Program

Zobrazit šablonu vysílání
Zadejte datum:

Čt 13/01

00.00 - 03.00
Sleepclubbing

Kde se to vzalo Po úspěchu jednorázového hostování v rámci 30. narozenin Radia 1 vznikl nový pořad. Hrajeme jak pečlivě vybrané starší písně, tak naprosté novinky.  Co to je Tříhodinový hudební proud, který můžete sami ovlivnit: 00-01: (Petrův) mix, propojující aktuální kapely se staršími 01-02: playlist vytvořený metodou hudebního ping-pongu, kdy každý z nás sází […]
  • Sleepclubbing 10
  • 12.1.22 23.59-13.1.22 03.30
  • záznam https://www.mixcloud.com/komankova2/sleepclubbing-10/
  • spotify playlist: https://cutt.ly/sleepclubbing10
  • 0-01
  • znělka: GRACE JONES - THIS IS DUB
  • wrongtom meets rockers - dub in the supermarket
  • the liminanas, laurent garnier - juliette dans la caravane
  • saint jude - arms
  • jaye jayle - we stormed
  • hifiklub, duke garwood, jean michel bossini - deep as the sun
  • tindersticks - i imagine you
  • arab strap - tears on tour
  • cheval sombre, sonic voom - sunlight in my room
  • leslie winer - john says
  • beak - ah yeh
  • miss leading - the girl is gone
  • regis, ann margaret hogan - temporary thing
  • spacemen 3, anjali dutt - big city - remix
  • htrk - straight to hell
  • grouper - disrdered minds
  • low - i can wait
  • midwife - christinas world
  • arooj aftab - last night
  • lonely guest, marta - lonely guest
  • scorn - after tasting
  • jah wobble - the suit
  • new age doom, lee scratch perry - life is an experiment
  • advance base - easys getting harder every day
  • king dude - the winner takes it all - cover
  • -
  • 3. hodina = hlasování posluchačů
  • italia 90 - borderline
  • tropical fuck storm - legal ghost
  • tex perkins the fat rubber band - trouble goodbye
  • john murry - bad as they seem
  • springtime - the viaduct love suicide
  • dream undending - the needful
  • nick cave, warren ellis - alburqueque
  • damon albarn - particles
  • the colorist orchestra, howe gelb - not on the map
  • bill callahan - she is my everything
  • dean wareham - the last word
  • dark mark and skeleton joe - sunday night 2.30 am
  • luca nieri - mervs revenge
  • matt berninger - im waiting for the man - velvet underground cover
  • spiritualized - crazy

06.00 - 09.00
BLN

  • 6-7
  • monogem - solo amor
  • aiko - power
  • belleruche - northern girls
  • a tribe called quest - we the people
  • -123 minut - call my name
  • dj poolboi - tu tienes mi corazon
  • zola jesus - hikikomori
  • nicola cruz - what now
  • modeselektor ft catnapp - dating is in china/speed dating version
  • a.skillz+krafty kuts - happiness
  • oliver koletzki+elih - serpiente del ritmo
  • bajofondo - grand guignol
  • 7-8
  • balthazar - wrong vibration
  • parov stelar - le piaf
  • 100 suns+snoop dogg - chasing mumia
  • future funk squad - da funk
  • cocorosie - smask my head
  • fox,ksr+satl - sunshine blues
  • dan sartain - bohemian grove
  • benny page+uk apache - nuttah story
  • crystal method - comin back
  • nikitch+kuna maze - 46 rue de fortr
  • bent - to be loved
  • cigaretes after sex - k
  • southpaw - head in the clouds
  • 8-9
  • emika - wonderfull life
  • coldplay - the scientist
  • david holmes - i heard wonders
  • pola+bryson+solah - neverend
  • linguistics ft dogger+mindstate - change
  • claptone ft james vincent mcmorrow - wake up
  • kid loco - sunny
  • mykki blanco ft god colony - trust a little bit
  • beck - everybody s gotta learn sometimes
  • park hye jin ft clams casino+take a daytrip - y don t u
  • trentemoller ft tricky - no one quite like you
  • adam lanci - na spatny adrese

09.00 - 12.00
Jana Ježková

  • 9 - 10
  • karen o + danger mouse - reveries
  • audiobooks - driven by beef
  • amyl and the sniffers - security
  • b4 - do práce
  • warmduscher - wild flowers
  • bára zmeková - město
  • haru nemuri - deconstruction
  • pj harvey + john parish - black hearted love
  • villagers - earthly pleasure
  • neřvi mi do ucha - song 40
  • deerhoof - scarcity is manufactured
  • calexico - sonic wind
  • nilufer yanya - stabilise
  • remi wolf - guerilla
  • ctib - za takovými zdmi
  • 10 - 11
  • regina spektor - all the rowboats
  • wet leg - too late now
  • terrible 2s - petržalská symfónia
  • low - more
  • red torch - misty end
  • tropical fuck storm - suburbiopia
  • soutěž - the sea and cake - harps
  • modern nature - performance
  • giudi - jezinky
  • bedouine - the solitude
  • tomáš tkáč - ale/jestli
  • courtney barnett - rae street
  • prohra praha - hlavní město slezska
  • 11 - 12
  • jean dawson+mac demarco - menthol
  • isama zing - gone earth ft. táňa pauhofová
  • spiral sadness - i don´t feel fina
  • xiu xiu - rumpus room
  • troy von baltazar - black black
  • parta vynikajících lidí - monstrproces
  • shaun ryder - i can stop anytime
  • mica levi - stick and stones ft. jonatan leandoer
  • micachu - calculator
  • nauzea orchestra - ministryně
  • bene a peko - čas zdvihnúť kotvy
  • herbert - the way ft.y´akoto
  • damon albarn - polaris
  • justin sullivan - stone and heather

12.00 - 15.00
Jana Kománková

  • 13.1. 2022 12:00 - 15.00
  • mixcloud: https://www.mixcloud.com/komankova2/
  • Spotify playlist https://cutt.ly/130122r1
  • Spotify profil https://cutt.ly/jk-sp
  • -
  • 12-13
  • jasss - wish
  • soul sugar - drum song
  • patti smith - redondo beach
  • boozoo bajou - aspen colorado
  • barry adamson - evil kind
  • nick cave - by the time i get to phoenix - cover
  • four tet - parallel 2
  • kate tempest / atom willard - ketamine for breakfast, atom willard drum cover
  • the chemical brothers - the golden path
  • tony allen, demus - go back
  • jay glass dubs, laura agnusdei - jungle shuffle
  • mike doughty - bottom of a well
  • 13-14
  • kramer - the heartache
  • library tapes - dusk
  • widowspeak - everything is simple
  • glüme - the internet
  • black midi - sweater
  • home counties - the home counties
  • robin adams - nobody blues
  • trioritaet, noa emi - seeds of labor
  • warmduscher - fatso
  • telefís, jah wobble - falun gong dancer
  • unkle, tom smith - the other side - ronin def mix
  • the lavender pill mob - the wild rover - cover
  • swans - will we survive
  • 14-15
  • lost horizons - one for regret
  • the notwist - neon golden - console remix
  • jamc - here comes alice
  • corb lund - good copenhagen
  • arab strap - aphelion
  • audio bullys - the things
  • pil - one drop
  • kid loco - back street girl
  • superchunk - endless summer
  • cate le bon - moderation
  • wet leg - too late now
  • damon albarn - everyday robots
  • mike patton - senza fine
  • další vysílání: buzz 15.1.,záskok 16.1.12-15, pak 17.1.15-19 a sleepclubbing 26.1.23.59

