • Arlo Parks - Eugene (Eugene SP/Collapsed in Sunbeams LP)
    • Arlo Parks - Black Dog (Black Dog SP/Collapsed in Sunbeams LP)
    • Arlo Parks - Hurt (Hurt SP/Collapsed in Sunbeams LP)
    • Arlo Parks - Green Eyes (Green Eyes SP/Collapsed in Sunbeams LP)
    • Arlo Parks - Caroline (Caroline SP/Collapsed in Sunbeams LP)
    • Arlo Parks - Moon Song (The Best of Lo Fi Lounge EP)
    • Arlo Parks - Too good (Unknown Mortal Orchestra rmx) (Too good Remix SP)
    • Arlo Parks - Softly (Softly SP)
    • Arlo Parks - Weightless (Weightless SP/My soft Machine LP)
    • Arlo Parks - Impurities (Impurities SP/My soft Machine LP)
    • Arlo Parks - Blades (Blades SP/My soft Machine LP)
    • Arlo Parks - Pegasus ft. Phoebe Bridgers (Pegasus SP/My soft Machine LP)
    • Arlo Parks - I´m sorry (My soft Machine LP)

    02.30 - 03.30
    Seance / Josef Sedloň

    Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
    • V dnešním pořadu Seance uslyšíte nové album Freeform od dánského minimal ambient projektu Ghost And Tape, které vyšlo minulý týden na britské kultovní značce Home Normal. My si pak nabídneme i další nedávné realeasy z tohoto ambientního vydavatelství Iana Hawgooda. Více info - https://homenormal.bandcamp.com/album/freeform
    • ghost and tape - sunis [Freeform, Home Normal 2023]
    • ghost and tape - ikoj [Freeform, Home Normal 2023]
    • Ian Hawgood - the mind goes where the body dare not follow [where i go you cannot follow, Home Normal 2023]
    • Stijn Hüwels - Fiat Lux [VA Home Normal 2023 Sampler, Home Normal 2023]
    • anthéne - Frayed [Frayed, Home Normal 2022]
    • Rosales - Last [Woven Songs, Home Normal 2022]
    • Andrew Tasselmyer - Hindsight [Impulses, Home Normal 2021]
    • Chronovalve - Help along the Way [Light, Home Normal 2020]
    • Norihito Suda + Stijn Hüwels - 鴨 / Kamo [山水 / Sansui, Home Normal 2019]
    • James Murray - Old Friend [Falling Backwards, Home Normal 2018]
    • ghost and tape - sprout [Vár, Home Normal 2017]

    06.00 - 09.00
    Myclick

    • Peter Kruder, Roberto Di Gioia - Rache
    • North of the Island - Tired Sunrise
    • Jon Kennedy - WT4U
    • Pete Josef - Utopia
    • Flabaire - Paper Bag On A Rainy Day
    • Folamour - Manifesto ft. Jungle By Night
    • Ari Bald & CJ Scott - King Conga
    • Enoki & Honey T - California Waves
    • maingot. - bbq.sauce
    • 07:00 - 08:00
    • Ta​̈​ino - Bahar
    • Gacha Bakradze - Morning Chatter
    • Yogi Rulez - Okinawa
    • Scrimshire - Unforgotten, Unforgiven ft. Nat Birchall
    • Underrun - Mycelium
    • DJ Borring - Beautiful Strangers
    • Duncan Forbes - Hold That Thought
    • Nodal Edge - Doctrine Of Signatures
    • Milio - You (Budakid remix)
    • 08:00 - 09:00
    • Tekstrue - Swayed
    • Limit Blau - Mi Yoyo
    • Barry Can´t Swim - Fiorucci Made Me Hardcore
    • Dub FX - Shotgun
    • The Orb - A Ghetto Love Story
    • WheelUp - More Life feat. Abacus & Victoria Port
    • Mark de Clive-Lowe, Shigeto & Melanie Charles - The Creator Has A Masterplan part 2
    • Féry - Busking Park
    • Gee Dee - Rem Cycle
    • B.J. Smith - Marina Del Rey

    09.00 - 12.00
    Dan Walterstein

    • 9-10
    • dope lemon - kimosabé
    • cmat - have fun!
    • balu brigada - designer
    • oscar lang - everything unspoken
    • alice phoebe lou - lose my head
    • synthia - you & i
    • neil frances - head straight ft. st. panther
    • toello - mind act ft. kriss krimm
    • bennet coast - bender
    • prago union - po poslechu smažte ft. rest
    • aitch - 1989
    • my ugly clementine - feet up
    • grandma - painless
    • this fool park & wloczykij - place at the top
    • cloth - never know
    • 10-11
    • wax tailor - back on wax
    • badboe - sweet games
    • guru ft. ronny jordan & d.c. lee - no time to play
    • shaika ninja - sweet jane
    • david holmes - i heard wonders
    • nina kohout - little butterfly
    • arleta - star stable
    • frankie & the deadbeats - let it rain
    • wicca phase springs eternal - saturday night
    • bliss samsa - cuddled
    • ubahnrider - ales ein teil von uns
    • teenage dads - speedracer
    • the cure - in between days
    • hannah cole - nuisance
    • 11-12
    • modré hory - vek mcs
    • nas - hood2hood
    • catching flies - true colours (part 2)
    • pete josef - utopia
    • blonde redhead - snowman
    • bdrmm - pulling stitches
    • motorama - two sunny days
    • bully - all i do
    • (dot) com - my only fantasy ft. flowerbabe
    • the japanese house - boyhood
    • beach fossils - sleeping on my own
    • tora-i - 17suns
    • briston maroney - body
    • COYS!

    12.00 - 15.00
    BLN

    • 12-13
    • snoop dog ft pharell williams - beautiful
    • sampa the great - final form
    • dj shadow - i ve been trying
    • the war on drugs - burning
    • warpaint - champion
    • alt j - dissolve me
    • kamilo sanclemente - atlante
    • o flynn - vesta
    • barry can t swim - woman
    • soutez/tomas sykora trio+aid kid - cermak road
    • dominick martin - easy living
    • fallgrapp - ked padal sneh/jimmy pe rmx
    • 13-14
    • kulturni servis
    • the drums - let s go surfing
    • duskee ft deadline+slay - chica
    • dynamite mc/high contrast - ride
    • pantha du prince - liquid lighjts/deakin remix
    • petite noir ft sampa the great - blurry
    • swans - los angeles,city of death
    • editors - smokers outside the hospital door
    • southpaw - head in the clouds
    • emiliana torrini - sunnyroad
    • eddie vedder - hard sun
    • 14-15
    • rozhovor/prazske quadrienale
    • sea lemon - cellar
    • eels - the deconstruction
    • london elktricity - life is beautiful
    • etherwood ft lily buidiasa - follow the river
    • depeche mode - peronal jesus/the stargate rmx
    • gnarls barkley - who cares
    • everlast - sad girl
    • alison goldfrappxpaul woolford - fever
    • hard to frame - stale situation
    • groove armada - rescue me

    15.00 - 18.00
    Jana Kománková

    • 5.6.23
    • přibližný playlist https://open.spotify.com/playlist/4U3GgoBiOYuZ98dvbyYX6g

    18.00 - 19.00
    Soundtrackování / Iveta Nebesařová

    Soundtrackové klišé do našeho pořadu nepatří.Pořad nejen o filmové hudbě a soundtraccích, na které by se nemělo zapomínat, ale i novinkách ze světa seriálů a kinematografie.

      19.00 - 20.00
      CD Nonstop

      Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
      • ADÉDÈJÌ - YORUBA ODYSSEY

      20.00 - 21.00
      Ešus / Strýček Míša

      Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

        21.00 - 22.00
        Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

          22.00 - 23.59
          Teplý proud / Radek Horáček

          Hřejivá vlna třpytivého popu a queer témat, která vás nadzvedne, láskyplně pomazlí a nakonec pohltí. Čtrnáctideník o popové hudbě a teplých věcech kolem nás s Radkem Horáčkem, každé liché pondělí od 22:00 do 23:59.
          • Tina Turner - Nutbush City Limits
          • Tina Turner - What's Love Got To Do With It
          • Tina Turner - On Silent Wings
          • Patti LaBelle - New Attitude
          • Chaka Khan - Through The Fire
          • Whitney Houston - I'm Every Woman
          • Donna Summer - I Feel Love
          • Gladys Knight - Licence To Kill
          • Diana Ross - When You Tell Me That You Love Me
          • Shirley Bassey - Where Do I Begin
          • Mariah Carey - Circles
          • Jennifer Holiday - And I'm Telling You I'm Not Going
          • Skunk Anansie - Weak
          • Sade - No Ordinary Love
          • Celia Cruz - La Vida Es Un Carnaval
          • Roberta Flack - First Time Ever I Saw Your Face
          • Nina Simone - I Put a Spell On You
          • Toni Braxton - Unbreak My Heart
          • Martha Wash - Carry On
          • Anita Baker - Giving You The Best That I Got
          • Mavis Staples - Change
          • YOLA - Great Divide
          • Jazmine Sullivan - Pick Up Your Feelings

          Út 06/06

          00.00 - 02.00
          Kardiostimulátor

          Moderují:  Petr Ferenc, Matěj Kratochvíl (redaktoři online magazínu HIS VOICE. Kardiostimulátor je pořad o hudbě současné nejen tělem, ale především duchem. 

