Mike.H

POŘAD: CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především „kosmische musik“, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.
Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již predstavili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Pepe - Don´t Swim
  • Victrola - Beyond The Door
  • Ron Trent - Admira
  • Die Partei - Strahlsund
  • Dionigi - Dark Eyes In a Dark Universe
  • Coyote - Steely Dad
  • Concept - 107 (Melly Melody Version)
  • Kaissar DJ - King Is White (Edit)
  • Tegel Boys feat. Warehouse - Simple Cat (Warehouse Preservation Society Remix)
  • Pablo Sanchez - Kiska (Velmondo Remix)
  • Jorkes - You Will Be Mine
  • Peppermint Lounge - Perfect High (Instrumental Edit)
  • Naum Gabo - Pictur (The Loving Hand Remix) (Naum Gabo Edit 1)
  • 21 - 22
  • Michael Bundt - The Brain of Oskar Panizza (Pilooski edit)
  • Tony Price - Info
  • Cannibal Coconuts - Tenochtitlan (Steady State Remix)
  • SOLD OUT BOY - GUESTMIX
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Courtesy - Night Journeys I
  • Širom - I Unveil a Peppercorn To See It Vanish
  • Ronit Rosenthal - עצות ליוצאים לדרך
  • Risco Connection - Argument
  • T. Dyson and Company - It's All Over
  • Lucrecia Dalt - No Tiempo
  • Anatolian Weapons - Other Paths (Infuso Giallo Redub)
  • Hologram Teen - Floppy Disk Symphony
  • Mary Lake - Back From Crete
  • Earthsurfaceopen - Brasileiro
  • Reverberation Club - The Gap
  • Reverberation Club - The Gap
  • 13 - 14
  • Stevie R, Parisinos - Bugs in a Hurricane
  • Gabe Gurnsey - Hey Diablo
  • Bleu Russe - Arome Cyprine (feat Rouge Renarde)
  • Conjunto Tipico Contreras - Capricho Egipcio
  • Congotronics International - Where's The One
  • Jinjé - Jara
  • The Maghreban, Nah Eeto - Got Your Number
  • Leonie Pernet - Missing Love
  • Shadow Child - Crystl
  • Kuedo - Shadow Dance
  • 14 - 15
  • Ofege - Lead Me on
  • Station 17 - Schaust du (feat Andreas Dorau)
  • Placid Angles - Moonlight Sunset
  • Private Zero - Bad One
  • Daffy - Cold Steel (Cleaverhype Remix)
  • Skream - 2-D
  • Jorkey - You Will Be Mine
  • Carl A Finlow - Hashtag (Radioactive Man Remix)
  • Isa Gordon - Parting Game
  • Chloé (Thevenin) - Night Rider
  • Phaser Boys - Bialetti Break
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Locust - Answering Now
  • Ray Borneo - Module 1
  • ISOR29 - Take a Breath (Planetary Mix)
  • Far East Flight - Hybrid Theory (Tassilo Vanhöfen Arlequin Amoureux Remix)
  • Carmen Villain - Carmen Villain (Actress Remix)
  • Angelo Batillani - Talea
  • Leno Anibaldi - Muta B2
  • Speed Painters - Australian Boy
  • Linja - Iced Peaks Pt1
  • CLOCK DVA - Cypher (De-Cyphered)
  • A Positive Life - The Calling
  • Electronic Body Girl - Cantaremos Cosas Simple (Instrumental)
  • Kurt Baggaley - Spiral
  • Utopus - Against The Tide
  • Mother of Mars - Through The (Natasha Bai Remix)
  • Aschof Mal - Aussenwelt
  • 21 - 22
  • Matthew Dexter - Centroterra
  • Land of Yrx - Banging Things Loudly and Rhythmically
  • Grackle - Disco (Musiccargo Remix)
  • Siegmar Fricke - Brave People
  • Lucky People Center - It's Good For You
  • Aphonia - Burning Fields
  • Bunzinelli - Building Bridges
  • Alessandro Adriani - Ecstatic Feeling
  • Quid Pro Quo - Dance Planet
  • Voiski - Hazy Suns
  • Stef, Pako & Frederik - Seaside Atmosphere
  • Martyn - Bauplan
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Kaitlyn Aurelia Smith & Emile Mosseri - Green To You
  • Walls & Birds - S2
