KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis ke dni 22.2.2019
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
19h - We Are Relentless uvádí: Andy Warhol's Night Vol. I: Kill The Dandies, Branko's Bridge, Madhouse Express, Old Folks House
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
19h - Los Quemados (fusion – grooves) / Los Quemados prezentují zajímavé, originální a energické skladby ve stylu jazzu, funku a fusion. Instrumentální zdatnost, energie a celková sehranost kapely je na opravdu vysoké úrovni, 22h - Madfinger (soul – funk) / Za názvem Madfinger se skrývá šestice muzikantů otevřených všem možným hudebním vlivům – od R´n´B, funku, přes gospel a soul, až po moderní jazz
Klub 007 Strahov
Chalupeckého 7, Praha 6
GINNUNGAGAP (cz), KUNTA KINTE (cz), WOUNDEAD KNEE (cz) / Hard Core Punk/
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20h - Venika, Jinotaj / Původem moravská klavíristka Venika Hartlyn nabídne melancholické písňokvěty, čtveřice z Hradce Králové zase osobitá folková zamyšlení
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
20h - Mighty Sounds presents: Rocky Leon (A) + support + 19,30 - Divadlo RePublika – Republiko má středisková aneb lukrativní nejistota
METRO club Beroun
V Hlinkách 1513, Beroun
21h - E!E, Cela pro Klárku, Všechno špatně /PUNK/
Domeček na Kampě - Salla Terrena, KC Kampa
U Sovových mlýnů 5, 11800 Praha
19,30 - Akustický řez No.65: Tomáš Krejčiřík (Hope Astronaut) / Písničkář a frontman olomoucké kapely Hope Astronaut tvořící hudbu vycházející především ze zahraničních folk-rockových kořenů. Se skupinou zatím nahrál tři alba, nejnovější Balance in the Heights produkoval Tomáš Neuwerth (Kittchen)
Tančírny rozšířený popis
výhled
U Bukanýra
Nábřeží L. Svobody, pod Štefánikovým mostem, nedaleko botelu Albatros
WE LOVE MUSIC: djs - Tibi, Tomics, Ahz, Annita
Klubovna 2.PATRO
Dlouhá 37, Praha 1
22h – FUNKOMAT: DJs - Kuba Soulcheck (Funkomat resident/funk live guitar), support Fun Freak & Pavel Bidlo
Storm Club
Tachovské náměstí 7, Praha 3
Fatima Hajji (Esp), Thin & Thick, Denysa, Destroyer & Phil Albedo, Dave Substance-D, David Broom+ Beats Evolution Conference: Konference producentů, DJs a promotérů. Workshopy, Masterclassy, panelové diskuse, …
Papírna Plzeň
Zahradní 173/2, Plzeň
19h - Nonplusultra House Party METOD B DAY: Warm-up : Dj Bartesky Dj PureHeadliners Djs : David Formi & Airto (Roxydust Praha) & Petr K.
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
PRAG:MATICS CREW /RAGGAJUNGLE EDITION/
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
Smash Crash
Café Regner Plzeň
Bezručova 7 (1.patro), Plzeň
20h - VINYL FRIDAY NIGHT: dj PANTHER 49
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
22,30 - MANAWORLD djs (indie, elektro, bounce, mash ups)
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
21h - 80’s & 90’s video party DJ Jirka Neumann
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
Drag And Drop Djs
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
RUM’N’BASS: DJs Touchwood, Easther Breakz, Brookman, Public, Fose
Roxy
Dlouhá 33, Praha 1
23h - GORGON CITY (UK) + support: Dan Cooley, Melvin Coxx + 2nd stage: Marco Key, Rafa´EL (PL)
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
KONNEKT #22: ROOM #01 ( Safone (UK), Smack One, Tchagun, F*stroy, Pirez, Rados ) + ROOM #02 ( Benny Ill (UK), Silhouette, WZ, Insane )
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Dj Filip Dee
