Článek Soutěž

GHOSTLY KISSES V NoD

Éteričtí Ghostly Kisses představí snové příběhy o neopětované lásce

Margaux Sauvé, ústřední postava Ghostly Kisses, vytváří éterický zvuk postavený na poetických příbězích o neopětované lásce. Pseudonym si vypůjčila z básně Williama Faulknera, jejíž snová atmosféra je přesně tím, v čem se potkává s hudbou Ghostly Kisses.

Ghostly Kisses vystoupí 13. dubna 2024 v pražském prostoru NoD. Vstupenky (440 korun) jsou v prodeji.

„Byla jsem v životní situaci, ze které jsem se nezvládala dostat. V toxickém vztahu, který jsem těžko chápala,“ vysvětluje Sauvé motivace k psaní prvních textů pod současným pseudonymem. Debutové album Heaven, Wait z loňského roku je protkané příběhy o nejisté lásce a objevování sebe sama, je křehké jako plamínek svíčky třepetající se ve vánku. 

Zranitelnost je pro kanadskou hudebnici Sauvé příznačná a všudypřítomná v každém jejím textu. „Práce na té desce mi hodně pomohla vyrovnat se s celou řadou věcí. Byla to silná zkušenost a mám pocit, že jsem jako člověk vyrostla a některé kapitoly uzavřela,“ popisuje umělkyně a dodává, že nejistota, neopětovaná láska a samota jsou témata, která se v její tvorbě opakují. Před pár dny vydala singl Golden Eyes, který je o tom, jaké to je být zamilovaná do nejlepšího kamaráda, a jak hloupé je si to konečně přiznat.

Sauvé se narodila a vyrostla v Quebecu v rodině hudebníků. Hrát na housle začala v pěti letech, později se přihlásila na konzervatoř a svůj talent propůjčila místním kapelám. Střídání poloh mezi intimními kompozicemi a experimenty s elektronickou produkcí a beaty na desce Heaven, Wait je výsledkem jejího klasického vzdělání a touhou zkoušet nový zvuk.

vstupenky a událost Fource | https://fource.cz/cs/events/ghostly-kisses-24/
facebookový event | https://www.facebook.com/events/152075444617200

Soutěž

Od úterý do čtvrtka 11.4. můžete každý den soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama