R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
Bukanýr slaví 20 let

Bukanýr slaví 20 let

22.8. 2018 - Ve středu 22.8.si budeme ve 14:00 povídat s produkčními music houseboatu U Bukanýra; Bohdanem Kločurkem a Lukášem Chocholoušem.

V pátek 31. srpna oslaví Bukanýr neuvěřitelných 20 let od svého otevření. Přijďte s námi oslavit tyto kulaté narozeniny společně se speciálním hostem z Anglie, djem Robem Pearsonem za podpory djs Pat Heart, dua Total Woods a Dana Cooleyho v music baru. Startujeme již od 18:00, kdy vám na Letní terase zahraje dj Face.

Music Bar djs:

Rob Pearson (UK) https://www.mixcloud.com/robevasive/

TOTAL WOODShttps://soundcloud.com/total-woods

Pat Heart https://soundcloud.com/pat-heart-1/sets/bukanyr-boat-october-2017

Dan Cooley

bar open: 22.00 / djs from 23.00 (50czk)
***************************************************************************
Summer Terrace: LOUNGE atmosphere by dj Face
https://soundcloud.com/bukanyrboat/bukanyr-podcast-003

open from 15.00 / dj from 18:00 (free entry)

ROB PEARSON bio

Podíl Roba Pearsona na vývoji britské underground house a techno scény je nepochybný. Od počátku devadesátých let minulého století se zasloužil o formování zvuku tech house, jenž se stal synonymem Londýna.  Jeho produkce byla vydána na žánrových labelech, jakými jsou například Toolroom, Erase, Wiggle, Plastic City, Artform, Bombis a také na jeho vlastním labelu Evasive Records.

Experimentální pokrytí mnoha stylů od deep house, temnější house music až po svůdné groovy techno, to jsou Robovy skladby a remixy, jenž se staly základem recordbagů mnoha undergroundových DJs. Současně je také můžete nalézt v nesčetném množství mixů vydaných na CD. Často spolupracuje se světoznámými umělci jako Afrika Bambaataa, Robert Owens nebo Rose Windross (Soul II Soul). Rob nám neustále předvádí svůj nepopiratelný talent nejen jako producent, ale jeho hudba funguje jak při domácím poslechu tak na tanečních parketech ve Velké Británii, Evropě a USA, včetně Miami Winter Conference.

 

 


bez autora