15.00 - 18.00
Stanislav Zima

  • 15:20 - 16:00
  • GLXY & RHI - Sweet Lows
  • GOLDIE - Kemistry (DOC SCOTT rmx)
  • IAN BROWN - Illegal Attacks (RUFIGE KRU rmx)
  • BULP - Mahri
  • AID KID - 4 082
  • BOYS NOIZE & KELSEY LU - Love & Validation
  • WIRE - In Vivo
  • 16:00 - 17:00
  • WE ARE SCIENTISTS - Sprinkles
  • NOTHING - Blue Line Baby
  • SPC ECO - Return
  • 1LFF - Under All Estimation
  • ASC - Cerulean
  • SILKIE - Tribal
  • MICHAL SKÁCEL & FOOLK - Adagietto
  • DEADBEAT - Woah! (OM UNIT rmx)
  • UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA - Weekend Run
  • TOLSTOYS - Skin Hunger (We Are Human Beings)
  • 17:00 - 18:00
  • SURGEONS GIRL - Grass Labyrinth
  • CHRIS LIEBING - Hollow Town
  • JACK HERER - Trying Too Clever (DJ RUM rmx)
  • DLEEB - The Missing Title
  • HERBERT - Hypnotised (feat. MEL UYE PARKER)
  • MONIKA - Fly To You
  • SYNKRO - Gagaku (FREDERIC ROBINSON rmx)
  • KALLE - III
  • IAN BROWN - F.E.A.R.
  • WAYWARD - Sapphire Eyes
  • LONE - Mouth Of God
  • SOSHI TAKEDA - Same Place, Another Time

18.00 - 19.00
Odvážné palce / Saša Michailidis

Palce: František Fuka, Iva Přivřelová, Jan Škoda Nekompromisní palce NAHORU nebo DOLŮ k filmovým premiérám týdne. ODVÁŽNÉ PALCE JSOU TEĎ K POSLECHU JAKO PODCAST! PODCAST ODVÁŽNÝCH PALCŮ NAJDETE NA PLATFORMÁCH: Spreaker iTunes Spotify Google Podcast Starší díly Odvážných palců najdete v archivu na Mixcloudu Radia ZNĚLKACelou znělku Odvážných palců si můžete stáhnout TADY. A co vlastně je za skladby ve znělce: 1. […]

    19.00 - 20.00
    CD Nonstop

    Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

      20.00 - 22.00
      Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

      O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

        22.00 - 23.59
        Unizone / Ancestral Vision & Notsureyet

        UNIZONE založili ANCESTRAL VISION a NOTSUREYET na začátku roku 2017 jako klubovou noc věnovanou hybridní taneční elektronice, v roce 2019 pak jejich snaha vyústila v založení stejnojmenného labelu a radio show. V ČR získává kolektiv renomé skrze stejnojmennou show na Radiu 1, na mezinárodní scéně je zase vyhledávaným zejména díky pečlivě kurátorovaným releasům s osobitými vizuály […]
        • 𝘼𝙉𝘾𝙀𝙎𝙏𝙍𝘼𝙇 𝙑𝙄𝙎𝙄𝙊𝙉
        • Katarzia - SMD [self-released]
        • Ursula Sereghy & Julek Ploski - Řeřicha [Gin&Platonic]
        • John Object - Drake/Future (Live From 2020) [self-released]
        • doxxed ft. catnapp - Part of Me [Faust Collective]
        • O.L.I.V.I.A / Doxxed / Medix Cielx - Ya ni se [Faust Collective]
        • Gipsyan, Trigganom - Strivin‘ [Monstart]
        • Lithe - Dendrites w/ Matthew Laundro [self-released]
        • Kavari ft. Klahrk - skee (Jennifer Walton Remix) [Meld]
        • De Grandi - Permafrost [Monstart]
        • Fork and Knife, Jon E Clayface - Blacked Out (Samurai Breaks Remix) [self-released]
        • Siren Spell - Toybox [unreleased]
        • 𝙉𝙊𝙏𝙎𝙐𝙍𝙀𝙔𝙀𝙏
        • Gwia Ekim & indigoblue - Content Corruption (SNKLS Remix) [Club Late Music]
        • Didier XCX, GRIG & pan_x - It’s Late Not Latte (/pulsr_ Remix) [Club Late Music]
        • ellija - best party [Hyperboloid]
        • Outsstandss - Maynineteen [SCLMT]
        • Recluse - Braver [Rogue Cuts]
        • Ovid, Doubt, Tension - The Palace [Flood]
        • Pixelord - Крутой Бит [Hyperboloid]
        • Mary Arcane - Be Right Back (tropical interface remix) [self-released]
        • SLIKBACK X GIANT SWAN - TYRANID [self-released]
        • FITNESSS x trngs x LAG SWITCH - cBLOCK [self-released]
        • 𝙂𝙐𝙀𝙎𝙏𝙈𝙄𝙓: [𝙐𝙉𝘿𝙀𝙍𝙏𝙃𝙐𝙉𝘿𝙀𝙍]

        Pá 14/01

        06.00 - 09.00
        Tadeáš Haager

        • 6 - H
        • Kate Tempest - More Pressure
        • Wet Leg - Too Late Now
        • The Smile - You Will Never Work In Television Again
        • Destroyer - Tintoretto, Its For You
        • King Gizzard and The Lizard Wizard - Black Hot Soup
        • Yune Pinku - Laylo
        • Tierra Whack - Body Of Water
        • No Rome - Remember November
        • Redevil - 04
        • Ruthvein - 123 Days
        • Superchunk - Endless Summer
        • Kalle - III
        • Parta vynikajících lidí - Monsterproces
        • Bert and Friends - Plody moří
        • MIDI LIDI - Láska není švédský stůl
        • 7 - H
        • Bols/ Slob - Heartbeat
        • FVLCVM and Annet X - Do It All Again
        • Fallgrapp - Keď Padal Sneh (Jimmy Pé remix)
        • Mutanti hledaj východisko - Čau čau čau
        • Chet Faker - Gold
        • Nas - Wave Gods
        • Stormzy - Mr Skeng
        • M.I.A. - aTENTion
        • TNGHT - Brick Figure
        • YUCe - POP
        • Katamari - Intro
        • C418 - Stranger Things Theme rework
        • Lorn - Acid Rain
        • CC - DMC 2005 routine
        • Dont Hold Back - Just Push Things Forward
        • First Aid Kit - The Lions Roar
        • Beirut - My Night With The Prostitute From Marseille
        • 8 - H
        • Cat Power - Wonderwall
        • The XX - You Gotta Love
        • Gorillaz - Crystalized
        • Ecstasy - Crooked Still
        • Hawa - D.A.N.C.E.
        • DJ Schimolli - In The Mood For Some Killing
        • Iggy Pop - King Of The Dogs
        • Beck ft. Robyn - Super Cool
        • Purity Ring - Soshy
        • Kavinsky - Renegade
        • Nick Murphy - Believe (Me)
        • Novo Armor - Haven
        • The Ecstasy Of Saint Theresa - For That Moment
        • Jónsi - Tornado

