R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
SMETANAQ

SMETANAQ

17.10. 2017 - V úterý 17. října si budeme ve 14 hodin povídat s Karin Říhovou a Markétou Šumovou.

Dům SMETANAQ na Smetanově nábřeží č.4 je místem, kde se setkávají lidé, jež spojuje zájem o umění, kulturu a design. V nejvyšším podlaží domu sídlí SMETANAQ GALLERY. Právě tady se konají vernisáže, přednášky, workshopy, módní přehlídky i tiskové konference.

Pod jednou střechou spolu také tvoří a představují svá díla mladí designéři rozličných zaměření. Sídlí v ateliérech na druhém podlaží, kterým po italském vzoru říkáme BOTTEGY.

V levé části prvního podlaží domu se nachází DEELIVE DESIGN STORE s nabídkou toho nejlepšího z českého módního a interiérového designu, a to nejen od návrhářů z domácích Botteg, ale také dalších významných jmen českého designu.

Milovníci umění a designu – a nejen oni - se mohou setkávat v kavárně SMETANAQ CAFÉ & BISTRO. Pro inspiraci a nové nápady si sem můžete zajít s přáteli nebo rovnou s našimi designéry. Kavárna na prvním podlaží nabízí kvalitní kávu a skvělé zákusky. Snídani si tu můžete dát i odpoledne a přitom si užívat jednoho z nejhezčích pohledů na řeku Vltavu, Pražský hrad i Petřín. 

www.smetanaq.cz

bez autora