Článek Rozhovor

PRAGUE OPEN AIR NABÍDNE BĚHEM LÉTA SPOUSTU KONCERTŮ

Odstartoval Prague Open Air. V Ledárnách Braník a na Občanské plovárně zahrají Postmodern Jukebox, Vojtěch Dyk & D.Y.K. nebo Krhut & Kozub s kapelou

Koncertní série Prague Open Air začala fantastickým koncertem rockové party Jamaron na Občanské plovárně a předznamenala tak průběh hudebního léta. Čeká nás pořádná jízda. Prague Open Air fanouškům nabídne během léta skvělé koncerty domácích i zahraničních interpretů. Stejně jako v loňském roce se koncerty uskuteční na dvou lokacích – na zmíněné Občanské plovárně a v Ledárnách Braník. Pod širým nebem od května do září zahrají Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, Vojtěch Dyk & D.Y.K., Jelen, Krhut & Kozub s kapelou, Michal Prokop & Framus Five, Arrested Development nebo Nejsjetější trojice Záviš, Mucha, Baumaxa. Vstupenky pořídíte na pragueopenair.cz a goout.net.

Hudební léto v Praze odstartovala 28. května kapela Jamaron, která si na Plovárnu připravila svůj první samostatný pražský koncert pod širým nebem. Nechyběli nadšení fanoušci, hlasitý zpěv těch největších pecek ani bengálské ohně. Na Občanské plovárně se během léta dále představí legendy hiphopu Arrested Development, Michal Prokop a Framus Five, Jasná Páka, Michal Pavlíček s hvězdnými hosty za doprovodu Unique Orchestra, Kateřina Marie Tichá & Bandjeez, Bratři Ebenové s Jiřím Schmitzerem a další.

Areál v Branických ledárnách otevře své brány 12. června koncertem losangeleské skáčkové skupiny The Interrupters. Dva dny na to se v přírodním areálu představí jedinečný projekt Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, který dosáhl světového renomé předělávkami globálních hitů do swingového kabátu a skvělým instrumentálním provedením. V Ledárnách se můžete dále těšit na unikátní koncert Nejsjetější trojice ve složení Záviš, Mucha, Baumaxa, Vojtěcha Dyka s D.Y.K., kapelu Jelen, duo Krhut Kozub výjimečně za doprovodu kapely, českou premiéru britských Royal Blood, Monkey Business a na další kapely a interprety.

Těšíme se, až po měsících intenzivních příprav přivítáme návštěvníky a užijeme si s nimi letní pohodu za poslechu dobré muziky. Mám radost, že se opět povedlo zabookovat hned několik zajímavých zahraničních interpretů. Já osobně si určitě nenechám ujít jedinečný projekt Postmodern Jukebox a legendární Arrested Development, kteří u nás představí novou desku. Stejně jako v minulých letech myslíme i na okolní obyvatele našich scén. V Ledárnách opět nainstalujeme směrový zvukový systém, který minimalizuje únik zvuku do okolí areálu,komentuje za organizátory Tomáš Staněk.

Vstupenky na Prague Open Air jsou k dispozici na webových stránkách pragueopenair.cz a na GoOutu. Hned několik koncertů se již blíží vyprodání, doporučujeme proto s nákupem vstupenek příliš neváhat.

https://www.facebook.com/pragueopenair

https://www.instagram.com/pragueopenair/

Prague Open Air

Prague Open Air na svých dvou scénách, v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně, přináší nevšední zážitky pod širým nebem. Hudební fanoušci se můžou těšit na širokou škálu žánrů, letní atmosféru a setkání s oblíbenými českými i zahraničními interprety. Prague Open Air organizuje společnost Netradiční koncerty s.r.o.

PROGRAM PRAGUE OPEN AIR 2024:

Ledárny Braník:

12. 6. The Interrupters

14. 6. Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

18. 6. Nejsjetější trojice: Záviš, Mucha, Baumaxa

19. 6. Vojtěch Dyk & D.Y.K.

20. 6. Jelen

23. 6. Krhut & Kozub s kapelou

27. 6. IMT Smile

8. 7. Oliver Tree

11. 7. Royal Blood

18. 7. Monkey Business

1. 8. Jana Kirschner

13. 8. Pražský výběr

15. 8. J.A.R.

17. 8. Marpo & TroubleGang

20. – 21. 8. Horkýže Slíže

27. – 28. 8. Mig 21

29. 8. Pokáč

4. 9. Čechomor & Martina Pártlová

5. 9. Mňága a Žďorp

6. 9. PSH + hosté

11. 9. Visací zámek

12. 9. No Name

Občanská plovárna:

26. 6. Michal Prokop & Framus Five

16. 7. Jasná Páka

17. 7. Kamil Střihavka – akustický koncert

18. 7. Iné Kafe

23. 7. Michal Hrůza & Kapela Hrůzy

29. 7. Michal Pavlíček & Unique Orchestra + hosté

30. 7. N.O.H.A.

31. 7. Prago Union & live band

6. 8. Zrní

8. 8. Kateřina Marie Tichá & Bandjeez

9. 8. Bratři Ebenové & Jiří Schmitzer

14. 8. Arrested Development

21. 8. Skyline

22. 8. Sto zvířat

27. 8. Fast Food Orchestra

29. 8. Vesna

30. 8. Adam Ďurica

4. 9. Luboš Pospíšil & 5P

5. 9. Kandráčovci

8. 9. MTO Universal Praha

11. 9. UDG

13. 9. ADONXS

Rozhovor

17.6.2024 14:00
O Prague Open Air si budeme povídat v pondělí 17. června ve 14 hodin, naším hostem bude Jugi aka Tomáš Staněk.
reklama
reklama
reklama