Fuchs2
Štvanice, 17000, Praha
We Are The Party - more info coming soon
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
Dance Club: MOVING PICTURES LABEL SHOWCASE: DJs - Lt.DAN (tel aviv/berlin), Roman Rai, Täino /house, techno, electronic/ + Chapeau Bar: MUZIKZOOM DJ Radek Honc /soulful house/ + Underground Club: TRASH GANG: DJs - Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress, De, Vinifield, Krabs /electro, house/
Music Club Jilská 22
Jilská 452/22, Staré Město, 110 00 Praha
Resident DJs / hrajeme co máme rádi
Underdogs
Nádražní 349/3, Praha 5, 150 00
23h - OM by Mezibranská: DJs - Trevor Linde, ARNØ, Räjv b2b inom, Eu Galaxy, VJ (special guest from Berlin):Nikolozka
Fuchs2
Štvanice, 17000, Praha
22h - We Are The Party: DJs - POPOF and KRS HERETIK
Malá sportovní hala
Za Elektrárnou 170 00, 170 00 Praha 7-Bubeneč
20h - Let It Roll Winter 2019 / 2 nights: Na své přijdou všichni milovníci pestré palety toho, co jen široký žánr v současnosti nabízí: od zarytých zastánců neurofunku, přes vyznavače liquidu až po fanoušky deepu. O páteční noc se tak postarají autoři hymny Desire, britští Sub Focus a Dimension, mág jemných melodií Etherwood, nebo brazilský král hutných basslines S.P.Y. Pozvání přijali také francouzský projekt Dirtyphonics, deepové duo QZB, nebo úderky Kings Of The Rollers a Inward, Hanzo & Randie.  Sobotní noc pak ovládnou  Camo & Krooked,  Ed Rush,  Culture Shock, Hybrid Minds a  Pola & Bryson. Temnější stranou zlomených beatů provedou Skeptical,  Gydra, Benny L,  Nu Elementz. Plejádu špičkových djs a producentů doplní český a slovenský suport, chybět nebude Subtension, Tom SMall nebo Liquidators. Součástí LIR Winter je i Beats Evolution Conference. Z čistě Drum & Bassové konference se stává konference multižánrová, která si klade za cíl přivést k debatě přední české a slovenské zástupce jednotlivých žánrových scén. Hlavní částí konference jsou nyní nově bývalé zimní “Workshops” - konference tak i letos proběhne souběžně s festivalem Let It Roll Winter 2019, tj. v pátek 22. a v sobotu 23. února, v pražském klubu Storm
Filmy rozšířený popis
výhled
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
18h - Georgij Danělija: Slzy padaly
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
16h - Svědkové Putinovi, 18,30 - Všichni to vědí, 21h - Úhoři mají nabito
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
14,30 - Dilili v Paříži
Kino SVĚTOZOR
Vodičkova 41, Praha 1
20,30 - festival španělských filmů La Película: Království (napínavý thriller, který byl ve Španělsku bezesporu událostí roku 2018)
Kino Lucerna
Vodičkova 36, Praha 1
18,30 - Arabské noci: Yomeddine
Kino SVĚTOZOR
Vodičkova 41, Praha 1
La Película / 18h - Šampioni, 20,30 - Království
Kasárna Karlín
Prvního pluku 2, Karlín, 180 00
14h - Harry Potter a Relikvie smrti II
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
15,15 - LEGO® příběh 2, 16h - Červená želva, 17,15 - Bohemian Rhapsody, 17,15 - Jak vycvičit draka 3, 18h - Mládí, 19,15 - Mrazivá pomsta, 19,45 - Na střeše, 21h - Naprostí cizinci, 21,30 - Oni a Silvio, 21,45 - Všichni to vědí
Galerie rozšířený popis
výhled
Národní galerie - Salmovský palác
Hradčanské náměstí 2, Praha 1
Salm Modern #1: Možnosti dialogu / Výstava spojuje výběr děl ze Schenkung Sammlung Hoffmann ze Staatliche Kunstsammlungen Dresden s vybranými objekty současných českých umělkyň a umělců ze sbírek Národní galerie Praha a ze soukromých sbírek.
