Článek Rozhovor

MY KLUCI, CO SPOLU CHODÍME NA JATKA78

Skupina improvizovaného divadla My kluci, co spolu chodíme vznikla již během studií na pražské AMU. Jejich kolektivní zkušenost s fyzickým divadlem a fascinace absurdním humorem dává improvizačnímu souboru unikátní rukopis překvapivých koláží plných tělesnosti, akrobacie a odlehčeného surrealistického humoru. Společně s muzikou a světlem vytvářejí spontánní koláže scén a obrazů, od abstraktna až po absurdno.

Jádro skupiny tvoří čtveřice performerů (Lukas Blaha, Andrej Lyga, Šimon Pliska a Václav Wortner), kteří se posléze spojili s jejich dvorním osvětlovačem Jonatánem Vnoučkem a korunními muzikanty Tomášem Kůgelem a Michalem Von Klaunem.

My kluci spolu pravidelně chodí na pražské scéně Jatka78, kde uvádí imerzivní inscenaci HOSTINA a své free-formové improvizace, se kterými aktuálně šmejdí po různých koutech Jatek78. Postupně se s nimi tak od února do května dostanete z baru, přes tréninkovou halu, kde hoši opráší své akrobatické dovednosti, až do jateční kanceláře, kde společně oslaví svátek práce.

Zažijte jejich Šmejdění i vy. Více informací naleznete na www.jatka78.cz

https://www.jatka78.cz/cs/program#troupe=my-kluci-co-spolu-chodime

Rozhovor

13.2.2023 14:00

O představení si budeme povídat v pondělí 13. února ve 14 hodin. Našimi hosty budou členové souboru Šimon Pliska a Lukas Blaha.

reklama
reklama
reklama