            06.00 - 09.00
            Robert

            • 06:00-07:00
            • ALICE PHOEBE LOU - LOSE MY HEAD
            • MY UGLY CLEMENTINE - FEET UP
            • WICCA PHASE SPRING ETERNAL - SATURDAY NIGHT
            • TEENAGE DADS - SPEED RACER
            • BLISS SAMSA - CUDDLED
            • BULLY - ALL I DO
            • UBAHNRIDER - ALLES EIN TEIL VON UNS
            • HIGHSCHOOL - COLT
            • GODLY THE RILER, SAIAH, BREVIN KLM - CALL AND I'LL ANSWER
            • MOTORAMA - TWO SUNNY DAYS
            • ZEYNEP ERBAY - DREAM OF YOU
            • TECHNOIR - PICTURES OF YOU
            • 07:00-08:00
            • TOKYO POLICE CLUB - TUNNEL VISION
            • PSYCHADELIC PORN CRUMPETS - BUBBLEGUM INFINITY
            • THE WAR ON DRUGS - WASTED
            • NINE INCH NAILS - SIN
            • PRODIGY - OUT OF SPACE
            • UTAH SAINTS - SOMETHING GOOD (HIGH CONTRAST RMX)
            • PRIMAL SCREAM - MOVIN' ON UP
            • STEREO MC'S - CONNECTED
            • IGGY POP - REAL WILD CHILD
            • RAMONES - BLITZKRIEG BOP
            • RANCID - RUBY SOHO
            • NOFX - KILL ALL WHITE MAN
            • 08:00-09:00
            • YASHA 96 FEAT. MELIS - GO DOWN
            • TAMARA - KOLTY
            • BIBIONE - LEASHED
            • ZAPOMĚLJSEM - SMÁL JSEM SE A HVĚZDY PADALY
            • ČLOVĚK KRVE - V KUCHYNI
            • PRIESSNITZ - MRZÁCI
            • DEBBILOVE - KLASIK
            • ILLE - HOLKA VE TVÝ SKŘÍNI
            • PROUZA - KROK PO KROKU
            • JIŽNÍ PÓL - S TÍM SE NEDÁ HNOUT
            • FREAK POWER - TURN ON TURN IN COP OUT

            09.00 - 12.00
            Petra Ludvíková

            • 9:00 - 10:00
            • ---
            • Moby and Serpentwithfeet - On Air
            • Cigarette Pillowbag - Thought I will Dance Here on my Own
            • Ian Brown - Time is my Everything
            • Hooverphonic - Mysterious
            • Hannah Jadagu - Scratch the Surface
            • Chicane - Hijoping
            • Baxter Dury - Celebrate me
            • Johny Cash - I Heard the Lonesome Whistle Blow
            • King Creosote - No One Had it Better
            • Goldkimono - Morning Sun
            • French 79 - Burning Legend
            • ---
            • 10:00 - 11:00
            • ---
            • Portugal the Man - Dummy
            • Kae Tempest - Move
            • Zouj - Freeride
            • Greentea Peng - Your Mind
            • Wax Tailor - Craftsman
            • Chinese Man - Once upon a time
            • Say She She - Reeling
            • Midi Lidi - Kožich
            • Saint Etienne - Nothing Can Sto Us
            • Enter Shikari - A Kis for the Whole World
            • Rancid - Fall Back Down
            • Frank Turner - Recovery
            • Lanterns on the Lake - Vatican
            • Kitty Florentine - Inside
            • Mitski - The Only Heartbreaker
            • Kings of Convenience - Rocky Trail
            • Anohni and the Johnsons - It Must Change
            • Ivo Dimchev - Rain
            • ---
            • 11:00 - 12:00
            • ---
            • Warhaus - Open Window
            • Kafka Band - Shame
            • Ida the Young - Mr. Pie
            • Tamara - Kolty
            • Letní Kapela - Na řece
            • Caloncho and Bomba Estéreo - Regalo
            • Juana Molina - Sálvese Quién Gueda
            • Nortec Collective and Bostich and Fussible - Tijuana Sound Machine
            • Paul McCartney - Slidin (EB rmx)

            12.00 - 15.00
            Rao Uppaluri

            • 12 - 13
            • Eighty Mile Beach - Arboleda de Manzanitas (Sky Juice Downtempo mix)
            • Radiohead - Planet Telex (Hexadecimal mix)
            • African Head Charge - Passing Clouds
            • Tapir! - On a Grassy Knoll (We'll Bow Together)
            • Salami Rose Joe Louis - Akousmatikous ft. Soccer96
            • Eric Hilton - Nishati
            • Iceboy Violet - Are U Connected
            • HiTech - Teetees Dispo
            • DJ Deeon - Bet
            • Hudson Mohawke - Set The Roof ft. Nikki Nair, Tayla Parx
            • Julio Bashmore - Bubblin (edit)
            • Aphex Twin - Pulsewidth
            • 13 - 14
            • CFCF - Jaime
            • Blake Mills - Skeleton Is Walking
            • Helena Deland - Spring Bug
            • Grian Chatten - Last Time Every Time Forever
            • Louke Man - Starzzz
            • Máří - Barvy
            • Fvck_kvlt - Planeta rýb
            • bar italia - Missus Mortality
            • Blonde Redhead - Snowman
            • Palehound - My Evil
            • RVG - Common Ground
            • Sebastians - Point of the Star
            • Blur - The Narcissist
            • 14 - 15
            • něco něco - Obrysy
            • Hello Marcel - Děda Cebeda
            • /rozhovor: U:FEST #2/
            • Baxter Dury - Crowded Rooms
            • Speakers Corner Quartet - Soapbox Soliloquy ft. LEILAH
            • Kai Campos - Zone 3 (City Limits) (Beatrice Dillon remix)
            • Batu - For Spirits
            • Maara - Sip From My Chalice
            • Merge of Equals - Take You There
            • Sade - Make Some Room
            • Citron Citron - La nuit galope

            15.00 - 18.00
            Josef Sedloň

            • 15 - 16h
            • Otik - Xoul Trap / Aus Music
            • DJ Counselling - Aruda / Ten Flowers
            • Eyedress - Escape from the Killer 2008 / RCA
            • Cornelius - Sparks / Warners Japan
            • Akira Galaxy - Teardrop (Massive Attack cover) / Akira Galaxy
            • Nina Kohout - Little Butterfly / Deadred
            • Cloth - Never know / Rock Action
            • Boyish - Girls are mean / R&R Digital
            • Leon Vynehall - Black Dove / Studio Ooze
            • Pale Blue - Laura / Crosstown Rebels
            • Noisy Pots & The Micronaut - Children ft. Saskia Streck / RecordJet
            • Flasher - Eastern Ave / Domino
            • 16 - 17h
            • Henry Greenleaf - Ithaca Vox / YUKU
            • Moktar - All like that / Steel City Dance Discs
            • Acopia - Work it out / Acopia
            • Art School Girlfriend - Heaven Hanging low / Fiction
            • Hayfitz - Delusional / Seayou
            • Blonde Redhead - Snowman (edit) / section1
            • Kuna Maze - Don´t drop dead ft. Midva / Tru Thoughts
            • George FitzGerald - Venera / Domino
            • Janus Rasmussen & David Bergmüller - Peg / Blue Marble
            • Seb Wildblood - don´t see this ft. lawrence / Seb Wildblood
            • Ohm Square - Sometimes I lie / Polí 5
            • Khoiba - Encore / Khoiba
            • quickly, quickly - Photobook/Easy Listening / Ghostly Int´l
            • 17 - 18h
            • London Elektricity - Vasquez / Hospital
            • London Elektricity - Born To Synthesise ft. Liane Carroll (Bop x Subwave rmx) / Hospital
            • Sky Civilian - Beautiful People / Atomnation
            • San Holo - BRING BACK THE COLOR ft. AURORA / Payday
            • Mani Festo/Prismer - Slippery when wet / fabric Originals
            • LSDXOXO - Double Tap / F.A.G.
            • edapollo - Find Love / Foreign Family Collective
            • Jon Kennedy - WT4U / Jon Kennedy Federation
            • Fvck_kvlt - Zvon / Fvck_kvlt
            • Red Axes - Relax Shiva (edit) / Crosstown Rebels
            • Skalpel - Syntetik / 7k!
            • Fthmlss - Effervescent / Folded Music
            • Hania Rani - Hello / Gondwana
            • Vox Clamantis - Maria Dilexit Multum / ECM

            18.00 - 19.00
            Estereo / Martin Mikuláš & Ultrafino

            Pestrý koktejl downtempa, nu-jazzu, groovu nebo bossanovy, retro záležitostí, easy-listening music a filmové hudby.

              19.00 - 20.00
              CD Nonstop

              Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
              • THE SEBASTIANS - BLUE

              20.00 - 22.00
              Velká Sedma / Dan Šabík & Antonín Kocábek & Zdeněk Neusar

              HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                22.00 - 23.00
                Black Tracks / Frankie Goes To Punkywood & Pionýr slepých uliček

                Pořad, který sice páchne punkem, ale zároveň léčí vaše zjizvené srdce a černé duše. Průřez toho nejdůležitějšíhoco se stalo, co se děje a dít se bude. Od hardcoru až k floutkům s akustikou. Od totální špíny po vyhlazené aranže.Každé liché úterý od 22:00 na Radiu 1, hodina nabitá punkem až po okraj.

                  23.00 - 23.59
                  Electronic Tuesday / Jan Kruml

                  Electronic, Ambient, Drone, Industrial, Power Electronics, Noise, Field Recordings, Musique Concréte, Experimental etc.

