VEČÍREK RADIA 1 V PLZNI.

9.5. 2017 - VEČÍREK RADIA 1 V PLZNI S KAPITÁNEM DEMEM.

Ve čtvrtek 11.5. bude v klubu Anděl první večírek Radia 1 v Plzni. Italsko-český rapper Kapitán Demo už nechtěl platit neustále nějaký faktury od Radia 1. Tak nás koupil a protože má srdíčko na pravém místě, tak si vybral Plzeň pro jediný jarní večírek Radia 1.

Po velkém úspěchu alba Okamžitě odejdi do svého pokoje…, které vyneslo Demovi andělskou nominaci na album roku v kategorii hip hop, přichází jeho dlouhoočekávaný nástupce Bez klobouku Boss.

Album se tentokrát točilo převážně v Demově domovském Ulánbátaru, ale také třeba na Pražském hradě, kde si italsko-český multimilionář na pár dní zarezervoval celý Vladislavský sál kvůli speciální akustice.
Nakonec se tam prý točilo jen jedno sólo na trumpetu, protože ostatní podle slov mistra bylo ‘moc hnědý’.
O nahrávce kolují zvěsti, že o ní mají zájem velké zahraniční labely a to bez toho, aby jí někdo vůbec slyšel.
O Demovi a jeho teamu je také známo, že ačkoliv se mu v jeho ropném businessu velmi daří a patří mezi sortu nejbohatších mužů světa, v hudbě rád začíná pořád od začátku a tak má třeba speciální team na umazávání views na youtube a tak i jeho největší hity ( jako např. Láska, pokora a sluníčko, Ovce nebo Klient), které dnes už zlidověly, mají maximálně 200.000 views každý.

Smrdět budou:

20:00 - 21:00 - Jirka Burian (producent Kapitána Dema) / 21:00 - 22:00 - Zdeněk Lichna / 22:00 - 23:00 - KAPITÁN DEMO / 23:00 - 24:00 - Pierre

bez autora