Cluster

Připravují Mike.H Not_me

každou lichou sobotu od 20:00 do 22:00

Záznamy

O Pořadu

Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Žánrově se Cluster opírá o večírky Seed a Mosaik, na kterých se dvojice podílí. Inspiruje se v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy za každou cenu. Za dobu svojí existence relace přivítala také množství zahraničních hostů jako Regis, Fairmont, Benedikt Frey, Khidja či DRVG CVLTVRE.

Záznamy vysílání se od nového roku přesouvají z mixcloudu na soundcloud: https://soundcloud.com/cluster-radio1

Prvních 199 dílů naleznete na mixcloudu: https://www.mixcloud.com/Cluster_Radio1/

https://soundcloud.com/mikeh
https://soundcloud.com/not-me

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Marta Mist - Godspeed, Little Doodle
  • I:Cube - La Grotte Aus Fees
  • Heinrich Dressel - Arpeggio Jawa
  • Dubmood - Cluster 2.2 (Struggle Version)
  • Yantra, YNV - Goddess Exotica
  • Tassilo Vanhoefen - Kashmir
  • Nukubus - Europa (Aux 88 Europoort Mix)
  • Joseph Schiano di Lombo, Ian Tocor - Lost Boys
  • Tecwaa - Solaris
  • Zonetech - Feeble Ghost
  • Puma & The Dolphin - I'm Just Too Shy
  • Marius Circus - Please Turn That Off
  • Tegel Boys - Simple Cat
  • Pete Bones, The Stones Of Convention - The Mayor Of Malt Rave St (Exiled From Culture Remix)
  • Interstellar Funk - Jupiter's Arpeggio
  • 21 - 22
  • Benjamin Fröhlich & Cooper Saver - The Infinite Source
  • Dj Fede - Playa D'en Bossa (Baldelli & Dionigi Rework)
  • Like A Tim - Wonderline 1 (Prins Thomas Discomix)
  • Mental Overdrive - The Rage
  • Ess o Ess - Simply Nothing feat. George Hume
  • Rotciv - Change Is Coming
  • Maps - Heya Yaha
  • Isami - Island Eruption
  • Marzian & Ricardo Ruben - Perfecta Felicidad Fabricada
  • Ludviq & Poulper - Cosmovision (Aleito Remix)
  • Sascha Funke - In Between Days
  • Phil Kieran - Atlantic (Extended Club Version)
  • Naum Gabo - PRN
  • Tracklist
  • ZAZNAMY PORADU - https://soundcloud.com/cluster-radio1
  • 20 - 21
  • Courtesy - Night Journeys II
  • Tolga Böyük & Kenneth Bager - Choices Of Consequences
  • Konsistent - Grybų Panelė
  • Simon Pyke - Ride On Bike
  • Komodo Kolektif - Disciple Of The Dub (GK Machine Version)
  • Guy Contact - One Hand One Bounce
  • Ma Spaventi - Velvet Lights
  • I:Cube - 0_0_01_48
  • James Holden - Common Land
  • YNV - Road Runner
  • Duncan Forbes - Slow Burn 2049 (Cooper Saver Remix)
  • Fringe Society - Il Monde Del´Arte
  • Zillas On Acid - Last Year
  • Roe Deers - Wack
  • Ben Hunt - David Copperfield (Mindbender Rave Remake)
  • 21 - 22
  • Isami - Tenson Calling
  • Human Blue - Chronic Sphere
  • Diego Montiel - Spark Gap (Fabrizio Mammarella Remix)
  • Alberto Melloni - Blonde (Tech Support Remix)
  • Matteo Veroni - Lunatic Tides
  • Nuclear Ramjet - Folding Time (Ambient Version)
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Computer Dreams - Untitled 01
  • Khotin - Techno Creep
  • Mioclono - Disobedience
  • Electric Orange - n12
  • Frontinn - Correct Settings
  • Interstellar Funk & Loranidez - Fly Me In
  • Fringe Societyq - Cosmic Gorki
  • Cru Servers - In Luted Plaque Water
  • Cosmo Vitelli - How Is It To Be You? Feat. Truus de Groot (Andrei Rusu Remix)
  • Manner Of Speaking - On The Run
  • Deux - Let's Go (Not Very The Same Mix)
  • Etbonz - Hydra Can Shredd
  • 21 - 22
  • Isami - Hirake tajikarao
  • Tyler Pope - Jump In The Fire(Bovell Dub)
  • Autarkic - Modem Love
  • Herzel - Shaking Shlightly
  • Frequence Polaire - Dalmatian Dreams, pt.1
  • Gal Tsadok-Hai - Cl Forwardspeed 5
  • Space Drum Meditation - Astika
  • Longo - Dancing Boys
  • Mr. Ho - Angel Number 909 (US BREAKS MIX)
  • Konzept - Hypnautic Beats (Razormaid Mix)
  • Benedikt Frey - Recall
  • The Spy - Acid Nights
  • Black Dot - The Rainbow Children
  • Pavel Milyakov - 202 days of summer
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lord Of The Isles - Light Nights
  • Tony Rolando - The Chance to Jump Off
  • Cloud Management - Der Grosste Pfirsich der Welt
  • Betonkust - Sent Items
  • Avsluta - Dawn on the Other Side
  • Tyler Pope - Leben Wie Wir Es Kennen
  • E00 - Yangzhou Tai​-​Chi Practice
  • Paresse - Zen Fishing
  • Remover - Neon Licht
  • Psyche - Venom (Unleash Mix)
  • Guy Contant - One Hand One Bounce
  • Sansibar - Aurora Eclipse
  • Bunzinelli - Godspeed
  • Bezier - Pitahaya
  • Sea Of Disilussion - Rec 23
  • Sandro Bianchi, Stylic - Paradise
  • 21 - 22
  • RSS Disco - Bay Owl (Some Chemistry Remix)
  • Blue Vision - Visions
  • Fantasia 85 - Fantasia 85 (Instrumental Mix)
  • Man Power & Tropical Bastard - Tropical Bastard 1
  • Ben Hunt - David Copperfield (Mindbender Rave Remake)
  • Squidge - Trace Elements
  • F.O.G. - Electricity
  • Harley Ferris - Return
  • Hex Editor - Utena
  • Eric Os - Maraton
  • Solar Suite - Snake Eyes (Club Mix)
  • Alexander Daf & Vena Portae - Im Norden
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Waveshape - Vestige 8 - Sandmännchen
  • Steve Moore - Shining Rainbow
  • Mosam Howieson - Pris
  • Manner Of Speaking - The Unknown
  • Alter Ego - Tanks Ahead
  • Museum Of Love - Flat Side
  • Rotciv - Human
  • Dionigi - Solenoid
  • Roliva - El Bassline
  • Deo´Jorge - Sparking Plugs
  • Cashminus - No Satisfaction (Bijou Productions Revision)
  • Mindbender, Random Loop Generator - Random Rock (Acid Shock Mix)
  • Rodion, Mammarela - Siera Madre (Front de Cadeaux Remix)
  • 21 - 22
  • Tim Fairplay - Stories Of Prison (Scientific Dreamz Of U Remix)
  • Roza Terenzi - Out Of My Mind
  • Dionigi - Cosmic Expanze
  • John Heckle - Blindmans´s Stuf
  • Nokken (303) - Clique
  • Holger Zilske - Manipulation
  • Norwell - Proto
  • Hog I Tak - Let The Disco Go Wrong
  • Emma DJ - Fuzmec
  • Voiski, Hadone - On The Edge Of Adhesion
reklama
reklama
reklama