R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
HOUPACÍ KONĚ

HOUPACÍ KONĚ

11.12. 2017 - V pondělí 11. prosince si v 15:40 budeme povídat s kapelou Houpací koně, která se ve stejný den večer představí v Lucerna Music Baru.

Houpací koně + Tomáš Palucha
Lucerna Music Bar, 11.12.2017

Předprodej pokladna Lucerna Music Baru
200
Cena na místě
250
Předprodeje
Pokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Podzim je ta část roku, která nejlíp vystihuje, o čem Houpací koně hrají, a tak se rozhodli do něj vyrazit na šňůru po benzínkách a pár dobrejch místech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Vyvrcholení po tomhle milování s podzimem proběhne v Brně, Praze a Ústí. Ke koncertu v Lucerna Music Baru Houpací koně dodávají: „Po Lucerna Music Baru pošilháváme už delší dobu, hrávaj tam naši hrdinové, jezdíme na ně, a tak to tam dobře známe. No a teď přišla ta správná chvíle. Jako hosty jsme pozvali Tomáše Paluchu, z jejich zvonivě temnejch riffů nám spadla čelist už kdysi v ústecký Mumii. Večer věnujeme solidaritě s uprchlíky. Rock’n’roll can never die.“

Houpací koně
Hrajeme už roky, jak dlouho, neni podstatný, hrajeme rokenrol nebo pop, jak tomu říkat taky není podstatný. S českými texty, to podstatný je. Nahráli jsme několik desek, právě nám vyšla sedmá řadová, s názvem Kde jste mý přátelé dneska v noci. Šňůra po benzínkách. Košile a cigára. Komu vášeň v srdci hárá, tomu není pomoci. A k jižní straně těchhle hor běž přímo na sever. Aktuální deska na Bandcamp ZDE.

Tomáš Palucha
Nezměřitelné odpočívá skrytě a hluboko. Tomáš Palucha nastoupil na nelehkou pouť plnou askeze: tam, kde ostatní s gustem hulákají do širého světa jistě důležitou zprávu o své existenci, nabízí Tomáš Palucha zprávu o existenci jako takové. Aktuální deska na Bandcamp ZDE.

bez autora