KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS - Koncerty
Koncerty datum rozšířený popis
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
15.08.2018 22h - Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band (UK) (blues – folk – soul)
Národní galerie - klášter sv. Anežky České
U Milosrdných 17, Praha 1
15.08.2018 19,30 - MHF Praha, klasika..Ke 100 letům výročí republiky Bedřich Smetana – Má vlast. Academia filarmonica Bohemia, dirigent Jiří Havlík.
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
15.08.2018 20h -Špinaví lůzři / bluesrock
Živá ulice Plzeň
15.08.2018 Anděl Café Stage: 20,30 - Ventolin
Živá ulice Plzeň
15.08.2018 náměstí Republiky: 21,15 - The Chancers
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
16.08.2018 22h - Jeremy Chapman Quartet (UK) (modern jazz)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
16.08.2018 19,30 - Ukulele Jack, Dan Vertígo
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
16.08.2018 Leave Out All The Rest - Chester tribute: Benefiční koncert s doprovodným programem (memorial)
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
16.08.2018 20h - Green Spirit/HU/ irish music
Altenburg 1964
Urban River Point, Partyzánská 18/23, Praha 7
16.08.2018 Ron Gallo
Živá ulice Plzeň
16.08.2018 náměstí Republiky: 19,45 - Mr. Cocoman, 21,15 - Sto zvířat
CARGO GALLERY loď plná umění
Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most
16.08.2018 20h – XAVIER BAUMAXA
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
16.08.2018 CROSS SQUARE: 20h - Symbiz (DE/KOR) + ČTVRTEČNÍ BEJS: Snookey, Cybi a hosté + TROPICO STAGE: I-Wet, Babylon Rocker, Gory Ruffian
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
16.08.2018 Ukulele Jack, Dan Vertígo (folk) + DJs - abu and guests
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
17.08.2018 22h - Jakub Zomer & Ray Charles Tribute Band (R´n´B – blues – jazz)
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
17.08.2018 20h - Green Smatroll ska + reggae
Altenburg 1964
Urban River Point, Partyzánská 18/23, Praha 7
17.08.2018 RSS B0YS, Moreti, Trauma
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
17.08.2018 19,30 - BETTY LEE – SONG PROJECT
Živá ulice Plzeň
17.08.2018 náměstí Republiky: 19,45 - Xavier Baumaxa, 21,15 - Midi Lidi
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
17.08.2018 CROSS SQUARE: Banfi (UK), Holden, Sergant Jammer + PRAŽSKÝ DNB FESTIVAL (Beesu, Pixie, Volume Plus a hosté + BREAK STAGE: Ohm Square Sound, Kaplick, Saku, Brada, Voita + DNB FRIENDS STAGE: Liquid Spirit, Pathfinder Recs, Deep Principle
BEACH PARK MLÉKOJEDY
Pískovna Mlékojedy
18.08.2018 21h - Blakkwood Label party
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
18.08.2018 19,30 - Vaya (CH)
CONTAINALL Stromovka
Praha 7, 170 00
18.08.2018 Magic a wavezz
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
18.08.2018 19,30 - KOSA VOSTRA – Fundamental instrumental
Živá ulice Plzeň
18.08.2018 náměstí Republiky: 19,45 - Frajara Putika,
Živá ulice Plzeň
18.08.2018 Anděl Café Stage: 20,45 - SMACK
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
18.08.2018 Vaya (rock, Švýcarsko) + DJs - Funk soul brothers
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
19.08.2018 17h - NEDĚLNÍ DIXIE: J. J. Jazzmen & Barbora Vágnerová (dixieland) + 21h - JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ: Julián Teubal & Sin Rumbo (ARG/CZ) (tango)
Národní galerie - klášter sv. Anežky České
U Milosrdných 17, Praha 1
19.08.2018 19,30 - Vladivojna La Chia / Speciální koncert věnovaný ruské básnířce Anně Barkovové. Během večera zazní jak písně z alba 8 hlav šílenství, tak nově zhudebněné básně Barkovové v podání Vladivojny La Chia, ale i jejích vzácných hostů. Úryvky z tvorby básnířky přečte herečka Simona Babčáková. / zdarma
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
19.08.2018 14,30 - SUNDAY ‚SOUP‘ SUMMER JAM SESSIONS: Žižkovšiška & PCC - Full sound system, covered stage & backline
Živá ulice Plzeň
19.08.2018 náměstí Republiky: 21h - Znouzectnost