                    St 07/06

                    00.00 - 02.00
                    13 syrových / Petr Vrba & Vojtěch Staněk

                    Pořad 13 SYROVÝCH se zaměřuje na avantgardní a experimentální výboje současné alternativní a jazzové scény (nejen), čímž se zčásti tématicky překrývá s hudbou, které se v ČR věnuje např. časopis HIS voice. Konkrétně se jedná o nahrávky těchto stylů: abstraktní hip hop, alternativní rock, avant pop, avant rock, avantgarda, elektronický jazz, experimentální elektronika, free jazz, gypsy pop, […]
                    • MAJO ČURAJ, MIROSLAV TÓTH - kocka (self-released, 2023)
                    • SYMPOSIUM MUSICUM - takt, SYMPOSIUM MUSICUM (mappa, 2023)
                    • SYMPOSIUM MUSICUM - simultan camps, SYMPOSIUM MUSICUM (mappa, 2023)
                    • THEODORE CALE SCHAFER - it´s a mistake to wait, TRUST (Students of Decay, 2023)
                    • THEODORE CALE SCHAFER - best friend, TRUST (Students of Decay, 2023)
                    • ELISABETH KLINCK - kiki, PICTURE A FRAME (Hallow Ground, 2023)
                    • ELISABETH KLINCK - peter´s fever, PICTURE A FRAME (Hallow Ground, 2023)
                    • OTHER:M:OTHER - litosphere, METAMORPH (Klanggalerie, 2023)
                    • OTHER:M:OTHER - reaktor, METAMORPH (Klanggalerie, 2023)
                    • SUN & STEEL - off the hook I–II (excerpt), OFF THE HOOK! LIVE AT MOTVIND (Sheep Chase Records, 2023)
                    • ERIKM & VRRRBITCH - c, L'HORIZON DES ÉVÉNEMENTS (Tour de Bras, 2023)
                    • ERIKM & VRRRBITCH - u, L'HORIZON DES ÉVÉNEMENTS (Tour de Bras, 2023)
                    • SYMPOSIUM MUSICUM - anonymous, SYMPOSIUM MUSICUM (mappa, 2023)

                    06.00 - 09.00
                    Wlado del Rey

                    • 06:00 - 07:00
                    • Hank Williams - Alone And Forsaken
                    • Fred Again.. - Jungle
                    • Fvck Kvlt - Skurvensko
                    • Arleta - Star Stable
                    • Slowthai - Tourniquet
                    • Young Fathers - Be Your Lady
                    • The Tallest Man On Earth - Bless You
                    • King Krule - Seaforth
                    • Feist - In Lightning
                    • Algiers - Bite Back
                    • dEUS - Cadillac
                    • Amelie Siba - So So Sad
                    • The Murder Capital - Return My Head
                    • 07:00 - 08:00
                    • Blur - The Narcissist
                    • dné - Traps In My Feed (feat. Fvlcrvm)
                    • Leif Vollebekk - Elegy
                    • Big Red Machine - Forest Green
                    • Khoiba - Console In Me
                    • Sépie z hor - Casablanca
                    • Parta vynikajících lidí - newsletter
                    • The National - Your Mind Is Not Your Friend (feat. Phoebe Bridges)
                    • John Cale - Mercy
                    • Grian Chatten - Last Time Every Time Forever
                    • 08:00 - 09:00
                    • Yasha 96 - Go Down (feat. Melis)
                    • Tygroo - Human Burger
                    • Vojtík - Detviansky sen
                    • Caroline Polachek - Blood And Butter
                    • SBTRKT - Waiting
                    • The Voidz - Prophecy Of The Dragon
                    • The Clash - Bankrobber
                    • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs - Ultimate Hammer
                    • Shame - Fingers Of Steel
                    • The 1975 - Part Of The Band
                    • Engelbert Humperdinck - I'm Forever Blowing Bubbles
                    • Red Hot Chili Peppers - Tippa My Tongue
                    • Sparta - Kill The Man, Eat The Man

                    09.00 - 12.00
                    Zdeněk Hnyk

                    • 9 - 10
                    • NOUVELLE VAGUE - HEART OF GLASS
                    • TALKING HEADS - PSYCHO KILLER
                    • UNDERWORLD & IGGY POP - GET YOUR SHIRT
                    • DAVID BOWIE - LITTLE WONDER
                    • APOLLO 440 - KRUPA
                    • GENE KRUPA - SING SING SING
                    • SINKS - SPIDERNETS
                    • GREET DEATH - I HATE EVERYTHING
                    • LOCAL NATIVES - NYE
                    • EYEDRESS - HOUSE OF CARDS (KEVIN SHIELDS RMX)
                    • STRANGERS IN THE CITY - THE MAN WHO DEVOUR EACH OTHER
                    • 10 - 11
                    • MOLOKO - SING IT BACK
                    • HOOVERPHONIC - MAD ABOUT YOU
                    • MASSIVE ATTACK - GIRL I LOVE YOU
                    • ILLUMINATI HOTTIES - POOL HOPPING
                    • HOLE - MALIBU
                    • NIRVANA - WHERE DID YOU SLEEP LAST NIGHT
                    • THE CULT - UNDER THE MIDNIGHT SUNB
                    • SOUNDGARDEN - BLACK HOLE SUN
                    • ERMA FRANKLIN - PIECE OF MY HEART
                    • JANIS JOPLIN - BALL AND CHAIN
                    • 11 - 12
                    • POHŘEBNÍ KAPELA - STÁLA BASA
                    • VIVIEN´S SHADOW - THE LABYRINTH
                    • GRANDBROTHERS - YONDER
                    • ALASKA REID - SHE WONDERS
                    • GUSGUS - INTO THE STRANGE
                    • SON LUX - YOU DON´T KNOW ME
                    • GIOACCHINO ROSSINI - WILLEM TELL OVERTURE
                    • CHOIR OF YOUNG BELIEVERS - ALRIGHT
                    • WHITE LIES - BREAKDOWN DAYS
                    • MADRID DE LOS AUSTRIAS - MAS AMOR
                    • RAMP - EVERYBODY LOVES THE SUNSHINE

                    12.00 - 15.00
                    BLN

                    • 12-13
                    • feist - 1234
                    • duskee ft deadline+slay - chica
                    • om unit+tm404 - motorway acid
                    • fila brazilia - the dheriff
                    • the doors - strange days/thievery corporation mix
                    • gui boratto - drink in paris
                    • aasthma ft jonnine - it s just your style
                    • anish kumar - hummingbird
                    • amtrac - heard me right
                    • fink - the model
                    • fever ray - if i had a heart
                    • priessnitz - ponedeli
                    • 13-14
                    • kulturni servis
                    • florence and the machine - what kind of man
                    • suede - metal mickey
                    • overmono - good lies
                    • flume - spoke 2 aliens finally
                    • everything but the girl - time and time again
                    • daughter - future lover
                    • archive - night people
                    • gorillaz ft thundercat - cracker island
                    • nicodemus ft cole williams - obeah woman/kiko navarro
                    • bcee - alpha
                    • 14-15
                    • rozhovor/hooverephonic - the last thing i need is you
                    • n.o.h.a - when the summer comes
                    • monkey bussiness - we feel better than jan hus
                    • xavier baumaxa - rumadam
                    • nouvelle vague - road to nowhere
                    • asa808 - boy,crush
                    • bicep - apricots
                    • school of seven bells - heart is strange
                    • cocteau twins - lorelei
                    • oasis - wonderwall
                    • scubba - paradise city
                    • dj krush - circle
                    • jacques greene - leave here

                    15.00 - 18.00
                    Klára Nemravová

                    • 15 - 16
                    • Leftfield - Melt
                    • Dj Shadow ft. De La Soul - Rocket fuel
                    • Wax Tailor - Craftsman
                    • Sault - Wildfires
                    • Coldcut - Tru skool (the Qemists mix)
                    • Gui Boratto - Drink in Paris
                    • Orbital ft. Clou - Oxygene
                    • Babyfather ft. Tirzah - 1471
                    • Yasha 96 ft. Melis - Go down
                    • Lazer Viking - Bored in jeans
                    • Enter Shikari - (Pls) Set me on fire
                    • Dog Eat Dog - Step right in
                    • Birdpen - Off
                    • 16 - 17
                    • Efterklang - Rain take me back Himalaya
                    • Blonde Redhead - Snowman
                    • Tony Molina - The last time
                    • Queens of The Stone Age - Emotion sickness
                    • Beth Ditto - Fire
                    • Love and Rockets - Everybody wants to go to heaven
                    • Blur - The Narcissist
                    • Son Lux - This is a life
                    • Labrinth - The feels
                    • Tomáš Sýkora & Aid Kid - Cermak road
                    • Khoiba - Come back
                    • M83 - Oceans Niagara
                    • 17 - 18
                    • ----- rozhovor Metronome - ------
                    • Moderat - Bad Kingdom
                    • Biig Piig - Kerosene
                    • Aurora - Heathens
                    • White Lies - Am I really going to die
                    • Jamiroquai - Canned heat
                    • PSH ft. DJ Cutdem - Bony a klid
                    • --------------------
                    • Primal Scream - Higher than the sun
                    • The War on Drugs - Wasted
                    • Roberto Carlos - O Calhambeque (XRS rmx)
                    • Astrud Gilberto - Agua de beber
                    • Anya Taylor Joy - Downtown

                    18.00 - 19.00
                    Salad Daze / Jakub Šponer & Pavel Vít

                    Nahlédněte do přehrávačů osobností české hudební scény. Moderátorská dvojice Jakub Šponer a Pavel Vít si do studia bude zvát hudebnice a hudebníky, kteří s sebou přinesou vlastní playlist. Písničky, které je ovlivnily, o kterých mají co říct, nebo je prostě jen rádi poslouchají. Nechte se inspirovat vašimi oblíbenými interprety v hodině plné neotřelé hudby a […]

                      19.00 - 20.00
                      CD Nonstop

                      Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                      • MESHELLE N´DEGEOCELLO - WEATHER

                      20.00 - 21.00
                      Reflektor / Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

                      Obsedantně hudební magazín Reflektor přináší přehled novinek z tuzemské i zahraniční scény, výběr výrazných singlů napříč žánry a především recenze zásadních nových alb. Pořad moderuje současný programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a hudební publicista Vojtěch Tkáč. Reflektor si klade za cíl zvýrazňovat propojení mainstreamu a alternativy bez ohledu na žánrové škatulky, ale zároveň balancovat mezi současnou českou/slovenskou a zahraniční […]
                      • Pozdravujeme z polepšovny! 🧁
                      • Dneska budeme sdílet pocity dojetí i obav s novým albem Anny Vaverkové. Polepšíme se i s československými novinkami umělců jako Iggy Mayerov, zef a Wheel Cherry. Nasypte si s námi popel na hlavu v osm na Radiu 1. 🪐
                      • L'Rain - New Year's UnResolution
                      • zef - Oči
                      • Anna Vaverková - Máma a Táta
                      • Miya Folick - Drugs or People
                      • Iggy Mayerov - Givin' You Up (ft. Lazer Viking)
                      • Wheel Cherry - Moje tělo

                      21.00 - 22.00
                      Zátiší / Jeroným Janíček & Aleš Vojíř & Ondřej Formánek

                      Diskusní pořad na různá společenská témata. Zátiší nově jako podcast!

