R1 Goat
Právě hraje:
REGGAE KLUB
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
KULTURNÍ SERVIS
KULTURNÍ SERVIS

Kdy:

pondělí - pátek

8:10   telefonická pozvánka
10:00 kina, galerie, divadla
11:40 koncerty, tančírny, festivaly
13:00 kina, galerie, divadla
16:15 koncerty, tančírny, festivaly

sobota - neděle

11:00 + 16:20

Výpis ke dni 6.2.2019
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Více zde
Koncerty rozšířený popis
výhled
JAZZ DOCK
Janáčkovo nábřeží 2 (náplavka), Praha 5 – Smíchov
19h - Dorota Barová – Iluzja (alternative music), 22h - Bulatkin/Yakovlev Organism (jazz – groove – original music) / Daniel Bulatkin je jedním z nejtalentovanějších mladých pianistů a hráčů na Hammondovy varhany v Česku. Kirill Yakovlev je multižánrový kytarista a skladatel (dobře známý ze svého projektu Cyrilic), který má na svém kontě již dvě úspěšná alba
Anděl music bar Plzeň
Bezručova 5 a 7, Plzeň
21h - HANK (ATMO music) & DJ ASK / HANK ze skupiny ATMO music vyráží na svojí první sólo tour! Těšit se můžete jak na nové songy z desky OCEÁN, tak na oblíbené ATMO music hity!
LUCERNA MUSIC BAR
Vodičkova 36, Praha 1
20h - Culture feat. Kenyatta Hill / JAM, warm up & after Beatz Smokin’ Weedz
ROCK CAFÉ
Národní 20, Praha 1
19,30 - Divadlo RePublika – 2084 + 20h - Sa-Roc (USA) + support: Hellwana
CROSS klub
Plynární 23, Praha 7
CROSS KONCERT: Tony Simon AKA The Real Blockhead, DJ Goldstar + PSYTRANCE: Brekeke live, Ondra Psyla, True Detective, Gondar, decos Kashmir
Tančírny rozšířený popis
výhled
Le Mirage Pavlák
Lublaňská 48, Praha 2
HONEY + guest /DRUMY I NEDRUMY/
LA LOCA Music Bar & Lounge
Odborů 278/4, Praha 2
Spotlight Karaoke
Groove Bar
Voršilská 6, Praha 1
Vanko
CHAPEAU ROUGE
Jakubská 2, Praha 1
MADNESSDAY: DJs - Mad Lad Crew & Guille (latino, rnb, rap) + Chapeau Bar: DJ Strýček Míša (eclectic mix) + WED BASS: DJs – Hlava, JimmyX, Marmite (bass, dnb)
Punto bar
Kroftova 1, Praha 5
LIQUID SPIRIT NIGHT: DJs Etienne, Junglastica, Vertigo
Filmy rozšířený popis
výhled
Divadlo DOBEŠKA
Jasná I 1181/6, Praha 4
19,30 - Chvilky
Kino Ponrepo
Bartolomějská 11, Praha 1
18h - Dokument a animace v Dánsku 1947–1964 (Ovčí ostrovy, Dojeli včas, Město zvané Kodaň, Faerské ostrovy, Legato, Punkt – Preludium, Vlny, Triple Boogie), 20,30 - Podivné vyšetřování
Kino PILOTŮ
Donská 19, Praha - Vršovice
16h - Mimi & Líza: Záhada vánočního světla, 17,15 - Máme na víc, 17,30 - Žena na válečné stezce, 18h - Cukrář, 19h - Bufo Alvarius ( Projekce s diskuzí), 19,30 - Ticho před bouří, 20,30 - Čtverec, 21,30 - Složka 64, 21,50 - Favoritka
Kino DLABAČOV
Bělohorská 24, Praha 6 - Břevnov
16h - Zlatý podraz, 18,30 - Bohemian Rhapsody
Kino 35 ve Francouzském kulturním institutu
Štěpánská 35, Praha 1
18,30 - Já, Maria Callas
Bio OKO
Františka Křížka 15, Praha 7
19,30 - Schindlerův seznam / restaurovaná verze kultovního snímku
Dejvická klubovna
ulice Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
Filmový klub
Galerie rozšířený popis
výhled
Americké centrum
Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana
Black History Month / Výstava přibližuje významné postavy amerického boje za občanská práva ve Spojených státech amerických
Národní galerie - Veletržní palác
Dukelských hrdinů 47, Praha 7
Katharina Grosse: Zázračný obraz / Katharina Grosse připravila pro Národní galerii v Praze velkorozměrnou malířskou instalaci, která radikálně předefinovává malbu jakožto performativní a architektonické médium a reaguje přímo na industriální prostor galerie postavené ve funkcionalistickém stylu pozdních dvacátých let. 
