R1 Goat
Právě hraje:
ZDENĚK HNYK
10:05 - 11:40
on-line přehrávač

RADIO 1 BUDE VYSÍLAT ZPRAVODAJSTVÍ Z FESTIVALU ANIFILM

4.5. 2016 - Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 4. do 8. května, vždy v 11:00 a 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a další zajímavosti. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm, který bude jihočeská Třeboň hostit ve dnech 3. - 8. května, i letos představí to nejlepší z domácí i zahraniční animované tvorby. Hlavní téma letošního ročníku nese název „Kde domov můj?“ a bude věnováno fenoménu migrace. Klíčem pro sestavování programu byly zejména osudy tvůrkyň a tvůrců, kteří mají s existencí mimo svou vlast zkušenost a budou v Třeboni přítomní. Představí své filmy či budou prezentovat jim blízký program. Další rovinou je pak filmový program, sestavený dramaturgy festivalu speciálně v duchu tématu, reflektující jednotlivé aspekty migrace a souvisejících motivů. Ten bude obsahovat aktuální reflexe uprchlické krize, ale i starší, avšak stále aktuální tituly. Celkový program „Kde domov můj?“ čítá několik celovečerních filmů, speciálních filmových bloků a přednášek.

Více informací o festivalu Anifilm najdete na www.anifilm.cz.

Zpravodajství vám přináší Piatnik, široká nabídka her, karet a puzzlí. Chcete-li inteligentní zábavu, hledejte žlutý trojúhelník.
www.eshop-piatnik.cz

bez autora