Jazzanova Live

Jazzanova Live

14.9. 2018 - V pátek 14.9. ve 14:00 si budeme ve studiu povídat se členy hudební skupiny Jazzanova.

Už více než 20 let utváří berlínský spolek Jazzanova svůj hudební svět – v klubech, v éteru, v ateliéru, na pódiu i se svým labelem Sonar Kollektiv.

Poslední singl se objevil v roce 2014. Celý čas mezi tím ale opět vyplnilo skládání, hudební produkce, remixování, DJing a taky příprava nového alba.

Dali si načas! Letos v létě (29.6.) se Jazzanova vrací s novinkou „The Pool“ a v září vyrážejí na evropské turné, v rámci kterého nebude chybět ani koncert v Akropoli.

Jazzanova vystoupí v plné koncertní sestavě  14. září v Paláci Akropolis a jako support zahraje slovenský hudebník Petijee.

Peter Urbanec alias Petijee se v roce 2015 se zúčastnil jako participant pražského Red Bull Music Academy Basscampu, kde vznikla ve spolupráci s Esli a GLGN-em skladba Perplexed. V roce 2016 si ho vybral český DTonate mezi slovenské top hudebníky, kteří remixovali singl Amaze Me. Spolu s ním se představili ještě FVLCRVM, Stratasoul a Aceman. Debutové album s názvem Soul Paper Scissors vyšlo 7.2. 2017 a vinylová verze je vyprodána. Album momentálně boduje singlem About love s hostujícím Miles Bonny.

www.palacakropolis.cz

bez autora