R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač

ELECTRO SWING SPECIAL PRO JATKA78

28.3. 2015 - Electro Swing Special pro Jatka78 - ve čtvrtek 2. dubna...

Jatka78,  Radio 1 a Electro Swing River uvádějí:
ELECTRO SWING  SPECIAL čtvrtek  2.dubna od 20,00 hodin

Neváhejte a přistupte blíž!


Jatka78 vsadila tentokrát na jistotu. Režie celého večera bude pod taktovkou pionýra českého electroswingu DJ MACKIEHO MESSERA a jeho přátel z tančírny ELECTRO SWING RIVER pod patronací RADIA 1. Jejich večírky jsou pravidelně natřískané k prasknutí a letní plavby Swing na lodi Tajemství byly všechny dopředu vyprodané. Není divu, když se v programu šarmantních společenských událostí objevily takové hvězdy jako král českého swingu pan Ondřej Havelka, londýnská hvězda Sacha Dieu, kalifornští electroswingoví fanatici The Gentlemen Callers, módní show od Lazy Eye nebo kouzelná Yazz. V programovém moři milých překvapení jste pak našli vystoupení Tonyi Graves z Monkey Bussines nebo excelentního pařížského trumpetisty Reného Duboise z legendárních Tape Five...

PROGRAM : https://www.facebook.com/events/954433771241375/

Pokud přijdete ve čtvrtek 2. dubna včas, t.j. ve 20:00 hodin, budete od začátku okouzleni nejen atmosférou nového cirkusu v nově vznikajicím prostoru, ale třeba profesionální taneční minilekcí od slavného českého ZIG ZAG TAP & SWING studia. Poctivá dlouholetá práce tanečníka, lektora a choreografa Zdeňka Pileckého & friends na české swingařské taneční scéně nese značku nejvyšší kvality i díky pravidelné účasti zahraničních lektorů. Radostnou koncertní lahůdkou v úvodu večera bude vystoupení oblíbeného hot jazz bandu FUTUR SWING. Parádním programovým cukrátkem bude koncert electroswingové senzace MYDY RABYCAD s aktuální zbrusu novou show. Živelnější start tančírny a vlastně celé sezóny Cirku La Putyka snad ani nelze vymyslet. Po dobu benefičního večera můžete svou taneční kondici otestovat také pod taktovkou celé řady DJs. Jako zahraniční hvězda noci vystoupí berlínská electroswingová jednička DJ JUSTIN FIDELE z nejvetší německé electroswing party Electro Swing Revolution. Samozřejmě nemohou chybět domácí cirkusáci a divadelníci od CIRK LA PUTYKA.

Z okruhu přátel tančírny ELECTRO SWING RIVER učinkují UNIVERSAL SWING BROTHERS, DOMKA HOOPLAY, DJ BILLY HOPP, DJ MARIONETTE, DJ JAMES WING, THE PRAGUE SWINGMASTERS a celá řada vzácných hostů. Téměř všichni zmiňovaní DJs, umělci, kompanie a přátelé organizují a vystupují tento večer bez nároku na honorář a i proto má tato kouzelná benefiční tančírna obrovskou šanci na dobrou a včasnou podporu užitečné a umění prospěšné věci. Třicet procent z každé prodané vstupenky putuje okamžitě a přímo do úspěšné crowdfundingové kampaně na Hithitu.

Zapište si do kalendáře čtvrtek 2.dubna a vypravte se podpořit JATKA78 od CIRK LA PUTYKA na vymazlenou benefici ELECTRO SWING SPECIAL

VSTUPENKY : http://www.smsticket.cz/vstupenky/3707-electro-swing-special.aspx

Aktuality a program najdete na stránkách www.electroswingriver.cz nebo www.radio1.cz. Neváhejte a využijte pohodlnou rezervaci místa na parketě na stránce www.smsticket.cz. Swingující cirkus až do božího rána !

bez autora