                        22.00 - 23.59
                        SOUNDBOMB / Double J & Milan Bartoušek

                        Hip-hop, Rap, R&B, Urban Music 💎 Moderují: Double J a Milan Bartoušek INSTAGRAM: @soundbombradio1, @doublejradio1, @milanbartousek Každou lichou středu od 22:00 do 0:00.

                          Čt 08/06

                          06.00 - 08.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / IVY Z

                          • :::: IVY Z :::
                          • 6-7
                          • FOG LAKE - Push
                          • MODEST MOUSE - Broke
                          • WHYOHWHY - River Styx
                          • ALEX G - You Are in Trouble
                          • SAI - Smirnoff
                          • MOLLY NILSSON - Gun Control
                          • SOPHIA - Wait
                          • BUGMAN - Xanadu
                          • ELLIOT SMITH - Cupid´s Trick
                          • 100 GECS - The Most Wanted Person in the United States
                          • MAT213 - 7teen
                          • I S TEBOU - sns
                          • FONTAINES D.C. - I Love You
                          • 7-8
                          • PLANETY - Nejhorším lidem
                          • LANA DEL REY - Say Yes to Heaven
                          • YVES TUMOR - Meteora Blues
                          • PRODAVAČ - Tichá pošta
                          • TACO HEMINGWAY - Mieso
                          • TOMMY GENESIS - Drive
                          • ZIMNÍ PNEU - Divoké sny Maxipsa Fíka
                          • NICHI MLEBON - Decide!
                          • HELLO INCOGNITO - Melon Song
                          • SONGS OHIA - I´ve Been Riding with the Ghosts
                          • GAGARIN - Pod skalama
                          • THE SMASHING PUMPKINS - Daydream

                          08.00 - 10.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / Bratři

                          • :::: BRATŘI :::
                          • 8-9
                          • Alex Banks - Awake
                          • JakoJako - Amygdala
                          • Stef Mendesidis - Profiler
                          • Josh Wink - Higher State of Consciouness (Max Cooper Remix)
                          • Blawan - Body Ramen
                          • Flume - Why 1.3 [2012 Export Wav]
                          • Weval - Losing Days
                          • Ben Klock & Fadi Mohem - Gateway
                          • Dark Sky - Angels
                          • 9-10
                          • Lapalux - Earth
                          • Daniel Avery - Wall Of Sleep
                          • recondite - runner
                          • shiffer - laminated dreams
                          • aparde - unfamiliar
                          • bratri - signal
                          • bicep - meli(II)
                          • rival consoles - dreamer s wake
                          • trentemoller - try a little

                          10.00 - 12.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / Anki

                          • ANKI
                          • 10-11
                          • vojtik - detviansky sen
                          • blanco - londis
                          • blue uandi - how can i stop
                          • malvina - chvilu krasne
                          • symba - popeye
                          • amelie siba - open
                          • makko - switch heel
                          • eli preiss - wein in wien
                          • mess - rain on me
                          • dustin ngo - night
                          • suboi - best friend
                          • skrillex,yung lean,bladee - ceremony
                          • dukla - holubí dům
                          • 11-12
                          • filha vee - seifenblase
                          • loudz1 - obrat
                          • nikan - kaytranada session
                          • ski aggu - besoffen in den speigel schauen
                          • andree right hand,wxrdie - em iu
                          • blanco - shippuden
                          • edwin rosen - verschwende deine zeit
                          • dante yn - sonntagabend
                          • ran cap duoi - straws
                          • isac elliot - 20min
                          • akira, p flex - acidsss
                          • anki - my hood
                          • darko - free kartel
                          • al majeed - trick
                          • tea sofia - whoa
                          • toyota vangelis - 10 hodin

                          12.00 - 14.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / Zapomělsem

                          • --- zapomělsem ---
                          • 12-13
                          • Zapomělsem - Safari
                          • Charli XCX - Move Me
                          • Phoebe Bridgers - Sidelines
                          • girl in red - hornylovesickmess
                          • MUNA - HOME BY NOW
                          • Grimes - IDORU (Algorithm Mix)
                          • Sky Ferreira - Ain't Your Right
                          • The Smiths - Reel Around the Fountain
                          • New Order - Ceremony
                          • Fobia Kid - Čarodějnica
                          • Jaromír 99 & The Bombers - Tak jo
                          • Jónsi - Animal Arithmetic
                          • Sufjan Stevens - Springfield, or Bobby Got a Shadfly Caught in his Hair
                          • 13-14
                          • Burial - Claustro
                          • Radiohead - Pulk/Pull True Love Waits Version
                          • The Japanese House - Dionne (ft. Justin Vernon)
                          • Leonard Cohen - Puppets
                          • Alex G - Immunity
                          • Naeem - Stone Harbor
                          • Boards of Canada - Aquarius
                          • Yo La Tengo - Gentle Hour
                          • Šum svistu - Sexy Hafanana

                          14.00 - 16.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / Metastavy

                          • --- METASTAVY ---
                          • 14-15
                          • Metastavy - Neboj
                          • P'tit Belliveau - L'eau entre mes doigts
                          • The Smile - Pana-vision
                          • Silly - Mont Klamott
                          • GURLS - Fruity Looty
                          • D'Angelo - Really Love
                          • Free Nationals - Beauty & Essex
                          • Chromb! - Le tombeau est vide
                          • Masego - You Never Visit Me
                          • The Jones Girls - Nights Over Egypt
                          • Laura Mvula - Church Girl
                          • 15-16
                          • Mia Doi Todd - Spring
                          • Fleetwood Mac - Dreams
                          • Radiohead - Weird Fishes - Arpeggi
                          • Enny - 2am In Central
                          • Nick Hakim - I Don´t Know
                          • Metastavy - Jak dlouho
                          • Payfone - I Was In New York
                          • Lianne La Havas - Paper Thin
                          • Lana Del Rey - Paris, Texas
                          • Thundercat - Them Changes
                          • Metastavy - Observatoř

                          16.00 - 18.00
                          DEN S HUDEBNÍKY 2023 / Máří

                          • ---MÁŘÍ---
                          • 16-17
                          • Randy Crawford - Street Life
                          • Máří - Zítřek nevidím
                          • Kendrick Lamar - United In Grief
                          • FKA Twigs - Cellophane
                          • Rosalía - Que no salga la luna
                          • post-hudba - 90' kids
                          • Katarzia - Kde sa slzy berú
                          • 7krát3 - Digitální spirit
                          • Rebekka Karijord - Wear It Like a Crown
                          • Noga Erez - Views (Against The Machine)
                          • 17-18
                          • Glen Hansard - Her Mercy
                          • Tata Bojs - Velký třesk, Part I
                          • Prince - The Love We Make
                          • Kittchen - Sudety
                          • Umakart - Vlci u dveří
                          • Kacey Musgraves - Slow Burn
                          • Lenka Dusilová - Řeka
                          • Rodriguez - Cause
                          • Longital - A to je všetko?

                          18.00 - 19.00
                          Odvážné palce / Iveta Nebesařová

                          Palce: Iva Přivřelová, Jan Škoda, Viktor Palák Nekompromisní palce NAHORU nebo DOLŮ k filmovým premiérám týdne. ODVÁŽNÉ PALCE JSOU TEĎ K POSLECHU JAKO PODCAST! PODCAST ODVÁŽNÝCH PALCŮ NAJDETE NA PLATFORMÁCH: Starší díly Odvážných palců najdete v archivu na Mixcloudu Radia ZNĚLKACelou znělku Odvážných palců si můžete stáhnout TADY. A co vlastně je za skladby ve znělce: 1. ENNIO MORRICONE – L’uomo […]

                            19.00 - 20.00
                            CD Nonstop

                            Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                            • M83 - SATURDAYS= YOUTH

                            20.00 - 22.00
                            Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                            O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                              22.00 - 23.59
                              Mixtales / NCOL

                              Mixtales je pořad, ve kterém uslyšíte to nejzajímavější ze světové scény undergroundové elektronické hudby. Techno, electro, breaks, house a všichni jejich podivní příbuzní. Součástí pořadu jsou pravidelné guest mixy od producentů a DJs z celého světa i lokální scény a premiéry čerstvých novinek.

                                Pá 09/06

                                06.00 - 09.00
                                Rao Uppaluri

                                • 6 - 7
                                • Tomáš Sýkora Trio & Aid Kid - Cermak Road
                                • Caterina Barbieri - Swirls of You
                                • Gia Margaret - Hinoki Wood
                                • M. Sage - Tith Dusk Drains
                                • Annahstasia - While You Were Sleeping ft. Raveena
                                • Summer Walker - Finding Peace
                                • Khruangbin - Friday Morning (Live at Stubb's)
                                • L'Rain - New Year's UnResolution
                                • Avalon Emerson - A Dam Will Always Divide
                                • zef - Oči
                                • 7 - 8
                                • Isolée - Modernation
                                • Blue Uandi - Finding Lo<3
                                • Eyedress - Escape From The Killer 2008
                                • Captain Planet & Tagua Tagua - Destello
                                • Clairo - Amoeba (Live at Electric Lady)
                                • Anna St. Louis - Morning
                                • Cardo & Decumanus - Větr
                                • Body Type - Holding On
                                • RVG - Brain Worms
                                • Beach Fossils - Seconds
                                • Deerhunter - Greenpoint Gothic
                                • Cindy Wilson - Midnight
                                • Molly Nilsson - Fearless Like a Child
                                • Suse Millemann - Patterns
                                • 8 - 9
                                • Polibio y Su Vibrafono - Altas Horas
                                • Dudu Tassa & Jonny Greenwood - Ahibak ft. Safae Essafi
                                • Rusty Santos - Mirror ft. Panda Bear
                                • John Carroll Kirby - Sun Go Down
                                • Ray Laurél - DONTLEAVEMYSIDE ft. Jeshi
                                • All Hail Y.T. & Observe Since '98 - C.E.O. ft. Dame Dash
                                • Fly Anakin - Things Change ft. Demae
                                • Kelady - Mango
                                • King Krule - Flimsier
                                • Christine and the Queens - A Day in the Water
                                • a.s.o. - Love in the Darkness
                                • Acopia - Work It Out
                                • Fvck_kvlt - Miera
                                • Cisco Swank - You ft. Ambrose Akinmusire

                                09.00 - 12.00
                                Dan Walterstein

                                • 9-10
                                • barry can´t swimm - woman
                                • underset - easy summer
                                • praise (br) - mango
                                • father sheed - closer than before
                                • dean kenny & adion - create
                                • dj bone - the will to overcome
                                • couple looking - for you
                                • clemente - b.y.e /jamiie rmx
                                • ramin rezaie - special love
                                • keeno - lights on
                                • 10-11
                                • thakzin & ray t - don´t let me see /jimpster rmx
                                • local options - common thread
                                • jpa - sunshine
                                • london elektricity - vasquez
                                • seathasky - difficult
                                • zeynep erbay - dream of you
                                • stephan pokorny - emotional journey /ye-llow emotional dub mix
                                • matty wright - realisation
                                • 11-12
                                • benjamin groove - iris ft. lylli
                                • teen daze - back 2 it (dance mix)
                                • discosteps - ooh baby
                                • duskee - chica ft. deadline & slay
                                • dub fx - flow
                                • gui boratto - drink in paris /dubfire rmx
                                • thylacine - polar /fejká rmx
                                • tomas gerd - vultur
                                • felix dickinson - people´s people /head up mix
                                • artche - bleed
                                • COYS!