        09.00 - 12.00
        Dan Walterstein

        • 9-10
        • sune - elevator connoisseur
        • don swing - women
        • angelo ferreri & peter mac - good times
        • jacques greene - leave here
        • alan fitzpatrick feat. lawrence hart - closing in /jody wisternoff extended mix
        • k-77 - higher
        • lauer - pioneer housing area
        • sascha dive - lets get it on
        • goldie feat. tom misch & frida touray - lost
        • vykvet - piano pumpin
        • 10-11
        • orbital - are we here? /dusky rmx
        • cortese - intersection
        • bungle - forms
        • tuccillo - when is deep
        • monkey safari - goodbye /lee burridge & lost desert rmx
        • tagavaka - monstraumen /extended mix
        • bross (ro), bodaishin , lupe republic - barcelona
        • channell feat. 2b,frank & lyds - wonderin´
        • 11-12
        • inja - not broken
        • duncan forbes - bluer than blue /massimiliano pagliara rmx
        • tseba - eastern lights
        • cinthie - ibiza rave tune 3000
        • bar.ba - magnolia
        • volen sentir - ororel
        • tete de la course - love lesson
        • spiritchaser - not so far
        • COYS!

        12.00 - 15.00
        BLN

        • 12-13
        • bicep - sundial
        • calibre - close to me
        • austra - reconcile
        • stone roses - waterfall/paul oakenfold rmx
        • duncan forbes - bluer than blue/massimiliano pagliara rmx
        • fluke - groovy feeling
        • freestylers ft petra - told you so
        • dj shadow ft de la soul - rocket soul
        • young fathers - see how
        • orbital - are we here/30 something/dusky rmx
        • makoto x mitekiss ft karina ramage - trial mountain
        • banana - wes is das
        • 13-14
        • kulturni servis
        • zion train ft earl 16 - give me good sensi
        • whiney - turn up
        • bob marley ft lauryn hill - turn your lights down low
        • nina simone - sinnerman
        • ultra nate vs roland clarke - the first time free/claptone rmx
        • aksin alizadeh - la venganza
        • jamie xx - loud places/special request rmx
        • fort knox 5 - what make ya dance/kraak+smaak dutch oven rmx
        • groove armada ft paris brightledge - a little longer
        • gorillaz - feel good inc/stanton warriors rmx
        • disclosure - in my arms
        • bonus ft lineup - detem
        • 14-15
        • spy - one last quest
        • rob dougan - clubbed to death
        • the prodigy - diesel power
        • garbage - empty
        • russian circles - youngblood
        • mexican institute of sound - sad but true
        • the verve - love is noise
        • high contrast - time is hardcore
        • the verve - love is noise
        • aiko - gemini
        • phaeleh - cosmic funk
        • bonobo ft joji - from you

        15.00 - 18.00
        Jiří Šteffl

        • 15 - 16
        • THE GO! TEAM - I Loved You Better
        • SPELLING - Little Deer
        • FVLCRVM & KEKE - Come Get Some
        • GRUPPO SALSICCIA - Mistři světa
        • SAINT ETIENNE - A Kiss Like This
        • IDEA & BOY WONDER - Nikdy mi nebylo líp
        • BOYS NOIZE & KELSEY LU - Love & Validation
        • MEXICAN INSTITUTE OF SOUND - Sad But True
        • SIPPER - Fuck Sex
        • PUBLIC SERVICE BROADCASTING - People, Let's Dance
        • PROPELLERHEADS & JUNGLE BROTHERS - You Want It Back
        • JAMIE T - Power Over Men
        • DJ SEINFELD - These Things Will Come to Be
        • 16 - 17
        • MOOR MOTHER - Rogue Waves
        • GOOD TIMES ONLY - Muselo to ven
        • DEAFHEAVEN - In Blur
        • RUN THE JEWELS - Walking In the Snow
        • ARLETA - Statement
        • ALIEN BOY - The Way I Feel
        • LOWMOE - Introverts
        • KAE TEMPEST - More Pressure
        • ORBITAL - Are We Here (Dusky rmx)
        • PHAELEH - Soulfunk
        • JAMIE XX - The Rest Is Noise
        • LEMONGRASS - Palm Springs
        • 17 - 18
        • TEEN DAZE - Interior
        • HOUPACÍ KONĚ - Náhradní území
        • UNDERWORLD - Nylon Strung
        • KAISER CHIEFS - Never Miss a Beat
        • SODA BLONDE - Holy Roses
        • HORSEY & KING KRULE - Seahorse
        • MESSAGE TO BEARS - Wake Me (Levi Patel rework)
        • MICK JENKINS - Is, This Cigarettes
        • SELF ESTEEM - Prioritise Pleasure
        • ANNA VAVERKOVÁ - Honest Feelings
        • MONDAZE - Honest Feelings
        • SILK SONIC - Fly As Me
        • SAULT - London Gangs

        18.00 - 18.10
        Knižní servis

        Pořad o knižních novinkách, čtení z knih, soutěže, rozhovory. Připravují: Jiří G. Růžička, iLiteratura (Pavel Mandys a kolegové, střídají se po týdnu) Uvádí: Vladimír Srb Nové díly Knižního servisu vycházejí jako podcast (Apple Podcast, Spotify a další), starší díly naleznete na Mixcloudu
        • Petr Šesták - Kontinuita parku
        • Eliška Beranová - Chlapec s rybí hlavou

        18.10 - 19.00
        Vintage Cool / Tea Jay Ivo

        50’s & 60’s

          19.00 - 20.00
          CD Nonstop

          Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

            20.00 - 22.00
            Šejkr / Michal Pařízek

            Šejkr se naboural do série Domácí divočina na poslední chvíli, aby nakonec našel místo i v novém programu stanice. Šejkr uvádí Michal Pařízek, šéfredaktor magazínu Full Moon, jde o dvouhodinovku plnou rozmanité hudby s multikulturním kontextem a pár slovy navíc, která vychází z blogu na stránkách fullmoonzine.cz. Šejkr se neohlíží na styly, žánry ani vročení – těšte se na […]
            • Priestgate - NOW
            • Ezra Collective & Novelist - More Than A Hustler
            • Fvck_Kvlt - In dispute with Osman Spare
            • Don Cherry - Birdboy
            • AUA - Post Human Blossom
            • Beach House - Superstar
            • Oan Kim & the Dirty Jazz - Mambo
            • Abiodun Oyewole - Occupy (feat. Mosi)
            • Bill Callahan & Bonnie "Prince" Billy - The Wild Kindness (feat. Cassie Berman)
            • Spellling - Dirty Desert Dreams
            • Thistle - Down To Bare Bones
            • Black Flower - O Fogo
            • The Ronettes - Baby, I Love You
            • Carmen Villain - Gestures (with Arve Henriksen)
            • Mod Con - X-Ray
            • Annet X - Hlavolamy
            • Mark Sewart VS Lee Scratch Perry VS Peter Harris - Alpha (Adrian Sherwood Mix)
            • Escape-ism - I Ain't Got No Hammer
            • Vera Sola - The Colony
            • Barry Adamson - Let's Steal Away
            • Srnka - Z čoho ťa bolia nohy?
            • Bernard Lubat - Aubergine Time
            • Tarta Relena - Me yelassan
            • Binker and Moses - Feed Infinite
            • Combo Chimbita - Mujer Jaguar
            • Grace Cummings - Storm Queen
            • The Waterboys - Don’t Bang the Drum

