Článek Soutěž

OCIE ELLIOT VE FUTURU

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion present

Ocie Elliott / CA
support: Hazlett
23. 5. 2024, doors 20:00
Futurum Music Bar, Praha

Vstupenky za 390 Kč + poplatky pořídíte od středy 18. 10. 10:00 na webu Futura a GoOut.cz. Vstupenky na místě 490 Kč. Vstupenky online: https://futurum.musicbar.cz/program/ocie-elliott-ca/.

FOLKOVÉ DUO OCIE ELLIOTT ZNOVU VYSTOUPÍ VE FUTURU, TENTOKRÁT JAKO HEADLINER

Kanadské folkové duo Ocie Elliott, které tvoří partneři Jon Middleton a Sierra Lundy, se vydává na evropské turné, během kterého nevynechá ani Prahu. Téměř na den přesně po dvou letech vystoupí 23. května 2024 v pražském Futurum Music Baru. Pro zaplněné Futurum hráli v roce 2022 jako support Hollow Coves, do Prahy se vrátili vloni, vystoupili ve skromnějších prostorách Café V lese a teď budou mít konečně celý prostornější klub pro sebe, coby hlavní hvězdy večera. Vstupenky za 390 Kč + poplatky pořídíte od středy 18. 10. 10:00 na webu Futura a GoOut.cz. Vstupenky online: https://futurum.musicbar.cz/program/ocie-elliott-ca/.

„Jsme neskutečně nadšení, že se vracíme do Evropy! Bude to největší tour naší kariéry, budeme hrát ve větších prostorách a ve více městech. Nemůžeme se dočkat, až vám od srdce zahrajeme naše skladby, až se setkáme s našimi fanoušky – novými i starými. Uvidíme se na jaře a těšíme se na společně strávené magické večery!“ říkají k nadcházejícímu turné Jon a Sierra.

Ocie Elliott patří ke kapelám, do kterých se celkem zřetelně promítá jejich osobní život. Není to o tom, že by tvořili jen o sobě, ale jejich vzpomínky, momenty, které spolu prožili a emoce, které mezi nimi jsou, jsou v jejich muzice zkrátka a jednoduše přítomné. Zaprášené kytary, jemné melodie a půvabné harmonie, které mezi sebou mají a které umí vytvářet, se dotknou skoro každého posluchače.

„Každý z nás přináší do naší tvorby něco jiného,“ říká Jon. „Od prvních chvíle, kdy jsme spolu zpívali, jsme si hned řekli – wow, tohle je fakt dobrej pocit. Sierra mě nutí být mnohem lepším skladatelem. Bylo mezi námi okamžité spojení a skvělá synergie, hned když jsme začali ladit. A od té doby je to jen silnější a silnější.“

„Stejně jako v našem vztahu, tak i v naší společné tvorbě je něco jedinečného,“ dodává Sierra. „Když jsem nějaká slabší, je pro mě zpěv obtížnější, vím, že tam bude Jonův hlas. Jsem docela perfekcionistka a taky trochu ADHD, nedokážu nic dokončit. S Jonem je to jiné, je hodně produktivní, všechno dotáhne do konce. Obě naše osobnosti dohromady tvoří mnohem lepší muziku, než jakou bychom dokázali dělat každý sám.“

Jon a Sierra spolu začali tvořit v roce 2017, vydali EP a jejich skladba Run to You se v roce 2019 objevila v seriálu Grey’s Anatomy (Chirurgové), další pak v tomtéž seriálu o tři roky později. Ocie Elliott vydali debutové album We Fall v roce 2019, následovala EPs In That Room a Track. Čtvrté EP s názvem Slow Tide vyšlo v roce 2021, stejný rok vydali ještě A Place a vloni What Remains. Nejnovější je pak Know The Night.

Na Spotify mají téměř 4 miliony posluchačů měsíčně a jejich nejlepší skladby mají desítky milionů poslechů. Folk se v jejich podání mísí s popem a jejich jemné melodie jsou přesně to, co lidé v dnešní uspěchané době hledají. Tak pokud i vy potřebujete trochu balzámu na duši, nemůžete na tomto koncertě chybět.

FB událost: https://www.facebook.com/events/2409172885920890

Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/ocie-elliott-ca/

https://futurum.musicbar.cz

https://www.facebook.com/futurum

https://www.ocieelliott.com

Soutěž

V pondělí 20.5. a středu 22.5. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama