R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač

RED BULL MUSIC ACADEMY V TOKIU

22.2. 2014 - Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v hi-tech metropoli Tokiu. Přihlášky se přijímají do 18. března...

Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v hi-tech metropoli Tokiu. V hlavním městu Japonska, které sběratelé vinylových desek a fanoušci technologií označují za svou Mekku.

Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se v roce 2014 sejdou v jednom z nejzajímavějsích měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce.

Ve středu 15. ledna začala aplikační fáze, během níž si budou moct zájemci o účast na Red Bull Music Academy podat přihlášku. Není to o tom, být objeven nahrávací společností či se naučit, jak to chodí v hudebním průmyslu. Je to spíše o získání potřebného nadhledu a inspirace pro svoji vlastní tvorbu. Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa.

“Nabíjí mě to tady energií dělat dál a víc. Taky zpětná vazba na naši hudbu od lidí z různých zemí mě strašně potěšila,” pochvalovala si na Red Bull Music Academy v Madridu Petra Hermanová ze skupiny Fiordmoss.

Red Bull Music Academy se o své účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených. K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace.

Hudebního workshopu se v uplynulých patnácti ročnících zúčastnila řada hudebních talentů i z Česka, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec nebo Lucca.

Pokud se chceš nejdříve seznámit s historií Red Bull Music Academy, doraž 17. února do pražského Bio Oko na premiéru unikátního dokumentu What Difference Does It Make? K oslavě kulatého výročí “akademie” vznikl dokument režiséra Ralfa Schmerbera, který má doma ve sbírce iZlatého lva z Cannes. A jestli se do Prahy nedostaneš, nezoufej, druhý den bude dokument komplet online na www.redbull.cz

Uzávěrka příjmu přihlášek končí 18. 3., a protože je přihláška poměrně obsáhlá, času na rozmýšlení není tolik. Kdo chce strávit nezapomenutelných 14 dní v Tokiu, nesmí váhat.

Přihlášku a veškeré informace o Red Bull Music Academy najdeš na www.redbull.cz/musicacademy    

V prípadě dotazů je možné kontaktovat: lindee@redbullmusicacademy.com

bez autora