KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Tančírny
Tančírny datum rozšířený popis
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
10.07.2020 VLNY: djs - Biodan, Zissou, Slater, Identic, Ondrej K
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
10.07.2020 WHO RUN THE WORLD? GIRLS! Dance Club: DJs - Reba (us), Battle Lady /hip hop, latino/ + Underground Club: DJs - Mad Arina (uk), Kristian /deep-tech house/
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
10.07.2020 NIGHT SHIFT: Dash
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
10.07.2020 DJ TONER / breakbeat, house
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
10.07.2020 Oli_N (Little Beat Different Rec.)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
10.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Subgate, Tømas Sinn, Joey White
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
11.07.2020 SEXY BEATS: djs - Fatty M, Lumiere, Losko
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
11.07.2020 Dance Club: CREATIVE DJs – Schwing, Deff /electro, house, techno/ + Underground Club: TRASH GANG DJs - Them Darned Teenagers, Johnny Caress, Cyper Sound /electro, house/
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
11.07.2020 SUNSET TRIP: David Jach / Ark3r
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
11.07.2020 SPARROW NEST DJs / drumnbass, jungle
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
11.07.2020 Chep & Sasha Nevolin (Drag And Drop crew)
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
11.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Michael C, Biodan
BEACH PARK MLÉKOJEDY
Pískovna Mlékojedy
11.07.2020 Drumy na pláži: Philip TBC, Furious Freaks, Beesu, Mustaffa & Sheriff
BAM BU DAH
U Libeňského mostu 1, 18200, Praha
11.07.2020 13h - BAM BU DAH boat bar Opening Party (U Libeňského mostu, Praha 8 Rohanský ostrov) 20h - DJs: Josef Sedloň, Lumiere, James Baseley, Tris Kayo
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
12.07.2020 Dance Club: BREAKPOINT DJ Yannick /club techno, house/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
13.07.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS! Dance Club: DJs - Puro Latino (sp), Mad Angel (sp) /latino/ + Underground Club: DJs - Don (uk), Reba (us) /hip hop, rnb/
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
13.07.2020 CD BARMAN NIGHT / hip hop
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
14.07.2020 DJ MDFK / jungle, dnb, hiphop
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
15.07.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?! Dance Club: MADNESSDAYS DJs - Tricky V (uk), Mad Lad Crew, Guille Mendez, LTG /latino, rnb/ + Underground Club: LAB 95 DJ Pedro /house, techno/
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
15.07.2020 DJ GULIMAN / jungletime
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
16.07.2020 CHAPEAU ROCKS DANCE Dance Club: DJs - Bony Boy (bg), OhMyPrague!DJ Crew /party hits/ Underground Club: DJs - Casa Flayva (morocco) /oldies, pop’n’rock/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
17.07.2020 VIVACITY: djs - Cubik, Da Moon, Silvester Suske [SK]
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
17.07.2020 Dance Club: COLORFUL HOUSE DJs - Pavel Bidlo, Dan Cooley /house/ + Underground Club: PANORAMA ABAB & Duma Jr. /house, techno/
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
17.07.2020 21h - 1st after coviDJ party – Klubovna and friends
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
17.07.2020 SUNSET TRIP: Lucas Hulan
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
17.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Manio Subgate
BAR NEBE na Branžeži
pláž u Komárovského rybníka v obci Branžež (Zakopaná) cca 20km od Mladé Boleslavi ...
17.07.2020 2 Uši pro 2 Noci / post apocalyptic edition: 16h - DJs - Stanzim, Nitrous, Annita, ahz, Josef Sedloň, Nika77, Rich, Mc Zachy, 1LFF djs, Goldstar, Brada, greenR
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
18.07.2020 COINCIDENCE: djs - Täino, Jesse b2b Pink Concrete, Thereby
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
18.07.2020 ONLY GOOD MUSIC Dance Club: DJs - Black Jesus & Reba (us) /hip hop, rnb/ Underground Club: MIKRO BOAT AFTERPARTY DJs - Chad Andrew (us), Mad Arina (uk), Tijn Dekkers (nl) /deep-tech house/
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
18.07.2020 STALIN x MEANBUCKET: Tuco / Myya
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
18.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Melvin Coxx, Jean Luc
BAR NEBE na Branžeži
pláž u Komárovského rybníka v obci Branžež (Zakopaná) cca 20km od Mladé Boleslavi ...
