R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
Lilly Among Clouds

Lilly Among Clouds

10.10. 2018 - Ve středu 10.10. si ve 14:00 budeme povídat s Elisabeth Brüchner.

Podzimní sezónu WOWs otevře melancholickým popem Lilly Among Clouds

Termín 10.10.2018

Praha, 30. 7. 2018 - Naplní vás melancholií, ale prostor pro smutek zde není. Lilly Among Clouds zní jako touha po domově a objetí. Její hudba vám to objetí v podobě intimních melodií na citlivé popové bázi poskytne ráda. I když svoji kariéru nastartovala teprve před třemi lety, stihla toho tato osmadvacetiletá Němka poměrně dost. V roce 2015 vydala ceněné eponymní EP, ke kterému o dva roky přibylo album Aerial Perspective. K tomu všemu stíhá studium politologie a koncertovat nejen po Evropě. Má za sebou například představení na texaském SXSW Festivalu. V pražském prostoru NoD se představí v říjnu a otevře tak novou sezonu série koncertů WOWs, věnovanou nadějným hudebnicím napříč žánry.

Předprodej začíná 31. července přes GoOut.

“Raději zpívám na pódiu než v soukromí. Těžko se to vysvětluje, ale mám při tom pocit, že je mi dovoleno vystoupit,” tak Lilly popisuje své dojmy z koncertů. Pocitově ji můžete přirovnat třeba k Florence and the Machine nebo Tori Amos. Když si sedne za klavír, většinou skládá majestátní popové harmonie s trochou dramatu. Tklivý hlas doplňují živé beaty, podmanivé tóny a atmosferické kytary. I díky spolupráci s producentem Udo Rinklinem, který měl nedávno další album na první příčce německé hitparády, je jasné, že z Lilly nebude jen další zpívající skladatelka za klavírem. Po jejím nedávném vystoupení na Colours of Ostrava, které sklidilo velký úspěch, se o tom se přesvědčíme již 10. října v prostoru NoD.

-EN-

Her voice will bring melancholy without sadness. Lilly Among Clouds creates majestic songs full of beauty and harmony that will embrace you with an intimate pop feeling. She has been very prolific during her brief career that started just in 2015 with a self-titled EP. Last year, this 28-year-old German songwriter followed it with a proper album called Aerial Perspective. There she created a warm & deep space out of vibrant beats, compelling sounds and atmospheric guitars always allowing her voice to shine.   After a successful gig a Colours of Ostrava, she’s coming back to Czechia and will enlighten you with her dreamy pop sound on 10/10 at NoD. Tickets will be available from 31/7 via GoOut for 300 czk.

FB event: https://www.facebook.com/events/283611115735097/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=hAg3oWUV7CI

Událost: NoD, 10.10., open 19:30
Lilly Among Clouds (DE)
support: TBA

Vstupenky/Tickets: https://goout.net/cs/listky/lilly-among-clouds+support/fiuc/

předprodej: 300 czk + popl.

bez autora