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
20.08.2018 21h - JAZZ DOCK ORCHESTRA (modern orchestral jazz)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
20.08.2018 19,30 - Freestyle Mondays
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
21.08.2018 22h - Limbo (CZ/SK/UKR) (jazz – world music – improvising)
CARGO GALLERY loď plná umění
Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most
21.08.2018 20h – EMMA SMETANA
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
21.08.2018 19,30 - Hard Rock Tribute (classic rock) + after concert: TECHNICOLOR: DJ - Seldon (hu) (minimal techno) + PARTYLICIOUS: DJanes Lu Michell, Romi Lux (us) (hip hop, rnb, funky, edm) + Chapeau Bar: DJ Danny Hell (worldbeat, house)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
21.08.2018 Martin Chik (delta blues) + Stříhání vlasů
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
21.08.2018 20h - Deafh From Above, support Baro Chandel
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
22.08.2018 22h - Kaunis Five (CZ/SK) (modern jazz)
Národní galerie - klášter sv. Anežky České
U Milosrdných 17, Praha 1
22.08.2018 19h - Ester Kočičková a Moody Cat Band
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
22.08.2018 20,30 - Luboš Andršt + Energit legenda českého jazzrocku
Altenburg 1964
Urban River Point, Partyzánská 18/23, Praha 7
22.08.2018 Tosiro, Shallov, 52 Hertz Whale, Kruhy
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
23.08.2018 22h - Quinn Oulton (UK) (jazz – folk – funk)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
23.08.2018 19,30 - Špinaví Lůzři
Altenburg 1964
Urban River Point, Partyzánská 18/23, Praha 7
23.08.2018 19,30 - Midi Lidi na lodi Altenburg
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
23.08.2018 DEATHCORE NIGHT: Night In Texas (AUS), Cabal (DAN), Madafaka, Dthrnr (DAN), We All Gonna Die, Beneath An Obsidian Sky (FR) a hosté + JUMP UP STAGE: Next:Gen a hosté
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
23.08.2018 19,30 - Cumbia Cooperativa & DJ Desconocido (cumbia) + La CALLE 8: DJs - Komandante (guatemala), Durane (bolivia), Selecto (bolivia) (latino, mash-ups) + Chapeau Bar: DJ Mr. Kova (ch)(funk, soul)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
23.08.2018 Špinaví lůzři (bluesrock) + DJs - Drumy i Nedrumy: Honey T + guests
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
24.08.2018 19h - JAZZ NA DVORKU: MIRKA NOVAK & IVAN AUDES TRIO
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
24.08.2018 22h - Yvonne Sanchez Band (latin jazz & soul)
Holešovická Šachta
Bubenská 14, Praha 7, 170 00
24.08.2018 19-22h - Glory Hole / Zajímavá jména z české scény, live hraní
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
24.08.2018 DVOREK: 19h - MIRKA NOVAK & IVAN AUDES TRIO (jazz) + Music bar: 22h - dj LECLERC
BEACH PARK MLÉKOJEDY
Pískovna Mlékojedy
25.08.2018 21h - Latino Night w. Tam Tam Batucada
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
25.08.2018 22h - Pragasón (CU/CZ) (latino & salsa)
CONTAINALL Stromovka
Praha 7, 170 00
25.08.2018 Loten Katz
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
25.08.2018 19,30 - SAKRA BURAJA - Jazz, hip-hop, beatbox, taneční hudba
HOST'n'HOST Plzeň
Malostranská 1, Plzeň, 301 00
26.08.2018 18,30 - CHEERS! / Irish-punk + Plzeň = Cheers! Tentokrát nikoliv v plné polní, ale pěkně akusticky a na pohodu!
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
26.08.2018 17h - The Cotton Gang (swing – dixieland) + 21h - Najponk Trio (modern jazz)
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
26.08.2018 14,30 - SUNDAY ‚SOUP‘ SUMMER JAM SESSIONS: Žižkovšiška & PCC - Full sound system, covered stage & backline
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
27.08.2018 22h - Kristina Barta Quartet (modern jazz)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
27.08.2018 Freetyle Mondays (hiphop open mic)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
28.08.2018 19,30 - Novofest 2018 / Zahajovací koncert 8. ročníku hudebního festivalu (Kinsky Trio Prague).
