R1 Goat
Právě hraje:
???
00:00 - 06:00
on-line přehrávač
MIGHTY SOUNDS

MIGHTY SOUNDS

9.7. 2018 - V pondělí 14. července si ve 14 hodin budeme povídat o festivalu Mighty Sounds. Našimi hosty budou Markéta Štechová a Filip Vondrášek.

Festival Mighty Sounds – 14. ročník

Legendární žánrový festival Mighty Sounds připravuje už 14. ročník. Třídenní svátek všech milovníků rock’n’rollu, punku, ska, reggae, rockabilly, hardcoru a dalších spřízněných žánrů proběhne 13.-15. července 2018 v Táboře na letišti Čápův dvůr.


Do Tábora letos přijedou punkrockové hvězdy Anti-Flag i severští králové garage rock’n’rollu Royal Republic. Folk punk nejvyšší kvality dovezou The Rumjacks a dokonalou reggae show předvedou legendární Inner Circle. Tím ovšem výčet top žánrových jmen nekončí, na programu jsou třeba i Talco, Dub FX, Booze & Glory, The Bronx, The Dreadnoughts a celá řada dalších zahraničních interpretů.

Z českých kapel si pak 14. ročník Mighty Sounds nenechají ujít Pipes and Pints, Fast Food Orchestra, skoro domácí Polemic ze Slovenska, post hardcoroví mágové Lvmen nebo Totální nasazení.

I letos je festivalový program nabitý také další produkcí v podobě DJ setů, výběru toho nejlepšího z alternativního divadla, tradičních i netradičních sportovních aktivit a dalšího doprovodného programu. Po loňském úspěchu nebudou chybět ani unikátní akustické sety na Black Coffee Stage. Časový harmonogram lze už v tuto chvíli nalézt na http://www.mightysounds.cz/

Festival Mighty Sounds neznamená jen nabitý hudební a doprovodný program, ale také pohodlí dané kvalitním zázemím, velkým výběrem skvělého nefestivalového jídla a uvolněnou atmosférou, která se musí zažít.

Vstupenky na festival jsou k dostání v předprodeji od 1550 Kč. Na místě bude lístek na všechny tři dny za 1700 Kč. Nejlepší rock’n’rollový mejdan léta proběhne třetí víkend v červenci v Táboře!

*MIGHTY SOUNDS vol. 14
13. – 15. července 2018
Tábor, letiště Čápův dvůr
To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2017: https://www.youtube.com/watch?v=m75Ca_pm0PM

bez autora