Meaningless Leaning Mess

Připravuje Václav Adam

1x za 14 dní středa 0:00 – 3:00 (cca)

O Pořadu

Hudba a zvuk bez omezení, od triviálních popěvků po monotónní hučení ventilace.
Částečný archiv playlistů.
Částečný archiv podcastů.
Částečný archiv streamů.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • download: - to be uploaded
  • stream: - to be uploaded
  • 00 - 01
  • Suzanne Kraft - Wildlife
  • HTRK - Valentina
  • HTRK - Gilbert And George
  • Lurker Of Chalice - Tellurian Slaked Furnace VII
  • Bassæ - Oedipa Maas Y Los Àtomos
  • Viola Renea - Chariot Of Palace
  • Moin - Lungs
  • Microcorps - ILN (feat. Nik Void)
  • Scorn - French Field Middle Of Night
  • Tristan Arp - Unfurling
  • The Transcendence Orchestra - Satsuma Felt Slow
  • Rainforest Spiritual Enslavement - Jellyfish Reproduce Black Magic
  • 01 - 02
  • Mårble - Coco Dub (feat. Slavic Ipatov)
  • Deadline Paranoia - Cappadocia
  • Enhet För Fri Musik - Idag Är Det Bra
  • Enhet För Fri Musik - Sol Över Oss
  • Enhet För Fri Musik - En Bra Dag
  • Enhet För Fri Musik - Roslagens Famn
  • Leider - Colder Underground
  • Steve Flato - Quill
  • Folder - Smaze
  • Pep Llopis - Nits De Cristall
  • 02 - 03
  • Funk Shui With Terre Thaemlitz - Superbonus
  • Tracklist
  • download: - to be uploaded
  • stream: - to be uploaded
  • 00 - 01
  • Andy Stott - Answers
  • Ben Bondy - Ash In Emerald Casing
  • Scotch Rolex - Omuzira (ft. MC Yallah)
  • Scotch Rolex - Success (ft. Lord Spikeheart)
  • Lofn - Pachad
  • Martina Bertoni - Bits
  • Erik K Skodvin - Attack Condo As Lion
  • Talk=Trouble - Úkryt 1
  • Pita - Two Top Five
  • 01 - 02
  • DJ Sprinkles - Useless Movement (Radio Edit) (aka Laurence Rassel & Terre Thaemlitz)
  • Aaron Dilloway & Lucrecia Dalt - The Blob
  • Aaron Dilloway & Lucrecia Dalt - Niles Baroque
  • Decha - Chebechu
  • Decha - Verteilt Euch
  • Spellling - Place Without A Form
  • Spellling - Black Wax
  • Mt Went - Ember Wildly
  • Mt Went - A Vindication
  • Diane Cluck - To Love You This Much
  • Diane Cluck - Red August
  • Rafał Marciniak - Wilk
  • Rafał Marciniak - A Moje Bóstwa Płaczą
  • Fletcher Tucker - Tree Root Stair
  • Martina Bertoni - Bright Wood
  • 02 - 03
  • Claire Rousay - Diluted Dreams
  • Rainforest Spiritual Enslavement - Phosphorescence On Rowing Oars At Night
  • Ben Bondy - Glans Intercum
  • Svarte Greiner - Plattfon | Basel
  • Pavel Zlámal - Horizont Sedmého (live @ Lichtzwang 2020, edit)
reklama
reklama
reklama