KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Tančírny
Tančírny datum rozšířený popis
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
22.04.2019 CD MUSIC BAR
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
22.04.2019 FREE MONDAYS - djs Andy Road, John Baker, Ride
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
22.04.2019 CD BARMAN NIGHT
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
22.04.2019 dj barman night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
22.04.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS!: Dance Club: DJs Rahul (es) & Tricky V (uk) /latin music/ + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY DJs Petr K. a přátelé /house/ + Underground Club: DJs - Jona (us), MLF (us) /hip hop/
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
23.04.2019 TH3 SOUND DJs /DRUM´N´BASS, JUNGLE/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
23.04.2019 Vanko
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
23.04.2019 dj barman night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.04.2019 NATION2NATION: LIVE CONCERT: Hard Rock Tribute /classic rock/ + after concert: Eastern Lullaby /deep house/ + PARTYLICIOUS: DJs - Maztah, Saybon /hip hop, rnb/ + Chapeau Bar: DJ Ba2s /urban, funky/
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
23.04.2019 DRUM&BOUNCE: Volume Plus, Houbass, R-Flyer, Chombo, Skáčko + FREESTYLE REGGAE SESSION : Mr Cocoman a hosté
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
24.04.2019 KING ́S NIGHT 2019 - Biggest international students party in town DJs Student Zone residents
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
24.04.2019 Spotlight Karaoke
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
24.04.2019 DJ IA (SOUNDPROOF) /HOUSE NICE/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
24.04.2019 Synpatik
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
24.04.2019 Bandazi DJs
Klub Swim
Štěpánská 36, Praha, 110 00
24.04.2019 21h - TEMPO: Kirill Astra, Denny Krýgr
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
24.04.2019 HEDONE TECHNO STAGE: Hedone DJs + HOUSE DISCO: Disco Partysons
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
25.04.2019 UNPLUGGED: DJs - Face, Abu, Monotype
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
25.04.2019 Toxic Hypnotic
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
25.04.2019 DJ ICHBIN + guest /NOIR DISCO, MINIMAL WAVE, ELECTRO, EBM/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
25.04.2019 Milan Kroutil
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
25.04.2019 BREAKBEAT.CZ VINYL SESSION: DJs Saku, Irit, guests
Klub Swim
Štěpánská 36, Praha, 110 00
25.04.2019 21h - TEMPO: Elastic Ida
Music Club Jilská 22
Jilská 452/22, Staré Město, 110 00 Praha
25.04.2019 Elektronic Thursday bassDub
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
26.04.2019 WE LOVE MUSIC: DJs - Tibi, Tomics, Asi, Beee Beee
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
26.04.2019 Pixie vs. Suki, Rich vs. Basstien, Volume Plus, Mustaffa & Sheriff, Mazzon vs. Azawakk, Furíous Freaks /drum and bass/
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
26.04.2019 KOMPAKT EXTRA SPEICHER feat. Michael Mayer (Kompakt/GER), Patrice Bäumel (Afterlife/NL), support: Biodan
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
26.04.2019 BONKERS! Live Guitar Edition - DJS: Dead Sailor, Adam Dobeš, N’Zym & Lukáš Chromek (Live Guitar)
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
26.04.2019 20h - DJs - MARTIN SVÁTEK & PANTHER49
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
26.04.2019 20h - VINYL FRIDAY NIGHT: dj IRLBEC
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
26.04.2019 Smash Crash
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
26.04.2019 JUNGLASTICA, PRIVATJET, N:SNITCH, SHEBA /LIQUIDATION vol.11/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
26.04.2019 Ol-Wiz
Ankali
Lopuchová 6, Praha 10-Vršovice, 101 00
26.04.2019 23h - archiv_teknologi:Shifted,Fugal,fleika
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
26.04.2019 Deep DnB Liquidace at Punto Vol.2, Djs: Badrick, N:Sign, LISID, Kémo
Klub Swim
Štěpánská 36, Praha, 110 00
26.04.2019 20h - Laurine (label Hot Cave)
Point Gallery
Betlémské nám. 169/5a,110 00 Praha-Staré Město
26.04.2019 22-4h - ODD POINT: Lo-Fi House, Tech-House, Techno. Hudební večer pod taktovkou DJs a producentů z ODDITY Records v Point Gallery.
