R1 Goat
Právě hraje:
BLN
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
MISTŘI SLOVA - AUDIOTÉKA

MISTŘI SLOVA - AUDIOTÉKA

1.2. 2018 - Ve čtvrtek 1. února si budeme ve 14 hodin povídat s Dušanem Sitkem o projektu Mistři slova.

Mistři slova

Cílem edice Mistři slova je propojit nejlepší českou i světovou literaturu se známými českými hereckými hlasy, jejichž jména a nezaměnitelný hlas pozná každý z nás, a přenést je do moderní podoby audioknihy. Ty se totiž čím dál tím více stávají naším společníkem na cestách a pomocníkem pro chvíle odpočinku. Můžete je totiž poslouchat kdekoli a kdykoli.

Audioknižní edice Mistři slova je jedinečná hlavně svou myšlenkou. Naše nejlepší herecké hlasy jedinečně namlouvají své oblíbené knihy, knihy svého srdce a významná literární díla, která je v průběhu života oslovila a ovlivnila, a tak je zprostředkovávají dnešnímu modernímu posluchači. V mnoha případech se tak herci vrací zpět do dob dětství a dospívání a tak nechybí ani určitý sentiment. Během pár minut tak poznáte, jaký mají ke knize vztah. Nakonec i ten pocit radosti z načítání oblíbené knihy je tak nezaměnitelný, že jej lze z poslechu rozhodně vycítit.

Jeden s mistrů slova, herec Dušan Sitek, namluvil knihu spisovatele Arnošta Lustiga, Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou.

bez autora