KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Filmy
Filmy datum rozšířený popis
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
22.04.2019 20h - Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
22.04.2019 16h - Bohemian Rhapsody, 18,30 – BALKANFILM: Básník, který málem zabil Hitlera (novinky ze zemí bývalé Jugoslávie), 21h - Jeannette
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
22.04.2019 14,30 – Teroristka, 15h - Čertí brko, 16,15 - Pátrání po Sugar Manovi, 16,30 - Hledá se Yetti, 18,45 - Naprostí cizinci, 19h - Bohemian Rhapsody , 19,15 – Modlitba, 21h - Čtverec, 21,15 - Trabantem tam a zase zpátky, 21,30 - Deadpool 2
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
22.04.2019 18h - After: Polibek, 20,30 - Manželské etudy: Nová generace
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
23.04.2019 Československý filmový průsečík: 18h - Rodná zem, 20h - „Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
23.04.2019 20h - BIOGRAF: iShorts; APRÍLOVÉ KRAŤASY / První duben je tím nejvtipnějším dnem v roce. Ať již jde o humor dobrý, špatný, suchý nebo černý, někdy je jeho strůjcem nebo obětí každý z nás. iShorts se proto rozhodly vám v dubnu přinést šťavnatý komediální program, který rozežene jarní splín i tomu nejotrlejšímu mrzoutovi
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
23.04.2019 16,30 - Aki Kaurismaki: Muž bez minulosti / Jak vidět film? Přednáší Vladimír Hendrich
Bio OKO
Františka Křížka 15, Praha 7
23.04.2019 20,30 – z cyklu Diáky: Tuktukem z Thajska na Moravu / Tomáš Vejmola (přednáška)
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
23.04.2019 18,30 - Trabantem tam a zase zpátky, 21h - Zelená kniha
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
23.04.2019 10,30 - Na střeše, 17,15 - Monetovy lekníny - magie vody a světla, 17,40 - Žena na válečné stezce, 19h – Kapela, 19,15 - Studená válka, 19,45 - Teroristka, 20,30 - Avengers: Infinity War, 21,15 - Tři billboardy kousek za Ebbingem, 21,30 - Všichni to vědí
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
23.04.2019 18h - Arctic: Ledové peklo, 20,30 - Trabantem tam a zase zpátky
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
24.04.2019 18h - Karel a jeho Vary, 20,30 – President, Utrpení Panny orleánské
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
24.04.2019 16,30 - Hledá se Yetti, 18,30 - Touha a chtivost (Festival mongolského filmu), 19h – Utoya, 19,05 - Avengers: Endgame, 20,30 - Harmonika (Festival mongolského filmu), 21,30 - Pěkně blbě, 22h - Avengers: Endgame, 22,15 - Věrní nevěrní
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
24.04.2019 16h - Mrňouskové 2: Daleko od domova, 20,30 - Unikavá tendence (FAMU)
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
25.04.2019 19h - Chlapectví
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
25.04.2019 - 30.11.-1 20,30 -  Barva granátového jablka
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
25.04.2019 18,30 – Přednáška Laurence Benaïm: Vášeň podle Yvese Saint Laurenta, následuje projekce filmu “Yves Saint Laurent”
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
25.04.2019 18h - Teroristka, 20,30 - Ostrým nožom
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
26.04.2019 Midnight Movies: 21h - Zlomek sekundy
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
26.04.2019 18,30 - Marie, královna skotská
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
26.04.2019 16h - Muž, který zabil Donna Quijota, 18,30 - Ostrým nožom, 20,30 - Avengers: Endgame
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
26.04.2019 18h - Vernisáž (výstava fotografií studentů FAMU), 19,30 - Projekce krátkých filmů studentů FAMU a FAMO, 22h - Fadex (DJ set)
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
27.04.2019 17h - Divotvorný hrnec, 20,30 - Gott mit uns
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
27.04.2019 15h - Mirai, dívka z budoucnosti
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
27.04.2019 18,30 - Arctic: Ledové peklo
Kino AERO
Biskupcova 31, Praha 3
27.04.2019 16h - What a lovely day! The Mad Max marathon / den jako stvořený na maraton série kultovních snímků o Šíleném Maxovi a bohatý tematický doprovodný program
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
27.04.2019 14h - Mrňouskové: Daleko od domova, 16h - Cesta do pravěku (obnovená premiéra digitálně zrestaurovaného filmu), 18,30 - Avengers: Endgame, 21h - Ostrým nožom
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
27.04.2019 13h - Mia a bílý lev, 15h - Teroristka, 18h - Cesta do pravěku, 20,30 - KineDok: Poslední autoportrét a debata
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
28.04.2019 Ponrepo dětem: 18h - Píseň moře + Československý filmový průsečík: 18h - Anděl na horách
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
28.04.2019 14h - DIVADLO PRO DĚTI: Kouzelná kulička /kejklíř Vojta Vrtek), 16h - Cesta do pravěku (obnovená premiéra digitálně zrestaurovaného filmu), 18,30 - Mia a bílý lev, 20,30 - Avengers: Endgame
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
28.04.2019 21h - Ostrým nožom
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
29.04.2019 18h - Paralelní kino - Biafra ducha: Československo očima jiných / uvádějí Tereza Stejskalová a Michal Klodner/, 20,30 - Vozka smrti, Země věčného cyklónu
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
29.04.2019 20h - BIOGRAF: LÉTO (2018)Hravý film o milostném trojúhelníku a kultovních leningradských kapelách 80. let je plný energie, nakažlivé bezstarostnosti a skvělé hudby
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
29.04.2019 16h - Ženy v běhu, 18,30 - Dej mi své jméno, 21h - Zelená kniha
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
29.04.2019 18h - Humorista, 20,30 - Ostrým nožom
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
30.04.2019 soudruh detektiv: 18h - Inspektor a noc, 20,30 - High Life
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
30.04.2019 18,30 - Utop se. nebo plav
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
30.04.2019 18,30 - Ostrým nožom, 20,30 - Avengers: Endgame
KINOLOĎ
V Přístavu 789/22, Praha 7, 170 00
30.04.2019 19h - SÓS 2 všechno o animaci, 21h - Cesta do pravěku