Mike.H

POŘAD: CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především „kosmische musik“, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.
Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již predstavili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Pepe - Don´t Swim
  • Victrola - Beyond The Door
  • Ron Trent - Admira
  • Die Partei - Strahlsund
  • Dionigi - Dark Eyes In a Dark Universe
  • Coyote - Steely Dad
  • Concept - 107 (Melly Melody Version)
  • Kaissar DJ - King Is White (Edit)
  • Tegel Boys feat. Warehouse - Simple Cat (Warehouse Preservation Society Remix)
  • Pablo Sanchez - Kiska (Velmondo Remix)
  • Jorkes - You Will Be Mine
  • Peppermint Lounge - Perfect High (Instrumental Edit)
  • Naum Gabo - Pictur (The Loving Hand Remix) (Naum Gabo Edit 1)
  • 21 - 22
  • Michael Bundt - The Brain of Oskar Panizza (Pilooski edit)
  • Tony Price - Info
  • Cannibal Coconuts - Tenochtitlan (Steady State Remix)
  • SOLD OUT BOY - GUESTMIX
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Courtesy - Night Journeys I
  • Širom - I Unveil a Peppercorn To See It Vanish
  • Ronit Rosenthal - עצות ליוצאים לדרך
  • Risco Connection - Argument
  • T. Dyson and Company - It's All Over
  • Lucrecia Dalt - No Tiempo
  • Anatolian Weapons - Other Paths (Infuso Giallo Redub)
  • Hologram Teen - Floppy Disk Symphony
  • Mary Lake - Back From Crete
  • Earthsurfaceopen - Brasileiro
  • Reverberation Club - The Gap
  • Reverberation Club - The Gap
  • 13 - 14
  • Stevie R, Parisinos - Bugs in a Hurricane
  • Gabe Gurnsey - Hey Diablo
  • Bleu Russe - Arome Cyprine (feat Rouge Renarde)
  • Conjunto Tipico Contreras - Capricho Egipcio
  • Congotronics International - Where's The One
  • Jinjé - Jara
  • The Maghreban, Nah Eeto - Got Your Number
  • Leonie Pernet - Missing Love
  • Shadow Child - Crystl
  • Kuedo - Shadow Dance
  • 14 - 15
  • Ofege - Lead Me on
  • Station 17 - Schaust du (feat Andreas Dorau)
  • Placid Angles - Moonlight Sunset
  • Private Zero - Bad One
  • Daffy - Cold Steel (Cleaverhype Remix)
  • Skream - 2-D
  • Jorkey - You Will Be Mine
  • Carl A Finlow - Hashtag (Radioactive Man Remix)
  • Isa Gordon - Parting Game
  • Chloé (Thevenin) - Night Rider
  • Phaser Boys - Bialetti Break
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Locust - Answering Now
  • Ray Borneo - Module 1
  • ISOR29 - Take a Breath (Planetary Mix)
  • Far East Flight - Hybrid Theory (Tassilo Vanhöfen Arlequin Amoureux Remix)
  • Carmen Villain - Carmen Villain (Actress Remix)
  • Angelo Batillani - Talea
  • Leno Anibaldi - Muta B2
  • Speed Painters - Australian Boy
  • Linja - Iced Peaks Pt1
  • CLOCK DVA - Cypher (De-Cyphered)
  • A Positive Life - The Calling
  • Electronic Body Girl - Cantaremos Cosas Simple (Instrumental)
  • Kurt Baggaley - Spiral
  • Utopus - Against The Tide
  • Mother of Mars - Through The (Natasha Bai Remix)
  • Aschof Mal - Aussenwelt
  • 21 - 22
  • Matthew Dexter - Centroterra
  • Land of Yrx - Banging Things Loudly and Rhythmically
  • Grackle - Disco (Musiccargo Remix)
  • Siegmar Fricke - Brave People
  • Lucky People Center - It's Good For You
  • Aphonia - Burning Fields
  • Bunzinelli - Building Bridges
  • Alessandro Adriani - Ecstatic Feeling
  • Quid Pro Quo - Dance Planet
  • Voiski - Hazy Suns
  • Stef, Pako & Frederik - Seaside Atmosphere
  • Martyn - Bauplan
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Kaitlyn Aurelia Smith & Emile Mosseri - Green To You
  • Walls & Birds - S2
  • Arp - Eniko
  • David Waciuma & Rapture Voices - Devil Go
  • Remotif - Telepathic Heights
