Události v Kino Světozor

První ročník svátku filmových legend proběhne pod hlavičkou MFF Karlovy Vary a ve spolupráci s Národním filmovým archivem. Přijďte na klasiky jako Sedmíkrásky, Král komedie nebo Opilí láskou.

17:00 Někde mezi Montmartrem a Saint-Germain-des-Prés se Jean-Jacques Sempé a René Goscinny sklánějí nad velkým bílým listem papíru a oživují rozpustilého a roztomilého chlapce Nicolase. Nicolas prožívá veselé a obohacující dětství, od her a rvaček na školním dvoře až po lumpárny a kamarádství na letním táboře.

14. ročník Festivalu tibetských filmů a filmů o Tibetu. Těště se na snímky: Poslední dalajlama? , Slova mého dokonalého učitele a další.

19:30 Film je o snaze pochopit tuto část české společnosti, která se rozhodla nedodržovat vládní opatření a veřejně proti nim protestovat. Co si však představují pod pojmem svoboda? Některým tvářím filmu tato krize vzala poslední naděje a ta příští je může zcela radikalizovat.

20:00 Premiéra pokračování úspěšného blockbusteru. Avatar: The Way Of Water navazuje přímo na první díl. Jake Sully a Neytiri založili rodinu a nyní jsou v nebezpečí, když se jejich stará hrozba vrátí, aby dokončila to, co začala.

reklama
reklama
reklama