                                12.00 - 15.00
                                David Pomahač

                                • 12-13
                                • The War On Drugs - Pain
                                • Wet Leg - Wet Dream
                                • Eels - Baby Loves Me
                                • Karolina Beranová - Reaching
                                • The Verve - Lucky Man
                                • Lonely Guest - Pay My Taxes
                                • Jessie Ware - Free Yourself
                                • The 1975 - All I Need To Hear
                                • Jon Brion - Strings That Tie To You
                                • Dog Eat Dog - Who´s The King
                                • Fazerdaze - Thick Of The Honey
                                • Superorganism - Crushed.Zip
                                • Kalle - III
                                • Marta - When It´s Going Wrong
                                • ::
                                • 13-14
                                • Alen - Indigová
                                • Marjari - Hey Girl
                                • PJ Harvey - A Child´s Question, August
                                • Nilufer Yanya - Rid Of Me (PJ Harvey cover)
                                • PAris Texas - Bullet Man
                                • Viagra Boys - Ain´t No Thief
                                • Ben Howard - Couldn´t Make It Up
                                • Brian Eno and Fred Again - Enough
                                • Beach Fossils - Seconds
                                • Black Rebel Motorcycle Club - Berlin
                                • King Tuff - Smalltown Stardust
                                • Dukla - Samá voda
                                • ::
                                • 14-15
                                • Tamara - Kolty
                                • Arleta - Star Stable
                                • Annet X - Hlavolamy
                                • Ohm Square - Happy
                                • Daughter - Burn It Down
                                • Lykke Li - Gunshot
                                • TV On The Radio - Trouble
                                • Big Low - Yella Van
                                • Bibione - Leashed
                                • Magnus - Regulate
                                • Soft Kill - The Line (ft. Ruth Radelet)
                                • Thurston Moore - Cusp
                                • Beck - Think I´m In Love
                                • ::

                                15.00 - 18.00
                                Jana Kománková

                                • 9.6. 2023 15:00 - 18.00 (záskok za jirku šteffla)
                                • kniha život v éteru o historii radia 1 nyní v předprodeji na hithitu: https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru - (už jen do noci z 15. na 16.6.)
                                • playlist ke knize život v éteru https://open.spotify.com/playlist/4nw4IW0DUlAwFcW5oCxr9G
                                • příští vysílání 15.6. 9-12
                                • příští sleepclubbing 15.6. 22-01.30
                                • playlist k přehrání https://open.spotify.com/playlist/3We7y5jtTOrYHxSdTz9Y9Y?si=270f035333de4e73
                                • playlist sleepclubbingu https://open.spotify.com/playlist/2TycfX9NV2nHIcRPFl74ds?si=08761f8efa9f43d3

                                18.00 - 18.10
                                Knižní servis

                                Pořad o knižních novinkách, čtení z knih, soutěže, rozhovory. Připravují: Jiří G. Růžička, iLiteratura (Pavel Mandys a kolegové, střídají se po týdnu) Uvádí: Vladimír Srb Nové díly Knižního servisu vycházejí jako podcast (Apple Podcast, Spotify a další), starší díly naleznete na Mixcloudu
                                • Annie Ernaux - Roky
                                • Rachel Cusková - Obrys
                                • Patricie Lockwoodová - Nikdo o tom nemluví

                                18.10 - 19.00
                                Vintage Cool / Tea Jay Ivo

                                50’s & 60’s

                                  19.00 - 20.00
                                  CD Nonstop

                                  Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                                  • ITAL TEK - NEBULA DANCE

                                  20.00 - 22.00
                                  High Fidelity / Tim Otis

                                  #englishfriendly Co je to: dvě hodiny v energickém tempu THE PRODIGAL BASTARD RETURNS!High Fidelity with Tim Otis is back this Friday night at 8:00!Bossa Breaks, Rare Groove and Funked up Fun!

                                    22.00 - 23.59
                                    9.6. 2023 22:00 Bruk Out

                                      So 10/06

                                      00.00 - 02.00
                                      Global Amigos / Chong X

                                      GLOBAL AMIGOS  je zaměřený na „GLOBAL/TROPICAL BASS“ music. Zaostřeno  na současnou scénu. Eklekticky a bez hranic / hranice jsou jen na mapě. Uslyšíte všechno. Jednou za 14 dní. Archiv najdete zde.

                                        06.00 - 09.00
                                        Douglas Arellanes

                                        • Llorca - Indigo Blues (Freeformreform)
                                        • Kiko Navarro, DJ Pippi & Willie Graff - N'Fumbei
                                        • Jam City - Wild n Sweet
                                        • Matt Louis - Syyon
                                        • Kʒːlu - Kush On Anon (Sam Redmore Remix)
                                        • El Remolón - Pampero
                                        • Jayda G - Meant To Be
                                        • Jon Lucien - Come With Me To Rio
                                        • ====== 07:00 ====== - =======
                                        • Montoya - Flor del Mar (ft. Pahua)
                                        • Jayda G - Scars
                                        • Kalakuti - Know Yourself! Afro Heat
                                        • Africaine 808 - Language of the Bass
                                        • Lagartijeando - Tierra Natal (feat. Eva de Marce) [Barzo Remix]
                                        • Ana Tijoux - Niñx
                                        • Acid Coco - Seguimos Sonriendo
                                        • Bibio - S.O.L. (feat. Olivier St. Louis) [Alan Braxe Edit]
                                        • Guy Preston feat. Adrian Crutchfield - Purple Heart
                                        • NxWorries - Daydreaming
                                        • Art of Tones - Nina's Dance
                                        • Say She She - C'est Si Bon
                                        • ====== 08:00 ====== - ======
                                        • Cotonete - Day In Day Out feat. Leron Thomas
                                        • Sofi Tukker & Sunnery James & Ryan Marciano - Trompa
                                        • Foudeqush & Jesse Baez - Cumbia Aesthetic
                                        • El Búho - Get At You
                                        • Janelle Monáe - Lipstick Lover
                                        • Monogem - Feeling Myself
                                        • Tabaco - San Juan Guaricongo
                                        • A Bossa Elétrica - Sob A Luz Do Sol
                                        • **** Astrud Gilberto 1940-2023 **** - ******
                                        • Astrud Gilberto - Bim Bom
                                        • Stan Getz & Astrud Gilberto - It Might As Well Be Spring
                                        • Astrud Gilberto, José Marino, Walter Wanderley - Here's That Rainy Day
                                        • Astrud Gilberto - Light My Fire
                                        • Joao y Astrud Gilberto with Antonio Carlos Jobim and Stan Getz - Garota de Ipanema

                                        09.00 - 11.00
                                        Velká Sedma / Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

                                        HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                                          11.00 - 13.00
                                          Staré poledne / Tomáš Vydra

                                          Rock, 60’s, 70’s. Interpreti, na které jste dávno zapomněli nebo které jste ani neznali. Staré poledne můžete slyšet každou sobotu hezky živě od 11:00 do 13:00 SEČ, či-li přibližně v době „seč oběda“. V rámci pořadu si pouštíme desky těch, na které se dávno zapomnělo, nebo které zná jen málokdo. Prostě žádné ohrané osvědčené hity. […]
                                          • pravidelna znelka LYNYRD SKYNYRD - Born to run
                                          • RED BARON BAND - LP Last chance 2023 Burning now
                                          • KINGDOM - LP same 1970 Back to the farm
                                          • LEGEND - LP same 1969 Good money
                                          • THUNDERMOTHER - LP No red rovan 1971 Someday
                                          • HERBAL MIXTURE and TONY MC PHEE - LP Please leave my mind 1966 A love that,s died
                                          • GROUNDHOGS and TONY MC PHEE - LP Scratching the surface 1968 You don,t love me
                                          • GROUNDHOGS and TONY MC PHEE - LP Blues orbituary 1969 B.D.D.
                                          • GROUNDHOGS and TONY MC PHEE - LP Live in Leeds 1971 Groundhog blues
                                          • GROUNDHOGS and TONY MC PHEE - LP BBC Radio 1 Live in concert 1972 Still a fool
                                          • CLIMAX BLUES BAND - LP Plays on 1969 So many roads
                                          • CUBY AND THE BLIZZARDS - LP Live 1968 Sweet little angel
                                          • SWEET STAVIN CHAIN - LP same 1970 Stormy monday blues
                                          • JOHN MAYALL and SUGARCANE HARRIS and MICK TAYLOR - LP Back to the roots 1971 Devil,s tricks
                                          • RED BARON BAND - LP Last chance 2023 Silent room
                                          • RED BARON BAND - LP Last chance 2023 Without you

                                          13.00 - 16.00
                                          BLN

                                          • 13-14
                                          • bonobo ft nick murphy - no reason
                                          • gidge - byn
                                          • aparde - know you
                                          • kamilo sanclemente - ezis
                                          • boys noize - alarm
                                          • gacha bakradze - morning chatter
                                          • polynation - swell
                                          • james id - need you
                                          • stonedhigh - loser
                                          • artbat - dissolved in time
                                          • 14-15
                                          • flume,chet faker - this song is not about girl
                                          • boys be kko - oreinspotting
                                          • aplescal - the veil
                                          • collarbones - turning/flume rmx
                                          • makoto - planet
                                          • sau poler - rules
                                          • rival consoles - helios
                                          • serph - departure
                                          • overmono - so u know
                                          • foals - late night/koreless rmx
                                          • bratri - blocks
                                          • 15-16
                                          • h.o.r.i.z.o.n - motive
                                          • bcee - days like these
                                          • physics - send your neighbour to space
                                          • caribou - your love will set you free/c2c set u free rmx
                                          • need for mirrors - speedy boarding
                                          • odesza ft charlie houston - hot chip rmx
                                          • dark sky+asa808 - yowse
                                          • karyena soul+da capo - gemini s
                                          • roy beatie - driving rain
                                          • rabbit - shivers

                                          16.00 - 20.00
                                          Julia Yurchuk

                                          • 16:00 - 17:00
                                          • Kelela - Contact
                                          • Fred again.., Brian Eno - Enough
                                          • Princess Nokia - I Like Him
                                          • Navy Blue - Life's Terms (feat. Zeroh)
                                          • ROSALIA, Rauw Alejandro - BESO
                                          • Amnesia Scanner & Freeka Tet - Ledge
                                          • Tzusing, Suda - Clout Tunnel
                                          • HDMIRROR - TOTAL
                                          • Lotic - Hunted
                                          • TAICHU, ALVARO DIAZ - PRESION
                                          • Mura Masa - Lotus Eater
                                          • AWOO - City Of Tears
                                          • EQX - RRRR
                                          • 17:00 - 18:00
                                          • Slikback - SONSHITSU
                                          • Osheyack, Nahash - Club Apathy
                                          • Yves Tumor - Licking An Orchid (feat. James K)
                                          • Ikaz Boi - Si Tu Savais (feat. Leto)
                                          • Safety Trance - El Alma Que Te Trajo (feat. Arca)
                                          • Shygirl - Rude
                                          • Fae Bestia - Chimera
                                          • slowthai - Yum
                                          • Elýščítat - I Was Always Like This
                                          • Luna - Nich
                                          • Britney Spears - Early Mornin'
                                          • Souls Of Mischief - Tour Stories
                                          • The Drums - Obvious
                                          • Arlo Parks - Impurities
                                          • Abyss X - Love Altercation
                                          • 18:00 - 19:00
                                          • Gorge Clanton - Justify Your Life
                                          • Foster the People - Nevermind
                                          • Beach Fossils - Dare Me
                                          • Cage The Elephant - Trouble
                                          • King Krule - Flimsier
                                          • Arcade Fire - My Body Is A Cage
                                          • Wolf Alice - Silk
                                          • Parta vynikajících lidí - vodřený kolena
                                          • Gus Dapperton - Sunset
                                          • Garbage - A Stroke Of Luck
                                          • Protomartyr - Polacrilex Kid
                                          • Squid - The Blades
                                          • 19:00 - 20:00
                                          • Kasabian - La Fee Verte
                                          • Ray Laurel - U SAID!
                                          • Yasha 96 & Melis - Go Down
                                          • Fontaines D.C. - You Said
                                          • Massive Atack, Young Fathers - Voodoo In My Blood
                                          • Blue Uandi - Finding Lo<3
                                          • Clark - Medicine (feat. Thom Yorke)
                                          • Nicolas Jaar - Three Sides Of Nazareth
                                          • SQÜRL - Funnel Of Love (feat. Madeline Follin)
                                          • bar italia - changer
                                          • Stepan i Meduza - Пустота
                                          • The Raveonettes - Aly, Walk With Me

                                          20.00 - 22.00
                                          Cluster / Mike.H & Not_me

                                          Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Relace se inspiruje v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy […]

                                            22.00 - 23.59
                                            The Work Out / C. Monts & Tuco

                                            #englishfriendly Angličtí kluboví veteráni C.Monts a DJ Tuco jsou profíci v hledání nové hudby napříč žánry i kontinenty. Zkušenosti začali sbírat již v půlce 90. let v UK a během svých cest po celém světě. Po léta budované kontakty a znalosti tvoří ideální platformu pro čtrnáctidenní dvouhodinovku plnou čerstvých basů a beatů z celého světa, […]

                                              Ne 11/06

                                              00.00 - 02.00
                                              A.M.180 / Štěpán Bolf & Jakub Hošek

                                              A.M.180 je nezávislý, kreativní a promotérský kolektiv, který funguje na základě DIY principů. Od roku 2003 provozují multifunkční prostor v Praze. Jehož hlavní smysl je mít platformu, která bude v kontaktu s nezávislou hudební a uměleckou scénou. A.M. 180 pořádá výstavy, performance, hudební koncerty a festival Creepy Teepee. 

                                                06.00 - 09.00
                                                Antonín Kocábek

                                                • 6:00 - 7:00
                                                • TANGERINE DREAM - You're Always On Time
                                                • RÓISÍN MURPHY - Coocool
                                                • PANDA BEAR & SONIC BOOM - Go On
                                                • CATE LE BON - Remembering Me
                                                • SHARON VAN ETTEN - Mistakes
                                                • DEUS - 1989
                                                • LOW - Days Like This
                                                • EFTERKLANG - Rain Take Me Back Himalaya
                                                • BOYGENIUS - $20
                                                • PATRICK WOLF - Nowhere Game
                                                • PRINCESS CHELSEA - Love Is More
                                                • REGINA SPEKTOR - One Man's Prayer
                                                • - - -
                                                • 7:00 - 8:00
                                                • VNITRUBLOK - Potápěč
                                                • SORRY - Closer
                                                • PHOEBE BRIDGERS - Sidelines
                                                • U.S. GIRLS - Futures Bet
                                                • THE NATIONAL - Weird Goodbyes (ft. Bon Iver)
                                                • PJ HARVEY - A Child's Question, August
                                                • THE AFGHAN WHIGS - The Getaway
                                                • SUPERCHUNK - Everything Hurts
                                                • NOTHING - Catch A Fade
                                                • ANIKA - Change
                                                • MODEST MOUSE - We Are Between
                                                • THE KILLS - Superpowerless
                                                • BIG THIEF - Time Escaping
                                                • - - -
                                                • 8:00 - 9:00
                                                • SZUN WAVES - New Universe
                                                • - - -
                                                • Návrat do 1993 - 30 let Kocábka na R1
                                                • THE NAKED SOULS - White Rabbit
                                                • ZUBY NEHTY - Utíkej
                                                • TONY DUCHÁČEK & GARAGE - Jsem jenom chlap
                                                • DUNAJ - Jednou
                                                • LISA GERMANO - Happiness
                                                • JESUS JONES - Get A Good Thing
                                                • LEVELLERS - Julie
                                                • EINSTÜRZENDE NEUBAUTEN - Zebulon
                                                • GALLON DRUNK - Keep Moving On
                                                • CARTER THE UNSTOPPABLE MACHINE - Mid Day Crisis
                                                • DEPECHE MODE - Judas (live)

                                                09.00 - 11.00
                                                Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                                                O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                                                  11.00 - 12.00
                                                  VŠECHNY HUDBY SVĚTA ( V. H. S. ) / DJ GADJO.CZ & Filip Týc

                                                  PŘÍŠTÍ VYSÍLÁNÍ : 26. 5. Neděle 11:00 – – 12:00VŠECHNY HUDBY SVĚTA hraje DJ GADJO CZ Na vlnách jedničky zazní tuarežštíTINARIWEN, britsko pundžábský umělec NITIN SAWHNEY nebo se nám připomene hráč na sitar JASDEEP SINGH DEGUN. Podíváme se na album MAISHA které na červen připravují THE ZAWOSE QUEENS nebo uslyšíte balkánskou dvojici SHAZALAKAZOO. Písničkolist najdete […]

                                                    12.00 - 15.00
                                                    David Pomahač

                                                    • 12-13
                                                    • Sevdaliza - High Alone
                                                    • Boygenius - Not Strong Enough
                                                    • Blake Morgan - Violent Delights
                                                    • Arlo Parks - Weightless
                                                    • Boy Harsher - Give Me A Reason
                                                    • Brodka - Horses
                                                    • Caroline Polachek - Sunset
                                                    • Cat Power - Cherokee
                                                    • Cigarettes After Sex - Pistol
                                                    • The Verve - Sonnet
                                                    • Mauro Pawlowski - The Silent Sky
                                                    • Here It Is - You Want It Darker
                                                    • Fun Lovin´ Criminals - Love Unlimited
                                                    • Crowded House - Weather With You
                                                    • ::
                                                    • 13-14
                                                    • Kevin Morby - City Music
                                                    • dEUS - Eternal Woman
                                                    • Damien Rice - Unplayed Piano (ft. Lisa Hannigan)
                                                    • Damon Albarn - Heavy Seas Of Love
                                                    • Daughter - How
                                                    • The National - Your Mind Is Not Your Friend (ft. Phoebe Bridgers)
                                                    • Cranes - Jewel
                                                    • Destroyer - Times Square
                                                    • Doves - Kingdom Of Rust
                                                    • Eddie Vedder - Hard Sun
                                                    • Efterklang - Scandinavian Love
                                                    • Nick Cave and The Bad Seeds - Bring It On
                                                    • LCD Soundsystem - Drunk Girls
                                                    • ::
                                                    • 14-15
                                                    • Annet X - Hlavolamy
                                                    • Ohm Square - Closer
                                                    • Buy Her Sugar - I Saw Places
                                                    • Waterbased
                                                    • Longital - Dočista
                                                    • Anna Vaverková - Já tě mám
                                                    • Yasha 96 - Go Down
                                                    • Ondřej Galuška - Proces (ft. Jakub Konig)
                                                    • Umakart - Může se stát
                                                    • Margo - And Then One Day The Love Of Bobby´s Life Left...
                                                    • Marjari - Hey Girl
                                                    • Ivy Z - 10000 Dawns
                                                    • Karolina Beranová - Reaching
                                                    • Arleta - Styl
                                                    • Načeva, Five, Tentato - Průvan v hlavě
                                                    • ::