  • Free The Robots feat The NOIS IV - Drifter
  • Johannes Klingebiel - For Now
  • Ozan Ata & Karaba - Vom Bosphorus bis zum Rhein
  • 13 - 14
  • Jean-Luc et Alexia - Le Thabir (Pour l'grand Nico)
  • Mono/Poly - Ra Rise
  • Station 17 - Dinge (feat Andreas Spechtl)
  • Orchestre Massako - Dibembi
  • Headman - No Surprises
  • Ibibio Sound Machine - Protection From Evil
  • James Holden & The Animal Spirits - Each Moment Like The First
  • Cee-O-Funk - Pura Vida
  • Tara King Th. - Charming Lunacy (feat Lynhood)
  • Oake - Paysage Depayse (Lemna Remix)
  • Kode9 - Lagrange Point
  • 14 - 15
  • Judah Warsky & Gilbert Cohen - Tout le temps, tout le temps (Alice Lewis Remix)
  • Wema - Kiherehere Slow
  • Tom of England - Be Me
  • Y2C, Curses & Younger Than Me - Mairei
  • Dylan Forbes - Soma
  • TSVI & Loraine James - Gloom
  • Jinjé - Burkina Faso
  • Martyn - Frozen Bread Snaps
  • Silent Servant - Cyber Luminescene (ft. Stephen Mallinder)
  • Daniel Avery & Sherelle - Higher (Vocal Version)
  • Tracklist
  • *** COSMIC GATHERING - https://www.facebook.com/people/Cosmic-Gathering/100069875866161/
  • 20 - 21
  • *** Eva Geist & Chikiss - Zhivva Sessyia
  • *** Bronko Taubenheim - Jc's Theme
  • *** Neuzeitliche Bodenbeläge - Maske
  • *** Sascha Funke & Niklas Wandt - Kreidekreis (Alexander Arpeggio Remix)
  • *** Heap - Amour Propre (Die Wilde Jagd Remix)
  • *** Houschyar - Faunus
  • *** Die Orangen - Burnt Bay (feat Eva Geist)
  • Rude Audio - Big Heat (Rich Lane Remix)
  • *** Jean-Luc - Le Sabbat
  • *** Olta Karawane - Racaille
  • Vicky Montefusco - Solar
  • *** Credit 00 - Slaves Of War
  • *** Unknown - Virus Hates Virus (SchmelZedit)
  • Dorothy's Fortress - Neon Cities
  • 21 - 22
  • Dionigi - Don't Judge
  • *** Etienne Jaumet - La Visite (Die Wilde Jagd Remix)
  • Isor29 - Mi Vida
  • Delusion Men - They Came From Nowhere
  • Tranquil Elephantizer - Daisy
  • Funderground, Ivan Smagghe, Autarkic - The Contrarians
  • Fango - Babuke
  • Angelo Battilani - Monopoly
  • Praxis - Assasin (Mara Remix)
  • Voiski - Unreality
  • Miki - Shamballa
  • Alva Reek - Soma Red
  • INIT - Time
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Fools - Aeg Old
  • Coyote - Return To Life
  • Miljon - World Of Trouble
  • Organi - The Getaway
  • Para One - Alpes (Para One's Summer Of Love Mix)
  • Farah - Fountain Of Youth
  • Os Anjos - Avante Juventude
  • Electric Jalaba - Tugra
  • Simple Symmetry - End Of Days
  • Durdica Barlovic - Himna Suncu
  • Sleep Sinatra - Old World
  • Vision of 1994 - Over & Over (Skit)
  • Jubi feat Tenderlonious & Latarnik - Satanic Nafs (The Gaslamp Killer Remix)
  • BurningTapes - We Still Kill The Old Way
  • 13 - 14
  • CRoSz - Geometry Of Black
  • Kino Todo feat Abrao - A Grande Idea
  • Machinegewehr - The Maze
  • The Diabolical Liberties - Dub Protection
  • Breaka - Ease Up
  • Loxy, INK - Manifested Visions
  • The Vendetta Suite - Neon Secrets
  • Bruno Belissimo, Funk Rimini - Disco Eccezionale (Baldelli & Dionigi Rework)
  • Donovan - Ferris Wheel
  • Trees Speak - Healing Rods
  • The Glove - Punish Me With Kisses
  • Stinka, Bazdesh, DJ Oftopik - Remix Pole Dance One
  • 14 - 15
  • Trinity Carbon - Lullaby For The Apocalypse
  • Quelle Chris & Chris Key feat Nappy Nina - When You Fall
  • Superpitcher - Lonely Lover
  • Greentea Peng - Make Noise
  • Katastr - Tarehe
  • LNS, DJ Sotofett - El Dubbing
  • Overmono - BMW Track
  • The Bug - Clash (feat. Logan)
  • Mdou Moctar - Asdikte Akal
  • Khalab & M'berra Ensemble - Curfew
  • Nese Karabocek - Yali Yali (De Los Miedos Edit)
reklama