R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Tančírny
Tančírny datum rozšířený popis
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
23.10.2019 Aurelien
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
23.10.2019 Karaoke party
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
23.10.2019 DJs: KamCZa, Disco Very, Franill (dnb/house/garage)
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.10.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?! Dance Club: MADNESSDAYS DJs Tricky V (uk), Mad Lad Crew, Illegal, Hony /latino, rnb/ + Underground Club: LAB 95 Praha420 /house, techno/ + Chapeau Bar: DJane Jana Kománková /eclectic/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
24.10.2019 UNPLUGGED: DJs - Face, Johnny Fitz, Tomas TMX
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
24.10.2019 Brigitte Noir
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
24.10.2019 DJ GOLDSTAR /FUNK, SOUL, LATIN, GROOVE/
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
24.10.2019 BREAKBEAT.CZ VINYL SESSION: DJs Saku, Irit, guests
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
25.10.2019 WE LOVE MUSIC: DJs - Tibi, Tomics, No Pants, Namax
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
25.10.2019 22h - M&Gors sound system /DEEP HOUSE/
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
25.10.2019 23h - BE27: REBEKAH (UK) support: K.Sandra, Tibiza + 2nd stage: Arturo Legorreta (Materia.fm) & guest
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
25.10.2019 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Futurum Music Bar
Zborovská 7, Praha 5
25.10.2019 80S/90S/00S VIDEO MUSIC PARTY
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
25.10.2019 dMIT.RY (Neo Violence Rec.)
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
25.10.2019 DJ ICHBIN + guest /NOIR DISCO, MINIMAL WAVE, ELECTRO, EBM/
Papírna Plzeň
Zahradní 173/2, Plzeň
25.10.2019 20h - Drum Session w/ The Upbeats (Plzeň čeká drum and bassový sen.Po velkém plánování se podařilo získat naříjnovou Drum Session světoznámý novozélandský projekt The Upbeats! Aby tohonebylo málo, nejen, že je to jejich premiérové vystoupení v Plzni, ale vůbec POPRVÉodehrají The Upbeats special history set. Support lokal klasic.)
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
25.10.2019 Storm Club presents Hybrid Minds + Charlotte Haining/UK/: Hybrid Minds + Charlotte Haining /UK/, MC Daxta /UK/, Lee Meow, Parallel Activity, Seemly Critics, Fourstepper & Excentric /drum & bass/
Fuchs2
Štvanice, 17000, Praha
25.10.2019 22h - Mikro: Alex Arnout, Lucas Hulan a další
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
25.10.2019 FAITH IN SOUND DJs + Drabus - b.day edition (breaks/electro/techno)
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
25.10.2019 20h - POPs & after party dj MARTIN SVÁTEK
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
25.10.2019 20h - VINYL FRIDAY NIGHT: dj D:Leet
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
25.10.2019 KRABICZKON ( Micronaut (DE), Noisy Pots, Anthony Johns, Fertilizer,The Variable Man live! (DE) feat. Citty, Smeti ) + CHUŤ ŽÍT ( Mark Funk & Danny Cruz (RS), Skeledan, Marky P & Lobo, Smeghouse & Telly Savalas )
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
26.10.2019 BLISS: DJs - Alex Sharp [NL / Undrgrnd], Hamiltone [NL / Undrgrnd], Kim Pixa, Airto
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
26.10.2019 23h - BE27: BLACK SUN EMPIRE (NL) feat. Multiplex MC support djs: Twisted:Minds, Rido, Mustaffa & Sheriff + 2nd stage: 2k, M4Y4
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
26.10.2019 Milan Kroutil & Marie Pravda
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
26.10.2019 LASTIE87 + guest /HIP-HOP, CHILL BEATZ/
Ankali
Lopuchová 6, Praha 10-Vršovice, 101 00
26.10.2019 Archiv Teknologi: Aurora Halal all night long
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
26.10.2019 80's 90's DJ
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
26.10.2019 Outbreak w/ Akira /SCO/, Woodlock /BE/: Akira /SCO/, Woodlock /BE/, Matzet /SK/, Corborat, Dubsquad, Junger, The Baboon, Contest Winner /drum & bass/
Klub Swim
Štěpánská 36, Praha, 110 00
26.10.2019 15h - 2019 Czech AeroPress Championship, 22h - Knowledge Brings: Benedikt Frey
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
26.10.2019 PENGUINS PROJECT NIGHT: DJs Public, John Belliewe (deep/tech/house/minimal)
Ankali
Lopuchová 6, Praha 10-Vršovice, 101 00
27.10.2019 Milkshake Vol.5
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
27.10.2019 hangover chill
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
27.10.2019 KRMELEC RECORDINGS 30 STAGE ( Dialect LIVE, Name Does Not Matter LIVE, Machine Funck, Silhouette, Tekstrue, Moonspotter, Euclio ) + DUB TURBULENCE STAGE ( Rsd, Jayah, Loic DeNiro, Mata )
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
28.10.2019 23h - FREE MONDAYS: DJs - Jean Luc, Michal Knejp
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
28.10.2019 CD BARMAN NIGHT
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
28.10.2019 liquid lounge
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
28.10.2019 dj barman
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
28.10.2019 LOS TEKKENOS ( Owen Acid (UK), Aala, Alert, Nkyp, Mcj )
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
29.10.2019 Teresi
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
29.10.2019 TH3 SOUND DJs /DRUM´N´BASS, JUNGLE/
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
29.10.2019 dj barman
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
29.10.2019 NATION2NATION ( Chuť žít DJs ) + PLAYGROUND TOUR ( Rook & Peman live, Akademy, Don Disco, Jayah, Filla, Batcha )
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
30.10.2019 Martin Vagner
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
30.10.2019 Karaoke party
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
30.10.2019 Bandazi DJs + DJ Domie (breaks/house/minimal)
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
31.10.2019 ALL NIGHT LONG: dj THM
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
31.10.2019 23h - PRAGUE HALLOWEEN FESTIVAL / nejšílenější Halloween party: DJs - Selecto, Belize, Filipo Astelo, Peer van der N
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
31.10.2019 Edsky
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
31.10.2019 PENGUINS PROJECT DJS- PUBLIC , FOSE /TECH-DEEP-HOUSE, MINIMAL/
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
31.10.2019 Halloween party with band Shocking Stops and DJ afterparty
Fuchs2
Štvanice, 17000, Praha
31.10.2019 20h - ARTS Party 2019: Future
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
31.10.2019 RELEASE NIGHT: DJs Touchwood, Moonspotter (autorské sety) + guest
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
01.11.2019 22h - Sickness w/ Angry Tableflip (WeDontFollow), XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior /TRAP, RAP, GRIME, BASS/
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
01.11.2019 20h - VINYL FRIDAY NIGHT
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
02.11.2019 22h - WARM UP AQUAPHONIC
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
27.11.2019 Dance Club: NIGHTPHUNK Label Showcase DJs - Kenji Tazaki (jp), Lucas Hulan, Roman Rai /deep house/ + Underground Club: CRAZY MONSTERS DJane Evson & DJ Jakobeen /alternative dance music/ + Chapeau Bar: MUZIKZOOM DJ Radek Honc (expresradio)/soulful house/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.11.2019 WEDNESDAY? WHY NOT?! Dance Club: MADNESSDAYS DJs - Tricky V (uk), Mad Lad Crew, Illegal, Hony /latino, rnb/ + Underground Club: LAB 95 DJs – Pedro, Praha420 /house, techno/ + Chapeau Bar: WEDNESDAY GOT SOUL DJs – Kohl, Ben /funk, soul/