Cluster

Připravují Mike.H Not_me

každou lichou sobotu od 20:00 do 22:00

Záznamy

O Pořadu

Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Relace se inspiruje v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy za každou cenu. Za dobu svojí existence relace přivítala také množství zahraničních hostů jako Regis, Fairmont, Benedikt Frey, Khidja či DRVG CVLTVRE.

Záznamy vysílání naleznete na: https://soundcloud.com/cluster-radio1

Prvních 199 dílů je na mixcloudu: https://www.mixcloud.com/Cluster_Radio1/

https://soundcloud.com/mikeh
https://soundcloud.com/not-me

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • CLUSTER NA RADIU 1 SLAVI 10 LET - DEKUJEME!
  • 20 - 21
  • Khidja - Roata
  • Anatolian Weapons - Other Paths (Infuso Giallo Redub)
  • Gilb´r - Beesan Rum (Song For Anna)
  • Mekine U Teksi - Emigration
  • John Parsley - Do Not Wear My Coat
  • Khidja - Laid Back (feat. Tamir Hassan Chen)
  • Aufgang B - Demo 1 (Tolouse Low Trax Remix)
  • Naum Gabo - Dmitri's Darkness
  • Volta Cab - Shujumi (Anatolian Weapons Remix)
  • Cut Copy - Son God (Andrew Weatherall Remix)
  • Interstellar Funk - The Helium Queen
  • Sigward, Oliver Sudden - Atma Atma
  • Orestt - L'Age De Glace (Jonathan Kusuma Remix)
  • Cosmo Vitelli - Kuldip
  • Switchdance & Rina - Give Way
  • Colossio & Juan to Tee - El Lider (Theus Mago and Moisees Remix)
  • INIT - Blackbird
  • Mattheis - Four Dimension Echoes
  • Fairmont - Peppi
  • RMVN (Roman Flugel & Ivan Smagghe) - Amen Adorno
  • Marvin & Guy - Idra feat.Perel
  • Barnt - Under His Own Name But Also Sir
  • Black Merlin - 12515
  • Ricardo Tobar - La Femme Aux Masques (SYO Summer of Love Remix)
  • Rita Furstenhof - Hadron Collider
  • Alex Smoke - Chica Wappa
  • Margot - France 2
  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Secret Circuit - Easter Island Electric Brain
  • Marcus Worgull, Motor City Drum Ensemble - Onassis
  • Iori - Moon (Steve Moore Remix)
  • Chateau Marmont - Nibiru (Beautiful Swimmers Late Night Dubbing Mix)
  • Michelle Minini - Endless Ceremony (Rocketnumbernine Remix)
  • Cluster Eno - Schöne Hände (Aster Remix)
  • Coyote - Break On Through
  • Zero Cult - Timesand
  • Demian - Lucha Libre
  • Sigward - Ajija
  • Ghost Note - Pissed nad Passed Out
  • Grackle - Desert Acid (Musiccargo Remix)
  • Clinic - Bubblegum (Pional Slow Version)
  • Max Farlane - Ocean C
  • Danton Eeprom - Thanks For Nothing (Etiene Jaumet Remix)
  • Red Axes - Road to Hills
  • Sigward & Oliver Sudden - Infobahn (feat. Mirza & Maarten Emanuel Stok)
  • Lord Of The Isles - Here, Now and Beyond
  • Deadstock 33´s, Daniel Avery - Magneto (Barnt Remix)
  • The Twins - The Backlash Blues Of The Twins
  • Mohn - Eberplatz 2020 (Wolfgang Voigt Hard Trance Atlantic XS Remix)
  • Factory Floor - How You Say (Daniel Every Remix)
  • David Inexacte - Silent Mighty People
  • Pachanga Boys - Poem For The Youth
  • Manold - No Courage
  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Infinity Machine - COEX System (feat. Juan MacLean & Gee Dee)
  • Childs - Pat Chaddertonm
  • Solar Fields - Active Sky
  • My Friend Dario - My Friend Ricardo
  • Tecwaa - The Dune Bar
  • Nic Arizona - Chapter Aleph (Malibu Storm)
  • Sun Electric - Tassaraja
  • Andrea & Alexander - Olias
  • David Moreau - Rhythmisch nachm Urlaub
  • Kate Wax - Holy Beast (Holden Woolly Beast Edit)
  • Death In Vegas - Sequential Analog Memory
  • BT Cop - BT C.o.P. (Rude Audio Remix)
  • Zee Mon - Ruina Rodeo (Jorkes Remix)
  • Seahawks - Mystic Freeways
  • Saturn - Titan Express (Shaman Breaks Version)
  • 21 - 22
  • Helmholtz Resonators - Isobar (Johnny Aux Remix)
  • Pink-Skull - Poly Mono
  • DJ Caciares - House Heaven (Mr BC Remix)
  • Zu Mu Party Crew - Zu Mu Party Crew Track B
  • Niv Ast - Monkey Island (Jenia Tarsol Remix)
  • Chino - Bandera
  • Elfenberg - Trans Atlantik
  • Orchid - Maria Me Gusta
  • Rees - The New Beat
  • Rogue D - The Vibe (Jack On Black Extended Remix)
  • Olsvangér - Bubble Toy
  • Etbonz - Energizer Gazer
  • Octo Octa - Late Night Love
  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Six Dead Bulgarians - Logical Conclusion
  • Open Yellow Circle - Cold Stars
  • Simplists - Substance Dub
  • Childs - Pat Chadderton
  • Roman Flugel - Rules
  • Thomas Fehlman - Permanent Touch
  • Ayala - Boxi Pluck
  • Aili - Oyasumi
  • Chez De Milo - Et Al
  • Tavish - Untitled (Tavish´s Raw Seduction Ole Skool Acid Mix)
  • R.I.P. Bestia - Ancient Subatomic Voyage (Henry Saiz GOA Remix)
  • Tunnel Signs, Reenie - Amirite
  • Shiny Objects - Termeh´s Groove
  • Younger Than Me & Massimiliano Pagliara - Eternal Sunshine Of Solitary Mind
  • 21 - 22
  • Arno E. Mathieu - Ô Zénith (Arno E. Mathieu Rêversion - Alt Disco Dub 1)
  • Caucasian Boy - Reasons (Tranquil Elephantizer Dub)
  • Aura Nox & Christian Kroupa - Compound Lies
  • Dombrace - Cope (Francois K Remix)
  • Kubebe - Gluten Tag
  • Younger Than Me - Memory Is A Clock
  • Jamie Leather - Like This, Like That
  • Psycho Weazel, Curses - Mains d´argile (Marvin & Guy Remix)
  • Ed Mahon - Don´t Be Serious
  • Moda - Zulu
  • Starecase - Not So Blue
  • CheapEdits - Love Capsule
  • Marshall Watson - Lost For The Moment
  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Solar Fields - Active Sky
  • Human Blue - Ocean's One
  • Sansibar - Aurora Eclipse
  • Goloka - Save Me Tonight
  • Y2C (Curses & Younger Than Me) - Love Your Enemy
  • Al MacKenzie - Hold Your Own
  • A Guy Called Gerald - At The Mambo
  • Psychic TV - E-Male
  • Blue Vortex - Tree Of Life
  • Nightwave - Prince Of Flowers
  • Nine Minutes To Cairo - Nine Minutes To Cairo (Techno Long Mix)
  • The Disciples - Overflown (Easy Flight Mix)
  • Rotciv - Freiheitzeit
  • Great Leap Forward - Sparta
  • 21 - 22
  • Code Industry - Fury
  • Databass - A Trip In The Night
  • Human Blue - Memorexis
  • Hardy Heller vs. Inkfish - Swallowed by the Light (Andre Absolut Remix)
  • Full Circle - Mastermind (Full on Head Trip)
  • Cosmic Soup Sound System - Solid State Headstate
  • Southsoniks - Now, Where to Rave?
  • Hex Editor - Utena (Trance Mix)
  • Vision & Canedy - Sonntagmorgenheimfahrt
  • Face - This is the Night (Antiloop Dub Reconstruction)
  • The Nomads - The Holy Land Spirit (Club Mix)
  • Push - Universal Nation
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Avsluta - Meditation 03
  • Black Merlin - Scape One
  • Birds - Solitary Dancers
  • Gun - Boput
  • Sfireman - All Right
  • Stevie R & Parisinos - Tekes (Khidja's 'Twice As Bright, Half As Long' Remix)
  • Speedy J - The Oil Zone
  • Mushrooms Project - Hazara
  • DsorDNE - Delitto e Passione
  • まこみなみん(macominaming) - Ice Ice Baby (Gilb'R Remix)
  • Francis Xavier & Dexxy - The Heat (In Flagranti Remix)
  • Dionigi - Space Rings
  • 21 - 22
  • Billy Bates - Dancing As The World Burns
  • Xander Harris - Bring Me Their Heads
  • Sid Le Rock - Thrills (Sir Fluff Edit)
  • Pino - Pitchtek (Stockholm Syndrome AU Remix)
  • Levon Vincent - 4AM Rush
  • Hardway Bros - Nineties
  • Bliss Inc. - Hacking The Planet (Sansibar Remix)
  • Legoheads - Necropolis (Two Mamarrachos Remix)
  • Bézier - Vocalise
  • Etbonz - High School Trance
reklama
reklama
reklama