            22.00 - 23.59
            Reggae Klub / DJ Kaya

            ORIGINÁL JE JENOM JEDEN! Podcast nejnovějšího vysílání: DJ KAYA: služebně nejstarší reggae selector v Česku (i na Slovensku), člen Swamp Safari Sound Crew, šéfredaktor kulturního portálu REGGAE.CZ, odborný garant sekce Ska & Reggae České hudební akademie (ceny Anděl), 2006 – 2017, porotce v European Reggae Contest, 2008 – 2015 atd., atd.  😉 DJ Kaya & … tady jsou nějaký fotky s nějakejma […]
            • UB40 - The dance with the devil
            • Dawn Penn - I want to survive
            • Dawn Penn - Write a letter
            • Dawn Penn - You don't love me (No no no)
            • Desmond Dekker - King of ska
            • Desmond Dekker & The Specials - Jamaican ska
            • Jean Binta Breeze - Lovin wasn easy
            • Linton Kwesi Johnson - Reggae Fi May Ayim
            • Linton Kwesi Johnson - If I Waz A Top Natch Poet
            • Barrington Levy - Bounty Hunter
            • Barrington Levy - Don't fuss or fight
            • Israel Vibration - Why you so craven
            • Dennis Brown - Victory is mine
            • Dennis Brown - Should I
            • Dennis Brown - How you could leave
            • U-Roy - Chalice in the Palace (Queen Majesty version)
            • Garnett Silk - A man is just a man
            • John Holt - Sweetie come brush me
            • Buju Banton - Hills and Valleys
            • Beres Hammond - Step aside
            • Itals - Titanic
            • Frankie Paul - It's Just A Romance
            • Jahmali - Let Me Live
            • Bob Marley & The Wailers - Babylon system
            • Vincent Bobo Richards - I'm The Toughest (freestyle live @ Radio 1)
            • Bunny Wailer - I'm The Toughest Dub
            • Tappa Zukie - Oh Lord
            • Beenie Man - Me Nuh Walla Walla
            • Nicki Minaj & Skillibeng - Crocodile Teeth
            • Two Culture Clash feat. General Degree - ...and dance
            • Black Uhuru - Solidarity
            • Damian Marley - Nail Pon Cross
            • Culture - Love music
            • Sizzla
            • Tenor Saw - Golden hen
            • Super Cat - 'A' class Rub-a-dub
            • Super Cat f. The Notorious B.I.G. & Third Eye - Dolly my baby
            • ? - ?
            • Pompidou - Governor General
            • Terror Fabulous - Gangster's anthem
            • Prince Jammy - ?
            • Prince Jammy - ?
            • Prince Jammy - ?
            • Max Romeo - One Step Forward
            • Lee Scratch Perrz - ?
            • ? - ?
            • The Heptones - Sufferer's Time
            • Junior Murvin - Police and thieves
            • UB40 - The dance with the devil (Reprise)

            So 15/01

            00.00 - 02.00
            Chuť žít / Telly Savalas

            Chuť žít je movement. Chuť žít je soul, funk, disco a house. Chuť žít je názor. Chuť žít je lifestyle. CHUŤ ŽÍT JE MOVEMENT. Chuť žít je novej koncept Radia 1 a Cross Clubu, kterej přínáší zpět poctivej soul, funk a house. Nepotřebujeme řešit kdo je undeground a kdo mainstream. Neberou nás ani lavice z nehoblovanejch […]

              06.00 - 09.00
              David Štěrbáček

              • 06:00-07:00
              • BOINE MARI - Elle (Mungolian Jetset Remix)
              • BOERD - Silver
              • VOLOR FLEX - Stop Me
              • BEAT PHARMACY - Rooftops (feat. Coppa)
              • GAUCHE - Cycles
              • PORCELAIN RAFT - Put Me To Sleep
              • JAI WOLF - Lose My Mind (feat. Mr. Gabriel)
              • HALF WAIF - My Best Self
              • SOFT CAVALRY, THE - Passerby
              • ALT-J - Fitzpleasure
              • PIGEONHED - The Full Sentence
              • AMOS TORI - Little Earthquakes
              • 07:00-08:00
              • DRINKER - Wave
              • ANTONY AND THE JOHNSONS - You Are My Sister
              • WASHED OUT - Leave You Behind
              • GOLDEN FILTER, THE - Electric Light
              • LUMP - Animal
              • SASAMI - Say It
              • ALICE IN CHAINS - No Excuses
              • SLEATER-KINNEY - Method
              • BOMBAY BICYCLE CLUB - Good Day
              • SKUNK ANANSIE - Hedonism
              • ORVILLE PECK - No Glory In the West
              • TUNNG - Heatwave
              • BEACH HOUSE - Lose Your Smile
              • MAGNETIC FIELDS, THE - The Day the Politicians Dies
              • JAN VODŇANSKÝ A PETR SKOUMAL - Televizní noviny
              • PIGEON DETECTIVES, THE - I FOUND OUT
              • 08:00-09:00
              • BENNY SIGNS - Kids (feat. Kyle)
              • JAMIROQUAI - Radio
              • KILLS, THE - London Hates You
              • FOUR FISTS - Joe Strummr
              • JAMIE T - Zombie
              • WHOMADEWHO - Funeral Show
              • BELLE AND SEBASTIAN - The Everlasting Muse
              • FEWS - Suppose
              • HALF MOON RUN - Favourite Boy
              • FLAMINGO PIER - Indigo
              • JANE'S ADDICTION - Irresistible Force
              • WOLF PARADE - Against the Day
              • EDITORS - Papillon

              09.00 - 11.00
              Velká Sedma / Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

              HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                11.00 - 13.00
                Staré poledne / Tomáš Vydra

                Rock, 60’s, 70’s. Interpreti, na které jste dávno zapomněli nebo které jste ani neznali. Staré poledne můžete slyšet každou sobotu hezky živě od 11:00 do 13:00 SEČ, či-li přibližně v době „seč oběda“. V rámci pořadu si pouštíme desky těch, na které se dávno zapomnělo, nebo které zná jen málokdo. Prostě žádné ohrané osvědčené hity. […]
                • pravidelna znelka LYNYRD SKYNYRD - Born to run
                • FUZZY DUCK - LP same 1971 Time will be your doctor
                • HEARD - Single 1968 Itchin in my heart
                • WRITING ON THE WALL - Single 1969 Virginia water
                • DEAD OR ALIVE - Single 1968 Run hide get away
                • JOHNNY WINTER - LP Live bootleg 1979 Stranger
                • 4 LEVELS OF EXISTENCE - LP same 1975 Someday in Athens
                • BUDGIE & JOHN BURKE SHELLEY - LP Live in London 1974 Breadfan
                • BUDGIE & JOHN BURKE SHELLEY - LP Live at the BBC 1972 Whiskey river
                • FLEETWOOD MAC - LP Live at the Boston Tea Party 1970 Rattlesnake shake
                • AX - EP You,ve been so bad 1970 You,ve been so bad
                • CURLY CURVE - LP same 1973 Hell and booze
                • BLACK WIDOW - LP same 1970 The gypsy
                • DEAD SOUTH - LP Good company 2014 In hell I,ll be in good company
                • TEN YEARS AFTER - LP Live at Fillmore East 1970 I woke up this morning
                • BOBBY BLAND - LP Get on down 1975 Today I started loving you again
                • ALBERTA HUNTER - LP Amtrak blues 1977 Amtrak blues
                • SON SEALS - LP Nothing but the truth 1994 Life is hard
                • HOOTCH - LP same 1974 Golden valley