Music Club Jilská 22
Jilská 452/22, Staré Město, 110 00 Praha
26.04.2019 21h - Penguins Project Night
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
26.04.2019 LIQUID FLIGHTS: Commix (UK), Nitrous, KamCza, Fallen Gemini, Theya, Stanjah, Runky, Shftb, Blofeld + BASS STAGE: Endian (UK), Ly Sas, Myya, Theya, Duck The Mainstream
Pekelnej Bar
Na Bělidle 38, Praha 5
26.04.2019 21h - DJ Kaya & Swamp Safari Sound /reggae / dancehall / dub/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
27.04.2019 BLISS: DJs - Ben Sonarone [Huma.a / FR], Airto, Kim Pixa
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
27.04.2019 21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
27.04.2019 CLIMAX - resident Chris Sadler, support: Styx, Kmin
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
27.04.2019 BORDEL RUM - DJS: Fun & Sanny
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
27.04.2019 22h – DJs - MAJKL & LITO (nl)
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
27.04.2019 King's Day Party
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
27.04.2019 POLAR, PESCADO /OTHER REASON night/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
27.04.2019 Rhobodub (UA) & Dego
Ankali
Lopuchová 6, Praha 10-Vršovice, 101 00
27.04.2019 23:h - uprising:Mozhgan, [Možgaan]Sinnan,Still Sparkling
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
27.04.2019 Rollin' w/ DJs CYBi, Ejdm & guest
Klub Swim
Štěpánská 36, Praha, 110 00
27.04.2019 20h - Ádvojka - Chico Sonido
Music Club Jilská 22
Jilská 452/22, Staré Město, 110 00 Praha
27.04.2019 20h - Breeze 002 w/ Pavel Bidlo, Stanzim, Josef Sedloň
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
27.04.2019 OZORA - ONE DAY IN PRAGUE : Regan (UK), DJ Tsubi (HU), DJ Wegha (HU), DJ Latam (RO), DJ Ondrej Psyla, Zooropix, Deco: Ozora Deco team, Global Illumination + TECHNO BASMENT : Elad Magdsai (DE), Sugar Lobby (SRB), Mazhar, Riki Boro, Equii
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
28.04.2019 SUNDAY RHYTHM: DJ Tráva /tech-house/
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
29.04.2019 FREE MONDAYS - djs Future, Groove Dan, Jean Luc
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
29.04.2019 Liquid Lounge
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
29.04.2019 CD BARMAN NIGHT
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
29.04.2019 dj barman night
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
29.04.2019 MONDAYS LIKE FRIDAYS! Dance Club: DJs Marlon (salvador), Filippo (it) /latin music/ + Chapeau Bar: MONDAY FUNDAY : DJs - Petr K. a přátelé /house/ + Underground Club: DJs - Stili & Tricky V (uk) /hip hop/
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
29.04.2019 FUNK NIGHT: Lehmanns Brothers (FR), Ahz & Annita + DNB STAGE: Furiouse Freaks a hosté + DIVADLO - Mise: Domov - příběhy uprchlictví
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
30.04.2019 SEXY WITCHES: DJs - Lumiere, Fatty M., Vilem
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
30.04.2019 DNB Meeting #3: DNB kvíz, talk show + afterparty w/ Twisted:Minds, Cockroach, Blofeld, Volume Plus, VirCZ,…/drum and bass/
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
30.04.2019 DJs - Ćáry v Péčku
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
30.04.2019 IGNITE - djs Lumiere, Melvin Coxx, Tibiza
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
30.04.2019 18h - ELECTRONIC WITCHCRAFT / Přehlídka toho nejzajímavějšího z českých experimental / electronic / noise lesů a hájů okořeněná návštěvou z US. Speciálním hostem tohoto čarodějného večera, multiinstrumentalistkou NORDRA. Doprovázet jí budou V0nt, Kult Masek, Nbdy, Koroze, Jáchym Vágner, Cry of humans..
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
30.04.2019 Desperate Comedians
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
30.04.2019 TH3 SOUND DJs /DRUM´N´BASS, JUNGLE/
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
30.04.2019 Nachtigeil Collective DJs
Ankali
Lopuchová 6, Praha 10-Vršovice, 101 00
30.04.2019 23h - Walpurgis Wrong Night:Homoagent,Azar Swan,Wrong Corps
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
30.04.2019 DRUM TECHNOLOGY DJs bday party
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
30.04.2019 Dance Club: PARTYLICIOUS - DJanes Lu Michell, Battle Lady /hip hop, rnb/ + Chapeau Bar: DJ Pavel Bidlo /funk disco edits/ + Underground Club: TECHNICOLOR - DJ Milan Kroutil /tech-house/
Music Club Jilská 22
Jilská 452/22, Staré Město, 110 00 Praha
30.04.2019 22h - Pump Up: Philip TBC, Filip Foreigner, Stanjah, Roman Rai
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
02.05.2019 YES OR BOAT?: DJs - Total Woods [all night long]
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
03.05.2019 VLNY: DJs - Biodan, Tibiza, Slater, Zissou
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
04.05.2019 CLAP!: DJs - Serhan Guney b2b Blackloud, Eva Porating, Identic
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
09.05.2019 MEETING: DJs - Cuba & David Bowles
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
10.05.2019 HAUSBOOT: DJs- Lillou, Trojan Horses, Møreti
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
11.05.2019 SEXY BEATS: DJs - Fatty M., Lumiere, St. Jacob, True Detective
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
16.05.2019 LEEP DEEP: DJs - Rody & LiVe
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
17.05.2019 TWIST: DJs - Raidem, Brady, Lana
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
18.05.2019 VIVACITY: DJs - Da Moon, Cubik, Checo Zac
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
23.05.2019 THE INVISIBLE MAN: 20 djs Martin Waslewski [DE], The Invisible Man, Mark Evill, C’moi
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
24.05.2019 ADVANCED: DJs - Roman Rai, Täino, Shaftling
Jah Koko & Kenny’s Island club
Velehradská 26, Praha 3 - Žižkov
24.05.2019 21h - DJ Kaya & Swamp Safari Sound /reggae / dancehall / dub/
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
25.05.2019 WE CODE: DJs - JB, Flesh, Pete Walk
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
30.05.2019 UNPLUGGED: DJs - Face, Stanjah, DoZIKuR
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
31.05.2019 JUST LIKE THAT: DJs - Tomi Bojadzi [MKD / Pure Soul], Pat Heart, Lukas Micka