Kryštof Koenigsmark

vysílání: pondělí 15:00 – 19:00

Bio

vysílá od dubna1995

ve volném čase se věnuje  hudebnímu projektu Semtam www.semtam.eu a www.facebook.com/onelovefoodfun a djingu jako www.mixcloud.com/LFF

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Orbital - Way out
  • Hybrid - Keep it in the Family
  • 4 Hero - Universal Reprise
  • Jon Kennedy - The Mirror
  • Nightmares on Wax - Wonder ft. Haile Supreme and Shabaka
  • Bonobo - Rosewood
  • Badbadnotgood - Unfolding (Momentum 73) ft. Laraaji
  • Portico Quartet - Ultraviolet
  • Stereo Total - Europa Neurötisch, Partymädchen gefoltert
  • Gun - Word Up
  • 16 - 17
  • Kate Tempest - I Trap You
  • Scrimshire - Boldly ft. Ursula Rucker
  • Lunatraktors - Missing Star
  • Vec - Všetko bude OK ft. Supa
  • Faithless - Mass Destruction
  • Buckshot LeFonque - Some Cow Fonque (More Tea Vicar?)
  • Bryony Jarman Pinto - Sour Face (dego rmx)
  • Wheelup - Ancestral Dance
  • Pieces of Man - Running (POAM rmx)
  • London Elektricity - The Prescription is Love (Cliques rmx)
  • Omnitron - Esoteric Break Device
  • 17 - 18
  • Tears for Fears - The Tipping Point
  • Damon Albarn - Royal Morning Blue
  • Martin Kuška - Cloud Change Colors Without Our Involvment
  • Martina Topley-Bird - Blood
  • Modré Hory - Medzi Letom a Zimou
  • Arananar - Dno Boha
  • Blockhead - Boundary Issues
  • Prago Union - Elipsy Kruhu
  • Grandbrothers - Silver
  • Bratři - Waves
  • Skream - Sad Days
  • Colorfactory - Gauguin
  • 18.15 - 19
  • Natacha Atlas - Inner Stardust ft. Basha Beats, Yazz Ahmed & Alcyon
  • Parra por Cuva - Dream Reverb
  • Oliver Koletzki - Serpiente del Ritmo
  • Mint Royale - Show Me
  • Ventolín - Obzor
  • John Tejada & Ulrich Krieger - Silversonic (Josh Wink interpretation)
  • Synkro - Movere
  • Opus III - Release the Joy
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Röyksopp - She's So
  • Kidkanevil - Inakunaru ft. Phasma
  • Lali Puna - Faking The Books
  • Morphine - Candy
  • Gentleman - Tranquility
  • ViceVersa - Tuesday ft. Siddharth Basrur and Encore
  • Nazamba - Politricks ft . Soom T
  • The Fugees - Living like there ain't no tomorrow
  • K.O.F.Y. - Mugabe's Lunch
  • Kapitán Demo - Ovce
  • CEE - Now and Laters ft. Homeboy Sandman
  • Jam Thieves - Bangkok
  • Om Unit - Ramp
  • 16 - 17
  • Nitin Sawhney - Breathing Light
  • London Elektricity - Syncopated City Revisited
  • Mammal Hands - Chaser
  • Květy - Kolik mravenců musí přijít, aby odtáhli ledničku
  • Crewdson & Cevanne - It's so easy
  • The Love Drums - We are the ones
  • Quantic & Nidia Gongora - Vuelve
  • Little Dragon - Ritual Union
  • Saroos - Tin-Glass ft .Ronald Lippok
  • Hexstatic - Extra Life
  • Blockhead - Every Cult Documentary is the Same
  • 17 - 18
  • Nick Cave & The Bad Seeds - Earthlings
  • Amon Tobin - How Do You Live
  • The Chemical Brothers - Close Your Eyes
  • WLW8 - What Have We Become
  • Bratři - Transition
  • Ross from Friends - Love Divide
  • Mark Hawkins - You Bring The Sunshine
  • Layo & Bushwacka - It's up to You (Shining Through) (Lee Cabrera rmx)
  • The Bamboos - Keep in my Mind (Randomer rmx)
  • Kink - Perth
  • 18 - 19
  • Laurie Anderson - Born, Never Asked (Intiche rmx)
  • Oliver Koletzki - La Veleta
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - Kite Zo A
  • Strategy & Fiend - Premium Grease
  • Symbolico - Symbolic Expression
  • Hania Rani & Dobrawa Czocher - There Will Be HOPE
  • Mon Laferte - Nothing Else Matters
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Salt Tank - Eugina
  • Ben Böhmer - Beyond Beliefs
  • Oliver Koletzki - Synesthesia
  • Herbert - Hypnotised ft. Mel Uye Parker
  • Park Hye Jin - Let's sing, Let's dance
  • Bent - Beautiful Otherness
  • Blockhead - Werewolves Love Astrology