Galerie Entrance
Markétská 28/1, Praha 6 – Břevnov, 169 01
18h - vernisáž výstavy Christl Mudrak, host Romana Drdová - Jenom voda (kurátorka Tereza Severová)
Winternitzova vila
Na Cihlářce 10, Praha 5
Nové habitaty – nové ornamenty: projekt studentů Ateliéru architektury III / Na známá Loosova slova "ornament je zločin" studenti Architektury III VŠUP reagují návrhy nové ornamentální estetiky pro budoucí bydlení v Tallinnu (Čt, Pá - zavřeno)
Galerie AVU
U Akademie 4, Praha 7
Janka Vidová - Někdy na AVU
Muzeum umění a designu Benešov
Malé náměstí 74, Benešov, 256 01
Šetlík pro MUD (Kolekce téměř šesti desítek výtvarných děl, které shromáždil historik umění a sběratel Jiří Šetlík, je unikátní sbírkou reflektující fenomén sběratelství)
Museum MONTANELLI
Nerudova 13, Praha 1
Richard Stipl & Josef Zlamal - East of Eden / Tři části výstavy a dva autory propojí společné dílo na výstavě East of Eden v Museu Montanelli. Kresby, malby a skulptury se budou v labyrintu muzea prolínat tak, že oba autoři najdou prostor jak pro individuální výtvarný projev, tak i společné dílo. Jednotlivé figury jsou součástí přirozeného světa a jejich identitu definují emoce a vztahy od primitivních pudů až po spirituální propojení. Symbolika plná světla a kontrastů bude kulminovat v multimediálním díle Finále a představí zcela novou formu autorské spolupráce. Pozoruhodné místo v rámci výstavy by pak měl zaujmout kabinet rarit a obrazů z mimořádné české a zahraniční sbírky. (PO - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Elinor Milchan, Antuan Rodriguez, Viktor Frešo - VÍTEJTE V TĚŽKÝCH ČASECH / Nemusíte toho vědět moc, aby Vám bylo jasné, že tenhle svět už zažil lepší časy. Ale děláme s tím něco? A děláte s tím něco vy? Apatie je jedním z mnoha problémů, o kterých se nemluví. (Úterý - zavřeno)
GASK - Galerie Středočeského kraje
Barborská 53, Kutná hora
Šaloun – Dotek osudu / Stěžejní výstavou, kterou GASK představí své sbírky a současně připomene sté výročí založení Československé republiky, bude představení části sochařské pozůstalosti jednoho ze zakladatelů českého moderního sochařství Ladislava Šalouna (1870–1946). Tento výstavní projekt ukazuje příběh jedinečného a poměrně početného sbírkového souboru, který galerie získala zejména v osmdesátých letech 20. století ze sochařovy pozůstalosti a vzhledem k špatném fyzickému stavu se v několika posledních letech věnovala jeho restaurování. (Po - zavřeno)
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
HULAČOVÁ, KERESZTES, JANOUŠEK: ÉNTOMOS / Výstava představí dvě mladé sochařky, vycházející středoevropské evropské hvězdy, českou umělkyni Annu Hulačovou (nar. 1984) a její maďarskou vrstevnici Zsófii Keresztes (nar. 1985). Obě navazují na silné surrealistické tendence, které vyvrcholily ve třicátých letech 20. století a zároveň na předtuchu a všudypřítomnou hrozbu lidské zkázy jako důsledek lidského jednání.  (Po - zavřeno)
Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác
Karlova 2, Praha 1
ROMAN ŠTĚTINA: PŘEDMLUVA KE SLÁTANINĚ / Roman Štětina umně splétá motivy, texty, zvuky i předměty vypůjčené z různých kontextů, do složitých struktur podobných tkaným textiliím. V jeho videích a instalacích pak nabývají nové významy a tvary.  (Po - zavřeno)
Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
TATABOJS / Tata Bojs představují v Centru DOX 30 let své existence. Výstava jedinečným způsobem propojuje tvorbu této známé české hudební skupiny s neméně významnou rovinou vizuální. (Út - zavřeno)
Muzeum umění a designu Benešov
Malé náměstí 74, Benešov, 256 01
Miloslav Chlupáč - Výstava děl benešovského rodáka Miloslava Chlupáče věnující se jeho nevýznamnějšímu tématu těla a tělesnosti, ztvárněné jak v jeho typické plastice nebo v grafice či kresbě / -    Kamila Ženatá - U stolu (Autorská instalace umělkyně, která se na české umělecké scéně prosadila svou komplexní prací s výstavním prostorem, nejrůznějšími médii a důrazem na nepřenositelný osobní zážitek(výstava prodloužena do 17.2.) /Po-zavřeno/
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem
Očkova 5, Roudnice n. L.