                                                    15.00 - 18.00
                                                    Nitrous

                                                    • 15 - 16
                                                    • Ital Tek - The Next Time You Die
                                                    • Holy Other - Groundless
                                                    • Huerco S - Plonk II
                                                    • Gacha Bakradze - Lake
                                                    • Lake Haze - Physical Quietness
                                                    • Daniel Avery - Time Takes A While
                                                    • James Holden - Common Land
                                                    • 808 State+Björk - Qmart
                                                    • Hidden Element - Illyah
                                                    • Kangding Ray - Sage Aqua
                                                    • Reedale Rise - The Great Auk
                                                    • Grove - Crocus
                                                    • 16 - 17
                                                    • Jonny L - Two Of Us (Photek rmx)
                                                    • Wax Doctor - The Step
                                                    • Nine Windows - Ocean Dawn
                                                    • Skee Mask - Steamer (Early Mix)
                                                    • Packed Rich - Space Suite 503
                                                    • Andrea - Ress
                                                    • Packed Rich+Marco Zenker - Arrival/We Will Stay The Same
                                                    • Last Days - Close the Windows
                                                    • Wordcolour - Nonet
                                                    • Kae Tempest - Nice Idea
                                                    • SBTRKT+Toro Y Moi - Demons
                                                    • Oblaka - caC03
                                                    • Zero T - Everyday Struggles (AfroForce Remix)
                                                    • 17 - 18
                                                    • BONE CONSTRUCTOR VE STUDIU
                                                    • Bone Constructor - In Flux
                                                    • Bone Constructor+Idea+TrashBoySony - Tik
                                                    • Bone Constructor+Filip Konvalinka - Foodporn
                                                    • Company Flow - Friend vs Friend
                                                    • Bone Constructor - Fortress
                                                    • Bone Constructor - Limited Time Only
                                                    • Bone Constructor - Resurrection
                                                    • Bone Constructor - The Process Of Oblivion
                                                    • Daringer - Afet
                                                    • Bone Constructor - Death Of Circumstances
                                                    • Bone Constructor+Rigor Mortiz - Ve Tmě
                                                    • Bone Constructor - Stuck
                                                    • Low Profile - Homeward Bound

                                                    18.00 - 20.00
                                                    Breakbeat Conference / Saku & Kaplick

                                                    Pořad Breakbeat Conference moderuje DJ-ská dvojice Saku a Kaplick, která pravidelně představuje novinky z oblasti zlomených beatů jak ze zahraniční tak z české scény. Druhá hodina pořadu většinou patří hostům nebo exkluzivním mixům dj’s z celého světa. Pravidelně také pořádají večírky s názvem Breakbeat Conference live edition (například v pražském klubu Cross) a snaží se […]

                                                      20.00 - 23.59
                                                      Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň

                                                      Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    
                                                      • Singly/EPs: - :
                                                      • Sébastien Léger - Blazing Ice (Blazing Kiss EP) / Lost Miracle
                                                      • Greg Paulus & Taylor Bense - Switch ft. Stimulu & Malik Work / Freerange
                                                      • Elaine Howley - Live as I saw it / Touch Sensitive
                                                      • Hause Plants - Shining Blue / Spirit Goth
                                                      • Skatman - I used to (Hiphop Rewarp) (Rewarped EP) / Innervisions
                                                      • Roosevelt - Ordinary Love / Counter
                                                      • Metrik - Fall to the Dust / Hospital
                                                      • two blinks, i love you - loveseat (ep1) / Heist or Hit
                                                      • Carbon Based Lifeforms - Seeker / Leftfield
                                                      • Amy Root - HER (HER EP) / Reflections
                                                      • Alice Phoebe Lou - Lose my Head / Alice Phoebe Lou
                                                      • ford. - In Motion / Foreign Family Collective
                                                      • Blue Lake - Rain Cycle / Tonal Union
                                                      • Izo FitzRoy - Give Me the High (Moods remix) / Jalapeno
                                                      • Operate Catching, Cairo & Linguistics - Without you / Shogun Audio
                                                      • Keep Shelly In Athens - Selenelion / Athenian Aura
                                                      • Bruno Sanfilippo - Ego Dessolution / ad21 Music
                                                      • Rome In Reverse - Entropia ft. LIM / Telavivi
                                                      • Shamir - Oversized Sweater / Kill Rock Stars
                                                      • Loraine James - 2003 / Hyperdub
                                                      • The Japanese House - One for sorrow, two for Joni Jones / Dirty Hit
                                                      • Slow Magic - Avoiding Pain / Slow Magic
                                                      • Stephen Steinbrink - Opalescent Ribbon / Western Vinyl
                                                      • Le Motel - Spirals (Kernel Panic EP) / YUKU
                                                      • Sieren - Delayed Arrivals / SRN Musik
                                                      • Miyagi - Santa Sativa (Northern Lights EP) / Katermukke
                                                      • Luca D´Alberto - Anima (A Desire lives in every Fear EP) / Decca
                                                      • Acopia - Be enough / Acopia
                                                      • Pytko - Knees (Knees/All these pretty Wishes of Mine EP) / Phantasy Music
                                                      • Hugh Hardie - RWTS ft. In:Most & Kojo / Soulvent
                                                      • DJ T. - Move your Body / Get Physical Music
                                                      • Base Hollow - City in Color / Base Hollow
                                                      • flica - get around / picoiro
                                                      • HighSchool - Colt / Dalliance
                                                      • obli - Let it go / Foreign Family Collective
                                                      • Abstract Elements - 667 (667 EP) / Microfunk Music
                                                      • Lane 8 - Rave (Rave SP) / This Never Happened
                                                      • Helena Deland - Spring Bug / Chivi Chivi
                                                      • Colleen - Subterranean - Movement III (Subterranean - Movement I - III EP) / Thrill Jockey
                                                      • Anyma & Grimes - Welcome to the Opera (radio edit) (Welcome to the Opera SP) / Afterlife
                                                      • Trail - Resident (Resident) / 1985 Music
                                                      • Glasser - Vine / One Little Independent
                                                      • Millero - Told you so (Lonely Tree EP) / Renaissance
                                                      • Mount Kimbie (Kai Campos) - Zone 3 (Beatrice Dillon rmx) (City Planning (Remixes) EP) / Warp
                                                      • Akira Kosemura - Hereafter / Schole
                                                      • Scuba - Zap! (Digital Underground) / Hotflush
                                                      • Christian Löffler - Brave / Kí
                                                      • Melanie De Biasio - We never kneel to pray (We never kneel to pray/Now is narrow EP) / Le Label
                                                      • Rival Consoles - Coda / Erased Tapes
                                                      • The Drums - Obvious / Anti-
                                                      • George FitzGerald - All Roads (Not as I EP) / Domino
                                                      • PJ Harvey - I inside the old I dying / Partisan
                                                      • Alba:
                                                      • King Krule - From the Swamp (Space Heavy) / XL/Matador
                                                      • Gacha Bakradze - Presence (Pancakes) / Lapsus
                                                      • Jayda G - Circle back around (Guy) / Ninja Tune
                                                      • Soft Kill - Behind the Rain (Metta World Peace) / Cercle Social
                                                      • Chicane - LouBeeLou (Nevertheless) / Modena
                                                      • Youth Lagoon - Deep Red Sea (Heaven is a Junkyard) / Fat Possum
                                                      • Alio Die & Lorenzo Montanà - A fragile Dialogue of Waters (Dialogue of Water) / Projekt
                                                      • Brendon Moeller - Yesterday´s gone (Deathless) / Steadfast
                                                      • Anthony Naples - Meta Verse (orbs) / ANS
                                                      • Squid - Devil´s Den (O Monolith) / Warp
                                                      • Gia Margaret - City Song (Romantic Piano) / Jagjaguwar
                                                      • Gunnar Jónsson Collider - Environment 1 (S.W.I.M) / A Strangely Isolated Place
                                                      • Magic Wands - Whispers (Switch) / Metropolis
                                                      • Colin Stetson - Wrathful Seas quiesce (When we were that what wept for the Sea) / 52Hz
                                                      • Kompilace: - :
                                                      • Leftfield - Synthetix (This is what we do: Version Excursion) / Virgin
                                                      • Foals - 2001 (Dan Carey Dub) (Life is Dub) / Warners

                                                      Po 12/06

                                                      01.00 - 02.30
                                                      Intro / Josef Sedloň

                                                      Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
                                                      • V dnešním pořadu Intro zazní průřez tvorbou italského post-klasického skladatele a multiinstrumentalisty Luca D´Alberto, který tvořil už od konce předminulé dekády, ale poprvé se objevil před sedmy lety na berlínské vážnohudební značce 7k!, avšak nyní je už upsán u prestižního vydavatelství Decca. Více info - https://luca-dalberto.com/ + https://lucadalberto.bandcamp.com/
                                                      • Luca D'Alberto - Wait for me (Wait for me/Blessed Messanger EP/Endless LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Endless (26 May 2016) (Endless/Her Dreams EP/Endless LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Yellow Moon (Yellow Moon SP/Endless LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Everywhere you are (Endless LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Her Dreams (Richard Dorfmeister & Stefan Obermaier rmx) (Her Dreams Remix SP)
                                                      • Luca D'Alberto - Blessed Messanger (Ryan Teague rmx) (Endless Reworks comp.)
                                                      • Luca D'Alberto - My Way (Hior Chronik rmx) (Endless Reworks comp.)
                                                      • Luca D'Alberto - Consequences (Consequences SP/Exile LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Like we were (Like we were SP/Exile LP)
                                                      • Luca D'Alberto - The Truth about us (The Truth about us SP/Exile LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Pianodiscoteque (Exile LP)
                                                      • Luca D'Alberto - Horizon (Horizon SP)
                                                      • Luca D'Alberto - La Bambina che non voleva Cantare (La Bambina che non voleva Cantare OST)
                                                      • Luca D'Alberto - Sans toi (From Cléo de 5 à 7-Cléo from 5 to 7) (Legrand (re)imagined comp.)
                                                      • Luca D'Alberto - Adore (Adore SP/Ultradecadence mLP)
                                                      • Luca D'Alberto - We fall in ft. Tom Smith (We fall in SP/Ultradecadence mLP)
                                                      • Luca D'Alberto - Flowers & Thorns (Ultradecadence mLP)
                                                      • Luca D'Alberto - Malinconica (6-5-1917) (Malinconica SP/A Desire lives in every Fear EP)
                                                      • Luca D'Alberto - A Desire lives in every Fear (A Desire lives in every Fear EP)