Muzeum umění a designu Benešov
Malé náměstí 74, Benešov, 256 01
Šetlík pro MUD (Kolekce téměř šesti desítek výtvarných děl, které shromáždil historik umění a sběratel Jiří Šetlík, je unikátní sbírkou reflektující fenomén sběratelství)
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Richard Stipl & Josef Zlamal - East of Eden / Tři části výstavy a dva autory propojí společné dílo na výstavě East of Eden v Museu Montanelli. Kresby, malby a skulptury se budou v labyrintu muzea prolínat tak, že oba autoři najdou prostor jak pro individuální výtvarný projev, tak i společné dílo. Jednotlivé figury jsou součástí přirozeného světa a jejich identitu definují emoce a vztahy od primitivních pudů až po spirituální propojení. Symbolika plná světla a kontrastů bude kulminovat v multimediálním díle Finále a představí zcela novou formu autorské spolupráce. Pozoruhodné místo v rámci výstavy by pak měl zaujmout kabinet rarit a obrazů z mimořádné české a zahraniční sbírky. (PO - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Elinor Milchan, Antuan Rodriguez, Viktor Frešo - VÍTEJTE V TĚŽKÝCH ČASECH / Nemusíte toho vědět moc, aby Vám bylo jasné, že tenhle svět už zažil lepší časy. Ale děláme s tím něco? A děláte s tím něco vy? Apatie je jedním z mnoha problémů, o kterých se nemluví. (Úterý - zavřeno)
GASK - Galerie Středočeského kraje
Barborská 53, Kutná hora
Šaloun – Dotek osudu / Stěžejní výstavou, kterou GASK představí své sbírky a současně připomene sté výročí založení Československé republiky, bude představení části sochařské pozůstalosti jednoho ze zakladatelů českého moderního sochařství Ladislava Šalouna (1870–1946). Tento výstavní projekt ukazuje příběh jedinečného a poměrně početného sbírkového souboru, který galerie získala zejména v osmdesátých letech 20. století ze sochařovy pozůstalosti a vzhledem k špatném fyzickému stavu se v několika posledních letech věnovala jeho restaurování. (Po - zavřeno)
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
HULAČOVÁ, KERESZTES, JANOUŠEK: ÉNTOMOS / Výstava představí dvě mladé sochařky, vycházející středoevropské evropské hvězdy, českou umělkyni Annu Hulačovou (nar. 1984) a její maďarskou vrstevnici Zsófii Keresztes (nar. 1985). Obě navazují na silné surrealistické tendence, které vyvrcholily ve třicátých letech 20. století a zároveň na předtuchu a všudypřítomnou hrozbu lidské zkázy jako důsledek lidského jednání.  (Po - zavřeno)
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
ROMAN ŠTĚTINA: PŘEDMLUVA KE SLÁTANINĚ / Roman Štětina umně splétá motivy, texty, zvuky i předměty vypůjčené z různých kontextů, do složitých struktur podobných tkaným textiliím. V jeho videích a instalacích pak nabývají nové významy a tvary.  (Po - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
TATABOJS / Tata Bojs představují v Centru DOX 30 let své existence. Výstava jedinečným způsobem propojuje tvorbu této známé české hudební skupiny s neméně významnou rovinou vizuální. (Út - zavřeno)
Muzeum umění a designu Benešov
Malé náměstí 74, Benešov, 256 01
Miloslav Chlupáč - Výstava děl benešovského rodáka Miloslava Chlupáče věnující se jeho nevýznamnějšímu tématu těla a tělesnosti, ztvárněné jak v jeho typické plastice nebo v grafice či kresbě / -    Kamila Ženatá - U stolu (Autorská instalace umělkyně, která se na české umělecké scéně prosadila svou komplexní prací s výstavním prostorem, nejrůznějšími médii a důrazem na nepřenositelný osobní zážitek(výstava prodloužena do 17.2.) /Po-zavřeno/
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
SONDA 1 – PŘÍBĚH SLOVENSKÉHO (POST)KONCEPTUÁLNÍHO UMĚNÍ / Výstava pořádaná jako specifický příspěvek k oslavám stého výročí vzniku Československa bude doplněna o intervence několika českých autorů, které budou volným způsobem kontextualizovat vybrané historické, sociální, ekonomické a světonázorové fazety našich dějin. (Po-zavřeno)