Mikuláš Medek - Osobnosti / Výstava v roudnické galerii chce připomenout význam Medkova díla a jeho inspirativní kořeny. Neklade si nárok na rozsáhlou prezentaci, chce pouze připomenout, že Medkovo dílo patří době, ve které vznikalo, že si však stále udržuje zvláštní osobitost a suverénnost, která zůstává neopakovatelná. Proto bude Medkova výstava koncipována jako analýza několika uzlových bodů, které utvářely charakter Medkovavýtvarného jazyka. (Po-zavřeno)
Galerie hlavního města Prahy - Dům u Kamenného zvonu
Staroměstské náměstí 13, Praha 1
SONDA 1 – PŘÍBĚH SLOVENSKÉHO (POST)KONCEPTUÁLNÍHO UMĚNÍ / Výstava pořádaná jako specifický příspěvek k oslavám stého výročí vzniku Československa bude doplněna o intervence několika českých autorů, které budou volným způsobem kontextualizovat vybrané historické, sociální, ekonomické a světonázorové fazety našich dějin. (Po-zavřeno)
Galerie Jaroslava Fragnera
Betlémské náměstí 5, Praha 1
STEMPEL & TESAŘ - RODINNÉ DOMY / Fotografie od předních českých fotografů představí 10 let tvorby ateliéru na příkladech rodinných domů, které v portfoliu ateliéru dominují. Vybrané realizace a návrhy si bude možné zevrubně prohlédnout i na fyzických modelech (Po-zavřeno)
Galerie 35 m2
Víta Nejedlého 23, Praha 3
Tomáš Bárta – Cvičení se stuhou / kurátoři Pavel Švec & Jaromír Novotný
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
Tomáš Kajánek, Michal Cáb, Marek Hlaváč: Nikdy to nebylo, pořád to je... / kur. Katarína Gatialová / Skupinová výstava zabývající se tématem utopie. Nabídne několik rozdílných pohledů pracujících s tímto tématem kriticky ale i stimulujících nové utopistické myšlení (Ne, Po - zavřeno)
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Beuys don´t cry/ kur. Veronika Zajačiková / V dnes již kultovních filmech zabývajících se manipulací prostřednictvím médií a korporací, jakým je Videodrome, nebo Eternal Sunshine of a Spotless Mind, se objevují reklamní slogany zaručující lepší život (změnu). V obou snímcích se podobně objevuje forma určité nepravděpodobné reality  + Aleš Novák: Postbarokní folklór/ kur. Lucie Nováčková / Od roku 2010 se Aleš Novák ve své sochařské tvorbě intenzivně zabývá tvorbou instalací z nábytků a ze svých vlastních více či méně uměleckých artefaktů tak, aby se smazávala hranice jejich uměleckosti či neuměleckosti (Ne, Po - zavřeno)
Pragovka Art District
Kolbenova 34, Praha 9
Viktor Dedek, Jan Boháč: Napadení kancem – první z dílů eurostředověké ságy/ autorský projekt / (Ne, Po - zavřeno)
TRAFO Gallery
Hala 14 - Pražská tržnice, Praha 7 - Holešovice
Robert Šalanda - Extrémní realismus / Kurátor: Petr Vaňous (PO-ÚT zavřeno)
Garage Gallery Karlín
Vítkova 7, Praha 8, 180 00