                13.00 - 17.00
                Ondřej Štindl

                • vijay iyer trio - the village of the virgins
                • g love and special sauce - this ain't living
                • orchestra baobab - wolinewa
                • mdou moctar - tala tannam
                • malawi mouse boys - ndiyenda nkuunika
                • the pine hill haints - drop and fall
                • sierra ferrell - far away across the sea
                • giant sand - carinito
                • cayucas - california girl
                • alla-las - sandy
                • dehd - month
                • parcels - somethinggreater
                • matthew e. white - judy
                • 14-15
                • the liminanas - promenade oblique
                • parquet courts - walking at a downtown pace
                • jon spencer blues eyplosion - she said
                • boss hog - black eyes
                • the kills - cheap and cheerful
                • curtis harding - the one
                • the temptations - runaway child runnin' wild
                • otis taylor - my world is gone
                • tamikrest - as sastnan hidjan
                • church - anchorage
                • the new year - beast
                • dry cleaning - her hippo
                • molchat doma - ne smeshno
                • 15-16
                • brian eno - the big ship
                • big red machine - magnolia
                • amen dunes - feeling nothing (feat sleaford mods)
                • bonnie prince bill and bill callahan - arise, therefore (feat six organs of admittance)
                • new order - decades
                • the triffids - wide open road
                • garcia peoples - cassandra
                • current joy - calypso
                • hiss golden messenger - bright direction (you're a dark star now)
                • woods - just to fall asleep
                • cat power - bad religion
                • holy motors - trouble
                • the drones - this time
                • 16-17
                • cheval sombre - dreamsong
                • mazzy star - into dust
                • sibylle baier - forget about
                • leonard cohen - chelsea hotel n.2
                • aldous harding - zoo eyes
                • josh t. pearson - we get along better when we're farther apart
                • mountain movers - wa back to the world
                • screaming trees - more or less
                • other lives - who's gonna love us
                • grinderman - palaces of montezuma
                • songs: ohia - almost was good enough
                • damon and naomi - i dreamed of the caucasus
                • bonny light horseman - deep in love

                17.00 - 20.00
                Jaroslav Dušek

                • HVOB - Capture Casa
                • Eli & Fur ft. Holly Martin - In Too Deep
                • Manu Delago - Liquid Hands
                • DJ Seinfeld - These Things Will Come to Be
                • Maya Jane Coles - Run to You ft. Claudia Kane
                • Einsturzende Neubauten - Ten Grand Goldie
                • Moby - Power is Taken
                • Chemical Brothers - C.H.E.M.I.C.A.L.
                • Prodigy - Firestarter
                • Matrix & Futurebound - Knite Riderz
                • Argy - Magic Order
                • Jubei & DLR - Ithaca
                • Icicle - Arrows
                • Dub Phizix & Skeptical - Marka ft. Strategy
                • DRS ft. Utah Jazz - Sin
                • Laurent Garnier - The Man With The Red Face
                • Layo & Bushwacka - Deep South
                • Gus Gus - Take Me Baby ft. Jimi Tenor
                • Ben Böhmer - Escalate
                • Alan Fitzpatrick & Lawrence Hart - Closing In - Jody Wisternoff RMX
                • Document One & Dynamite MC - This Time
                • Jamezy - Think About Me
                • Flowdan & Millbrook - Power
                • Urbandown & Tyson Kelly - Come Together
                • Claude von Stroke & Nala - Everything is Burning
                • Matt Sassari - Give it to me
                • the XX - On Hold - Jamie XX RMX
                • Faithless - God is a DJ
                • Depeche Mode - Enjoy the Silence - Ewan Person RMX
                • Cure - Pictures of You
                • U2 - Beatiful day
                • Appolo 440 - Stop the Rock
                • DJ Fresh - All that jazz
                • Shy FX & T-Power - Everyday

                20.00 - 22.00
                Buzz / Jana Kománková & SNPRK

                DON’T BLAME KOKO! Moderují: Jana Kománková & SNPRK

                  22.00 - 23.59
                  The Work Out / C. Monts & Tuco

                  #englishfriendly Angličtí kluboví veteráni C.Monts a DJ Tuco jsou profíci v hledání nové hudby napříč žánry i kontinenty. Zkušenosti začali sbírat již v půlce 90. let v UK a během svých cest po celém světě. Po léta budované kontakty a znalosti tvoří ideální platformu pro čtrnáctidenní dvouhodinovku plnou čerstvých basů a beatů z celého světa, […]

                    Ne 16/01

                    06.00 - 09.00
                    Antonín Kocábek

                    • 6:20 - 7:00
                    • BIG THIEF - Time Escaping
                    • ALDOUS HARDING - Old Peel
                    • SUFJAN STEVENS - My Rajneesh
                    • THE GO!TEAM - Cookie Scene
                    • THE KILLERS - Move Away
                    • THE JESUS AND MARY CHAIN - War On Peace
                    • - - -
                    • 7:00 - 8:00
                    • METZ - A Boat To Drown In
                    • MOURN - Stay There
                    • JESU - Brighteyes
                    • KILLING JOKE - Pilgrimage
                    • JOAN AS POLICE WOMAN / TONY ALLEN / DAVE OKUMU - Geometry of You
                    • LAETITIA SADIER - New Moon
                    • MITSKI - Working For The Knife
                    • MEN I TRUST - Sugar
                    • I BREAK HORSES - Death Engine
                    • SPELLING - Turning Wheel
                    • MODEST MOUSE - We Are Between
                    • SLEIGH BELLS - Locust Laced
                    • SQUID - Pamphlets
                    • - - -
                    • 8:00 - 9:00
                    • KAFKA BAND - People Get Lost
                    • OVERDRIVE IN MY HANDBAG - Lost My Voice
                    • ANNA VAVERKOVÁ - Ve snu
                    • PLANETY - Stará, mladá
                    • OTK - Srdce
                    • BONUS - Ztrácíme čas
                    • NAUZEA ORCHESTRA - So Ein Mist
                    • BASET+ - 108 Slov
                    • THE NATIONAL - England
                    • LOW - More
                    • PHOEBE BRIDGERS - Savior Complex
                    • PORCHES - Okay
                    • MOTORHEAD - Heroes

                    09.00 - 11.00
                    Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                    O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                      11.00 - 15.00
                      Jana Kománková

