R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač

REMIXOVÁ SOUTĚŽE CLARINET FACTORY

30.12. 2013 - Multižánrové těleso Clarinet Factory vyhlašuje ve spolupráci s Radiem 1, festivalem Spectaculare a vydavatelstvím Supraphon unikátní remixovou soutěž.

Producenti, hudebníci, Djové! Přihlaste se do soutěže v rámci projektu Worx and Reworx a zremixujte legendární skladbu Orlík od Clarinet Factory.

Její původní verzi si poslechněte zde.

Pokud máte zájem se přihlásit do soutěže, kontaktujte nás a my vám obratem pošleme odkaz ke stažení jednotlivých stop a tím zařadíme také do soutěže.

Uzávěrka remixů je 17. 1. v 10:00 !!!

Vyhlášení nejlepších remixů proběhne v pondělí 20. ledna v 15 h na Radiu 1 a večer téhož dne na zahajovacím koncertě festivalu Spectaculare na Nové scéně Národního divadla, kde Clarinet Factory společně s Christopherem Willitsem pokřtí nové dvojalbum Worx and Reworx.

Ceny:


- Nejlepší dva remixy vyjdou digitálně na Supraphonline a také v mezinárodní distribuci (iTunes atd.)

- Výherní remix bude také nasazen do vysílání Radia 1 a bude autorovi poskytnut prostor pro jeho prezentaci.

- Tvůrce výherního remixu se také může aktivně zúčastnit performance souboru Clarinet Factory na některém z jejich specifických koncertů

Soutěžní remixy bude hodnotit porota, v níž přislíbili účast kromě Clarinet Factory i Josef Sedloň nebo Pierre Urban z Radia 1, zástupci z vydavatelství Supraphon a hudebníci Lenka Dusilová, Alan Vitouš nebo Floex.

Festival Spectaculare pak vyhlásí po uzávěrce posluchačskou soutěž.

Neváhejte a pusťte se do experimentu s klarinetovými kouzelníky.

bez autora