R1 Goat
Právě hraje:
CD NONSTOP
19:00 - 20:00
on-line přehrávač
ATOMIC GIGOLO

ATOMIC GIGOLO

19.10. 2017 - Ve čtvrtek 18. října si budeme ve 14 hodin povídat s kapelou Atomic Gigolo.

Atomic Gigolo v Jazzdocku 19/10/17

Hudební uskupení Atomic Gigolo po 6 letech existence na české klubové scéně  pokřtí dne 19.10 V Jazzdocku své debutové album s názvem Ekological. Kmotry alba budou zpěvačka Tonya Graves a dále jeho producent Štěpán Tůma alias Stephunk T, z legendárních Liquid Harmony.

Kapela Atomic Gigolo sama sebe charakterizuje, jako živoucí organisms a tak se v ní v průběhu existence vystřídala celá řada vynikajících muzikantů, kteří se podíleli i na nahrávání alba.

V Jazzdocku  vystoupí ve složení: Michal Kolouch Daněk  a Tomáš Kozelka na bicí, Dalibor Joska Mucha na basu, Hynek Obst na klávesové nástroje, Matouš Kobylka na saxofon a EWI (dechový syntetizátor), Karel Pičman na trumpetu, jako vokalisté se vystřídají Alžběta Betty Lee Pažoutová, Ashlie Abrman, Antwi a Louis de Fumés, a za gramofony bude stát dj Bica, který svým setem celý večer odstartuje.

Po koncertu  a křtu Atomic Gigolo vystoupí již zmiňovaný Štěpán Tůma se svým projektem Stephunk T Live, který celý večer završí.

Ke každé zakoupené vstupence dostanete cd Ekological, jako dárek, a tak neváhejte a ve čtvrtek 19.10 zajděte do Jazzdocku. Celá akce začíná ve 21:00 a končit bude v brzkých ranních hodinách.


http://www.atomic-gigolo.com/music.html
https://www.jazzdock.cz/cs/

bez autora