Článek Rozhovor Soutěž

INDIAN WELLS VYSTOUPÍ V PALÁCI AKROPOLIS

Indian Wells vystoupí 29. září v Paláci Akropolis

Hravá elektronika projektu Indian Wells, za kterým stojí italský producent Pietro Iannuzzi, v sobě nese prvky ambientu, glitche i abstraktní hudby či experimentálního techna. Iannuzzi vytváří nádherně inteligentní elektronickou hudbu, která je jako u mnoha jiných vzrušujících umělců vysoce originální. Díky abstraktním texturám, napjaté atmosféře a úžasně podivným zvukům se pohodlně nehodí do žádné škatulky současného elektronického žánru. V jeho hudbě můžete cítit občas melancholii, jindy zase hřejivé štěstí či také slabou nostalgii a mnohem víc.

Iannuzzi začal dělat hudbu již na univerzitě. „Můj přítel mi jednoduše ukázal audio software a já jsem si s ním začal hrát,“ vysvětluje impuls k tvorbě. Své první demo poslal do vydavatelství z Říma, Bad Panda a v roce 2012 mu zde vyšlo první album Night Drops. Stejně jako jeho zvolený alias inspirovaný každoročním kalifornským turnajem stejného jména, osmiskladbové album odkazovalo na tenisový sport i v názvech skladeb jako „Wimbledon 1980“ či „Deuce“ a několik skladeb bylo založeno na klipech z tenisových zápasů na YouTube. V roce 2015 navázal na značce Bad Panda druhou deskou Pause, kterou poté zremixovali třeba Ital Tek, Vaghe Stelle, Pixelord a Elektro Guzzi, Na svém kontě má doposavad tři alba, to stále poslední Where the World ends vyšlo v roce 2017 už na kultovním losangeleském labelu Friends Of Friends, kde ho poté následující rok také doplnilo EP Phase Transition a vy jste ho poté u nás mohli vidět poprvé naživo na festivalu Spectaculare 2019 v pražském Fóru Karlín coby předskokana Jona Hopkinse. V roce 2020 pak projekt Indian Wells upsal Max Cooper pro svůj label Mesh a zde ještě tentýž rok vyšlo pětiskladbové EP New Ruins . Letos na jaře Pietro Iannuzzi ohlásil své 4. album No One really listens to Oscillators na značce Mesh a singly Calabrian Woods a Before Life dávají tušit, že se bude jednat opět o dobrodružnou hudební pouť se silným sonickým zážitkem.

Tvorba Indian Wells je hluboce introspektivní hudba do sluchátek, která vás však způsobí úsměv na tváři a vy rozhodně buďte u toho ve čtvrtek 29. září v Paláci Akropolis na letošní druhé Music Infinity.

29.9.2022 / Indian Wells / Palác Akropolis

FB událost: https://fb.me/e/3yplHfCTO

VSTUPENKY:https://goout.net/cs/listky/indian-wells/oeqn/

Rozhovor

29.9.2022 14:00

S Indian Wells si budeme povídat ve čtvrtek 29. září ve 14 hodin.

 

Soutěž

Ve čtvrtek 29.9. můžete soutěžit o dva vstupy na dnešní koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama