Článek Rozhovor Soutěž

PRAHA PIJE VÍNO 2021

Již po osmé vás zveme na festival autentických vín Praha pije víno 2021. Náš festival je největším tuzemským setkáním středoevropských vinařů, kteří se s vášní věnují tvorbě přírodních vín nepoznamenaných nežádoucími chemickými postřiky, aditivy a zbytečnými sklepními manipulacemi. Pro letošek je potvrzena účast téměř šedesáti vinařství z území bývalé Habsburské monarchie a z přilehlých i vzdálenějších vinařských regionů.

Festival Praha pije víno 2021 se bude letos konat v sobotu 14. srpna (11:00-18:00) v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze. V ceně celodenní „vstupenky“ za 790,- Kč je jako každý rok sklenička a neomezená degustace.

Kromě hojné účasti tuzemských vinařů se do Prahy sjedou i hosté z okolních zemí. Velmi silné zastoupení budou mít vinaři z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Slovinska. Dále se představí i zástupci Itálie, Německa, Francie a Polska. Hlavními taháky budou určitě vulkanická vína, která budou prezentovat vinaři z maďarské oblasti Somló spolu se slovenskými kolegy z vinařské oblasti pod vyhaslou sopkou Sitno. Pro úplný gastronomický zážitek bude pro návštěvníky připravena street food zóna na nádvoří Novoměstské radnice (Kro Kitchen, Brut. – Wines & Oysters, Alf & Bet, Pivovar Matuška, Pelmeňárna a další).

http://prahapijevino.cz/cs/praha-pije-vino-2021/

Rozhovor

14.8.2021 14:00

V pátek 13. srpna si ve 14 hodin budeme povídat o festivalu Praha pije víno 2021. Našimim hosty budou pořadatelé Bogdan Trojak a Antonín Suchánek.

Soutěž

V úterý 10.8. můžete soutěžit o 2 vstupenky na festival PRAHA PIJE VÍNO (sobota 14. 8 – Novoměstská radnice).

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama