Článek Soutěž

GORGON CITY V ROXY

Gorgon City jsou stavitelé měst, kteří dosáhli svého Olympu. Londýnská dvojice mísící house s návykovými vokály se vrací představit svou svatyni a vyprodat Roxy.

Slovo „Gorgon“ v jejich jméně je poctou legendě dancehallu Ninjamanovi a basové soundsystémové hudbě, která je pro tvorbu Kye Gibbona a Matta Robsona-Scotta charakteristická. Od debutového alba Sirens (2014) jejich singly vyhrávají hitparády, jako třeba nadčasová Ready For Your Love, a vír večírků a nečekaných hitů neustává. Jedním z nedávných důkazů je třeba singl House Arrest (ft. Sofi Tukker), z něhož se stala neúmyslná karanténní hymna.

Olympia (2021), jejich třetí album, je velkolepé a ambiciózní. To, co začalo jako kompaktní projekt, se rozrostlo do osmnáctistrackového opusu, který představuje mnoho nálad a směrů. Prostřednictvím šumivých beatů, silných vokálů, emotivních klavírních pasáží zkoumají témata lásky a ztráty. „Chtěli jsme vytvořit album inspirované klubem. Poslední roky jsme k naší albové a klubové hudbě přistupovali téměř jako ke dvěma zcela odděleným projektům. Olympií jsme chtěli tyto světy spojit a vydat album, které vyzní jak v klubech, tak doma,” říkají Kye a Matt. Gorgon City předvádí hravost a umělecký růst, zatímco zůstávají věrní svým kořenům.

V pátek 16/12 se vrací rozžhavit Roxy svým hymnickým zvukem určeným pro čistou taneční euforii.

∞ Party je součástí BE30, oslavy 30 let Roxy probíhající od září do konce roku.

instagram.com/gorgoncity

gorgoncity.com

facebook.com/gorgoncity

Nadcházející akce v ROXY Prague:

10/12  ➔ PSH live band
16/12  ➔ Gorgon City
31/12  ➔ New Year’s Eve: Avatar

27/1    ➔ Climax: Laurent Garnier
3/2      ➔ Hadone
10/2    ➔ Andy C
9/3      ➔ Mezerg
20/3    ➔ Lola Marsh
28/4    ➔ Dax J
13/5    ➔ ØttaTBA     ➔ Monika Kruse

Soutěž

V pátek 16.12. můžete soutěžit o dva vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama