Článek

CLIMAX V ROXY S LF SYSTEM

S LF System v Roxy oslaví klubovka s nejdelší tradicí Climax 25 let

LF System přináší energický house ovlivněný vintage discem, soulem a funkem. Jejich Afraid to Feel se na ostrovech stal hitem posledního léta. Ryzí old school set prodchnutý současnými bangery si v české premiéře v Roxy střihnou během oslavy 25. výročí Climaxu. Svým euforickým, groovy house a retro setem v nejlepším slova smyslu si LF System omotají Roxy v sobotu 25/11.

Conor Larkman a Sean Finnigan svedla dohromady láska k základům taneční scény. Vzápětí po vydání singlu Dancing Cliché se LF System upsali Warner Records. Afraid to Feel se dočkal remixů renomovaných tvůrců Davida Guetty či Armanda Van Heldena. Mezi motta dvojice patří „makes tunes n that“ a „people want music“, čímž dostávají étosu Climaxu, kterým je poskytování energické taneční hudby bez jakýchkoli nároků a toho nejlepšího ze současné dance music.

„Mám dvě děti: syna Elliotta a klubovku Climax. To starší dítě – Climax – už je dospělé, v listopadu bude mít 25 let. Neuvěřitelné čtvrtstoletí. Zatímco ve svém osobním životě jsem hrdý na syna, v tom profesním jsem patřičně hrdý na Climax. Jako pro DJe pro mě neznamená nic víc, je to alfa a omega mého já. Z celého srdce děkuju všem, kteří na Climax chodili, chodí a budou chodit. Neskutečně si toho vážím,“ říká Chris Sadler, rezident Roxy stojící za nejstarší klubovkou u nás.

Každý víkend v Roxy patří parties, přes týden probíhají koncerty. Kompletní program a lístky najdete na www.ROXY.cz.

www.ROXY.cz.

reklama
reklama
reklama