                      • 16.1. 2022 11:00 - 15:00 záskok
                      • sptf plst: https://cutt.ly/160122R1
                      • sptf profil: https://cutt.ly/jk-sp
                      • mixcloud: https://www.mixcloud.com/komankova2/stream/
                      • další vysílání: zítra 15-18 a Sleepclubbing 11, 26.1./27.1.2022
                      • 11-12
                      • jad & david fair - werewolf
                      • nick cave - vortex
                      • ka mate ka ora - cave in - codeine cover
                      • kaada - grieg op 12 arietta no 1
                      • tindersticks - a man needs a maid - neil young cover
                      • iggy pop - sea of love
                      • little barrie - simone
                      • lonelady - hinterland
                      • badbadnotgood - time moves slow
                      • the serfs - angelic ritualistic beauty
                      • sinks - spidernets
                      • david holmes - the ballad of sarah and jack
                      • midfield general - teddy bear ft ralph brown
                      • 12-13
                      • urban species ft mc solaar - listen
                      • galliano - nothing has changed
                      • a tribe called quest - can i kick it?
                      • us3 - the love of my life
                      • sporto kantes - concrete
                      • serge gainsbourg - anthracite
                      • death in vegas - opium shuffle - monkey mafia remix
                      • unkle - hold my hand
                      • mekon, marc almond - out of my soul
                      • telefís, jah wobble - falun gong dancer
                      • alabama 3 - peace in the valley
                      • lou reed. john cale - nobody but you
                      • 13-14
                      • nico - sixty / forty - live
                      • rem - pale blue eyes - vu cover
                      • primal scream, andrew weatherall - shine like stars
                      • jesus and mary chain - supertramp
                      • cocteau twins - throughout the dark months of april and may
                      • cranes - i hope
                      • amon duul ii - you re not alone
                      • lou reed - set the twilight reeling
                      • lou reed - temporary thing
                      • kramer - in absentia
                      • tom waits - little trip to heaven
                      • kid loco - cocaine diana
                      • boozoo bajou - aspen colorado
                      • king krule - (dont let the drago)n draag on
                      • 14-15
                      • smog - lets move to the country
                      • beck - deadweight
                      • mark eitzel - all my love
                      • charlie megira - alligator man
                      • piero umiliani - sotto le palme
                      • the lavender pil mob - it doesnt matter
                      • michelle gurevich - party girl
                      • apollo 440 - electro glide in blue
                      • mazzy star - look on down from the bridge
                      • arab strap - aphelion
                      • lump - climb every wall
                      • šenkyřík, rajmic - wash - bon iver cover
                      • spiritualized - crazy
                      • midlake - bethel woods
                      • royksopp - the ladder

                      15.00 - 18.00
                      Fluffy Clouds / Myclick & DIOM

                      3 hodiny kvalitní, rozmanité, ještě horké a v neposlední řadě příjemné hudby na spaní i nespaní. Fluffy Clouds byl po několik let pravidelný čtvrteční pořad pro liché týdny, který začínal nepřesně po jedné – po jedné Půlnoční Dharmě. Vaši průvodci Myclick a FlyBoyEda vás během této dlouhé noci vzali na cestu kolem celého muzikálního světa. Slýchali jste deep-house, tech-house, […]
                      • Baltra - Baby (Ariel Zetina remix)
                      • Akasha System - Natura
                      • Axel Boman - Don´t Breathe Yet
                      • Tour Maubourg - Dub 001
                      • Fatima Yamaha - What´s A Girl To Do (Captain Mustache remix)
                      • Donald´s House - Melodies On The Meridian
                      • Blutch - Floatin
                      • Nathan Micay - You Take One Dip And Then You End It
                      • Kessler - Pipe Dream
                      • Para One - Silicon Jungle (Sofie Birch remix)
                      • 16:00 - 17:00
                      • Irkid - Clorofilla
                      • Lars Bartkuhn - Transcend
                      • Mr. ID - Track ID2
                      • Inigo Vontier - Talom
                      • Damon Jee, Darlyn Vlys - Phenomene
                      • Silicon Scally - Digital Manipulation
                      • Dina Summer - Who Am I (Time To Sleep remix)
                      • Sau Poler - 4.44
                      • 17:00 - 18:00
                      • Phaeleh - Plink
                      • DJ Crisps - Lickwood
                      • Om Unit - High Plains
                      • Blutch - Les Sables Blancs
                      • Dylan Dylan - La Piscine
                      • Ana Bogner - I Can Hear The Wind (Filburt remix)
                      • Milton Jackson - Remember
                      • Billy Cobham feat. Novecento - Africa´s Sounds (Al Kent remix)
                      • José Gonzalez - Tjomme (DJ Koze remix)
                      • Qaett - Schedar

                      18.00 - 20.00
                      Shadowbox / Rudeboy & 2K & M4Y4

                      Co je to: pořad o drum’n’bassových novinkách U zrodu pořadu Shadowbox stáli v roce 1999 DJ Koogi a Martina Zahradníčková z EastBase, tehdy se jednalo o první drum´n´bassový pořad v Čechách. Od té doby byl vysílán kromě frekvence 91,9 FM i v Českém Rozhlase Plzeň a pardubickém Radiu Life, což se v roce 2002 změnilo a dnes je Shadowbox […]
                      • Logistics - Vega
                      • Paolo, Tephra - Unity (feat. Kathryn Brenna)
                      • DLR, Trex - Too Far (DLR remix)
                      • Spinline - We Love Acid
                      • DJ Trace, Kid Drama - Sideways
                      • Creatures feat. Joe Raygun - Stop It
                      • Annix, MC MadRush - Ignite (Enei remix)
                      • Winslow - Breakiíng News (T.R.A.C)
                      • Pacific - Tonight (Psidream Remix)
                      • Bredren - Abyss
                      • Brain, Dunk - Gonna be Hard
                      • Soligen, Type 2 - Can't Go (Break Remix)
                      • Modu - Bunpa
                      • Break - Release Me
                      • The Vanguard Project, Ruth Royall - Fix Up Your Love
                      • Pain, Yatuza - Smokers Lounge
                      • Dunk - Equinox
                      • DJ Andy & Dunk - Off The Hook
                      • Grey Code - Prima
                      • Air.K & Cephei - Desire (Break Remix)
                      • HLZ - How I Feel
                      • Dub Elements, Flite - Abandoned
                      • PTG - Thunderclouds
                      • Lenzman, Echo Brown - Nokia Days
                      • Uknown - Uknown
                      • Wingz - Analogue Dreams
                      • Trex feat. Medic - The Mirror
                      • Terror - Run feat. Stars (In:Most remix)
                      • Hybert Phillips - If I could be
                      • Dunk - Bristol Vibes
                      • Gest - Concentrate
                      • Royalston, Pearse Hawkins - Safina
                      • Creatures feat. Philth, Joe Raygun - Life In the Loop
                      • Trex (feat. Loma) - June Soul
                      • Orbital, Morcheeba - Namaste (Orbital remix)

                      20.00 - 23.59
                      Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň

