R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač

POSLEDNÍ SWING NA LODI TAJEMSTVÍ

31.8. 2014 - Poslední letošní swingový večírek na lodi Tajemství proběhne v sobotu 13. září.

Sobota 13.9. 2014  18:00
Program poslední plavby sezóny: www.swingimperium.cz
Rezervace palubních vstupenek : www.smsticket.cz
Video: https://www.youtube.com/watch?v=ytGKMxZ-tug
Kotviště: Loď Tajemství kotví na pražské Náplavce, na Výtoni,malý kousek od železničního mostu. 

Co může být hezčí rozlučka s letní sezónou než kouzelná celovečerní plavba na divadelní lodi bratří Formanů uprostřed babího léta? Posádka lodi Tajemství sází na jistotu a lety vyzkoušenou spolupráci s Dj Mackie Messerem a jeho tančírnou Electro Swing River pod patronací pražského Radia 1.

Tuto sezónu byly jejich plující večírky Swing na lodi Tajemství všechny dopředu vyprodané! Není divu, když se v průběhu léta v programu objevily takové hvězdy jako sólisté nejlepšího českého swing orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky se swingujícim kvintetem Melody Boys, londýnská electro swingová  hvězda Sacha Dieu, netradiční módní show od Lazy Eye nebo mezinárodní jednička pražské bellydance scény Yazz. V moři milých překvapení jste pak našli vystoupení Tony Graves z Monkey Bussines nebo excelentního pařížského trumpetisty Reného Duboise z legendárních Tape Five...

Pokud přijdete v sobotu 13. září včas, t.j. ve 21:00, a vyplujete s poslední swingovou plavbou sezóny, budete ukouzleni třeba profesionální taneční show a taneční minilekcí charlestonu od slavného českého Zig Zag Tap & Swing studia. Jejich jedinečné tanenční kurzy bývají natřískané a poctivá dlouholetá práce tanečníka, lektora a choreografa Zdeňka Pileckého & friends na české swingařské scéně nese značku nejvyšší kvality i díky pravidelné účasti zahraničných lektorů. Radostnou hudební lahůdkou v této plavbě je vystoupení oblíbených Future Swing. Pánové se na plavbu tuze těší. V jedinečné roli originálního lodního hot jazz bandu slibují silně netradiční sestavu. Jako jejich speciální host plavby vystoupí prvotřídní autralský akordeonista a hudebník Kieren Alexander. Živelnější závěr celého večera a vlastně celé sezóny snad ani nelze vymyslet. 

Počas plavby svou taneční kondici můžete otestovat také pod taktovkou celé řady DJs: DJ Štěpán Jordánek známý také jako excelentní tanečník z krásně swingujícího videoklipu Sisy Feher, DJ Wtp z legendárního Hor Jazz Night, DJ Aztek, DJ Marionette nebo speciální narozeninový DJ set nejstaršího českého DJe pana Karla Ctibora z Prague Swing Masters. Ano, hudební úvod tančírny bude v duchu narozeninové oslavy jako lusk. Narozeninový dort Admirál a spousta sladkých laskomin nabídne cukrárna Alchymista. Prvních 30 tanečníku na palubě lodi Tajemství fasuje grátis štamprli originálního námořníckého rumu přímo z láhve kapitána plavby DJ Mackieho Messera.
Aktuality a celý program večera najdete na www.swingimperium.cz.

Moc dobře víme, jak bývá vyprodáno, proto bez váháni jdeme pro lodní ticket na stránku www.smsticket.cz a poslední plující tančírnu na Vltavě si nenecháme ujet, pardon uplavat. Kdo swinguje, nezlobí !  

bez autora