Filip Týc

pořad: neděle 06:00 – 09:00 (1x za 14 dní se střídá s Tondou Kocábkem) a neděle 14:00 – 15:00 VŠECHNY HUDBY SVĚTA (střídá se s Martinem Juráčkem)

Bio

Pocházím z Karlových Varů kde jsem strávil prvních 20 let života. Další roky už se pojí s Prahou, kam jsem se později přestěhoval.

Na Radiu 1 působím od roku 1997 a to především v ranních blocích od 6 do 9 hodin každou druhou neděli, kdy se snažím zpříjemňovat brzké nedělní vstávání či pozdní usínání.

Již několik let připravuji společně s Martinem Juráčkem pořad o world music Všechny hudby světa.

K mým oblíbencům patří: Primal Scream, Saint Etienne, Ian Brown, Kid Loco, Thievery Corporation, Antony & The Johnsons, CocoRosie, Massive Attack….

Ze stylů od chill out přes lounge music, nu-jazz a downtempo k deep houseu a houseu a také nějaké ty kytarovky vycházející zejména z Británie počátku 90.

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • CONCLAVE - Perdón
  • THE BUSY TWIST - Nanko
  • MALECON - Somos Africa
  • ONIPA - Chicken No Day Fly
  • MANOU GALLO - Afro Groove Queen
  • THE FLAMES OF RHYTHM - Get On Board
  • GHETTO PRIEST - Sway
  • TINARIWEN - Oualahila
  • BEATRIZ MÁRQUEZ - Lagrima Négraz
  • JUAN SOUL - Mi Havana
  • THE NUBIYAN TWIST - If I Know
  • Tracklist
  • 6:00 - 7:00
  • LEFTFIELD - Original
  • BANCO DE GAIA - Kintsugi (feat. Esbe)
  • BENT - When You Come By
  • KINOBE - Skyhigh
  • PANTHA DU PRINCE - Dream Yourself Awake (Ambient Version Instrumental)
  • THE FUTURE SOUND OF LONDON - Ocea
  • LEMONGRASS - Kyoto Garden
  • LEMON JELLY - A Tune For Jack
  • DANIEL AVERY - Into The Arms Of Stillness
  • KRUDER & DORFMEISTER - Morning
  • ERIC HILTON - More Beautiful Things
  • FEDERICO AUBELE - This Song
  • - - -
  • 7:00 - 8:00
  • EMILIE SIMON - Desert
  • ARUM RAE - Should I
  • ALDOUS HARDING - Blend
  • SAULT - Miracles
  • COCOROSIE - Restless
  • KARMIC - Higher Self
  • ROSBOROUGH - Burn Blue
  • JEFF RUSSO & NOAH HOWLEY - Ship Of Fools
  • WARPAINT - Love Is To Die
  • MANIC STREET PREACHERS - Orwellian
  • ISAAC DELUSION - Make It
  • ROB GARZA - Blue Agave Fields (Deep Desert Dub)
  • - - -
  • 8:00 - 9:00
  • MILJON - What Does It Take
  • EDWIN ORGAN - The River
  • COMA - Start Stop Rewind
  • MY BLOODY VALENTINE - Soon (Andrew Weatherall Mix)
  • LONGVIEW - Will You Wait Here (Ulrich Schnauss Vocal Mix)
  • BOO RADLEYS - Wake Up Boo!
  • TATA BOJS - Minoritní
  • MIDI LIDI - Láska není švédský stůl
  • BOBBY GILESPIE & JEHNNY BETH - Sunk In Reverie
  • KINGS OF CONVENIENCE - Catholic Country (feat. Feist)
  • ANDY BELL - Love Comes In Waves (Acoustic Version)
  • COLD CAVE - Night Light
  • Tracklist
  • TRANSGLOBAL UNDERGROUND - Temple Head
  • LAKOU MIZIK & JOSEPH RAY - Ogou (Pran Ka Mwen)
  • KASAI ALLSTARS - Like A Dry Leaf On A tree
  • BEN AYLON - Hulem Belibe
  • LES FILLES DE ILLIGHADAD - Eghass Malan
  • YAT-KHA - Shartylaam (My Locust)
  • CANZONIERE GRECANICO SALENTINO - Orfeo
  • NGA TAE - He Moemoea
  • LA CHICANA - Ladrillo Quiroga
  • JULIÁN TEUBAL - Círculos
reklama