  • Arp - Eniko
  • David Waciuma & Rapture Voices - Devil Go
  • Remotif - Telepathic Heights
  • Free The Robots feat The NOIS IV - Drifter
  • Johannes Klingebiel - For Now
  • Ozan Ata & Karaba - Vom Bosphorus bis zum Rhein
  • 13 - 14
  • Jean-Luc et Alexia - Le Thabir (Pour l'grand Nico)
  • Mono/Poly - Ra Rise
  • Station 17 - Dinge (feat Andreas Spechtl)
  • Orchestre Massako - Dibembi
  • Headman - No Surprises
  • Ibibio Sound Machine - Protection From Evil
  • James Holden & The Animal Spirits - Each Moment Like The First
  • Cee-O-Funk - Pura Vida
  • Tara King Th. - Charming Lunacy (feat Lynhood)
  • Oake - Paysage Depayse (Lemna Remix)
  • Kode9 - Lagrange Point
  • 14 - 15
  • Judah Warsky & Gilbert Cohen - Tout le temps, tout le temps (Alice Lewis Remix)
  • Wema - Kiherehere Slow
  • Tom of England - Be Me
  • Y2C, Curses & Younger Than Me - Mairei
  • Dylan Forbes - Soma
  • TSVI & Loraine James - Gloom
  • Jinjé - Burkina Faso
  • Martyn - Frozen Bread Snaps
  • Silent Servant - Cyber Luminescene (ft. Stephen Mallinder)
  • Daniel Avery & Sherelle - Higher (Vocal Version)
  • Tracklist
  • *** COSMIC GATHERING - https://www.facebook.com/people/Cosmic-Gathering/100069875866161/
  • 20 - 21
  • *** Eva Geist & Chikiss - Zhivva Sessyia
  • *** Bronko Taubenheim - Jc's Theme
  • *** Neuzeitliche Bodenbeläge - Maske
  • *** Sascha Funke & Niklas Wandt - Kreidekreis (Alexander Arpeggio Remix)
  • *** Heap - Amour Propre (Die Wilde Jagd Remix)
  • *** Houschyar - Faunus
  • *** Die Orangen - Burnt Bay (feat Eva Geist)
  • Rude Audio - Big Heat (Rich Lane Remix)
  • *** Jean-Luc - Le Sabbat
  • *** Olta Karawane - Racaille
  • Vicky Montefusco - Solar
  • *** Credit 00 - Slaves Of War
  • *** Unknown - Virus Hates Virus (SchmelZedit)
  • Dorothy's Fortress - Neon Cities
  • 21 - 22
  • Dionigi - Don't Judge
  • *** Etienne Jaumet - La Visite (Die Wilde Jagd Remix)
  • Isor29 - Mi Vida
  • Delusion Men - They Came From Nowhere
  • Tranquil Elephantizer - Daisy
  • Funderground, Ivan Smagghe, Autarkic - The Contrarians
  • Fango - Babuke
  • Angelo Battilani - Monopoly
  • Praxis - Assasin (Mara Remix)
  • Voiski - Unreality
  • Miki - Shamballa
  • Alva Reek - Soma Red
  • INIT - Time
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Baal & Mortimer - All Sons of Adam
  • Vril & Rodhad - Apophenia
  • Jimi Tenor - Sambakontu
  • Tara King Th. - Ride My Horse
  • GoGo Penguin - Don't Go (Portico Quartet Remix)
  • Johannes Klingebiel - It's Such a Beautiful Day
  • KATASTR - Tarehe
  • Breaka - Ease Up
  • Dengue Dengue Dengue - Lucha's Juke
  • Wau Wau Collectif - Si Tu Savais Juste
  • 16 - 17
  • BurningTape - Earth, Air, Fire, Water
  • Khalab & M'berra Ensemble - Moulan Shakur
  • Nanny Nina, Jwords - Wanted
  • MoMA Ready - The City Of Romdo
  • Reymour - Je Te Tiens, Tu Me Tiens
  • Little Barrie & Malcolm Catto - After After
  • Basa Basa - African Soul Power
  • Jan Davis - Snow Surfin' Matador
  • Andrei Orlov - Dead Start Program
  • Kasper Bjorke, Sisy Ey - Apart (Michael Mayer Remix)
  • 17 - 18
  • Australian Testing Labs Inc. - Moto Moto
  • Flying Lotus - Between Memories
  • 404 - Ferrovipathe
  • Jaubi feat Tenderlonious & Latarnik - Satanic Nafs (Tha Gaslamp Killer & Mophono Remix)
  • Human Figures - 40 Days
  • Al Lover - Mark E. Moon
  • Interplanetary Criminal - Supreme Level
  • Tyler Frost - Analogue Dreams
  • Deena Abdelwahed - Tawa
  • Glume & Phossa - Sunken
  • Borusiade - Let Go
reklama