R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Filmy
Filmy datum rozšířený popis
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
23.10.2019 18,30 - Eco-logika: Odysea
Bio OKO
Františka Křížka 15, Praha 7
23.10.2019 18h – předpremiéra animovaného snímku Addamsova rodina
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
23.10.2019 14,30 - Blizenec, 21h - U Zlaté rukavice
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
23.10.2019 16h - Diego Maradona, 18h - Deštivý den v New Yorku, 20h - Nabarvené ptáče
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
23.10.2019 18h - Zkouškové období, 20,30 - Rudé zásnuby
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
23.10.2019 16,15 - Nabarvené ptáče, 16,30 - Panství Downton, 17h - Punk je hned!, 18,45 - Studená válka, 19h - Joker, 19,15 - Deštivý den v New Yorku, 21h - Tenkrát v Hollywoodu, 21,15 - BlacKkKlansman, 21,30 - Parazit
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
24.10.2019 19h - Rebel bez příčiny
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
24.10.2019 19h - Sen noci svatojánské / Záznam opery/
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
24.10.2019 19h - Festival Aix-en-Provence / B. Britten : Sen noci svatojánské / záznam opery
Kino AERO
Biskupcova 31, Praha 3
24.10.2019 19,45 - Sen čarovné noci. Přímý přenos z londýnského národního divadla Hvězda Hry o trůny Gwendoline Christie se dnes představí v imerzivním představení nejslavnější Shakespearovy romantické komedie
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
24.10.2019 17h - Mladý Ahmed, 19h - Zombieland: Rána jistoty, 21h - Mladý Ahmed
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
24.10.2019 19h - Rebel bez příčiny
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
24.10.2019 18h - Poslední aristokratka, 20h - Voda, krev, rakije a zombie epidemie
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
24.10.2019 18h - Itálie Pietra Germiho: Cesta naděje, 20,30 - Něco z Alenky
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
24.10.2019 14,45 - Staříci, 16,30 - Sněžný kluk, 17h - Sarkofág pro královnu, 17,15 - Národní třída, 18,30 - Na střeše, 18,45 - Poslední aristokratka, 19,10 - Joker, 21h - Stehlík, 21,15 - ,,Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři“, 21,30 - Zatoulaný
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
25.10.2019 20h - Devadesátky
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
25.10.2019 16,30 - Synonyma, 19h - Zombieland: Rána jistoty, 21h - Mladý Ahmed
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
25.10.2019 18h - Pušky
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
25.10.2019 15,40 - Panství Downton, 16h - Hurá na pohádky, 16,30 - Free Solo, 17h - Sněžný kluk, 18h - Bluesman, 18,30 - Diego Maradona, 19h - Poslední aristokratka, 19,30 - Joker, 21h - Devadesátky, 21,20 - Joker, 21,50 - Parazit
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
26.10.2019 15h - Mirai, dívka z budoucnosti, 18h - Tři blízcí neznámí
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
26.10.2019 13,30 Snowden, 16,30 - U Zlaté rukavice, 18,30 - Joker, 21h - Zombieland: Rána jistoty
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
26.10.2019 Den světového audiovizuálního dědictví: 19h - Kean
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
26.10.2019 10h - Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon, 10,30 - Sněžný kluk, 10,45 - Ferdinand, 12h - Stehlík, 12,30 - Panství Downton, 14h - Zelená kniha, 14,50 - Sněžný kluk, 15,10 - Zloba: Královna všeho zlého, 16,30 - S láskou Vincent, 16,50 - Poslední aristokratka, 17,30 - Národní třída, 18,30 - BlacKkKlansman, 19h - Joker, 19,20 - Deštivý den v New Yorku, 21,10 - Tenkrát v Hollywoodu, 21,15 - Ztratili jsme Stalina, 21,30 - Ad Astra
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
