SWING NA LODI TAJEMSTVÍ

31.8. 2015 - Poslední Swing na lodi Tajemství proběhne 3. září...

Dj Mackie Messer a Radio 1 uvádí 3.9. poslední plavbu letní sezóny:

SWING NA LODI TAJEMSTVÍ (www.swingnalodi.cz)

Magická atmosféra letního večera a rozhoupané tančírny plující po Vltavě má neodolatelné kouzlo. Poslední swingová plavba této letní sezóny na palubě divadelní lodi bratří Formanů. V hlavních rolích vystoupí legendární band sólistů nejslavnějšího swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky oblíbení MELODY BOYS, americká taneční hvězda KAROLINA LUX, velící důstojník plavby DJ MACKIE MESSER a okouzlující taneční diva YAZZ. Dále hrají hvězdy tančírny ELECTRO SWING RIVER, špička českých tanečních škol oblíbené studio ZIG ZAG TAP & SWING, palubní piáno, dva lodní bary a moře pěkných překvapení. 

POZOR program plavby bude průběžně aktualizovaný. 
AKTUALITY a celý program večera : www.swingnalodi.cz
REZERVACE palubních lístků :  http://bit.ly/smsticket-swingnalodi09

CELOVEČERNÍ PROGRAM:

● Live: MELODY BOYS 
Hudební delikatesou romantické plavby je excelentní formace sólistů nejslavnějšího českého swingového orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky. Mistři zahrají světoznámé šlágry k tanci i tanečním minilekcím. Sedět nevydrží nikdo přátelé. 

● CHARLESTON (taneční minilekce)
V taneční minilekci poslední plavby letní sezóny, Vám předvedeme základní kroky a jednoduché variace charlestonu. Začněte tančit pod dohledem opravdových profesionálů ze špičkově swingujícího tanečního studia Zig-Zag Tap & Swing.

● KAROLINA LUX (San Francisco)
Zářící kalifornská taneční hvězda, lektorka, hudebnice a špičková performerka je na letní evropské taneční tour. Je pro nás velikou ctí a radostnou událostí že v rámci této tour vystoupí taky v prgramu naší tančírny na palubě lodi bratří Formanů. 

● DJ MACKIE MESSER (www.djmackiemesser.com)
Velící důstojník této unikátní taneční plavby. Bydlel v irském přístavě Dublin nebo na pirátském ostrově Isle of Man. Učinkoval v Londýně, Berlíně, Paříži nebo na koncertech s Parov Stelar, Gotan Project, Caravane Palace nebo Alice Francis. Na Nové Scéně Národního divadla pořádá oblíbenou tančírnu Electro Swing River. 
Radio 1 : www.radio1.cz/djs/144-mackie-messer/

● YAZZ (kabaretní revue)
Okouzlující taneční vystoupení mezinárodního esa tribal fusion bellydance scény YAZZ je vždy radostně očekávaným potěšením Vašich smyslů uprostřed večerního programu. Víc : www.yazz.cz

● THE PRAGUE SWINGMASTERS (Happy Birthday) 
Nejstarší český dj a swing selektor pan Karel Ctibor slaví tento měsíc narozeniny. Radostnější úvod večera nelze vymyslet. Slaví celý parket. 
Old school is cool kamarádi.

● DJ ŠTĚPÁN JORDÁNEK (Zig Zag Dance Studio)
Elegán, tanečník a dj známý z oblíbených jamů Zig Zag Dance studia nebo z pěkného videoklipu All Over Again. Jeho úvodní selekce swingu je zárukou taneční horečky od prvních minut plavby.
Video : http://www.youtube.com/watch?v=7vR6zIIB07c

● RUBBER BALL (taneční show)
Okouzlující verze tanečního vystoupení Rubber Ball v režii a provedení členů tanečního studia Zig - Zag Tap & Swing je naprosto stylová letní podívaná. Radost pohledět !

● DRESS CODE (není podmínkou vstupu)
Letní swingová móda, námořnícké tetování nebo večerní koktejlové šaty určitě vítány ! Těšíme se na Váš elegantní styl a fantazii. Pěkná foto inspirace z minulé plavby zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.900653539976902.1073741850.360051044037157&type=1

● NEKUŘÁCKÝ PARKET 
Parket bude vyhrazený jako nekuřácký. Moc prosíme kuřáky, aby to respektovali. Příznivcům dýmu, tabáku a cigaretových špiček bude k dispozici horní paluba lodi s druhým lodním barem. Děkujeme za Váš tolerantní a laskavý přístup.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

POKLADNA - 17:00
HUDEBNÍ START - 17:00
REZERVACE POUZE DO - 18:30
ZVEDÁME KOTVY - ODPLOUVÁME - 20:00
PRVNÍ ZAKOTVENÍ - 21:45
ZAKOTVENÍ - KONEC PLAVBY - 23:30

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

POZOR - palubní vstupenky mizí rychle na adrese  http://bit.ly/smsticket-swingnalodi09
KAPACITA lodi Tajemství je z důvodů bezpečnosti striktně omezena.

PROSÍME NEZAPOMEŇTE !
Rezervace palubních lístků platí pouze do 18:30. 
Děkujeme, že přijdete včas!
Palubní parket je vyhrazený jako nekuřácký !

ADRESA: Loď Tajemství kotví a vyplouvá z pražské Náplavky na Výtoni, u železničního mostu. (Rašínovo nábřeží, Praha)

bez autora