Argišt Alaverdyan - Simulaion a Winterfresh / Simulation je název výstavy nového obrazového cyklu malíře Argišta Alaverdyana, v němž se zabývá budoucností a robotikou. Skupinová výstava Winterfresh představí pětici autorů, jejichž tendencí je aktvně vstupovat a zasahova do veřejného prostoru. Vystava prezentuje dokumentace akcí jednotlivců z poslední doby v podobě videí a fotografií, které jsou přizpůsobené pro formu prezentace jako svébytného díla. Autory jsou Deana Kolenčíková, Jiří Surůvka, Šimon Sýkora, Pablo Chiereghin a Roza Pogosian (Ne, Po, Út - zavřeno)
Nová galerie
Balbínova 26, Praha 2
Jakub Tomáš a Martin Skalický - BIG LITTLE BIG HORN / kurátor: Petr Kovář (Po zavřeno)
Galerie UM
Náměstí Jana Palacha 80, Praha 1
A1.zip - výstava absolventů Ateliéru architektury I pod vedením Jindřicha Smetany a asistentů Pavly Grünerové a Josefa Čančíka (Ne - zavřeno)
FOTOGRAF gallery
Školská 28, Praha 1
Dušan Šimánek — Herbář (Kurátor: Jiří Ptáček) (Ne - Po zavřeno)
Villa Pellé
Pelléova 10, Praha 6
Patrik Hábl - RE:KONSTRUKCE / Z důvodu RE:KONSTRUKCE otevřeno! Kompletní a náročná obnova prostor, absolutní využití plochy s jemným citem, který povyšuje pozadí na hlavní motiv, hra s okolním prostorem kde půjde o tvorbu in situ a kdy se výstavní sály promění v jeden obrazový celek. Fascinovaně intervenuje do prostoru, experimentuje s malířskými technikami, měřítkem a pracuje s nezvyklými formáty, které velice pracným způsobem plní svými téměř japonskými motivy (Po-zavřeno)
Divadla rozšířený popis
výhled
Divadlo V DLOUHÉ
Dlouhá 39, Praha 1
10. ročník Festivalu 13+ / 10h - Alfa farma / Divadlo Alfa, Plzeň + 19h - Dlouhá cesta ke svobodě / Divadlo v Dlouhé
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20h - Sara Baume: Jasno lepo podstín zhyna
Divadlo X10
Charvátova 10/39, Praha 1
19,30 - MARIUS VON MAYENBURG: HAARMANN
Divadlo MINOR
Vodičkova 6, Praha 1
9,30 - Koukej, svět!, 9,30 - Sněhová královna
ALFRED VE DVOŘE
Fr. Křížka 36, Praha 7
20h - GundR / Představení je věnováno horolezcům, kteří se ze svých výprav již nevrátili.
Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1
19,30 - BlaŽenka / Hravá, drásající, zraněná, milující, spoutaná, snící, křehká, bojující. Hudebně dramatická show o znovunalezení vlastní síly v režii Ivety Duškové
MeetFactory
Na Sklárně 15, Praha 5
20h - Sara Baume: Jasno lepo podstín zhyna
Divadlo POD PALMOVKOU
Zenklova 34, Praha 8
14 a 19h - MOCNÁ AFRODÍTÉ
VENUŠE VE ŠVEHLOVCE
Slavíkova 22, Praha 3, sál Švehlovy koleje
20h - Depresivní děti touží po penězích: 120 dnů Sodomy
ŠVANDOVO divadlo
Štefánikova 57, Praha 5
15h - Hamlet + Ve studiu:19h - Vlnobití Andrey Buršové – derniéra
Festivaly
výhled
Pro tento den zde není žádná akce.
Radio 1 rozšířený popis
výhled
Radio 1
18h - SNACK, 19h - CD nonstop, 20h - Estereo, 21h - Zátiší, 22h – ADDICT, 23h - Radio51
Ostatní rozšířený popis
výhled
Klub KAŠTAN
Bělohorská 150, Praha 6
20h - Turek & Turek uvádí… / Hudba v souvislostech, rarity i známé písně v novém světle. Pavel Turek (Respekt) a Tomáš Turek se svými postřehy o nejnovějším dění i pozapomenutých událostech hudební scény
PONEC - divadlo pro tanec
Husitská 24, Praha 3
18,30 - Contemporary dance - lekce pro veřejnost
reklama