27.10.2019 15h - Hurá na pohádky: Hurá na borůvky, Plody mraků, Svačina, Horor ve škole, Pozdrav od strýčka / Po projekci se můžete těšit na hravou filmovou dílnu Free Cinema/, 18h - Budiž světlo
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
27.10.2019 16h - Mladý Ahmed , 18h - Velká nádhera, 21h - Zombieland: Rána jistoty
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
27.10.2019 14h - Pruhované panenky: Kuchyňská skříň (16h - Zloba: Královna všeho zlého, 18h - Poslední aristokratka, 20h - 35MM - Já, truchlivý Bůh
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
27.10.2019 15h - Ponrepo dětem: Pohádky naruby
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
27.10.2019 10h - Hurá na pohádky, 10,30 - Sněžný kluk, 10,45 - Můj život Cuketky, 11h - Angry Birds ve filmu 2, 12,30 - Nabarvené ptáče, 13,20 - Psí kusy, 14h - Diego Maradona, 15h - Staříci, 15,30 - Sněžný kluk, 16,30 - Bohemian Rhapsody, 17,15 - Joker, 17,30 - Deštivý den v New Yorku, 19h - Všichni to vědí, 19,20 - Poslední aristokratka, 19,30 - Bluesman, 21h - To Kapitola 2, 21,30 - Parazit, 21,45 - Tři billboardy kousek za Ebbingem
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
28.10.2019 20h - Problémy prvního světa
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
28.10.2019 16,30 - Fabrika, 19h - Mladý Ahmed, 21h - U Zlaté rukavice
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
28.10.2019 16h - Klimt & Schiele: Erós a Psyché, 18h - Poslední aristokratka, 20h - Zombieland: Rána jistoty
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
28.10.2019 10h - Sněžný kluk, 10,30 - Hurá na pohádky, 10,30 - Gordon a Paddy, 11,45 - Bluesman, 12h - Dobrá smrt, 13,15 - Tenkrát v Hollywoodu, 13,45 - Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon, 14h - Letní hokej, 15,30 - Sněžný kluk, 16h - Skleněný pokoj, 16,15 - Parazit, 17,30 - Budiž světlo, 18,30 - Studená válka, 18,50 - Joker, 19,20 - Poslední aristokratka, 21h - Toman, 21,15 - Slunovrat, 21,30 - Národní třída
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
29.10.2019 18,30 - Eco-logika: Víno nás spojuje
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
29.10.2019 16h - Florencino knihkupectví, 18,30 - Ad Astra, 21h - Narušitel systému
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
29.10.2019 18h - Panství Downton, 20,15 - Tenkrát v Hollywoodu
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
29.10.2019 18h - Československo – ostrov demokracie: pásmo dokumentárních filmů, 20,30 - Tvář v davu
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
29.10.2019 15h - Angry Birds ve filmu 2, 15,40 - Sněžný kluk, 16h - Hotel Transylvánie 3, 17h - Deštivý den v New Yorku, 17,40 - Bluesman, 18,30 - Bohemian Rhapsody, 18,50 - Poslední aristokratka, 19,10 - Joker, 21h - Národní třída, 21,10 - Bolest a sláva, 21,30 - Parazit
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
30.10.2019 16h - Joker, 18,30, 21h - Antologie města duchů
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
30.10.2019 18h - Dědictví aneb Kurvahošigutntág, 20,30 - Bestie musí zemřít
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
30.10.2019 14,30 - Hurá na pohádky, 14,45 - Psí kusy, 15,30 - Sněžný kluk, 16h - Čertí brko, 16,30 - Národní třída, 18,30 - Hra, 19h - Skleněný pokoj, 20h - Nabarvené ptáče, 20,30 - Tenkrát v Hollywoodu, 21h - Tina a Vore
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
31.10.2019 20h - Film and Drink - Voda, krev, rakije a zombie epidemie
Kino EDISON Film Hub
Jeruzalémská 2, Praha, 11000
31.10.2019 16h - Joker, 18,30, 21h - Antologie města duchů
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
31.10.2019 17,30 - CESTOVATELSKÁ BESEDA – Jiří Kolbaba – Havaj, 19,30 - CESTOVATELSKÁ BESEDA – Jiří Kolbaba – Aljaška
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
31.10.2019 18h - Francie pacifistická a orientalistická: Vojna a mír, Z tajností orientu, 20,30 - Parazit