RADIO 1 CHYSTÁ OD ŘÍJNA PROGRAMOVÉ ZMĚNY

30.9. 2016 - Od začátku října jsme přichystali programové změny. Dotkly se zejména pořadů v pondělí a ve středu. Do vysílání Radia 1 přibyl také nový pořad o grime music nazvaný Radio51, jehož moderátorem bude rapper a DJ SMACK.

V pondělí se nově budou od 23 hodin do půlnoci střídat pořady zabývající se jazzovou hudbou. Na sudý týden připadá Blue Train s Davidem Bradou, v lichý týden posluchači uslyší pořad Jazz a Fusion hodinka s Danielem Vojtíškem. Poté bude od půlnoci jednou za 14 dní následovat Půlnoční dharma s Petrem Mikuláškem.

Ve středu se mění pořadí jednotlivých pořadů. Estereo bude on air nově již od 20 hodin, poté poběží diskuzní Zátiší ve stejný čas, tedy od 21 do 22 hodin. Nově se do středečního schématu přesouvá pořad Vektor o herní hudbě, respektive hudbě z počítačových her, který připravuje Lukáš Grygar (Ginger).

Pořad Soundbomb nově dostal ve středu čas od 23 hodin do jedné hodiny po půlnoci. Střídat se bude s novým pořadem Radio51, který bude každou sudou středu přinášet novinky nejen ze světa UK Grime music, ale i sety, live sessions, speciální hosty, guestmixy, nevydané dubplates nebo foundation classics. Jeho moderátorem se stane Smack a jeho součástí budou i různí čeští a slovenští DJové. Pořad Radio51 budeme poprvé vysílat ve středu 5. října, vysílat se tedy bude v sudých týdnech.

Více informací o jednotlivých pořadech najdete na www.radio1.cz.

bez autora