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
Tomáš Kajánek, Michal Cáb, Marek Hlaváč: Nikdy to nebylo, pořád to je... / kur. Katarína Gatialová / Skupinová výstava zabývající se tématem utopie. Nabídne několik rozdílných pohledů pracujících s tímto tématem kriticky ale i stimulujících nové utopistické myšlení (Ne, Po - zavřeno)
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Robert Šalanda - Extrémní realismus / Kurátor: Petr Vaňous (PO-ÚT zavřeno)
Garage Gallery Karlín
Vítkova 7, Praha 8, 180 00
Argišt Alaverdyan - Simulaion a Winterfresh / Simulation je název výstavy nového obrazového cyklu malíře Argišta Alaverdyana, v němž se zabývá budoucností a robotikou. Skupinová výstava Winterfresh představí pětici autorů, jejichž tendencí je aktvně vstupovat a zasahova do veřejného prostoru. Vystava prezentuje dokumentace akcí jednotlivců z poslední doby v podobě videí a fotografií, které jsou přizpůsobené pro formu prezentace jako svébytného díla. Autory jsou Deana Kolenčíková, Jiří Surůvka, Šimon Sýkora, Pablo Chiereghin a Roza Pogosian (Ne, Po, Út - zavřeno)
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
Jakub Tomáš a Martin Skalický - BIG LITTLE BIG HORN / kurátor: Petr Kovář (Po zavřeno)
Galerie UM
Náměstí Jana Palacha 80, Praha 1
A1.zip - výstava absolventů Ateliéru architektury I pod vedením Jindřicha Smetany a asistentů Pavly Grünerové a Josefa Čančíka (Ne - zavřeno)
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Dušan Šimánek — Herbář (Kurátor: Jiří Ptáček) (Ne - Po zavřeno)
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Patrik Hábl - RE:KONSTRUKCE / Z důvodu RE:KONSTRUKCE otevřeno! Kompletní a náročná obnova prostor, absolutní využití plochy s jemným citem, který povyšuje pozadí na hlavní motiv, hra s okolním prostorem kde půjde o tvorbu in situ a kdy se výstavní sály promění v jeden obrazový celek. Fascinovaně intervenuje do prostoru, experimentuje s malířskými technikami, měřítkem a pracuje s nezvyklými formáty, které velice pracným způsobem plní svými téměř japonskými motivy (Po-zavřeno)
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Nové habitaty – nové ornamenty: projekt studentů Ateliéru architektury III / Na známá Loosova slova "ornament je zločin" studenti Architektury III VŠUP reagují návrhy nové ornamentální estetiky pro budoucí bydlení v Tallinnu (Čt, Pá - zavřeno)
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
Janka Vidová - Někdy na AVU
Galerie Entrance
Markétská 28/1, Praha 6 – Břevnov, 169 01
Christl Mudrak, host Romana Drdová - Jenom voda / Centrálním prvkem výstavy je prostředí připravené k práci: stůl, papír jako podkladový materiál a voda. Nic více, nic méně, jenom voda. (Po, Út, St - zavřeno)
Novoměstská radnice
Karlovo náměstí 1/23, Praha 2
Ivan Brtna - Výstava obrazů a kreseb malíře a grafika Ivana Brtny k jeho nedožitým sedmdesátým narozeninám (Po-zavřeno)
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Za Barokem / "Zapomeňte na vitríny, popisky a slova „Nedotýkat se“! Na výstavě Za Barokem se stanete součástí barokního obrazu, osaháte si architekturu, nadechnete se vůní, rozehrajete hudbu. Výstava potěší především nejmladší publikum, audiovizuální a interaktivní prvky ale zaujmou i dospělé. Instalace plná videoprojekcí a zvukových doprovodů udrží děti ve zvídavém pohybu a pro dospělé bude inspirativním výchozím bodem pro objevování barokního kulturního dědictví v západních Čechách a Bavorsku.
Experimentální prostor NoD
Dlouhá 33, Praha 1
PAVEL HUMHAL - VŠICHNI SE DÍVAJÍ JEDNÍM SMĚREM / Výstava Všichni se dívají jedním směrem se věnuje tématu neviditelného překračování hranic mezi životem a smrtí, čistým a špinavým, přirozeným a umělým, světským a duchovním.
Výstaviště Praha - Holešovice / Křižíkův pavilon E
Pixar - 30 let animace: výstava představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu.  Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě.
