Nitrous

vysílání: neděle 1x za 14 dní 15:00-18:00 (střídá se s Myclickem)
pořad: první sobota v měsíci 20:00 – 22:00 VOLNEJ PRŮBĚH

Bio

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • Za Ondřeje dnes vysílá Myclick!!!
  • From P60 - Surprise Me!
  • Tricky - Bom Bom Diggy (Diamond Setter rework)
  • Eddie Hale - Standing Still
  • Tys - Fire
  • DJ Marika feat. Suie Paparude - Stelar (Grigorescu remix)
  • Da Iguana & Wallass - Vendredi
  • Hannay Vision - The Creations That Will Replace Us
  • Theus Mago - Hologene
  • Quiet Village - Reunion
  • Digitalnoize - La Derni
  • One Half Of Bent - Wobbly Cottages
  • Wooden Flowers - The Stranger
  • Gellegos - E With Me
  • DVS NME - Instrumentarianism
  • Goodbye Mirage - Still Close To Heaven
  • Kev D - Techno Basics (Stampatron's Freedom Mix)
  • ARC- WLF - Double Dunt
  • 17:00 - 18:00
  • Lea Lisa - Poem For The Lost Souls (Broken Mix)
  • Jesse Bru - Autumn Rain
  • Aksutique - Floating Dreams
  • Jay Lucheck - Across The Sky
  • Cobalt Blue Music - Atlantis
  • Barry Can't Swim - Dance Of The Crab (Framewerk Breaks edit)
  • TYS - Antalya
  • Gallegos - Slingshot
  • Whitesquare, Elfenberg - No Fear
  • Mark Hjorthoy - Stimulous Response Programming
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Falty DL - Mila Stands in a Meadow for the First Time Eating Strawberries
  • Maude Vôs - Visceral Vessel
  • Andy Stott - New Romantic
  • 2001 Space Odyssey - Blue Chocolate
  • Mikarma - Endings
  • Alex Smoke - Left Drift
  • Metamatics - Hot Synchronomy
  • John Tejada - Summer Spell
  • Lowtec - 1973
  • Long Arm - Wait For A Wonder!
  • Tek 9 - Stand Clear
  • Aybee - Misha's Matrix
  • 16 - 17
  • Synkro - Automatic Response
  • Stumbleine - Smoke Yourself Thin
  • Junior Boys - Teach Me How To Fight
  • Hatti Vatti - Ueno
  • Kid Drama - Last Night
  • St.Iff - Daisuki
  • Misology - Section 3
  • Kid Drama - Corporate Underground
  • Mako - False Promise
  • Bungle - Never Ending
  • Martyn - Virgo
  • 17 - 18
  • Al Wooton - A Novena To The Purisima
  • Joseph Auer - NullSpaceOedo
  • Goodbye Mirage - An A Lost Ark
  • Kaspiann - Moraalivesi
  • Volodymyr Gnatenko - Geluk
  • Coido - Pink Dragon
  • Morphology - Fragmented
  • dBridge+Forest Drive West - Van Mij
  • Skee Mask - Element
  • Pye Corner Audio - Green Pulse
  • Beaumont - Rendez - Vous
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Solar Fields - A Friend
  • Sky To Speak - Trapped
  • Freewill - Crispy Bacon
  • Mike Midnight - You Are How The Light Gets In
  • They Live - Horizonta
  • Rhytmic Theory - Interlude
  • Proswell - Chirrup
  • Ibrahim Alfa Jnr - CWNG
  • Falty DL - Minds Protection
  • Percival Pembroke - Let's Move In Together
  • Erik Luebs - Porcelain Temple
  • Lanark Artefax - Meszthread
  • 16 - 17
  • Photek - Kanei
  • Pub - This Can't Be Happening
  • Move D - 77 Sunset Strip
  • Maude Vôs - The Dance of the 7th Veil
  • Cola Ren - Firefly
  • ASC - Prototype
  • Akuratyde - Those Eyes
  • Kaspiann - Tuiskussa Langennut
  • Skeptical+Loxy - Krakoa
  • Naibu+Robert Manos - Sunless
  • 17 - 18
  • Steve Moore - Three Sisters
  • John Tejada+Plaid - Freeways
  • Convextion - Niche
  • Azu Tiwaline & Forest Drive West - Fluids In Motion I
  • Formally Unknown - Mo Dub
