Článek Rozhovor Soutěž

MASTA ACE & MARCO POLO V LUCERNA MUSIC BARU

NOSTALGIC BOOMBOX PARTY

Masta Ace & Marco Polo

support: Zac Ivie

18. 6. 2024

Lucerna Music Bar, Praha

www.musicbar.cz

Vstupenky jsou v prodeji na webu Lucerna Music Baru a GoOut.net za 490 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/masta-ace-marco-polo/.

MASTA ACE A MARCO POLO OPĚT V PRAZE. V NADŽIVOTNÍ VELIKOSTI

Masta Ace a Marco Polo. Perfektní kombo. Nová deska Richmond Hill po šesti letech. Skvělá. Opět skvělá. Tyhle dva snad nešlápnou vedle! Obvykle dvě vyprodaný evropský turné za rok. Jakože každej rok. Oni jsou normálně v primeu! Jak je to možný? Jak je možný, že je Masta Ace v roce 2024 v životní formě? Jak je možný, že je v životní formě vlastně celej život? Přijďte se přesvědčit, že tihle dva v ní fakt jsou! Vstupenky jsou v prodeji na webu Lucerna Music Baru a GoOut.net za 490 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/masta-ace-marco-polo/.

Jak je možný, že něčí kariéru definuje jedno album. Že se někdo otiskne do věčnosti jedním singlem, obvykle tím prvním. A někdo je takovej formát, že jeho kariéru rámuje a definuje celá jeho kariéra? To není jiná disciplína, to je jinej sport. Sprint vs maraton. Od roku 1988 a vydání singlu „Symphony“ 36 let na scéně a na úrovni, tomu říkám výkon. Je to „Good ‚Ol Love“, je to „Born To Roll“, je to „Breukelen (Brooklyn)“, je to „Nostalgia“, je to „Beautifull“…

Beaty a rýmy. MPC, flow a skreče.

Už od pecky „Nostalgia“ je to u tyhle dvojky jasný. Posouvaj, ale neměněj zvuk. Neměněj dres, neměněj tým, ani players. Pokud je true school boom bap rap tvoje krevní skupina, tyhle dva ti utrhnou žílu. Držej vlajku a nechávají jí vlát ve větru trendů.

Zrajou. S konkurencí i časy se perou se ctí. Žádný starožitný parodie. Žádná další jejich věc nezní trapně, na sílu nebo produkovaná na kalkulačce.

Straight from Crooklyn, better known as Brooklyn přichází Crooklyn Dodger #2.

Autenticita. Uvěřitelnost. Poctivost. Osobní sdělení. Odvaha. Pestrost. Každá deska s konceptem.

Masta Ace je možná chlap, kterej nemá monstr hit, co by mu zaplatil pohodlnej důchod v Karibiku. Prokletí ale může být i dar. Po padesátce je pořád hladovej. Nebojí se ani konfrontace s mladou smečkou jako Coast Contra.

Mluví, aby něco řekl. Má to obsah. Má to hloubku. Kdo z vašich oblíbených rapperů nahrál skladbu o diagnóze roztroušené mozkomíšní sklerózy? Kdo se mezi vlky nebojí témat jako je veganství?

Má co říct. Mluví ze sebe, ale není těžký ho nafeelovat. Mluví i za tebe. Uvěřitelnost. Víš, že nelže.

A Breukelen Story – minule to byla pecka jak hovado. A co teprve teď s novou deskou po šesti letech – Richmond Hill?

Koncert Masta Ace & Marco Polo si prostě nemůžeš nechat ujít. 18. 6. 2024 v Lucerna Music Baru, už to kroužkuj v kalendáři.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1104666383909439/

Ticket link: https://musicbar.cz/cs/program/masta-ace-marco-polo/

Rozhovor

13.6.2024 14:00

 

Do studia přijdou ve čtvrtek 13. 6. ve 14:00 Masta Ace & Marco Polo.

Soutěž

Ve čtvrtek 13.6. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama