Pořady radia 1

Naposledy odvysílané

Třicetileté okénko Radia 1

Po  18.00–19.00

Seance
Josef Sedloň

Po  01.30–02.30

Salad Daze
Jakub Šponer & Pavel Vít

St  18.00–19.00

Reflektor
Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

St  20.00–21.00

Ešus
Strýček Míša

 –

Mixtales
Ncol

 –

Populární

Zátiší
Jeroným Janíček & Ondřej Formánek & Aleš Vojíř

St  21.00–22.00

Velká Sedma
Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

So  09.00–11.00

Reflektor
Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

St  20.00–21.00

Novinky na alternativní scéně
Josef Sedloň

Ne  20.00–23.59

Hitparáda Radia 1
Jerry Žák

Ne  09.00–11.00

Odvážné palce
Saša Michailidis

Čt  18.00–19.00

Všechny pořady

13 syrových
Vojtěch Staněk & Petr Vrba

 –

Acidelika
DJ Ghandi & Jaroslav Dušek

 –

Addict
Nobodylisten

 –

AM 180
Štěpán Bolf & Jakub Hošek

 –

Balkan Fiesta
Gadjo.cz

 –

Black Tracks
Frankie Goes To Punkywood & Pionýr slepých uliček

Út  22.00–23.00

Blue Train
David Brada

 –

Breakbeat Conference
Saku & Kaplick

Ne  18.00–20.00

Bruk Out
Irie Memba

Pá  22.00–23.59

Buzz
Jana Kománková & SNPRK

So  20.00–22.00

CD Nonstop
Josef Sedloň

Po, Út, St, Čt, Pá  19.00–20.00

Chuť žít
Telly Savalas

 –

Cluster
Mike.H & Not_me

So  20.00–22.00

Domácí divočina

Pá  20.00–22.00

Electronic Tuesday
Jan Kruml

Út  23.00–23.59

Estereo
Martin Mikuláš & Ultrafino

Út  18.00–19.00

Ešus
Strýček Míša

 –

Fluffy Clouds
Myclick

 –

Global Amigos
Chong X

So  00.00–02.00

High Fidelity
Tim Otis & Jon Kennedy

 –

Hitparáda Radia 1
Jerry Žák

Ne  09.00–11.00

Hledání ztraceného Radia 1

 –

Hudba za dobrou práci
Strýček Míša

 –

Inclubátor
Petr Korál & Karel Kropáček & Antonín Kocábek & Bohouš Němec

 –

Intro
Josef Sedloň

Po  00.00–01.30

Jackpot
Tomáš Novotný

St  22.00–23.00

Jazz a Fusion hodinka
Daniel Vojtíšek

 –

Kardiostimulátor
Petr Ferenc

Út  00.00–01.00

Knižní servis
Jiří Růžička

Pá  18.00–18.10

Kulturní servis

 –

Meaningless Leaning Mess
Václav Adam

 –

Mixtales
Ncol

 –

Novinky na alternativní scéně
Josef Sedloň

Ne  20.00–23.59

Odvážné palce
Saša Michailidis

Čt  18.00–19.00

Radio 1 On Stage

Út  22.00–23.59

Reflektor
Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

St  20.00–21.00

Reggae Klub
DJ Kaya

Pá  22.00–23.59

Salad Daze
Jakub Šponer & Pavel Vít

St  18.00–19.00

Seance
Josef Sedloň

Po  01.30–02.30

Šejkr
Michal Pařízek

Čt  22.00–23.59

Shadowbox
Rudeboy & 2K

Ne  18.00–20.00

Soundbomb
Double J

 –

Soundtrackování
Iveta Nebesařová

 –

Staré poledne
Tomáš Vydra

 –

The Work Out
Tuco & C. Monts

So  22.00–23.59

Třicetileté okénko Radia 1

Po  18.00–19.00

Unizone
Ancestral Vision & Notsureyet

Čt  00.00–01.00

Vektor
Ginger

 –

Velká Sedma
Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

So  09.00–11.00

Vintage Cool
Tea Jay Ivo

Pá  18.10–19.00

Všechny hudby světa
Gadjo.cz & Filip Týc

 –

Zátiší
Jeroným Janíček & Ondřej Formánek & Aleš Vojíř

St  21.00–22.00
reklama