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing] kurátor František Fekete
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
Healing 2.0 / Vystavují: Mit Borrás, Romana Drdová, Ján Gašparovič, Jakub Jansa, Martin Kohout, Andrea Pekárková, Johana Střížková, Miroslava Večeřová, Pavel Příkaský (Kurátorka: Tereza Jindrová) / Výstava se soustřeďuje na téma zdraví a zdravého životního stylu v moderní společnosti, a to z perspektivy prolínání vědy a techniky s tradicemi a iracionálnem + Galerie Kostka: Marie Lukáčová - Magie v době konjunktury / Ve snaze narušit heteronormativní vnímání současného společenského uspořádání zpracovává Marie Lukáčová ve svém multimediálním projektu téma polyamorických vztahů a jejich fungování v rámci rodiny a aktivistických kolektivů
Galerie 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
Kristýna Šormová, Kateřina Štenclová, Jérome Boutterin, Jean-Marc Thommen - Pokaždé obraz
Divadla rozšířený popis
výhled
Studio Hrdinů
Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7
V RÁMCI FESTIVALU MALÁ INVENTURA: 20h - Dea Loher: Modrovous – naděje žen (režie: J. Horák a M. Pěchouček)
Divadlo X10
Charvátova 10/39, Praha 1
18h - v rámci festivalu Malá inventura: ELIOT – TRMÍKOVÁ – NEBESKÝ - DOHNAL: PUSTINA | HOST
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
19h - Jak jsem se ztratil
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
9,30, 18h - Zahrada
Jatka 78
Holešovická Tržnice, Praha 7
19,30 - Divadlo 6-16: Correspondence / Intimní rozhovor muže a ženy, kteří spolu cestují nočním vlakem
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - Zpívám srdcem / Zpěvačka a skladatelka známá z hlavních rolích muzikálů Jedna noc na Karlštejně (Eliška) a Romeo a Julie (Julie) nás provede svou tvorbou léčivé – tzv. cibulové hudby
Divadlo D21
Záhřebská 21, Praha 2, 120 00
19,30 - Utrpení mladého Werthera / I takový klasik jako je Johann Wolfgang Goethe byl jednou mladý a nešťastně zamilovaný
Divadlo V CELETNÉ
Celetná 17, Praha 1
19,30 - JONÁŠ A TINGL-TANGL
Kašpar Klubovna v Jindřišské
Jindřišská 23, Praha 1, 110 00
20h - Audience
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
19h - ŽÍTKOVSKÉ BOHYNĚ
OLDstars / H2O – bytové divadlo
Bytové divadlo v Košické 21
20h - D. Macmillan: VŠECHNY BÁJEČNÉ VĚCI / Hlavní a jedinou postavou hry Duncana Macmillana je chlapec, který má za 80 minut jeden jediný úkol – přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet… V monodramatu vyniká talentovaný Daniel Krejčík, který v působivém intimním textu testuje hranice mezi jevištěm a hledištěm. Osobní zpověď je umocňována nezbytnou blízkostí diváků, kteří se stávají aktivním spoluhráčem vyprávěného příběhu
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
19h - CRY BABY CRY + ve studiu: 19h - Kauza pražské kavárny
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
20h - Farma v jeskyni: Útočiště (představení)
Festivaly rozšířený popis
výhled
Divadlo ARCHA
Na Poříčí 26, Praha 1
Festival Mouvo / dvoudenní festival, na kterém vystoupí nejlepší světoví tvůrci pohybující se na oborovém průsečíku grafického designu, animace, videa a nových technologií. Hlavním tématem čtvrtého ročníku je vzdělání a učení, bez kterého se neustále proměňující obor vizuální komunikace neobejde. Kompletní line up naleznete na www.mouvo.cz.
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
Treffpunkt Regensburg / Bavorská část společného festivalu Treffpunkt se uskuteční poslední únorový víkend v hornofalcké metropoli Regensburg. Česká i bavorská, tradiční i moderní kultura ožije na klubové scéně, plátnech kinosálů, improvizovaném divadelním jevišti i v kostele.
Kino SVĚTOZOR
Vodičkova 41, Praha 1
La Película - Jedinečný vhled do španělské kultury prostřednictvím filmového plátna. Oblíbená filmová přehlídka nabídne divácky úspěšné filmy, odbornou kritikou opěvované snímky i zajímavé dokumenty. Těšit se můžete na unikátní sekci věnovanou peruánské kinematografii i filmovou poctu Pilar Miró. Kompletní informace na www.lapelicula.cz
Malá inventura
Sedmnáctý ročník festivalu nového divadla Malá inventura zve na to nejzajímavější z berlínské nezávislé divadelní scény. Koná se na různých místech: MEETFACTORY, Venuše ve Švehlovce, Alfred ve Dvoře aj. Více informací o festivalu najdete na malainventura.cz
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
19h - CD Nonstop, 20h - High Fidelity, 22h - Reggae Club, 24h - Radio 1 Nights: CHUŤ ŽÍT
Ostatní rozšířený popis
výhled
Point Gallery
Betlémské nám. 169/5a,110 00 Praha-Staré Město
19h - Point selects: Pouť / Tentokrát se zaměříme na Matějskou pouť. Těšit se můžete na koktejly neobvyklých chutía vůní – některé vám naservírujeme s popcornem, jiné s cukrovou vatou.
DEPO 2015 Plzeň
Presslova 14, Plzeň
16-18h - Řemeslný kroužek pro děti / Hledáte smysluplný kroužek pro své děti? Co takhle je naučit práci se základními materiály i nářadím? Celkem 17 lekcí pomůže dětem rozvíjet jejich zručnost a podpoří jejich osobitý projev. Setkávat se budeme každý čtvrtek v prostorách dřevodílny, kovodílny, grafické a sítotiskové dílny.
reklama