18.07.2020 2 Uši pro 2 Noci / post apocalyptic edition: 12h - DJs - Mikkim, Raveboy, mad4ce, r-bosch, bica, jafman, netdave, wadi a další
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
19.07.2020 Dance Club: SUNDAY RHYTHM DJ Tráva /tech-house/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
20.07.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS! Dance Club: DJs - Mad Angel (sp), Mad Correia (pt) /latino/ + Underground Club: DJs - Reba (us) & Don (uk) /hip hop, rnb/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
21.07.2020 Underground Club: TECHNICOLOR Total Woods /minimal, techno/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
22.07.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?! Dance Club: MADNESSDAYS DJs - Tricky V (uk), Mad Lad Crew, Guille Mendez, LTG /latino, rnb/ + Underground Club: LAB 95 Praha 420 /house, techno/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.07.2020 LA CALLE 8 Dance Club: DJs - Komandante (guatemala), Durane (bolivia), Selecto (bolivia) /latino, mash-ups/ Underground Club: BLUR/D DJs - Arturo Legorreta & amigos /house, deep house, techno/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
24.07.2020 TWIST: djs - Raidem, Brady, Next
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
24.07.2020 BASS DROP Dance Club: Terminal DJs /house, disco, bass music/ + Underground Club: Bass Drop DJs /dnb/
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
24.07.2020 NIGHT SHIFT: PSR B1257+12 , M_Thread, Leon Kowalski, Loten Katz
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
24.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Michael C, Dan Cooley
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
25.07.2020 GENERATE PRAGUE AFTER PARTY: djs - Hugorieri, Luckie & guests
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
25.07.2020 REPUBLIC ARTISTS Dance Club: DJs - SY (berlin), Kirill Astra, Lucas Hulan /underground house/ + Underground Club: DJs - Thomas Tesla, dMIT.RY (ru) /techno/
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
25.07.2020 STALIN x HEDONE: Mazhar, Riki Boro, EquiNeu, Devada
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
25.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Yannick, Lumiere
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
26.07.2020 Dance Club: SUNDAY RHYTHM DJ One AC /tech-house/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
27.07.2020 MONDAYS LIKE FRIDAYS! Dance Club: DJs - Puro Latino (sp), Mad Angel (sp) /latino/ + Underground Club: DJs - Reba (us), Don (uk) /hip hop, rnb/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
28.07.2020 Underground Club: TECHNICOLOR DJs – Nior, MVLTIFIDVS /house, deep house/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
29.07.2020 WEDNESDAY? WHY NOT?! Dance Club: MADNESSDAYS DJs - Tricky V (uk), Mad Lad Crew, Guille Mendez, LTG /latino, rnb/ + Chapeau Bar: WEDNESDAY GOT SOUL Kohl & Ben /funk, soul/ Underground Club: LAB 95 Praha 420 /house, techno/
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.07.2020 LA CALLE 8 Dance Club: DJs - Komandante (guatemala), Durane (bolivia), Selecto (bolivia) / latino, mash-ups/ + Underground Club: BLUR/D DJs - Arturo Legorreta & amigos /house, deep house, techno/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
31.07.2020 JUST LIKE THAT: djs - Pat Heart, Lukas Micka, DJ Stoupa
STALIN
Letenské sady, "pod kyvadlem"
31.07.2020 MAD HUMAN RECORDS: Oliver Torr / Hrtl / Good boy bronko / Culture pizza
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
31.07.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Chris Sadler, Minister
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
01.08.2020 23h - HOLIDAY CLUBBING: Djs - Mathiass O’Zana, Tibiza
reklama