                      Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    
                      • Singly/EPs: - :
                      • Enamour - Blue Rose (Blue Rose/Red Room EP) / Factory 93
                      • Midlake - Bethel Woods / Bella Union
                      • Let´s Eat Grandma - Happy New Year / Transgressive
                      • Logistics - Vega / Hospital
                      • Tinlicker - Just to hear to say / Anjunadeep
                      • miho ota + paniyolo - Day / Schole
                      • Air Tapes - Sloganeer (Sloganeer SP) / Air Tapes
                      • Silver Panda - African / Fluxo
                      • LNDFK - Ku / Bastard Jazz
                      • Phaeleh - Afterglow (dBridge rmx) (Remixes EP) / Phaeleh
                      • Strië & Scanner - The Earthbound Fox / A Strangely Isolated Place
                      • Blutch - Remparts ft. Maxime Dangles / Astropolis
                      • Kevin Morby - I hear you calling / Dead Oceans
                      • HOVR - Afterlove (Gravitate EP) / Kindisch
                      • Clear Eyes - No Place I´d rather be ft. Reo Cragun / Clear Eyes
                      • Dekker - Back and Forth / Useful Fictions
                      • Davidovitch - Autour de Minuit (Jardin de Minuit EP) / Traum Schallplatten
                      • Barry Adamson - Sundown County (Steal away EP) / Mute
                      • D & The Compass - La Luna (flica rmx) / mü-nest
                      • Heathered Pearls - Caveat Emptor (Private Press rmx) (Cast Remixes III EP) / Ghostly International
                      • Arab Strap - Aphelion / Rock Action
                      • Huminal - Shadow Crow (Midnight Rally EP) / Einmusika
                      • Paul Rudder & Kresy - Floating Penthouse (Feels like forever EP) / Shall Not Fade
                      • Hania Rani - Leaving (Live from Studio S2) / Gondwana
                      • Simon Field - Where are you now ft. iiola (VIP mix) (Where are you now SP) / Nomade
                      • Nilüfer Yanya - Another Life / ATO
                      • Oxygeno - Arrogance (VA: Collective Process Vol. 4 EP) / Soma
                      • Jacques Greene - Taurus / LuckyMe
                      • alt-J - Hard Drive Gold / Canvasback
                      • Winslow - Breaking News ft. T.R.A.C. / Hospital
                      • Kadebostany - Wild in Secret ft. Valeria Stoica / NSK/Republic Of Kadebostany
                      • Kyle Hall - One 2 One Deep (Phi EP) / Forget The Clock
                      • Lorn - Yesterday´s Pain (Yesterday´s Pain/Cut the Anchor EP) / Lorn
                      • Lane 8 - Automatic ft. Solomon Grey / This Never Happened
                      • Anushka - Bad Weather (STR4TA rmx) (radio edit) (Bad Weather Remix SP) / Tru Thoughts
                      • Nico Schwind - Imhotep ft. Deer Jade (Inner Sky EP) / Stil Vor Talent
                      • Röyksopp - The Ladder / Röyksopp
                      • Simon Doty - Hometown ft. Ursula Rucker / Anjunadeep
                      • Spiritualized - Crazy / Bella Union
                      • HVOB - 2:16 / Play It Again Sam
                      • Trentemøller - No more Kissing in the Rain / In My Room
                      • Alba: - :
                      • Bonobo - Counterpart (Fragments) / Ninja Tune
                      • FKA twigs - Minds of Men (Caprisongs) / Young
                      • Lowtopic - Maddalena (Maddalena) / LUKINS
                      • Dae Kim - Is Longing a Feeling or an Emotion (Sustain the Longing Notes) / Memoir Music
                      • Recondite - Naif (Taum) / Plangent
                      • Yard Act - Dead Horse (The Overload) / Zen F.C.
                      • Labelle - Mes Mondes (Éclat) / InFiné
                      • Mike Cooper - Oceans of Milk and Treacle (Oceans of Milk and Treacle) / Room40
                      • Oval - Of Dreams (Ovidono) / Oval
                      • Gallery Six - The Cosmos Garden (The Miniature Garden) / Archives
                      • Thomas Feiner & Anywhen - Giant (The Opiates Revisited 2021) / Thomas Feiner
                      • Aglaia - Joint Symmetry (Figures and Forms) / Hic Sunt Leones
                      • Kompilace:
                      • Broken Social Scene - Stars and Spit (Old Dead Young - B Sides and Rarities) / Arts & Crafts
                      • Lakou Mizik & Joseph Ray - Nou tout se moun (Gardy Girault rmx) (Leave the Bones Remixed) / Anjunadeep

                      Po 17/01

                      00.00 - 01.00
                      Intro / Josef Sedloň

                      Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
                      • Dnešní pořad Intro nabídne profil o americké shoegaze/indie kytarové skupině Fleeting Joys, kterou založila v roce 2005 v Sacramentu v Kalifornii manželské dvojice Rorika a John Loring. Jejich tvorba vychází z My Bloody Valentine a vy jejich 4 alba najdete na labelu Only Forever. Více info - https://www.fleetingjoys.com/ a https://fleetingjoys1.bandcamp.com/
                      • Fleeting Joys - The Breakup (Despondent Transponder LP)
                      • Fleeting Joys - Go & Come back (Despondent Transponder LP)

                      01.00 - 02.00
                      Seance / Josef Sedloň

                      Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
                      • Dnes se v pořadu Seance podíváme na novinku Landing on Earth z italské drone-ambientní značky Hic Sunt Leones právě od šéfa labelu jménem Stefano Musso aka Alio Die, která zde vyšla ve spolupráci se zpěvačkou a hudebnící Arianna Tondo před pár měsíci. Poté si pustíme i další spolupráce Alio Die z tohoto už kultovního labelu, který oslavil nedávno 30 let. Více info - https://aliodie.bandcamp.com/

                      06.00 - 09.00
                      Lukáš Vydra

                        09.00 - 12.00
                        Dan Walterstein

                          12.00 - 15.00
                          Vojtěch Tkáč

                            15.00 - 19.00
                            Jana Kománková

                            • 17.1. 2022 15:00 - 18:00
                            • sptf plst: https://cutt.ly/170122R1
                            • sptf profil: https://cutt.ly/jk-sp
                            • mixcloud: https://www.mixcloud.com/komankova2/stream/
                            • další vysílání: Sleepclubbing 11, 26.1./27.1.2022
                            • 15-16
                            • joey pecoraro - the mouse
                            • white fang - talking to gary...
                            • racoo - red wine and lemonade

                            19.00 - 20.00
                            CD Nonstop

                            Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                              20.00 - 21.00
                              Ešus / Strýček Míša

                              Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

                                21.00 - 22.00
                                Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

                                  Út 18/01

                                  00.00 - 02.00
                                  Kardiostimulátor

                                  Moderují:  Petr Ferenc, Matěj Kratochvíl (redaktoři online magazínu HIS VOICE. Kardiostimulátor je pořad o hudbě současné nejen tělem, ale především duchem. 

                                    06.00 - 09.00
                                    Robert

                                      09.00 - 12.00
                                      Petra Ludvíková

                                        12.00 - 15.00
                                        Rao Uppaluri

                                          15.00 - 18.00
                                          Josef Sedloň

                                            18.00 - 19.00
                                            Estereo / Martin Mikuláš & Ultrafino

                                            Pestrý koktejl downtempa, nu-jazzu, groovu nebo bossanovy, retro záležitostí, easy-listening music a filmové hudby.

