Rozhovor

LET IT ROLL 2022

Už jen pár týdnů zbývá do vypuknutí festivalu Let It Roll 2022. Značka Let It Roll letos oslavuje 20. výročí své existence a festival se po nucené pandemické pauze letos vrací ve formátu, na který jsou jeho fanoušci z předchozích let zvyklí.

Začátkem srpna 2022 se v srdci České republiky odehraje největší drum & bassový festival světa za účasti desítek zahraničních i domácích DJs, a tisíců fanoušků z celého světa. Aktuální zprávy pak naznačují, že fanoušky čeká největší Let It Roll v historii s rekordní návštěvností. Dokonce je už téměř jisté, že se festival, který v průběhu let stabilně rostl a několikrát z toho důvodu měnil místo svého konání, poprvé v rámci svého fungování na milovickém letišti vyprodá. Dle vyjádření organizačního týmu je to především z důvodu zachování pohodlí návštěvníků ve festivalovém areálu.

Kromě nabitého hudebního programu, kterému vévodí vystoupení legendární australské kapely Pendulum LIVE a DJ sety předních jmen žánru jako Dimension, Hybrid Minds, Sub Focus či Wilkinson, festival nabídne také bohatou škálu doprovodných aktivit. V čele těchto aktivit stojí hudební konference Beats Evolution Conference, během které se fanoušci mohou těšit na zajímavé diskuzní panely a rozhovory s umělci, bližší seznámení s ekologickým programem festivalu či vědomostní DNB kvíz. Festival také návštěvníkům nabídne možnost vyzkoušet si v areálu různé netradiční sporty a mnohé další atrakce.

Vzhledem ke zkušenostem z minulosti a aktuální situaci se také organizátoři připravují na případné nepříznivé povětrnostní podmínky, především extrémní sucha a horka. Jednou z nejdůležitějších novinek v tomto ohledu je příprava a konstrukce unikátního systému vodního řádu pro letošní festival. Zároveň jsou dle informací pořadatelů v plánu také novinky spojené s technickým zázemím festivalu či záchody v kempech i v areálu.

S blížícím se konáním akce také organizátoři na sociálních sítích pravidelně zveřejňují bližší informace k dalším aktivitám, na kterých ve spojení s festivalem pracují. Mimo jiné se jedná o unikátní ekologický program Rollin’ Green, zbrusu nový ambassadorský program ve spolupráci s vybranými umělci, či charitativní program Rollin’ Charity.
Festival Let It Roll 2022 se koná 4. srpna až 6. srpna 2022 na Letišti Milovice. Bližší informace o festivalu naleznete na webu letitroll.cz či na profilech festivalu na sociálních sítích.

Rozhovor

19.7.2022 14:00

O Let It Roll 2022 si na Radiu 1 budeme povídat s Dominikou Lakomou a Václavem Mrkvičkou.

reklama
reklama
reklama