  • TRG - Broken Heart (Martyn's DCM mix 2024 Remaster)
  • Laksa - Leo
  • VC-118A+Kaspiann - Sea Of Cities
  • DFD - Hibiscus Drift
  • Drexciya - Drexyen Star Chamber
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Kato De Vidts - Human Becomings
  • Loess - Viscer
  • Comit - Behind Dull Eyes
  • Bvdub - Sail Among Suns
  • Attraktta - Isolation Street
  • Gimmik - Syntax
  • Freescha - Bulb
  • Leafar Legov - Fade
  • Sky H1 - Elysian Heights
  • Gacha Bakradze - Clarinets
  • Milieu - Ultraviolet Impressions
  • Mint Julep - White Noise
  • 16 - 17
  • King Krule - Alone, Omen 3
  • Steven Bamidele - Sitting In The Dark
  • Crushed - Milksugar
  • Mörk - Towards The Sun
  • Vinyl Williams - A Pearlescent Ray of Sunshine
  • Mount Kimbie - Fishbrain
  • AnD - Calmness
  • Konx-om-Pax - Rez (Skee Mask Remix)
  • ASC - Glaciers
  • Zero T - Pending
  • Mark System - Chinook
  • Lynx - Mango Dusk
  • 17 - 18
  • Pye Corner Audio - On The Clock
  • Skokh - Pur
  • Luna Ludmila - Change Of Scenery
  • Mesak - Katosi
  • Alfred Czital - It's Me BB
  • Legowelt - Seven Challenges
  • Tracing Xircles - Below Surface
  • Conforce - Charlatan
  • Falty DL - Splat
  • Portable - Foreign To You (feat NiQ E)
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Ross 154 - Sun
  • anixtaaru - Hoří
  • Boards Of Canada - In A Beautiful Place Out In The Country
  • Lawrence - Blue Moon (Zoe Polanski rmx)
  • Eedl - Vent
  • Roel Funcken - Theospinel Sulfide
  • Dleeb&ahZ - Holan (Second Chance Mix by Rabbit)
  • Ambidextrous - Pyrrhic Victory
  • Ital Tek - Altered Rainbow
  • CiM - Comfort Control
  • Call Super - Dovetail
  • ARKFY - Disconnected
  • 16 - 17
  • Oneothrix Point Never - World Outside
  • Lanark Artefax - Metallur
  • Com Truise - Syrthio
  • Cygnus - Strange Black Man
  • HeartDrive - It's OK
  • Calibre - Blimp On
  • Commix - Cherry
  • Naibu+Robert Manos - Just a Dream
  • Bungle - Glass Module
  • Bop - Insight
  • Otik - Cloud Runner
  • 17 - 18
  • Earth Trax - Porcelain
  • Sansibar - Home
  • Morphology - Drumlin
  • E.R.P. - Into The Distance
  • Autechre - Bike
  • Kaspiann - Tuiskussa Langennut
  • Polygonia - Akkala
  • Laksa - Enjoyment
  • Skee Mask - Matchpoint
  • D5 - Sides Of Space
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Soft Boi - Jealous Type
  • Dan Habarnam - Record
  • Muziq - Shulem's Theme
  • Kuedo - Sliding Through Our Fingers
  • Oblaka+Arleta - Secret
  • Hiro Kone - Mundus Patet
  • dBridge - Stolen Smiles
  • Yimino - Flint
  • Boards Of Canada - Pete Standing Alone
  • Fields Of Mist - All You Ever Need
  • Doll Pin - Doll Pin In Anjuna
  • Marconi Union - Strata Alt
  • Beaumont Hannant - Utuba (Reprise)
  • Okada - Closer
  • 16 - 17
  • Newworldaquarium - The Dead Bears
  • John Beltran - Mallorca
  • Ambidextrous - Euphocholia
  • CiM - Direct Feed
  • Biome - The Road
  • Otik - Eden Portal
  • Objekt - Bad Apples
  • Sun People+Yorobi - Dark Days
  • LSB - Loose Yourself
  • Noisia+Halogenix - Wordless
  • 17 - 18
  • Overmono - Phosycon
  • Azu Tiwaline - Into The Void
  • Misology - V90
  • Kanding Ray - Antiblau
  • Versalife - Mystica
  • Annie Hall - Maruxiana
  • Drexciya - Under Sea Disturbances
  • Voiski - Ideodelika
  • Lost Trax - Mind Over Matter
  • Antenna - Night Shift
reklama