Článek Soutěž

LASER HAZER SHOWCASE

Vizuální mágové, produkční smečka. Laser Hazer kolektiv je bookingová a eventová agentura, světelná laboratoř.

Neustále se rozrůstající crew Laser Hazer udělá 14.7. v Holešovicích na a před lodí Altenburg 1964 mikro festival. Hudební showcase, kde se ukážou především kapely a DJs, které nově jako agentura reprezentují. Hudba s charakterem, na kterou se bude klíčovat proměnlivý lightdesign z jejich dílny. Semknutost zvuku s vizuálním vyjádřením. Původní rukopis kolektivu definovala světla, dnes už ale jejich celá identita stojí na kompletním odbavení eventu i s kapelami, které mají pod křídly.

Rozjímání. 

Friends, holešovická komunita, pejskaři na procházce, rodiny s dětma, zbloudilí raveři. Day party před lodí, žánrové střípky všeho. Od pěti do devíti zadarmo pro každého a pak na lodi za vstup pro ty posluchačsky vyhraněnější. Až do svítání.

Blízkost známých i neznámých lidí, společná energie, a do přítomnosti nás v podvečer bude vracet live hudební performance Tildy Allie s alternativní soulovou elektronikou, táborská kapela Diist s melodickým post-punkem, čt, snová hudba Elsewhere a chill DJ set Francesca Panettone. Celý večer rámuje alternativnost projektů.

Bude tam jídlo. Bude tam nekorektní humor lokální značky oblečení Tears in rain, jak sami říkají, “klišé osobního přesahu s nadhledem”. Naprosto spontánně vás věčně poznamená Olomoucká taterka Katzie, když tomu dáte šanci. Se setměním začne střílet laser show a videomapping a když už se na nás bude valit příliš vjemů, tak se zavřeme do chrámu lodi.

A pak po setmění. 

Bude tma, bude noc. Venku ticho a na ploše železné lodi spojíme na těsno energii hudebních projektů s vibrací davu. Homeoffice, elegantní indie rock. Hudební smršť – Svitavské duo Hello Marcel a jejich taneční elektronika s texty s poselstvím, synthpopový kluci z Vršovic Méta Monde a holčičí gang Viah “mísící spontaneitu s cílevědomostí”. 

Předzvěsti svítání.

Ranní insomnií pro nespavé ravery bude DJ Joshek. Bez přípravy konceptu s přesně nula opakováními servíruje v reálném čase přímo na místě. No a Ban Jarnet? To je kapitola sama o sobě.

Svítá. A vlci jdou spát.

meow meow

https://www.facebook.com/laserhazer/

https://www.smsticket.cz/vstupenky/36278-laser-hazer-showcase-altenburg-1964-praha

Soutěž

Ve středu 12.7. můžete soutěžit o dva vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama