R1 Goat
Právě hraje:
BLN
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
LET IT ROLL WINTER

LET IT ROLL WINTER

13.2. 2018 - V úterý 13. února si ve 14 hodin budeme povídat o akci Let It Roll Winter. Naším hostem bude Kryštof Benča.

V sobotu 17. února se na výstavišti PVA Letňany odehraje největší drum and bassová akce téhle zimy, kterou si žádný fanoušek nechce nechat ujít. Letošní ročník Let It Roll Winter nabízí silný, zajímavě subžánrově sestavený seznam vystupujících s předními jmény světové drum and bassové scény v čele rozdělený do dvou výstavištních hal. Pozice headlinerů zastává holandské trio zvukových mágů Noisia a na druhé straně oblíbený belgický producent Netsky. V letošním roce se však jedná jen o špičku ledovce.

Další jména umělců nejsou o nic méně zajímavá - legenda jump upové scény, zakladatel britského vydavatelství Playaz, Dj Hype, kolega Taxman, TC a válcující mašinérie SASASAS. Na zimním Let It Rollu nebudou chybět zástupci tvrdších subžánrů drum and bassu, jako Mefjus, Rido, Current Value, oblíbený DJ a producent A.M.C., hudebně precizní Break, Dimension, Alix Perez a mnoho dalších.

Kromě výborného line-upu přináší Let It Roll Winter 2018 také pár dalších novinek. Čeká nás nová kapitola festivalového příběhu, který dal základ novým dekoracím a celému stage designu. Tentokrát budeme svědky okamžiku, kdy v robotím světě zavládne chaos a jednotný národ se díky nesmyslnému obviňování rozdělí na dvě samostatné frakce (modrá a červená). Přichází čas zbrojení a příprav na občanskou válku… Let It Roll tým dále slibuje jednu zajímavou novinku, která by měla zapojit do příběhu samotné návštěvníky během večera.

Pořadatelé očekávají letos díky neustále se zvyšující popularitě drum and bassu rekordní návštěvnost, na kterou je letňanské výstaviště PVA připraveno. Dobrou dostupnost místa konání zajišťuje přilehlá zastávka metra Letňany a také několik blízkých zastávek autobusu a k dispozici je i dostatek parkovacích míst. Lístky na festival jsou stále v prodeji prostřednictvím oficiálního webu festivalu letitroll.cz, s jejich nákupem se však už nyní díky velkému zájmu nevyplatí příliš otálet.

www.letitroll.cz

bez autora