                                                      02.30 - 03.30
                                                      Seance / Josef Sedloň

                                                      Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
                                                      • V dnešní Seanci se vypravíme za argentínským ambientním experimentátorem s field recordings jménem Federico Durand a bude znít jeho kompilační novinka Tour Tapes. My si poté představíme i jeho starší sólo tvorbu či spolupráce. Více info - https://homenormal.bandcamp.com/album/tour-tapes + https://federicodurand.bandcamp.com/
                                                      • Federico Durand - La Cesta de Mimbre [Tour Tapes, Home Normal 2023]
                                                      • Federico Durand - Adormidera [Tour Tapes, Home Normal 2023]
                                                      • Federico Durand - Musica para Manuel II (excerpt) [Tour Tapes, Home Normal 2023]
                                                      • Federico Durand - Menta [Herbario, Laaps 2021]
                                                      • Federico Durand - La Tarde Ronda por la Casa [Pequeñas Melodías, IIKKI 2018]
                                                      • Federico Durand & hofli - In the Herb Fragrance [Niebla y Jardines Tomados por las Plantas, Spekk 2017]
                                                      • Federico Durand - A Través del Espejo [A Través del Espejo, 12k 2016]
                                                      • Chihei Hatakeyama + Federico Durand - Nami [Magical Imaginary Child, White Paddy Mountain 2015]
                                                      • Federico Durand - Crisantemo [El Libro de los Árboles Mágicos, Home Normal 2012]

                                                      06.00 - 09.00
                                                      Mariana Hradilková

                                                        09.00 - 12.00
                                                        Dan Walterstein

                                                        • 9-10
                                                        • beach fossils - (just like the) setting sun
                                                        • vulpix - weekend off
                                                        • maz - maybe love
                                                        • the war on drugs - wasted
                                                        • iggy mayerov - givin´ you up ft. lazer viking
                                                        • ben howard - life in the time
                                                        • zinadelphia - love language
                                                        • san holo - bring back the color ft. aurora
                                                        • jon kennedy - wt4u
                                                        • bickle - big blues
                                                        • sarah kinsley - black horse
                                                        • the drums - obvious
                                                        • wallice - disappear
                                                        • motorama - two sunny days
                                                        • hooverphonic - mysterious
                                                        • 10-11
                                                        • the soup dragons - mother universe
                                                        • happy mondays - wrote for luck
                                                        • chumbawamba - give the anarchist a cogarette
                                                        • fast food orchestra - ragga train
                                                        • youth lagoon - prizefighter
                                                        • amelie siba - ljubljana
                                                        • modré hory - s5 do dní
                                                        • prago union - olympionik
                                                        • kluci - co zbylo
                                                        • maxlon - elara
                                                        • alps 2 - oboe in f#
                                                        • george clanton - justify your life
                                                        • 11-12
                                                        • skalak - nekonečno životu
                                                        • lakeside x - fascination
                                                        • depeche mode - never let me go
                                                        • bel - cold brew
                                                        • balu brigada - designer
                                                        • ghost orchard - bruise (billy lemos flip)
                                                        • jenny lewis - joy´all
                                                        • dukla - i.p. pavlova
                                                        • alice phoebe lou - lose my head
                                                        • neil frances - head straight ft. st. panther
                                                        • white china - hex
                                                        • bathe alone - in your wake
                                                        • COYS!

                                                        12.00 - 15.00
                                                        Vojtěch Tkáč

                                                        • ▶ 12 - 13 ◀
                                                        • Nia Archives - Forbidden Feelingz
                                                        • piri & tommy - on & on
                                                        • PinkPantheress - Break It Off
                                                        • Jayda G - Circle Back Around
                                                        • Terra & Kewu - Sugar
                                                        • Tea Sofia - WHOA
                                                        • 박혜진 park hye jin - ABC
                                                        • Fred again.. - Danielle (smile on my face)
                                                        • O'Flynn - Vesta
                                                        • David Kochs - Heart Transplant
                                                        • Blue Uandi - Finding Lo<3
                                                        • SBTRKT - L.F.O. (ft. Sampha & George Riley)
                                                        • Clark - Medicine (ft. Thom Yorke)
                                                        • Barbora Cihak - Palmovka
                                                        • ▶ 13 - 14 ◀
                                                        • Salto with LOVE - Country Hill
                                                        • Dým - Andělský tornádo
                                                        • King Krule - Flimsier
                                                        • Mount Kimbie - Audition
                                                        • Market - Sheila Get Dressed
                                                        • Part Time - Night Drive
                                                        • The Jungle Giants - Quiet Ferocity
                                                        • Parquet Courts - Wide Awake
                                                        • LCD Soundsystem - Tonite
                                                        • Iggy Mayerov - Givin‘ You Up (ft. Lazer Viking)
                                                        • Yasha 96 & Melis - Go Down
                                                        • A Dull Set - This Figure
                                                        • ▶ 14 - 15 ◀
                                                        • John Maus - Over Phantom
                                                        • Ariel Pink's Haunted Graffiti - Round and Round
                                                        • Atlas Sound - Lightworks
                                                        • Blur - The Narcissist
                                                        • Still Corners - Far Rider
                                                        • The National - Your Mind Is Not Your Friend (ft. Phoebe Bridgers)
                                                        • The Cinematic Orchestra - To Build A Home (ft. Patrick Watson)
                                                        • Father John Misty - Funny Girl
                                                        • Anna Vaverková - Máma a Táta

                                                        15.00 - 18.00
                                                        Kryštof Koenigsmark

                                                        • 15 - 16
                                                        • Salt Tank - Eugina
                                                        • Opus III - Release the Joy
                                                        • Swayzak - Smile and Receive
                                                        • George Fitzgerald - Mother ft. SYML
                                                        • Brandt Brauer Frick - Closer to You ft. Duane Harden
                                                        • Herbert - Strong
                                                        • Rome in Reverse - Entropia ft. LIM
                                                        • Slow Magic - Avoiding Pain
                                                        • -123minut - Spolu
                                                        • PJ Harvey - I Inside The Old I Dying
                                                        • Dunaj - Už dávno není
                                                        • 16 - 17
                                                        • Stereo MC´s - Ground Level
                                                        • Fila Brazillia - Little Dipper
                                                        • Tygroo - Zebrass
                                                        • Scrimshire - Flames ft. Tamar Osborn & Faye Houston
                                                        • Metastavy - Hřeješ
                                                        • Thylacine - Polar (Fejká rmx)
                                                        • The Orb - Why can you be in two places at once, when you can´t be anywhere at all (where´s gary)
                                                        • Paul St. Hilaire - The Weather Man
                                                        • Dub Pistols - The Problem Is...
                                                        • 17 - 18
                                                        • Sto Zvířat - Byl pozdní večer, Praha, Rozdvojeník (rozhovor)
                                                        • London Elektricity - Syncopated City ft. Liane Carroll (imo-Lu WhyTwo rmx)
                                                        • DUSKEE - Chica ft. Deadline and Slay
                                                        • James Hardway - A Yen for the Sweeten
                                                        • Jon Hopkins - Open Eye Signal (Remaster 23)
                                                        • Max Cooper - Spectrum (Giulia Tess rmx)
                                                        • 18 - 19
                                                        • Way Out West - Blue
                                                        • Chicane - Hijóping
                                                        • Anohni & The Johnsons - It Must Change
                                                        • King Krule - That is My Life, That is Yours
                                                        • Ellen Allien and Apparat - Do Not Break
                                                        • Noisy Pots & The Micronaut - Children ft. Saskia Streck
                                                        • VR Nobody - Zhasni ft. Stein27
                                                        • Moonspotter - Anim&
                                                        • Anixtaaru - Kontakt Mezi ft. Robert Fischmann
                                                        • This Is Kevin - Alma
                                                        • Boards of Canada - Roygbiv

                                                        19.00 - 20.00
                                                        CD Nonstop

                                                        Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                                                        • HOOVERPHONIC - SINGLES 96-06

                                                        20.00 - 21.00
                                                        Ešus / Strýček Míša

                                                        Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

                                                          21.00 - 22.00
                                                          Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

                                                            22.00 - 23.00
                                                            Inclubátor

                                                            Co je to: hodinka o nové české scéně, nové singly, dema začínajících interpretů, rozhovory Uvádí: Karlos Kropáček, Michal Klánský, Matěj Sychra neboTonda Kocábek nebo Bohouš Němec + Petr Korál SVÁ DEMA ZASÍLEJTE TUDY: SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/inclubator E-MAIL: inclubator(@)radio1.cz,k.kropacek@seznam.cz (Dropbox, Uschovna, Ulož.to, Google Drive linky na MP3 ve formátu CBR min. 256kbps)  NA CD: INCLUBATOR, Radio 1, Říčanská 3, 101 00 Praha 10 Tento pořad vznikl […]

                                                              23.00 - 23.59
                                                              Jazz a Fusion hodinka / Daniel Vojtíšek

                                                              Co je to: …od trumpety k sampleru… od piána k sitáru…z nosičů i živě… V pořadu „Jazz a fusion hodinka“ dostávají prostor všechny fuze moderního jazzu. Mladé české kapely, stálice světové jazzové scény i muzikanti o kterých se zatím moc nemluví. Někteří si přijdou popovídat a ti odvážní zahrají přímo ve studiu. Můžete tu potkat spojení […]
                                                                reklama