                                              19.00 - 20.00
                                              CD Nonstop

                                              Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                20.00 - 22.00
                                                Velká Sedma / Dan Šabík & Antonín Kocábek & Zdeněk Neusar

                                                HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                                                  22.00 - 23.00
                                                  Black Tracks / Frankie Goes To Punkywood & Pionýr slepých uliček

                                                  Pořad, který sice páchne punkem, ale zároveň léčí vaše zjizvené srdce a černé duše. Průřez toho nejdůležitějšíhoco se stalo, co se děje a dít se bude. Od hardcoru až k floutkům s akustikou. Od totální špíny po vyhlazené aranže.Každé liché úterý od 22:00 na Radiu 1, hodina nabitá punkem až po okraj.

                                                    23.00 - 23.59
                                                    Electronic Tuesday / Jan Kruml

                                                    Electronic, Ambient, Drone, Industrial, Power Electronics, Noise, Field Recordings, Musique Concréte, Experimental etc.

                                                      St 19/01

                                                      00.00 - 02.00
                                                      13 syrových / Petr Vrba & Vojtěch Staněk

                                                      Pořad 13 SYROVÝCH se zaměřuje na avantgardní a experimentální výboje současné alternativní a jazzové scény (nejen), čímž se zčásti tématicky překrývá s hudbou, které se v ČR věnuje např. časopis HIS voice. Konkrétně se jedná o nahrávky těchto stylů: abstraktní hip hop, alternativní rock, avant pop, avant rock, avantgarda, elektronický jazz, experimentální elektronika, free jazz, gypsy pop, […]

                                                        06.00 - 09.00
                                                        Wlado del Rey

                                                          09.00 - 12.00
                                                          Zdeněk Hnyk

                                                            12.00 - 15.00
                                                            BLN

                                                              15.00 - 18.00
                                                              Klára Nemravová

                                                                18.00 - 19.00
                                                                Salad Daze / Jakub Šponer & Pavel Vít

                                                                Nahlédněte do přehrávačů osobností české hudební scény. Moderátorská dvojice Jakub Šponer a Pavel Vít si do studia bude zvát hudebnice a hudebníky, kteří s sebou přinesou vlastní playlist. Písničky, které je ovlivnily, o kterých mají co říct, nebo je prostě jen rádi poslouchají. Nechte se inspirovat vašimi oblíbenými interprety v hodině plné neotřelé hudby a […]

                                                                  19.00 - 20.00
                                                                  CD Nonstop

                                                                  Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                                    20.00 - 21.00
                                                                    Reflektor / Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

                                                                    Obsedantně hudební magazín Reflektor přináší přehled novinek z tuzemské i zahraniční scény, výběr výrazných singlů napříč žánry a především recenze zásadních nových alb. Pořad moderuje současný programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a hudební publicista Vojtěch Tkáč z magazínu Headliner. Reflektor si klade za cíl zvýrazňovat propojení mainstreamu a alternativy bez ohledu na žánrové škatulky, ale zároveň balancovat mezi současnou českou/slovenskou a […]

                                                                      21.00 - 22.00
                                                                      Zátiší / Jeroným Janíček & Aleš Vojíř & Ondřej Formánek

                                                                      Diskusní pořad na různá společenská témata. Zátiší nově jako podcast!

                                                                        22.00 - 23.59
                                                                        SOUNDBOMB / Double J & Milan Bartoušek

                                                                        Hip-hop, Rap, R&B, Urban Music 💎 Moderují: Double J a Milan Bartoušek INSTAGRAM: @soundbombradio1, @doublejradio1, @milanbartousek Každou lichou středu od 22:00 do 0:00.

                                                                          Čt 20/01

                                                                          06.00 - 09.00
                                                                          Mikoláš Růžička

                                                                            09.00 - 12.00
                                                                            Martin Krojidlo

                                                                              12.00 - 15.00
                                                                              Zdeněk Lichnovský

                                                                                15.00 - 18.00
                                                                                Stanislav Zima

                                                                                  18.00 - 19.00
                                                                                  Odvážné palce / Saša Michailidis

                                                                                  Palce: František Fuka, Iva Přivřelová, Jan Škoda Nekompromisní palce NAHORU nebo DOLŮ k filmovým premiérám týdne. ODVÁŽNÉ PALCE JSOU TEĎ K POSLECHU JAKO PODCAST! PODCAST ODVÁŽNÝCH PALCŮ NAJDETE NA PLATFORMÁCH: Spreaker iTunes Spotify Google Podcast Starší díly Odvážných palců najdete v archivu na Mixcloudu Radia ZNĚLKACelou znělku Odvážných palců si můžete stáhnout TADY. A co vlastně je za skladby ve znělce: 1. […]

                                                                                    19.00 - 20.00
                                                                                    CD Nonstop

                                                                                    Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                                                      20.00 - 22.00
                                                                                      Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                                                                                      O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                                                                                        22.00 - 23.59
                                                                                        Mixtales / Ncol

                                                                                        Mixtales je pořad, ve kterém uslyšíte to nejzajímavější ze světové scény undergroundové elektronické hudby. Techno, electro, breaks, house a všichni jejich podivní příbuzní. Součástí pořadu jsou pravidelné guest mixy od nezávislých producentů a DJs z celého světa i lokální scény, rozhovory a exkluzivní premiéry čerstvých novinek.

                                                                                          Pá 21/01

                                                                                          06.00 - 09.00
                                                                                          Tadeáš Haager

                                                                                            09.00 - 12.00
                                                                                            Dan Walterstein

                                                                                              12.00 - 15.00
                                                                                              Mike.H

                                                                                                15.00 - 18.00
                                                                                                Jiří Šteffl

                                                                                                  18.00 - 18.10
                                                                                                  Knižní servis

                                                                                                  Pořad o knižních novinkách, čtení z knih, soutěže, rozhovory. Připravují: Jiří G. Růžička, iLiteratura (Pavel Mandys a kolegové, střídají se po týdnu) Uvádí: Vladimír Srb Nové díly Knižního servisu vycházejí jako podcast (Apple Podcast, Spotify a další), starší díly naleznete na Mixcloudu

                                                                                                    18.10 - 19.00
                                                                                                    Vintage Cool / Tea Jay Ivo

                                                                                                    50’s & 60’s

                                                                                                      19.00 - 20.00
                                                                                                      CD Nonstop

                                                                                                      Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                                                                        20.00 - 22.00
                                                                                                        High Fidelity / Tim Otis

                                                                                                        #englishfriendly Co je to: dvě hodiny v energickém tempu THE PRODIGAL BASTARD RETURNS!High Fidelity with Tim Otis is back this Friday night at 8:00!Bossa Breaks, Rare Groove and Funked up Fun! What´s new – You can download the Friday shows via podcast archive after they air from HEREPlaylist HERE

                                                                                                          22.00 - 23.59
                                                                                                          Bruk Out

                                                                                                          Bruk Out! je dancehall show Radia 1. Každých čtrnáct dní Vám přináší výběr těch nejžhavějších novinek z převážně jamajské produkce. Bruk Out! jste si na frekvenci 91,9 FM mohli poprvé naladit v pátek 27. ledna 2012 od 22.00 do půlnoci a následně každých čtrnáct dní ve stejném čase. Moderuje Irie Memba společně s FMP, ROCCAFLEX a […]
                                                                                                            reklama