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
28.08.2018 22h - Skety (a capella music)
BAR/ÁK
Za Poříčskou bránou 7, Praha 8 - Karlín
28.08.2018 19,30 - Green Millk From The Planet Orange / avantgardní rocková skupina z Tokia
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
28.08.2018 20h - Electric Lady/funky +Blues not dead/blues
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
28.08.2018 Chapeau Bar: 19,30 – Spyder (rock) + PARTYLICIOUS: DJane Lu Michell & DJ Lu2 (hip hop, rnb, funky) + TECHNICOLOR: DJs - Shitty face, Audiot (minimal techno, deep house)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
29.08.2018 22h - Swingfonix & Petra Ernyei (swing)
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
30.08.2018 22h - Lanugo (original music & indie – pop)
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
30.08.2018 19,30 - Crow Country Outlaw (SWE)
Zach's pub Plzeň
Palackého náměstí 31/2, Jižní Předměstí, Plzeň
30.08.2018 20,30 - Mydyrabycad glamtronic
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
30.08.2018 CROSS SQUARE: 20h - Maniak & Orion, Black Angelika + FIRESHOW: 21,45 - Zlo + DRUM & BOUNCE: Drumbassterds crew a hosté + 2X TOLIK CREW vs HYPNO 808 (Dryman a hosté
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
30.08.2018 Crow Country Outlaw (rock, Švédsko) + DJ - Krasohled
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
30.08.2018 19,30 - Die Krupps + Front Line Assembly, special guest: Tension Control
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
31.08.2018 22h - Rosario Smowing (ARG) (swing argentino)
CONTAINALL Stromovka
Praha 7, 170 00
31.08.2018 Jazz pa(ger)
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
31.08.2018 19,30 - EDDI EDWARD & FRIENDS - American Country Music
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
31.08.2018 CROSS SQUARE: 19h - Hentai Corporation, Lazer Viking + NO MERCY: Counterstrike (JAR), Task Horizon (SWI), Synthakt (A), Hybris (US), Mldj, Nasai, Prokta + TECHNO STAGE: Skritek, Dr Smeghead, Hybris, Prokta, Mldj
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
31.08.2018 19,30 - Stříbrný Rafael, SFF bands + DJs Homer, Monkey Boom Crew, Destroy Dick December (hip hop, dnb, dbstp) + LAZY LIZARD: DJs - Tráva, Risto (tech-house) + Chapeau Bar: DJane Babe LN (eclectic)
Prague Central Camp
Nad Ohradou 17, Praha 3
01.09.2018 18h - GOOD BYE CHRIS WOP WOP WATSON
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
01.09.2018 HOMESICK (cz), AT FOLSOM PRISON (cz), MARKED AS AN ENEMY (cz) / Post Hard Core / Metalcore /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
04.09.2018 TRASHCAT (uk), ZIMMER FREI (cz) /Punk / Garage Rock´n´Roll /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
07.09.2018 THE KLINGONZ (uk/irl/fin), THE WRECK (fr) /Psychobilly / Punkabilly /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
10.09.2018 LIKE RATS (usa), CONFUSION MASTER (de), DECULTIVATE (cz) /Hard Core / Metal /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
14.09.2018 THE BAR STOOL PREACHERS (uk) /Ska Punk /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
15.09.2018 THE TURBO A.C.´s (usa), THUNDERBIRDS (cz) /Surf Punk / Turbo R´n´R /
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
18.09.2018 Amen Dunes (US)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
21.09.2018 DEZERT OF THE DAY (cz), RECKLESS (cz), HONEM (cz) /Punk Rock /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
23.09.2018 SPECTRAL VOICE (usa), BLUES FOR THE REDSUN (cz) /Death Metal / Doom /
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
26.09.2018 Chad Valley (UK)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
27.09.2018 DENA (BG)
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
27.09.2018 AT FOLSOM PRISON (cz), CUMULONIMBUS (cz), NOVEMBER MIGHT BE FINE (pl) /Post Hard Core /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
28.09.2018 THE TROUBLED (ua), GARAGE RATTLESNAKES (cz) + DJ Gargoil /Psychobilly / Speed R´n´R /
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
30.09.2018 PART CHIMP (uk) /Noise / Rock / Sludge/
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
10.10.2018 Kllo (AU) + Graham Van Pelt (CA)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
13.10.2018 ionnalee / iammaiwhomai (SE)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
11.11.2018 Floex (CZ) + Tom Hodge (UK)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20.11.2018 Dillon (DE)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
21.11.2018 Roo Panes (UK)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
24.11.2018 Dan Mangan (CA) + Laura Gibson (US)
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
29.11.2018 Whispering Sons (BE)