  • Wheelup - Stay for long ft. Brint Story
  • Feirtag - Pulau
  • Quantic & Nidia Gongora - Dub del Pacifico
  • 16 - 17
  • EMika - Angel Come ft. Liela Moss
  • Martin Kuška - Clouds Change Colors Without Our Involvement ft. B. Eunoiah
  • Martin Gore - Howler (ANNA rmx)
  • Jan Burian + Bonus - Kvalifikace
  • Prago Union - Oprava Komunikace
  • Midi Lidi - Existence II
  • Modeselektor - Komm ft. Blixa Bargeld
  • Om Unit - Nothing ft. Rider Shafique
  • Chase and Status - Wherever I May Roam (Mettalica cover)
  • NAS - Nobody ft.Ms Lauryn Hill
  • Aim - The Force ft. Q'n'C
  • 17 - 18
  • The Maghreban - Revenge ft. Rutendo Machiridza
  • Rabii Harnoune & V.B. Kühl - Baniya
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - No Rival!
  • Fehler Kuti - Professional People
  • DJ Seinfeld - The Right Place ft. Teira
  • David Douglas - Lumen ft. Blaudzun
  • Madredeus - Oxalá (Telepopmusik rmx)
  • Polo & Pan - Tunnel ft. Channel Tres
  • Solomun - Tuk Tuk ft. Ätna
  • Grove - Rhythm of Andromeda
  • Dj Manny - Good Love
  • 18.10 - 19
  • Rockers Hi-Fi - Going Under
  • Tom Hodge & Floex - Distorted Idea (Maxi in Prague version)
  • Ishmael Enseble - Visions of Light
  • Mr. Scruff - Come Alive ft. Nico
  • Omnion - Trayambakam (Drtikol Tribute)
  • Dozikur - Take a Deep Breath
  • il;lo - Plaine
  • Röyksopp - Remind Me ft. Erlend Öye
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Leftfield - Release the pressure
  • Moby - Refuge
  • Underworld - Beautiful Burnout
  • Bob Marley - Redemption song
  • Nazamba - The Hills ft. Livnal
  • The Nextmen - Love someone ft. Kivanc
  • Nightmares on Wax - Tell My Vision
  • Anchorsong - New world
  • Lusine - Two Dots
  • WheelUp - Good Love ft. Afronaut, Brint Story and Destiny
  • SBTRKT - Something goes right ft. Sampha
  • KAT - Solitaria ft. Sophia
  • 16 - 17
  • Oddisee - That´s Love
  • Little People - Slow Shimmer
  • Roman Rai - Nature and silence
  • Něco Něco - Světlo
  • Om Unit - Jus´ sayin ft. Gone the Hero
  • Philip TBC - Sacred Secret ft. Vipul Metha
  • Ohm Square - Vampires (Fight the Parasite)
  • Photek - This love ft. Ray La Montagne
  • The Bug - Vexed ft. Moor Mother
  • Flowdan - Tell Me Nothing
  • 17 - 18
  • OTT - The Queen of All Everything
  • Lyra Pramuk - Everything is Beautiful and Alive ft. Eris Drew
  • Shire T - Blue Kiss
  • Shapeshifter - Ricochet
  • Vojtěch Nýdl - Větve stejných stromů
  • Aquasky - Opaque
  • Synkro & Marren Sukie - Get Together
  • Ventolín - Čidlo
  • Rone - Waves of Deception ft. Georgia
  • Kosheen - Face in the Crowd
  • Hybrid - Seven Days
  • DJ Shadow - Stem (short version)
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Nicolette - No Goverment
  • Oliver Koletzki - Copal
  • Booka Shade - Memories ft. Rashid Ajami
  • DJ Shadow - Right Thing
  • Freak Power - New Direction
  • ILS - Find the Way
  • Morcheeba - The Moon
  • Liquid Harmony - Flyby
  • Lyra Pramuk - Witness
  • 16 - 17
  • Michal Skácel - Say Yeah
  • Shapeshifter - The Roxxy
  • Alix Perez - Burning Babylon
  • Sam Handwich - Furwa
  • Fatima Al Quadiri - Vanity
  • Ishmael Ensemble - Empty Hands
  • Ian Brown - Stardust
  • Synkro - Luminous (Arcade rmx)
  • Bruce Loko - After Hours ft. Biishop
  • Röyksopp - What else is there? (Artbat rmx)
  • 17 - 18
  • Hania Rani & Dobrawa Czocher - Con Moto (rozhovor Sculpture Line)
  • The Grid & Robert Fripp - After the Rain (rozhovor Sculpture Line)
  • Mano Le Tough - No Road without a Turn
  • Truth - Transition ft. Lelijveld
  • Portisdub - Only You (Substep rmx)
  • Lyndon Jarr - Dark Jazz
  • A Tribe Called Red - Alie Nation ft. John Trudell
  • Koloto - Fay
  • Al Wootton - Fellaheen
  • Develooper - Talinskej Rybník
  • Jose Gonzales - Swing
  • Sin - Game of Despise
reklama